Opinie o Roshen Europe Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Roshen Europe Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Roshen Europe Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Roshen Europe Sp. z o.o. w Warszawa

To ile tak naprawdę podstawy może mieć Menedżer ds. Sprzedaży i marketingu? mam przed sobą ofertę sprzed paru miesięcy i piszą w niej o tym, że prócz wykształcenia wyższego dobrze by było mieć 3 lata doświadczenia. niby się w to łapię, więc ciekawią mnie warunki

@pracownik Nowy wpis

Niestety firma do ktorej równie co ochoczo zatrudniają, równie szybko zwalniają. Rotacja wieksza niz w supermarkecie.Wynagrodzenie przychodzi z opóźnieniem.

Czy w Roshen-Polska Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Z własnej kieszeni? Masz na myśli jakieś pracownicze mikołajki? Sami sobie tutaj takie organizują na własną rękę? Jaka występuje przy tym wszystkim atmosfera? mnie interesuje ta w dziale handlowym, na takim portalu jest oferta dla regionalnego. Jak często kogoś szukają?

@Adi91

Cześć, jak wyglada struktura obecna ? PH już nie ma bo większość komentarzy od nich. Jakie auto KAm (gps jakieś limity?) płatność na czas ? Premie realne ? Atmosfera ? Praca zdalna możliwa ?

Przedstawiciel Handlowy

Rozmowa opóźniona o 50 minut. Na początek test matematyczny, standardowa rozmowa, dostałam.katalog z zadaniem nauczenia się go. Pan rekruter miał zadzwonić rano , nie zadzwonił , na smsa również nie odpowiedział.

W jakiej firmie chcialaby Pani pracować

Leszno
KAM

Czy ktos pracuje/pracowal na stanowisku KAM w Warszawie? Prosze o Wasze opinie.

Hanna

Jak już się człowiek dostanie to jak się pracuje w tym roku? Widziałam opinię pewnej pani gdzie nie udało jej się ostatecznie umówić na rozmowę rekrutacyjną... co z dalszą pracą jak już jest się po wdrożeniu? na stronie widziałam wzmiankę o stałym rozwoju. odniesienie się ktoś do tego? o jakim rozwoju mowa, jakie są możliwości?

Future

Niestety jak większość NIE POLECAM. Zostałam zaproszona na rozmowę, która przebiegała całkiem miło. Standardowa rozmowa. z panem I. ustaliliśmy, że bez względu na jej wynik w piątek otrzymam odpowiedz. W piątek cisza. W poniedziałek cisza. Dzwonię we wtorek "podpytać", i dziecinne zbycie mnie "mam spotkanie, za 10 minut zadzwonię". oczywiście miesiąc minął i pan I. nie zadzwonił. Jesli kwestia telefonu z informacją sprawia dyrektorowi taki problem, to zastanawiam się jak firma w ogóle funkcjonuje? Bardzo żenujące zachowanie w firmie, która w swoich ogłoszeniach kładzie nacisk na komunikację, budowanie relacji itp. :D Zacznijcie od fundamentów ;) Wg mnie to zachowanie jest delikatnie mowiąc nie na miejscu, tak zachowuje się dziecko, a nie dorosła osoba na tak odpowiedzialnym stanowisku. Cieszę się, że nie będę mieć z nią nic wspólnego. Jednak potwierdzam większość opinii na tej stronie. NIE POLECAM.

Gabriela

Nie wiem na ile uzasadnione są to opinie sprzed roku odnośnie niepłacenia przez firmę... Ale czy ktoś mógłby się co do nich jakoś odnieść? Czy możliwe, żeby do dziś występowały tego typu sytuacje, że pracownik nie otrzyma swojego wynagrodzenia za pracę? Na umowie jaka stawka obecnie przysługuje?

Handlowiec

Jaka przyszłość czeka naszą firmę, szukacie czegoś nowego ?

@Handlowiec

Szukaj, bo Igor nie chce wypłacać należnej premii. Nic dobrego na pewno nie będzie.

Puma

Potwierdzam. Radzę omijać firmę jako pracodawcę szerokim łukiem.

Wojciech
@Puma

I co z tym zrobiłeś? Czekasz dalej czy sprawa poszła do sądu?

PH
@Wojciech

premie ostatecznie zostały wypłacone oraz w kolejnym miesiącu konkretne odprawy więc powyższe komentarze nie są prawdziwe a wina leżała po stronie t-jobs a nie Roshen. ludzie z którymi ja pracowałem bardzo sobie chwalą firmę i rozstali się w przyjacielskich stosunkach licząc że jak sytuacja się unormuje to firma zgodnie z zapowiedziom zatrudni nas z powrotem

@PH

Roshen robi wszystko aby za nic nie płacić czy to pracownikom czy klientom . Już w momencie kiedy zostaną postawieni pod "ścianą", często decydują uregulować rachunki. Zawsze trzeba się ich prosić o coś co sumarycznie sie należy.

PH

premie ostatecznie zostały wypłacone oraz w kolejnym miesiącu konkretne odprawy więc powyższe komentarze nie są prawdziwe. ludzie z którymi ja pracowałem bardzo sobie chwalą firmę i rozstali się w przyjacielskich stosunkach licząc że jak sytuacja się unormuje to firma zgodnie z zapowiedziom zatrudni nas z powrotem

Ktos

To prawda, ze dziś zwolnili wszystkich przedstawicieli przy tym jak My pomagamy ukrainca ?

@Ktos

Prawda zwolnili wszystkich ph. Dodatkowo nie chcą wypłacić premie za ostatni miesiąc.

Elżbieta

A zwolnili pod jakim pretekstem, bo nie bardzo rozumiem?

@Elżbieta

Poprostu, przyszedł mail z wypowiedzeniami. Bez podania przyczyny, informacji...

Skąd miałeś taka informację że nie wypłaca premi bo my nie mieliśmy informacji a jednak tak się stało, jestem ciekaw czy osoby które zostały w firmie dostaly całe wynagrodzenie,nikt telefonu nie odbiera nie można się niczego dowiedzieć.

Gabriela

Może mieli przedświąteczny zamęt? Do teraz już udało się dodzwonić i sprawdzić co i jak?

Aristotel

Zarządz z Ukrainy, zwolnił prezesa. Dyrektorzy sprzedaży sami uciekają. Nabrali nowych kierowników regionów. Firma nie ma żadnej wizji przyszłości. To żadna CORPO... tylko burdel.Igor-manager bez wiedzy i kompetencji.

Sylwia
@Aristotel

Czy jesteś pewny, że firma nie ma żadnej wizji przyszłości? Czy istnieje szansa, że w najbliższym czasie się coś zmieni w tym temacie? Czemu uważasz, że manager nie posiada kompetencji? Przybliżysz problem?

@Aristotel

Tak

Szkoda
@Puma

Roshen tonie.

Sławomir
@Szkoda

Co to oznacza? Będą się zwijać i zwalniać pracowników? Wiesz może kiedy i czy będą odprawy dla ludzi? Weź dodaj więcej informacji.

piter
@Sławomir

Ja nic nie słyszałem. Naprawdę będą zamykać czy tylko takie gadanie?

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Roshen-Polska Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Puma

Przez Igora, generalnie. „Mądry” manager ze wschodu.

Xyz

Witam, ktos moze opisac ogolne aktualne warunki pracy jako ph? Realne srednie zarobki, dzienna ilosc wizyt, czy praca po godzinach w domu tez jest ? Z gory dziekuje

Elvis

Nie pracuję w Firmie Roshen, ale miałem przyjemność tam pracować, tak dobrze czytacie „przyjemność”. Firmę tworzą ludzie a Ja pomimo Ukraińskich standardów o których piszecie poniżej (słusznie i zgodnie z prawdą) miałem dyrektora który wprowadzał ład i porządek, zawsze wiedzieliśmy co robić, czego się od nas oczekuje, itd. Czytam że „nie można się niczego nauczyć” - Jak ktoś pracował jeszcze kilkanaście miesięcy temu w regionie West, wie co to znaczy czerpać wiedzę od swojego przełożonego z którym praca w terenie była wartością dodaną i tylko czekałem na kolejną, aby móc się czegoś nauczyć. Z utratą wartościowych menadżerów Firma straciła swój kręgosłup. Dziś Roshen ma menadżerkę z awansu bez kompetencji do pełnienia tej funkcji ale takimi łatwiej zarządzać. To dobrzy ludzie, pracowici, bo przecież awansowali za dobre wyniki. Ale Pan I.B. zamiast ich wspierać i wyszkolić daje tylko zadania i oczekuje cudów... Co oni przekładają na Nas... Dziś to już nie ta sama firma co kiedyś. Do zobaczenia w terenie koledzy i koleżanki ????

Johny ph
@Elvis

Zgadzam się z Tobą Elvis. Lecz z tym że kierownicy nie mają kompetencji to się nie do końca zgodzę. Chłopaki dostali awans są pracowici, szukają rozwiązań ale ostatnimi czasy wspomniany wyżej Pan skutecznie podcina im skrzydła. Kiedy w firmie były stanowiska dyrektorów był bardzo dobry kontakt pomiędzy biurem-dyrektorem-kierownikiem a ph. Aktualnie uzyskać jakąkolwiek informacje z biura graniczy z cudem.

JanuszTracz

Witam, napisze co ciekawego mi się przydarzyło. Dwa miesiące temu na początku lutego wyslalem aplikacje na stanowisko PH woj.pomorskie w dniu wczorajszym po dwóch miesiącach od złożenia aplikacji dzwoni do mnie po godzinie 16 telefon. Firma Roshen Pan taki i owaki nie chce rzucać nazwiskami. Jutro o 9 rozmowa na skype. Myśle ok zawsze warto rozmawiać. Zrobiłem mały wywiad u znajomych PH oraz przeczytałem to forum.. wszystko negatywne.. przyszedł dzień rozmowy 30 minut przed rozmowa dostaje SMS ze odwołane... no bardzo profesjonalne podejście.. tego kierownika to chyba z łapanki wzięli.. szkoda słów.. staram się nie sugerować opiniami z forum ale jednak to wsszystko to chyba prawda... skończeni kretyni

Tomasz
@JanuszTracz

Chyba ktoś tu rekrutacji pozytywnie nie przeszedł.

Czy firma Roshen-Polska Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Koko

Jedyne szkolenie które będziesz mieć w firmie to jazda z innym przedstawicielem po jego trasie ???? fakt, za hotel zapłacą ale czy to szkolenie cię czegoś nauczy ????

Stasiu

Trzeba być nie rozgarniętym żeby pracować po 12h,wszystko zależy od waszej kreatywności i znajomości rynku , ustawienia trasówek.Były pracownik.

Czu

Produkt dobry i na tym kończy się pozytyw tej firmy. Stanowczo ale to stanowczo nie polecam, największemu wrogowi nie życzę parcy tutaj nawet na przestój. Lepiej iść na magazyniera w sklepie niż męczyć się z ich viberem i raportowaniem. Firma dynamicznie się rozwija niczym dostawy z lider Polki...

doświadczonyPH

CD. 11) auto z 28 szt różnej wielkości logo 12) GPS wszechobecny 13) auto 1,0 MPI na gaz - zasięg 300km, a jak jedziesz >140 km/h to spala benzynę 14) brak deputatów na wymiany - cyfry z zeszytu po poprzednim PH będą straszyć do końca świata 15) brak możliwości rozliczenia zaległych faktur 16) brak możliwości przeceniania towaru - ma się przeterminować wówczas odbierasz, zostawiasz u dystrybutora i czekasz 17) brak socjalu typu przelew lub bony na święta 18) spotkania regionu w soboty - dlaczego?! ano dlatego żeby nie tracić dnia pracy - następnie żeby wszystko się zgadzało masz jeden dzień do odbioru (HIT!!!) 19) idealna fucha jako pierwsza praca dla geniusza bez doświadczenia jako PH (...no geniusza, bo normalny człowiek bez doświadczenia się nie utrzyma) Jak już będę stetryczałym starcem i włosy będą mi rosły wszędzie oprócz głowy, będę mobilizował wnuki do nauki opowiadając im o higienie pracy w Roshan Europe Sp z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Roshen Europe Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Roshen Europe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Roshen Europe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Roshen Europe Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Roshen Europe Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Roshen Europe Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Roshen Europe Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 32 ocen.

Roshen Europe Sp. z o.o.