Opinie o Cyfra + w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Cyfra +. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Cyfra + o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Nadawanie programów telewizyjnych i radiofonicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cyfra + w Warszawa

';klj Nowy wpis

najgorsza , złodziejska i beznadziejna ........................................etc platforma na świecie . Ludzie spirdziealcie o d nich jak najdalej !!!!!!!!!!to ściemniacze do kwadratu!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wojtek Nowy wpis

Jak często zdarza się u was awans wewnętrzny ?

Sebaa Nowy wpis

no to widocznie ktoś nie zmienił nazwy firmy ale chyba im to nie przeszkadza skoro jest stara nazwa.... Czy jest tu ktoś kto pracuję dla nich i powie jak wgląda u nich sprawa zarobków? Szukam u nich ofert ale albo jestem ślepy albo nikogo nie szukają dzięki z góry

laser Nowy wpis

Przecież cyfra + już dawno nie istnieje, to znaczy w 2013 roku połączyli się z platformą satelitarną n i powstała platforma nc+, podobnie z grupą canal+ cyfrowy, przestał istnieć. Po takim połączeniu, nawet rzekłbym fuzji chyba sporo zmian było, nie? Jak się zmieniły warunki np. w call center? Może dali lepsze umowy, czy coś..

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Cyfra +? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?

sinis

rozumiem , że te sprawy o które pytasz @maryśka są rzeczywiście dość istotne dla osób , które już dłuższy czas pracują w tego typu miejscu jednak ja zacząłbym raczej od pytań odnoszących się do zarobków, wynagrodzenia, do wszystkiego co materialne a co można uzyskać będąc zatrudnionym w cyfrze plus .

Słyszałam, że tam w umowie jest zapis, że po odejściu od nich jest zakaz pracy przez 2 miesiące.. Czy to prawda? Nie wiem czy jest sens tracić w takim przypadku czas na rekrutację.

Zgadza się, jaki pakiet medyczny??!! Poza tym kłamią i oszukują na szkoleniach itd. Informują, że pracuje się od pon do sob a oczywiście już w pierwszym grafiku wszyscy dostali też niedziele. Premie zabierają za co tylko mogą i informują Cię dopiero przy wypłacie, za co potrącane są premie, czyli po fakcie. Obiecują gruszki na wierzbie, co ma się nijak do rzeczywistości. Ciągłe pretensje o coś czego nie wytłumaczyli, bo nawet długo pracujące osoby tam robią te same błędy bo nie byli poinformowani/przeszkoleni.

M

Po 3 miesiącach pakiet medyczny??? ciekawe gdzie?? uczciwe warunki, to poczekaj jak troche popracujesz i szykuj sie na wypowiedzenie. Zero szacunku do człowieka

niunia

napisz ile płącicie iwarunki zatreudnienia bo nie che mi sie dowas maile wysyłać

Firma kosmetyczna

Witam Wszystkich, Nasza Firma poszukuje energicznych i komunikatywnych osób na stanowisko Konsultantów ds. sprzedaży bezpośredniej. Jeśli jesteś osobą, która dopiero rozpoczyna swoją karierę zawodową, studiujesz a chcesz dorobić lub masz doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej i chcesz zarabiać więcej, prześlij do nas swoją aplikację na adres firmakosmetycznapl@gmail.com . Oferujemy system szkoleń, stabilne warunki współpracy (umowę o pracy), miłą atmosferę oraz możliwość rozwoju.

bocian

grafiki ustalaja na caly miesiac z gory - min godzin to 140 chcialem do potraktowac jako dodatkowe zajecie i pracowac po max 4h dzienie to lacznie by wyszko jakies 80h ale tam chca 140 i ni jak sie nie da tego przeskoczyc a rotacja duza ciagle szukaja ludzi - kiepsko placa kiepskie warunki dla mnie porazka

ada

siemka wszystkim. stanowisko: konstultant lub operator call center Warunki pracy i placy porazka- praca ew. tylko dla studenta ktory mieszka na Ursynowie. Stawka 12zł brutto. Negocjowac mozna ew. po pol roku. Godzin do przepracowania min 140. Zatrudnienie umowa zlecenie- zmiany po 7h, lub 3/4 etatu- zmiany po 8 lub 10h. Bodajze jeszcze dwa wekendy pracujace ale tego juz nie jestem pewna Szkolenie 12 dni i egazmin jak niezdasz to do widzenia i nic ci nie placą. Decyzje pozostawiam Wam

hehe

Szkolenie to istny cyrk, zabawy jak dla dzieci w przedszkolu! Zbierają kilka osób i każą udawać jakąś maszynę co wydaje z siebie dźwięki!!! To ma być przygotowanie do pracy na infolinii? Można paść ze śmiechu. Niby jest umowa o pracę ale już było pranie mózgu żeby działalność gospodarczą zakładać... poza tym jak się zacznie pracować ustalają grafik i nikt się nie liczy z tobą czy chcesz pracować w soboty czy w niedziele. Ogólnie kołchoz...

poczatkujacy

w Toruniu również otworzyli(otwierają) taki Call Center, w środę zaczyna się szkolenie (26,05,2010). W Toruniu trochę inne warunki, albo zakładasz własną działalność gospodarcza i dostajesz 10zl/h, albo pracujesz na umowe zlecenie i masz 8zl/h. Podoba mi się to, że sam sobie ustalasz grafik, pracujesz ile chcesz, możesz w miesiącu przepracować 100h albo 350h (max). Trochę niepokoi mnie to, że jest lekka dyskryminacja między umową zlecenia a działalnością.. ale zobaczymy jak to będzie. =)

dj

Bardzo uczciwe warunki, najpierw szkolenie 2 tyg. zakończone testem, jak się zdaje to się dostaje pracę. Szkolenie płatne po 180 godzinach pracy. godzina pracy na początek to 12zł/h do wyboru albo umowa zlecenie albo umowa o pracę. Po 3 m-c pakiet medyczny na u.p. a po 6 m-c podwyżka, możliwy depozyt c+ pakiet prestiżowy ewentualny awans.

Zostaw merytoryczną opinię o Cyfra + - Warszawa

Cyfra +