Cyfra +

Opinie o Cyfra +

Agnieszka

Zakładka karier na stronie Cyfry + przeszła metamorfozę. Jest naprawdę przyjazna dla oka, a treści wydają się być mniej oficjalne niż na podstronach tego typu. Czy firma prowadzi taką "przyjazną" dla pracownika politykę HR, czy to wrażenie, które odnoszę jest niekoniecznie trafne? Aktualnie firma poszukuje pracowników np. na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży, więc wiele osób na pewno będzie wdzięczne za kilka informacji.

Agnieszka

Na stronie internetowej NC+ możecie znaleźć aktualne oferty pracy: http://ncplus.pl/kariera Które ze stanowisk najbardziej Was interesuje?

Sebaa

no to widocznie ktoś nie zmienił nazwy firmy ale chyba im to nie przeszkadza skoro jest stara nazwa.... Czy jest tu ktoś kto pracuję dla nich i powie jak wgląda u nich sprawa zarobków? Szukam u nich ofert ale albo jestem ślepy albo nikogo nie szukają dzięki z góry

laser

Przecież cyfra + już dawno nie istnieje, to znaczy w 2013 roku połączyli się z platformą satelitarną n i powstała platforma nc+, podobnie z grupą canal+ cyfrowy, przestał istnieć. Po takim połączeniu, nawet rzekłbym fuzji chyba sporo zmian było, nie? Jak się zmieniły warunki np. w call center? Może dali lepsze umowy, czy coś..

sinis

rozumiem , że te sprawy o które pytasz @maryśka są rzeczywiście dość istotne dla osób , które już dłuższy czas pracują w tego typu miejscu jednak ja zacząłbym raczej od pytań odnoszących się do zarobków, wynagrodzenia, do wszystkiego co materialne a co można uzyskać będąc zatrudnionym w cyfrze plus .

Ewa

Słyszałam, że tam w umowie jest zapis, że po odejściu od nich jest zakaz pracy przez 2 miesiące.. Czy to prawda? Nie wiem czy jest sens tracić w takim przypadku czas na rekrutację.

Gość

Zgadza się, jaki pakiet medyczny??!! Poza tym kłamią i oszukują na szkoleniach itd. Informują, że pracuje się od pon do sob a oczywiście już w pierwszym grafiku wszyscy dostali też niedziele. Premie zabierają za co tylko mogą i informują Cię dopiero przy wypłacie, za co potrącane są premie, czyli po fakcie. Obiecują gruszki na wierzbie, co ma się nijak do rzeczywistości. Ciągłe pretensje o coś czego nie wytłumaczyli, bo nawet długo pracujące osoby tam robią te same błędy bo nie byli poinformowani/przeszkoleni.

M

Po 3 miesiącach pakiet medyczny??? ciekawe gdzie?? uczciwe warunki, to poczekaj jak troche popracujesz i szykuj sie na wypowiedzenie. Zero szacunku do człowieka

niunia

napisz ile płącicie iwarunki zatreudnienia bo nie che mi sie dowas maile wysyłać

Firma kosmetyczna

Witam Wszystkich, Nasza Firma poszukuje energicznych i komunikatywnych osób na stanowisko Konsultantów ds. Sprzedaży bezpośredniej. Jeśli jesteś osobą, która dopiero rozpoczyna swoją karierę zawodową, studiujesz a chcesz dorobić lub masz doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej i chcesz zarabiać więcej, prześlij do nas swoją aplikację na adres firmakosmetycznapl@gmail.com . Oferujemy system szkoleń, stabilne warunki współpracy (umowę o pracy), miłą atmosferę oraz możliwość rozwoju.

bocian

grafiki ustalaja na caly miesiac z gory - min godzin to 140 chcialem do potraktowac jako dodatkowe zajecie i pracowac po max 4h dzienie to lacznie by wyszko jakies 80h ale tam chca 140 i ni jak sie nie da tego przeskoczyc a rotacja duza ciagle szukaja ludzi - kiepsko placa kiepskie warunki dla mnie porazka

ada

siemka wszystkim. stanowisko: konstultant lub operator call center Warunki pracy i placy porazka- praca ew. tylko dla studenta ktory mieszka na Ursynowie. Stawka 12zł brutto. Negocjowac mozna ew. po pol roku. Godzin do przepracowania min 140. Zatrudnienie umowa zlecenie- zmiany po 7h, lub 3/4 etatu- zmiany po 8 lub 10h. Bodajze jeszcze dwa wekendy pracujace ale tego juz nie jestem pewna Szkolenie 12 dni i egazmin jak niezdasz to do widzenia i nic ci nie placą. Decyzje pozostawiam Wam

hehe

Szkolenie to istny cyrk, zabawy jak dla dzieci w przedszkolu! Zbierają kilka osób i każą udawać jakąś maszynę co wydaje z siebie dźwięki!!! To ma być przygotowanie do pracy na infolinii? Można paść ze śmiechu. Niby jest umowa o pracę ale już było pranie mózgu żeby działalność gospodarczą zakładać... poza tym jak się zacznie pracować ustalają grafik i nikt się nie liczy z tobą czy chcesz pracować w soboty czy w niedziele. Ogólnie kołchoz...

poczatkujacy

w Toruniu również otworzyli(otwierają) taki Call Center, w środę zaczyna się szkolenie (26,05,2010). W Toruniu trochę inne warunki, albo zakładasz własną działalność gospodarcza i dostajesz 10zl/h, albo pracujesz na umowe zlecenie i masz 8zl/h. Podoba mi się to, że sam sobie ustalasz grafik, pracujesz ile chcesz, możesz w miesiącu przepracować 100h albo 350h (max). Trochę niepokoi mnie to, że jest lekka dyskryminacja między umową zlecenia a działalnością.. ale zobaczymy jak to będzie. =)

dj

Bardzo uczciwe warunki, najpierw szkolenie 2 tyg. zakończone testem, jak się zdaje to się dostaje pracę. Szkolenie płatne po 180 godzinach pracy. godzina pracy na początek to 12zł/h do wyboru albo umowa zlecenie albo umowa o pracę. Po 3 m-c pakiet medyczny na u.p. a po 6 m-c podwyżka, możliwy depozyt c+ pakiet prestiżowy ewentualny awans.

Zostaw opinię o Cyfra + - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cyfra +