Perfetti Van Melle Polska

Poznań

Opinie o Perfetti Van Melle Polska

dum

Hej, wiecie jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na starszego przedstawiciela handlowego? Oprócz umowy o pracę jest szansa również na narzędzia pracy, to się nie dziwię, że ich zatrudnienie się opłaca. Szkoda, ze nie określili wysokości zarobków przewidywanych.

artur

NA BEZRYBIU I RAK RYBA JAK MUSISZ TO SKŁADAJ ALE NIE POLECAM

prosil bym o szybka odpowiedz jak to jest mozliwe i jak ktos z tej firmy moze cos na ten temat napisac bede wdzieczny.

witam mam pytanie chcialem zlozyc papiery do tej wirmy ale nie wiem czy warto.jaka jest rotacja nowych ph.

Zostaw opinię o Perfetti Van Melle Polska - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Perfetti Van Melle Polska