Opinie o Kino Świat Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Kino Świat Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Kino Świat Sp. z o.o. o rekrutacji.


Branże: Kultura i sztuka - działalność związana z muzyką i filmem

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kino Świat Sp. z o.o. w Warszawa

Elżbieta Nowy wpis
Inne

Słuchajcie, jakiś czas temu w Kino Świat rekrutowali na stanowisko Specjalisty ds. dystrybucji. Do głównych obowiązków takiego pracownika należałaby między innymi współpraca z kinami na terenie całej Polski w zakresie logistyki dostarczania filmów (na nośnikach cyfrowych). Jak myślicie: warto byłoby spróbować swoich sił w tej firmie?

Agnieszka Nowy wpis
Kandydat
@Elżbieta

Wstrzymali rekrutację ze względu na COVID. Przypuszczam, że na razie obejdą się bez tego stanowiska.

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Jaki jest wkład kierownictwa Kino Świat Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Agata Nowy wpis
Były pracownik
@Pytanie

Żaden

Iza
Inne

Nie szukajcie na siłę błędów bo idealnie to w żadnej firmie nie jest a tu jest dobra praca.

Slawk
Były pracownik

Ciekawa, pełna wyzwań i kreatywna praca. Duzym problemem jest jednak calkowity brak procedur j jasnych zasad. Każdy pracownik ma inna umowę z szefem, nikt nie wie kto ile zarabia, większość na B2B, niektórzy na UOP. Jedni zdalnie inni z biura i każdy jest traktowany inaczej, co sprzyja konfliktom. Firma jest zle zarządzana, co przy ogromnej ilości projektów powoduje zlosc i frustracje pracowników, bo musza robić te same rzeczy po kilka razy i nigdy nie wiadomo czy coś będzie ok, czy nie, bo nie ma reguł. Najgorsze sa osoby zarządzające działem promocji, trzy osoby na równorzędnym stanowisko i żadna z nich nie potrafi zarządzać i zorganizować pracy działu. Do tego zarządziły, by meldować się na wyjścia dłuższe niż 5 minut, podczas, gdy większość osób nie ma nawet umowy o prace. Nikt tez nie wprowadza do pracy nowych osób, szefostwo nikogo nie wyznacza a samo zamyka drzwi i nie można się dobić, by porozmawiac o ważnych sprawach dotyczących projektów. Nie maja zupełnie poczucia odpowiedzialności. Zasady i wysokość premii rocznej także są nieznane, to raczej widzimisie szefa. pracuje tam sporo życzliwych osób, ale nawet najlepszy zespół można złamać mobbingiem. Środowisko pracy także jest kiepskie, jest brud i kurz, w kuchni zawsze jest brudno, podobnie w sali spotkan, co jest ogromnym wstydem i dziwi, biorąc pod uwagę ogromne obroty. O pracowników zupełnie się nie dba. Jeden z sukcesów firmy był ,,świętowany” np. tym, ze jedna osoba wylosowała daleką wycieczkę. Nie wiem jak miało to zmotywować wszystkich innych. Osoby zarządzające działem promocji są także nieuprzejme i niekulturalne dla pracowników, poza tym, ze odmawiają pomocy w kwestiach mobbingu czy konfliktów, potrafią powiedzieć także na spotkaniu do swojego zespołu ,, zamknijcie się”, ,,ile razy wam trzeba powtarzać” (gdy nie podają ważnej informacji) itp., traktują ludzi jak dzieci w przedszkolu. Na wyjazdach służbowych spi się po 2 osoby w jednym łóżku. Odradzam prace w tej firmie, przemoc jest tu na porządku dziennym, ale nikt nie miałby nawet odwagi tak nazwać tego co się dzieje, ludzie są przygnieceni ilością obowiązków. Nie ma tu żadnych granic, procedur ani możliwości by się chronić czy zawalczyć o lepsze traktowanie. Najgorzej zarządzana firma w jakiej pracowałem.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Kino Świat Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Obsługa Kina.
Kapix

KŚ to przyjazna, rodzinna firma. Jest kilka niejasności w systemie zarządzania i o wiele rzeczy trzeba się dopraszać/dopytywać, ale to problem każdej polskiej firmy. Ludzie są zgrani i mili, mobbing nie występuje, jest za to przyjazna atmosfera pracy i w porządku przełożeni. Nadgodziny - często i sporo, nie są dodatkowo płatne. To największy minus pracy.

Zainteresowany

Dajcie znać, jak się tam pracuje :) Czasami są fajne oferty pracy :)

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
admin

Wiesz jak wygląda proces rekrutacyjny i przyjęcia w firmie Kino Świat Kino Sp. z o.o.? Napisz swoją opinię!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Kino Świat Sp. z o.o. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Kino Świat Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Kino Świat Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Kino Świat Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Belwederska 20/22
  00-762 Warszawa
 • NIP: 5213273776 KRS: 0000184012
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Kino Świat Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii