Perfetti Van Melle Polska

Opinie o Perfetti Van Melle Polska

Iwona

Firma Perfetti Van Melle Polska po raz drugi zdobyła tytuł Solidnego Pracodawcy http://www.perfettivanmelle.pl/careers.html Oznacza to, że warunki pracy powinny być na najwyższym poziomie. Możecie powiedzieć jakie konkretnie są kryteria przyznania takiego tytułu?

Iwona

@Zło ale co się dzieje w firmie Perfetti Van Melle Polska? Możesz powiedzieć o jakiś konkretnych sytuacjach? Ważne, by na forum takie sprawy były wyjaśniane i uargumentowane.

Zło

W firmie dzieje się bardzo źle. Zobaczcie co piszą na gowork o PVMP w Tarczynie, to tak naprawdę jedno miejsce pracy. Szczerze niepolecam. Szkoda Waszego czasu i Waszych nerwów.

Iwona

@PH widzę, że nikt nie zdążył Ci niestety odpowiedzieć. Czy zdecydowałeś się na aplikację? Chętnie dowiemy się więcej o tym jak wygląda proces rekrutacyjny do firmy. Wiesz już z czego wynikały różnice, o których wspominałeś?

PH

Cześć widziałem , że szukają trzech PH na łódzkie. Wie ktoś może jaką podstawę oferują netto? Na jednej stronie podane jest 2100 netto plus premia, a na innej 3000 zł netto plus premia?proszę o info Z góry dzięki

Iwona

@Igia jak obecnie wygląda praca firmie? Czy zmieniły się warunki na jakie mogą liczyć pracownicy firmy?

la

Hej, wiecie jakie zarobki są dla starszych przedstawicieli handlowych? Świetnie, że jest tutaj umowa o pracę i są jeszcze dodatkowo narzędzia pracy. Ciekawe tylko czy pojawiają się jakieś premie do podstawy zarobków.

Igi

Ja szczerze nie polecam tej firmy. O tej kompani to racja. Sami piszą dobre opinie bo nikt inny o nich nic dobrego nie napisze. Coraz więcej ludzi od nich odchodzi ciagle maja rekrutacje do biura do sprzedaży wiec fajnie to tam raczej nie jest

MAsakra

drodzy, ewentualni, przyszli pracownicy tej firmy ,których jest tu garstka informuję ,że po przejęciu tej firmy dwa lata temu przez Kompanie piwowarską wszystkie wpisy są tu zmanipulowane a niewygodne usuwane.Poczytajcie proszę jak o brzmi: " oferują służbowy samochód, telefon. Można liczyć na umowę o pracę, także oferta naprawdę godna polecenia " , "samochód słuzbowy to dają nówki sztuki nie jakieś starsze moedele, wiec bezpiecznie nimi jeździć " , "bo to co piszesz mi się podoba, szczególnie fakty samochodu służbowego " i można by jeszcze wklejać inne...siedzi Pani z Panem z Mentosa i piszą te bzdury po nocach...

johny

Praca w Pefetti to pomyłka , wiem bo pracowałem, na detalu 2100 netto oraz brak możliwości zrobienia planu, ogólnie nie polecam.

one

Raczej nie jego, może być "sponsorowany" "On jest skromny"

Kaśka

Cześć, słyszałam, że Perfetti poszukuje nowych PH. Dajcie jakieś konkretne info. Jaka podstawa dla nowych, ile ewentualnie można wypracować premii. Wiem, że auto typu VAN, są GPS?? Jak jest z rotacją pracowników? Ile wizyt dziennie, czy są trasówki czy trzeba szukać nowych klientów? Czy na stanowiskach PH są kobiety czy sami mężczyźni??? Jak ewentualnie wyglądają szanse na awans? Czy raczej tylko rekrutacje zewnętrzne czy dobrzy PH mają szansę iść wyżej czy jednak całe życie jako PH???

One

do Dubaju, fajnie, chyba w jedną stronę. U mnie ok!

PM
@One 12.03.2015 20:31
do Dubaju, fajnie, chyba w jedną stronę. U mnie ok!

PM wykonał kawał dobrej roboty....czy to jego wpis??

er2
@PM 07.09.2015 23:26
PM wykonał kawał dobrej roboty....czy to jego wpis??

Raczej ktoś sobie jaja robił.

Best Friend of Sugar

Przeciwnie. PM wykonał w 2014 kawał dobrej roboty. W kwietniu wysyłają go w nagrodę na tydzień do Dubaju. Więc idzie mu super. A co u Ciebie?

One

Co z PM, zaszył się i dalej mówi wszyko co inni chcą usłyszeć? I jak reszta specajlistów od "PR" dalej wymyślają nowe koncepcje, aby się utrzymać na "fali"?

reggy

PH ma auto do dyspozycji również w czasie wolnym od pracy (za drobną opłatą), część ma kartę zdrowotną w Medicover (z możliwością dla całej rodziny) i ponoć teraz mają mieć wszyscy, karty Multisport nie używałem ale, ale obiło mi się kiedyś o uszy, że ten kto wystąpi to może otrzymać (ale nie pamiętam szczegółów)

myśliwy myśliciel

też tak jak ty wojowniku mam wielką nadzieję na wielkie zatrudnienia w Perfetti Van Melle Polska bo pilnie pracza mi w takiej branży potrzebna.ma ktoś jakieś konkretne sprawdzone informacje, prosiłabym bardzo. a jest u nich szansa na jakieś dodatkowe benefity typu karta multi sport lub multibenefit?

akordeon

jakie auto mają PH na rynku tradycyjnym? (model,osobowe czy van, gps)

Jon

Dni urlopowe w PVM są jak punkty Payback na BP. Można je zbierać w nieskończoność. Tylko jest jedna różnica - na BP można je wykorzystać.

ph

Witam, praca naaprawde spoko, solidna podstawa, umowa o prace, wszystkie swiadczenia itp.oraz narzedzia do pracy.wiadomo target trzeba realizowac, nigdzie kasy nie daja za darmo.a pozatym ASM bardzo ogarniety.polecam prace w PVM

jjpg

Ta firma to wielka tragedia każdy co chce to robi zero jakiejkolwiek organizacji nie mówiąc już o czystości zakładu;(

witam jak sie pracuje w tej firmie jaka jest tam rotacja nowych ph Jest to firma godna polecenia.chcialem tam zlozyc papiery ale jeszcze sie wacham bo malo jest opini osob ktore tam pracuja.

Co do atmosfery wszystko zależy od menagera i kierownika regionu było źle jest lepiej (ale nie bardzo dobrze). Firma ma bardzo dobre wsparcie jeśli chodzi o promocje, widomo jak produkt nie jest pierwszej potrzeby musi być dobra promocja żeby go wrzucić na sklep i tu jest ona odpowiednia. Jeśli ktoś nie umie sprzedać promocji nawet niech do tej firmy nie przychodzi. Co do szkoleń są ja bynajmniej byłem na takim może nie co miesiąc ale jedno roku jest dla nowych PH. Co do kadry zarządzającej zależy wszystko od regionu kierownik kierownikowi nie równy ja obecnie nie narzekam a wręcz bardzo mile chwale sobie osobę kierownika(czki) :) Jeśli chodzi o plany to fakt są one wysokie jak na rotacje produktów może wynikiem jest rotacja PH a jak wiadomo nowemu PH nikt nie da od razu 100tys na klatę miejmy nadzieję że to się zmini. Dla ciekawskich samochody to Peugeot Partner stara i nowa linia nadwozia (tych z nowa jest niestety nie dużo) i niestety od niedawna Peugeot Bipper co jest TOTALNĄ PORAŻKĄ firmy!!! Samochód zbyt mały, brak możliwości zapakowania giftów, stojaków i stendów kompletny brak przemyślenia rozumiem że chodziło o finanse ale jest dużo innych tańszych marek które by bardziej się sprawdziły jako samochód dla PH chociażby Skoda Fabia. Proponuje przemyślenie następnym razem zakupu aut.

pracownik van melle

Zatrudnieni w Van Melle nowi pracownicy zarbiają niekiedy więcej niżkilkuletni pracownicy na tym samym stanowisku pracy;(tu mowa o PH). Zastanawia mnie sens i logika myślenia pracodawcy, bowiem system motywacyjny pracownika "wiernego" Firmiew takiej sytuacji, niestety, ale nie motywuje do pracy a wręcz zniechęca.... człowiek wypruwa sobie flaki, a tu wpada nowy pracownik na spotkanko zadowolony ;)))) i jeszcze nic dla Firmy nie zrobił, ale już zarabia lepiej niż stary wierny PH...hmmm... Motywacja kierowników, hmm..bynajmniej co niektórych jest demobilizacyjna. Dołowanie i zastraszanie pracowników nie podnosi naszej motywacji i chęci do pracy. Warte przemyślenia......... prawda? Co do systemu pracy...raczej ok. Sprawdzają. Ok, kto swoje robi nie, ma obaw i lęków przed kontrolą:) Tu racej zawodzi system logicznego podziału targetów na poszczególnych PH i ich regiony....a region regionowi i klient klientowi nie równy:/ a logiczny nie jest wcale. Kto widział takie plany???? To masakra jakaś!!! Zrobić plan targetu to czasem graniczy z cudem, trzeba mieć super układy.... Zupełny brak szkoleń - jakichkolwiek!!!

Zostaw opinię o Perfetti Van Melle Polska - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Perfetti Van Melle Polska