Opinie o Perfetti Van Melle Polska w Tarczyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Perfetti Van Melle Polska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Perfetti Van Melle Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Perfetti Van Melle Polska w Tarczyn

Prawda

To co wyprawia ... ze swoimi malutkimi "sierżantami" to jakiś obłęd. Nikt na to nie reaguje, sami zepsuli i zniszczyli tą firmę, zniszczyli wszystko co można. HR nie reaguje, dodatkowo firmuje tą konfabulację zarządcy. Pracownicy nie dajcie się omamić, już dobrze nie będzie. Odeszło wielu doskonałych ludzi. Nowi odznaczają się wzajemnie medalami i tyle w tej materii.

Prawda

Gregor

Jakie warunki do pracy ma przedstawiciel handlowy? Jak wysokie są premie od sprzedaży? Jak sie pracuje?

PH

Cześć widziałem , że szukają trzech PH na łódzkie. Wie ktoś może jaką podstawę oferują netto? Na jednej stronie podane jest 2100 netto plus premia, a na innej 3000 zł netto plus premia?proszę o info Z góry dzięki

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Perfetti Van Melle Polska? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Specjalista/ka ds. Obsługi Klienta wydawały Ci się najkorzystniejsze?
zrezygnowana

Jeżeli się nie poprawi szybko w PVM to ludzie zaczną odchodzić, a szkoda bo ekipa jest świetna

Zuzanna

@Zubi zubi zu nie jestem związana z firmą Perfetti Van Melle Polska. Jestem pracownikiem gowork.pl i zależy mi na poznaniu tego jak wygląda praca w firmie między innymi dzięki Waszym opiniom.

Zuzanna

@Zubi zubi zupiszesz, że oceniasz firmę bardzo wysoko. Mógłbyś wymienić za co? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jakim pracodawcą jest Perfetti Van Melle Polska.

Zubi zubi zu
@Zuzanna

Zuzanno....o ile tak masz na imię a obawiam się że w ogóle nie jesteś kobietą,kim jesteś w tej firmie że zadajesz takie pytanie?

Zubi zubi zu

gratuluje field menagera....:)po co wewnętrze rekrutacje jak już przed rozmowami było wiadomo- nie wiadomo skąd;)- bez konkursu kto wejdzie na stanowisko kara. Śmieszne to ale taki stan to od conajmniej roku trwa.To co ten ( wykasowane przez operatora mych palców ) zrobił w tej firmie woła o pomste.... do zarządu w Bredzie. Samą firmę oceniam bardzo wysoko- wyłączając co poniektórych szkodników;).

Zuzanna

Pracujesz w firmie Perfetti Van Melle Polska? Jak wyglądała Twoja rozmowa kwalifikacyjna? Podziel się wrażeniami! http://www.gowork.pl/rozmowy_kwalifikacyjne,2985,1,1

Gargamel

Słyszałem, że firma potrzebuje pracownika na ph a ponieważ mam o nich dobre info to może warto sie zgłosić?

Grażka

Mam pytanie, może ktoś będzie wiedział i podzieli się nią. Czy firma potrzebuje pracownika do raportowania lub administrowania baz danych? Kiedy widziałam taką ofertę i mam ochotę przejść do PVM bo są dobrzy. Czy zarobki w firmie są godziwe? Może jakieś dodatki?

bla bla
@Grażka

dawaj, Chyba kogoś takiego akurat potrzeba.

Gabon

Firma spoko a to , że są czasami jakieś kłopoty to proszę powiedzieć kto ich nie ma? Ważne żeby je rozwiązywać. Takie wpisy nie pomagają a przecież to chodzi o miejsca pracy?

Minia

Fajni ludzie odchodzą... Szkoda, tego co było i jak było już nie wróci. Świętowanie sukcesów było rewelacyjne :-) opinir o pracodawcy zawsze są opiniami naszych szefów, a tych już nie ma tu gdzie byli. Są nowi - widać sterowani, z nadania. Ttyle w temacie. Dużo się zmieniło na lepsze dzięki tym, których nie ma lub co są ale na innej pozycji.

Incremental:)
@Minia

no trafiłaś w samo sedno....nie ma mnie już chwilę ale poznałem wielu super ludzi -NIedzwiedz i spółka;) Red Rudolf:),ludzi z mazowieckiego,Gang MG :),wesoły samolot:)-to było mocne:)w Phafos było widać kto ciężko pracuje ,bo jak człowiek bawi sie do upadłego tak też pracuje....na całego,a tak tylko stara ekipa potrafiła się bawić,zarówno w terenie jak i w biurze-zdarzają się tacy:),Basia Ania,Tereza:)Luiza, itd...pracowałem w terenie.Niestety brak perspektywy rozwoju a w sumie nigdy mi jej nie dano,podjąłem decyzję o odejsciu...z dużym żallem ale jak ktoś kiedyś powiedział jedyną stałą są zmiany ;).Mam tylko nadzieją że kiedyś spotkam się ze starymi dobrymi znajomymi :).Fantastyczni ludzie oddający serducho na tacy, a takich ze świecą szukać.Może sami podajcie kto ostatni z rok wstecz co najmniej kogo wam brakuje?? Ja mogę napisać jedno ludzie się zmieniają ,przyjażnie zostają do końca życi.A co do PVMP- szkolenia ekstraklasa,warunki pracy i płacy -b.dobre bynajmniej tak było, a resztę atmosferę tworzycie Wy sami i Wasi przełożeni. Ja miałem ...REWELACYJNYCH asm,kolegów i koleżanki . Pozdrawiam PVMP a szczególnie Koleżanki i Kolegów z terenu.

Minia

Gutek

Szkoda, że nie ma żadnych nowych ofert pracy. Chyba, że tylko ja nie znalazłem. Może ktoś wie czy firma potrzebuje PH na Warszawę? Jakieś inne informacje?

Perfekcyjny

no proszę chyba dh z KP zabrał komentarze we własną dłoń i od września brak wpisów. Czy oby na 100% tylko jak mam problem z tymczasowym pracodawcą ? Ogólnie polecam lecz zanim podejmiesz decyzję grubo zastanów się np. nad tematem czy oby masz szefa lub o ile go masz to czy on jest skierowany w twoim kierunku czy go ni ma ?

tango

a to nie ma tego jakoś wyraźnie opisywanego w podpisywanej umowie o pracę za co konkretnie system premiowy przewiduje dodatkowe wynagrodzenie? a jak ktoś szuka, to sales area managerów chcą nowych teraz

Tak, ble, ja

Tak czytam i własnym oczom nie wierze co wy tu tak serio wypisujecie. Przecie w całości to jest prawdziwy dramat , bardzo duże luki w komentarzach (no chyba że sezon:)) Tak płacą oczywiście w terminie lecz co do prowizji to tak samo jak ja nikt nie wie za co można zarobić. A nowi pracuje zapewne nad tym jak zrobić optymalizację naszych zarobków - wiec nie przejmujcie się i startujcie do pracy za dobrą podstawę nawet na 3 miesiące bo dłużej to już na własną odpowiedzialność np. sprzątając lasy zamiast sprzedawać i pracować na swoją premię. Ciekawe czy to przepuszczą :)

ojtam ojtam

drodzy, ewentualni, przyszli pracownicy tej firmy ,których jest tu garstka informuję ,że po przejęciu tej firmy dwa lata temu przez Kompanie piwowarską wszystkie wpisy są tu zmanipulowane a niewygodne usuwane.Poczytajcie proszę jak o brzmi: " oferują służbowy samochód, telefon. Można liczyć na umowę o pracę, także oferta naprawdę godna polecenia " , "samochód słuzbowy to dają nówki sztuki nie jakieś starsze moedele, wiec bezpiecznie nimi jeździć " , "bo to co piszesz mi się podoba, szczególnie fakty samochodu służbowego " i można by jeszcze wklejać inne...siedzi Pani z Panem z Mentosa i piszą te bzdury po nocach. Na szczęście główny mieszacz już nie pracuje w PVM i w swojej nowej firmie Coty niestety też nie pracuje hi hi, może to przestroga dla wszystkich managerów...

Roberrto

Witam wszystkich pracowników Firmy Van Melle. Potrzebuję adres e-mailowy do dyrektora handlowego - może ktoś podać? Z góry dziękuję za pomoc.

Zostaw merytoryczną opinię o Perfetti Van Melle Polska - Tarczyn

Perfetti Van Melle Polska