Opinie o Perfetti Van Melle Polska w Tarczyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Perfetti Van Melle Polska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Perfetti Van Melle Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Perfetti Van Melle Polska w Tarczyn

Adka Nowy wpis

W ogłoszeniu wymieniają umowę o pracę z systemem premiowym. Chodzi o ogłoszenie Specjalista ds. Rozwoju Sprzedaży mi. Czy to znaczy to samo co „umowa prowizyjna” czy źle kojarzę? Mam nadzieję po prostu, że podstawa jakaś jest

Nie ma tutaj zbytnio aktualnych komentarzy. Poczytałem trochę poprzednie i chciałbym się dowiedzieć, czy w ogóle można aplikować, jeśli nie ma aktualnej rekrutacji? Poza tym, wyczytałam, że najpierw otrzymuje się umowę na czas próbny. Ile on trwa, wiecie? Natomiast po niej otrzymuje się uop na czas określony. Na jak długo? Czy po jakimś czasie można spodziewać się czasu nieokreślonego? Zastanawiam się nad aplikacją....

Kranik Nowy wpis

@QO umowa na okres próbny trwa 3 miesiące

Malaska Nowy wpis

Ile osób zatrudnia firma w PL?

Czy w firmie Perfetti Van Melle Polska można pracować na pół etatu?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Perfetti Van Melle Polska? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Specjalista/ka ds. Obsługi Klienta wydawały Ci się najkorzystniejsze?
Kubi

Jest jeszcze aktualna oferta pracy dla księgowego. Z tego co zaznaczyli w ogłoszeniu to praca hybrydowa. Czyli nie trzeba być codziennie w biurze tylko można sobie to elastycznie ułożyć? Jak z rekrutacją? Pierwszy etap można przeprowadzić zdalnie? Ktoś już ma rozmowę za sobą i powie?

zed

Był kiedyś w PVM taki jełop Błażej Gudaniec. Zaprosił wszystkich na spotkanie do Szczecina na 7:00. Dojazd w moim przypadku zajmował 2 godziny. Zebrał wszystkich przed swoim mieszkaniem na parkingu i powiedział : ile wam brakuje do planu? pewnie dużo? To zapierd..ać do roboty. Był w szlafroku... Tyle na ten temat. Na Wasze szczescie juz dawno go nie ma.... ale to moja zasługa :)

lol
@zed

To chyba dawno bo nie kojarze goscia.

@zed

Dzien dobry Opowie mi Pan cos wiecej o tym czlowieku?

Janusz
@Kasia

Czemu jesteś w tym momencie zainteresowana tak starym tematem?

@Janusz

Bo z tego co wiem to ten czlowiek raz w zyciu zawolal do siebie goscia ktoremu ewidentnie nie szło a poza tym byl mega sprzedaca dlatego chcialam poznac prawde choc pewnie w tym swiecie to malo prawdopodobne

Generalnie firma idzie na (usunięte przez administratora) Szkoda Ale z takimi menagerami nic dziwnego Kolesiostwo i nic wiecej

koron

Drodzy Stanęliśmy w obliczu historycznych wydarzeń.Sytuacja w której się aktualnie znaleźliśmy jest sytuacją nadzwyczajną.setki tysięcy chorych dziesiątki zmarłych.Wirus rozprzestrzenia się w szalonym tempie po całym globie. Wiele krajów wprowadza rozwiązania prewencyjne w celu zapobieganiu rozprzestrzeniania się wirusa.Polska wprowadza duże obostrzenia, miasta zamierają - mieszkańcy zostają w domach.Firmy wstrzymują pracę, zamykają biura, fabryki, wstrzymują swoich PH w domach.Celem jest dbałość o pracownika. W rynku nie spotkamy do odwołania m.in PH Coca Cola, Maspex, Danone i wiele innych mniejszych i większych firm i dystrybutorów. W trosce o pracownika. Dlatego my pracownicy PVM PL apelujemy o podjęcie działań prewencyjnych i umożliwienie pozostania nam w domach i pracy zdalnej. W trosce o zdrowie i życie nas pracowników, naszych rodzin i kontrahentów.

ktoś tam...
@koron

Tak się zastanawiam czy takie apele w tym miejscu mają swoją zasadność...a no tak, zapomniałem, dają anonimowość...może po prostu trzeba było mieć cywilną odwagę, skoro przemawiasz w imieniu pracowników i wystosować odpowiedni apel bezpośrednio do Zarządu Firmy a nie wylewać gorzkie żale na forum internetowym...i żeby sprawa była jasna - w mojej ocenie oczywiście masz racje i też uważam, że pracownicy terenowi powinni dla bezpieczeństwa swojego oraz swoich bliskich przebywać w domach...jednak sama forma przekazu poprzez forum internetowe jest słaba...

Bartosz
@ktoś tam...

Uważam że to jest bardzo dobre miejsce właśnie dlatego że jest anonimowe. .. Ciekawe czy osoba która odpisała jeździ w ogóle w rynek i czy ma świadomość zagrożenia jakie niesie koronawirus ... Łatwo pisać opinie siedząc w domu i nie ponosząc ryzyka .... pozdrawiam

dodo
@koron

Ale o co chodzi, przecież byliśmy zamknięci w domach...

Reni

Z całą pewnością epidemia wprowadziła w nasze życie wiele dodatkowej nerwowości.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

jaja

Tak, pierwsza umowa jest najczęściej na rok i podpisuje się ją w pierwszym dniu pracy

oki

Witam , bardzo proszę o informacje na temat pracy w owej firmie jako Specjalista ds. Rozwoju Sprzedaż , ile sklepów do obsługi jakie sklepy, jakie warunki tzn podstawa plus zadania . Pilnie proszę o info od osoby która jest w temacie , z góry dziekuje….

rekrutacja
@oki

Cisza bo tylko zbierają cv. Osoby sa juz zatrudnione

Zadowolony

I nie ma już Szona . Oliwa zawsze sprawiedliwa. Krzyżyk na drogę. No ale co Natalia na psuła krwi to szkoda gadać.

Pan Nikt
@Zadowolony

Słownik języka polskiego się kłania. Albo najlepiej wróć się do podstawówki geniuszu:D:D:D:D:D i szybka lekcja - nie pisze się ,,na psuła" tylko ,,napsuła"

@Zadowolony

Jaki zarząd takie menagiery :D, przecież ktoś ją na to stanowisko zatrudnił :)

Niesmak pozostał
@Zadowolony

Od prawie 2 lat obserwuję to forum. Z osobami które powinny godnie reprezentować firmę w której pracują na szczęście nie było mi dane długo obcować. Mowa tu o postaci (usunięte przez administratora) oraz panu który przybył do Was z marki alkoholowej, on jeszcze tam jest? Moje wrażenia dotyczące tych osób - wybitnie negatywne, z takimi osobami zarządzającymi cały PR firmy leży... Od tych dwóch lat ja oraz moje najbliższe otoczenie nie kupuje waszych produktów. Tak właśnie działa machina złego wrażenia. A przez kogo? Tą dwójkę której wydaje się że może wszystko. Z przyjemnością było tutaj czytać o chińskiej lalce barbie robiącej sobie selfie w peugocie. Dzięki temu wiem że nic mi się nie wydawało. Oliwa zawsze sprawiedliwa. Bardzo mnie to cieszy. Chcesz mentosa? Nie dzięki...

@Niesmak pozostał

Z Twojej wypowiedzi wynika, że pracując w Perfetti Van Melle Polska nie byłeś zadowolony z atmosfery. Rozumiem, że relacje z przełożonym mogą być czasem problematyczne, ale zawsze należy próbować to zmienić tak, żeby pracować w bardziej przyjaznym otoczeniu. A inne aspekty zatrudnienia? Nic o nich nie napisałeś? Mam na myśli wynagrodzenie i rodzaj zawieranych umów. Napisz jakie plusy widziałeś w tym zatrudnieniu,a co według Ciebie wymagało poprawy?

Junak
@Jakub

Umowa najpierw na czas próbny potem już stała na okreslony. Wynagrodzenie mogłoby być wyższe.

@Junak

Dziękuję za odpowiedź. Wiesz może, czy jest to stabilne miejsce zatrudnienia? Na rynku pracy są osoby, które cenią sobie stałe i pewne zatrudnienie. Zastanawia mnie, czy firma Perfetti Van Melle Polska daje poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji zawodowej. Mógłbyś wypowiedzieć się na ten temat?

Amir
@Jakub

O pracę, ja z tego co pamiętam to miałem chyba na rok pierwsza a potem na nieokreślony. Atmosfera jak to w robocie - różnie. Ludzie tak samo, jedno spoko inni lenie patentowane. Podstawa wysoka ale premie to zależy na jaki rejon trafisz - czy poukładany i jaka historia była bo jak to w korpo system wypluje bzdurny plan i nikt nic na to nie poradzi.

Amir
@Jakub

Słabo, tzn przez pierwszy rok cie nie wywala ale musisz sie bronic wynikami - i tak jak juz pisalem to tylko czesciowo zalezy od ciebe-jak dostaniesz plan z (usunięte przez administratora) to nic nie poradzisz.

lol Wciąz braki w odpowiedziac

Witam serdecznie ,bardzo proszę o nformacje rzetelna na temat pracy w tej firmie jako przedstawiciel handlowy na teren zach.pomorski ,ile mniej więcej wizyt dziennie , czy są jakieś zadania meilowe po pracy-robienie tabelek itd. jaki samochód firma daje ,proszę o dokładana marke oraz informacje czy można korzystać bez problemu w weekendy. Ile można na reke na czysto mniej więcej zarobić z planem lub bez. Z góry dziekuje….

demon

Czy to prawda ,ze wciąż jeździ się w tej firmy gruchotami i ze flota samochowa jest wciąż na bardzo słabym poziomie?

oscki

Witam serdecznie ,bardzo proszę o informacje rzetelna na temat pracy w tej firmie jako przedstawiciel handlowy na teren zach.pomorski ,ile mniej więcej wizyt dziennie , czy są jakieś zadania meilowe po pracy-robienie tabelek itd. jaki samochód firma daje ,proszę o dokładana marke oraz informacje czy można korzystać bez problemu w weekendy. Ile można na reke na czysto mniej więcej zarobić z planem lub bez. Z góry dziekuje….

Na szczęście poza strukturami

Czytam to forum i mam wrażenie, że to czego ja w tej firmie miałem okazję doświadczyć parę lat temu ((usunięte przez administratora)) to nic w porównaniu do tego co tu się teraz dzieje. Widzę, że po odejściu Marcina, Dział Sprzedaży ma ogromnego pecha do swoich szefów. Pozostaje życzyć obecnym Pracownikom normalności i jak naj(lepszych?) ludzi w HR.

uczciwy

Cześć/ Jakie warunki dla nowego PH? Jaka podstawa i jakie premie do wzięcia? Jakie auto i czy można użytkować prywatnie? Rejon Gdańsk i okolice

Zuzanna

@Kozia Broda Company Proszę nie obrażać inne osoby na forum, jest to niezgodne z regulaminem. Przypominam, że na forum GoWork.pl dyskutujemy o pracodawcach, a nie oceniamy prywatne sprawy pracowników. Czy mógłbyś napisać czy firma Perfetti Van Melle Polska oferuje przyszłym kandydatom umowę o pracę? Czy pracownik tej firmy może liczyć na pakiet szkoleń lub dodatkowych świadczeń socjalnych? Dzielenie się opiniami na forum pozwala innym osobom poznać swoje przyszłe miejsce pracy.

Ciekawy :)
@Zuzanna

Co tam słychać u BS?

KiciaMentosek
@Ciekawy :)

Roboty ostro szuka...

PanChuppa
@Ciekawy :)

Niszczy dalej. Z kąd go wzieli to jedna wielka zagadka. Opinia: szkoda gadac. Zero strategii, oklepane slogany. Podobno juz nie dlugo. Ciekawe gdzie dalej? Pewnie nigdzie, bo opinia sie przykleiła :-) Na tym forum tez sie udzialał pod różnymi pseudonimami.

@PanChuppa

Juz podobno go nie ma, tylko czy wie? Po juz glosno :)

@:)

Jesteś pracownikiem firmy? Od dłuższego czasu nikt nie dodał swojej obiektywnej opinii o pracodawcy, więc - jeśli mógłbyś - napisz kilka słów na ten temat. Interesują mnie takie aspekty pracy, jak wynagrodzenie i dodatki, rodzaj zawieranej umowy i atmosfera w pracy. Podziel się swoim doświadczeniem i podpowiedz innym szukającym zatrudnienia, jak pracuje się w Perfetti Van Melle?

pracownikpvm

Najgorsza firma jaką można sobie wyobrazić. W czasie rozmowy o prace próbowano mi udowodnić, ze firma jest idealna. W zasadzie nie ma wad... Odnosiłam wrażenie, że próbowano mi udowodnić fakt, że nie jestem wystarczająco doskonała, żeby pracować w PVM. Nabrałam sie na opowieści o tym jaka ambitna i rozwojowa praca mnie czeka. Teraz poprostu czuje sie oszukana. Gdy rozpoczynałam swoja karierę zawodową moje zadania były dużo bardziej ambitne. Ta firma nie szanuje pracowników, chyba, że jest to osoba na stanowisku kierowniczym. Szczytem tego jakim dnem jest ta firma jest przeprowadzany ostatnio projekt zmian, który odbywał się za zamkniętymi drzwiami, które były zaklejone kartkami, żeby nikt sie nic nie dowiedział. Wszystko wielce tajne... Przykry jest totalny brak zaufania do pracownika, przepływ informacji jest na żenującym poziomie. Konferencja to był pokaz propagandy połączony ze zwolnieniami i zmianami w terenie. Poziom kierownictwa to jest po porostu dno. Nie jestem w stanie powiedzieć jednego pozytywnego słowa o tej firmie.

aaa
@pracownikpvm

Oj, widzę że ktoś tu ma niespełnione ambicje albo po prostu był za słaby... To smutne co czytam. Może zamiast tkwić w tej jak to napisałaś złej Firmie trzeba było się zwolnić a nie opowiadać teraz stek bzdur. No chyba że to Tobie podziękowano bo zwyczajnie byłaś za słaba... Tak czy siak, jeśli w dalszym ciągu pracujesz, moja dobra rada zwolnij się i przestań narzekać a jeśli już nie jesteś pracownikiem PVMP to przestań wypisywać te kłamstwa. Ja wiem że internet daje nam możliwości bycia anonimowym, ale w życiu trzeba mieć jaja i o tym co kogoś boli trzeba mówić otwarcie i prosto w twarz. Twoje wylewanie gorzkich żali na forum pokazuje tylko jak słabym jesteś człowiekiem. Pozdrawiam

dżizas
@aaa

Jak dobrze, że pojawiają się tu takie wypowiedzi, bo dobitnie widać poziom osób zarządzających tą firmą. Sprzedawanie cuksów i gum do żucia to zacna i porządna robota dla inteligentnych ogarniętych ludzi, ale nie ukrywajmy nie jest to fizyka kwantowa. Tymczasem rotacja u Was jest zatrważająca. Nie potraficie obsadzić podstawowych stanowisk. Pochwal się lepiej misiaczku ile kasy zostawiacie w różnej maści serwisach rekrutacyjnych. Do rozważających aplikację - tak jak pisze pracownikpvm komunikacja wewnętrzna w tej firmie to totalne dno. Ma się wręcz wrażenie, że dezinformacja jest celowa, bo zdezorientowanym pracownikiem łatwiej jest manipulować i go zastraszyć. Strach w tej firmie jest w ogóle kluczowy, bo innych metod zarządzania nie znają. Jakiekolwiek próby rozmów, sugerowanie rozwiązań problemów spotykają się z reakcją tak jak w komentarzu powyżej - obrażaniem ad personum i groźbami. O żadnym "mówieniu otwarcie i prosto w twarz" nie ma mowy.

pp
@dżizas

Słabo to widzę... Najpierw sami odchodzą a później wypisują te dziwne historie... Ale widocznie w powiedzeniu że odejść też trzeba umieć jest dużo prawdy.

Bartek
@dżizas

Dzień dobry. Jestem pracownikiem Perfetti Van Melle. Co więcej jestem przedstawicielem tak negatywnie ocenianego Kierownictwa. Potrafię zrozumieć zdenerwowani i chęć wypowiedzenia. Jeśli jednak wspominacie o dezinformacji i obrażaniu, groźbach, a są to bardzo mocne słowa, to bardzo proszę o telefon, e-mail na wewnętrzną infolinię do naszej centrali by rozpatrzeć powyższe oskarżenia. Wspomniane były dwie sprawy: konferencja / zmiana. Plan zmian przygotowywany był przez zespół 15 specjalistów z poszczególnych działów. Zrobiliśmy to najlepiej jak umieliśmy. Celem jest wzrost firmy i właściwe inwestowanie (zarówno pieniędzy, jak i czasu ludzi). Zmieniamy podejście do rynku. W kontekście zmiany i tak dużej transformacji mogą pojawić się i pojawiają również podejścia kontestujące, destrukcyjne, przeciwne zmianom, często ukryte pod fasadą akceptacji. Ja jednak wierzę w podejście dyskusyjne i uczestniczące, trzeba tylko otwarcie mówić co boli i proponować rozwiązania, wspomniana zmiana odpowiada na wiele bolących kwestii. Proces zmiany będzie następował ale ja nadal będę zapraszam do rozmowy. 03-04.01 będzie możliwość przedstawienia innego punktu widzenia i zastanowienie się nad możliwością wprowadzenia usprawnień. Oczywiście wszystkie fakty przedstawione na formuł też będą brane pod uwagę, lecz pozwólcie by o rozwiązaniach mówić wewnątrz firmy. Mam nadzieję, że opinie i emocje związane ze zmianą opadną w sytuacji gdy sprawy będą rozwiązywane. Druga sprawa dotyczy procesu rekrutacji i oceny dokonanej w trakcie pracy. W procesie rekrutacji na stanowiska managerskiej (w tym na stanowisko KAM) kierujemy się oceną kompetencji, które sprawdzamy między innymi scenkami. Nie daje ona 100% gwarancji ani jednej ani drugiej stronie (poznanie potencjalnego pracownika i poznanie pracodawcy). Nie robimy złożonych assessment center, feedback dajemy od razu i o feedback tez prosimy w konsekwencji. Praca jednak weryfikuje umiejętności. Osobiście jestem zadowolony z wielu procesów rekrutacji, zdążają sie jednak również pomyłki w obie strony. W konsekwencji jesli praca w Perfetti nie jest zgodna z oczekiwaniami wskazuje ulepszenia lub odchodzi z firmy. W sytuacji jeśli ktoś nie realizuje swoich celów otrzymuje plan naprawczy. Chciałbym podkreślić, że plan naprawczy przekazujemy pracownikom, w których wierzymy. Zawsze dajemy drugą szansę. Jednakże jeśli ktoś nie chce pracować, zawsze można się dogadać i rozstać w honorowy sposób. Pragnę jednak podkreślić zależy nam na stabilnej i rosnącej firmie. Można to tylko osiągnąć pracując z ludźmi gotowymi do zmian.

CHupa Rules
@pracownikpvm

@pracownikpvm.. tak sobie mysle, ze jezeli oczekujesz ze jakikolwiek zarzad bedzie odkrywal przed toba swoje plany to wybacz albo jestes naiwna albo poprostu glupia. Zaden zarząd jezeli ma jakiekolwiek plany to w etapie ich procesowania nie angazuje innych pracownikow niz tych co maja jakies zadania do wykonania na tym etapie. To jest normalne. Jezeli tego nie rozumiesz to przykro mi bardzo ale nikt nie bedzie w stanie tak oczywistej i prostej informacji jasniej tobie wytlumaczyc. Co do reszty kompletnie sie z Toba nie zgadzam... a wiesz dlaczego? Bo kiedy ja przechodzilem proces rekrutacji i mowiono mi jak jest i moze byc to wiedzialem ze masa zalezy ode mnie. A tobie wydaje sie ze twoj pretensjonalny stosunek do zycia ma pierszenstwo nad praca i zaangażowaniem. Najlepiej jest nic nie robic i mowic... "ale mi obiecaliscie".....tak wiec nie opowiadaj tu bzdetow tylko wez sie do pracy.....a jak nie chcesz tu pracowac to odejdz...podejmi decyzje...i znajdz firme ktorej zarzad jasniepania bedzie we wszystko wtajemniczal.... A do @dzizas... jakos spotkalem wiele osob ktore nie narzekaja na komunikacje w firmie.....moze poprostu jej nie rozumiesz wiec zastanow sie czy jestes na odpowiednim stanowisku i w odpowiedniej firmie.....a przede wszystkim z odpowwiednia wiedza.. gdyż moze ci sie wydaje ze ja masz. Strach.. o czym ty wogole piszesz...jezeli kiedykolwiek poczules strach w firmie to pewnie dlatego ze ja oszukujesz albo nie realizujesz zadan ktore masz do wykonania. Zastanawialem sie dlaczego takie osoby tak narzekajace na firme nie odchodza z niej. I kiedys ktos powiedzial bardzo trafnie.....ze nikt na rynku ich nie chce..bo sa slabi.....i to pozostawie bez komentrza...

pracownikpvm
@Bartek

Filozofia, dużo słów lecz nic konkretnego. Byle coś powiedzieć i byle brzmiało to jak złota rada ze złotych ust. Dużo gadania, zero konkretów, mało pracy. "najlepiej jak umieliśmy" czyli byle jak.. Brzmi jak groźby? Egzekucja- to brzmi jak groźba Bartku:)

A.W.
@aaa

Piotrek czy to ty ? ????

Kozia Broda Company
@Bartek

Od kiedy nowa drużyna pierścienia przybyła na scenę, firma zaczęła generować niesamowite straty, nie trzeba być filozofem, żeby upchnąć do Kauflanda 30 palet mentosa po 0,80zł, wręcz przeciwnie, pustakiem to świeci, takie osoby, na takich stanowiskach jak Bartuś spuszczą tą firmę na dno (razem z Krzaczkiem i sp.), ale pismo już poszło do głównego zarządu, z całą listą zarzutów w postaci dowodów rzeczowych, zdjęć, nagrań itd., kwestia czasu jak tych darmozjadów wyrzucą, a takiego prostaka bez kompetencji jak Piotruś D., to najstarsi górale nie widzieli, to jest dopiero perfettti lizanie du...py Bartusiowi, facet (baba?) nie nadaje się do niczego, przerzucany ze stanowiska na stanowisko, byle mógł lizać dalej, bez znajomości żadna firma nie trzymałaby takiego niedorozwoja na stanowiskach kierowniczych, dziwię się tylko dyrekcji HR, że nie reaguje na ten cyrk, możliwe, że korupcja dotknęła również ten dział. Jeszcze jedna sprawa, Bartuś prosi żeby ktokolwiek tutaj z osób obiektywnie krytykujących podał swoje dane osobowe, może Ty podasz swoje, nie martw się, ktoś na pewno Cię odwiedzi. Pozdrawiam profesjonalistów z działu sprzedaży.

Bu

Ale bełkot :)

Hehehe

Fajnie tam u was :)

Pawelek
@Bartek

Zmiany to żeś nam zafundował :-) Miszcz nad Miszcze!

PaniNikt
@Pawelek

Ale to jest celowe dzislanie BS, tak dzialal w kazdej z firm. Gosc mysli, ze jest guru NLP, ludzi maja taka beke, ze niewiem co. Znam takich co maja takie kwity na niego, ze hoho :) pamietacie jak poobleklejal pokoj :) ? Pobadalam w kazdej z firm co byl :) czasy to byly u nas dobre za KJ! Krzysiu, wroc! Ale ptaszki cwierkaja, ze centrala ma juz dosc :) podobno ktos nowy przychodzi :) w sumie w podziece jak juz gdzies sie zachaczy bo posciemnia jak zwykle, to piszmy do nowego pracodawcy co tu narobil :)

Lizak
@PaniNikt

Po firmach łazi i prosi się o robote. Robi się na guru :) wydzwania i wypisuje już chyba do wszystkich co znał, a jak pamiętacie zna przeciez wszystkich :), nawet prezydenta, papieza, z prezesami tego swiata to na ty, a w sumie to mu z reki jedza, taki to As. As na Asy,Tylko kurcze ja co do czego to nie bardzo wychodzi i nie bardzo kojarza. :) sam niczyn nasz obecny premier uratowal wszystkie firmy, jedna po drugiej :) a to, ze tam o tym nikt nic nie wie to szczegol, to wrogowie i spiskowcy :) jak odchodzil to kazdy prezes plakal i prosil by zostal. Tak, tak - pamietacie? Prezes plakal jak odchodzil... :) ja mam taks strategie - jak odejdzie, to ja zostaje. Moze jeszcze pare osob. Wiec, 666 i do przodu, hehehe. Ps - Aha, wez jeszcze kumpla ze soba :) wielka L :)

Miętowy
@Lizak

Bartek AS - dobre! :-) :-) :-)

@pracownikpvm

B groźny, tylko więcej śmiechu niż strachu z tego :-) Od początku nikt tego serio nie traktował. Ucho prezesa. Żenada.

Guma
@anonymous

Podobno już gdzie indziej urabia :) az śluz leci :)

Lizak
@Guma

Podobno, a nawet na pewno i podobno gdzieś obok nas :) wystarczy sprawdzać ślad śluzu :) uff, oby szybciej sie ktos inny męczy :)

Haer
@Bartek

Bartosz, Bartuś, Barteczek - a napisz ładnie na forum co teraz robisz i gdzie nadajesz - pochwalisz się? Napisz szczerze i od serca :)

Zostaw merytoryczną opinię o Perfetti Van Melle Polska - Tarczyn

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042