Cyfra +

Rzeszów

Opinie o Cyfra +

Mietek

Czy do Cyfra + jest aktualnie jakiś nabór może czy nic?

Call center to tylko w Wawie jest, a tu jest miejsce na opinie o Rzeszowskim Centrum Cyfry+

gość

ale jakie są zarobki? na ręke tak średnio. na każdym forum nikt `nie powie tego konkretnie.. (chodzi o call center oczywiście) podkreślam, że chodzi mi o średnie zarobki a nie o zarobki tych najleprzych i tych gorszych... i czy takiej pracy moga podejmować się studenci zaoczni? podobno nawet weekendy się i święta pracuje?

paweł

praca ok, kasa też ok, miła atmosfera w pracy i fajni współpracownicy

Słowa kojarzące się z Cyfra + (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako nowe możliwości... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są .przyjaźni.. . Od jakiej stawki można negocjować pensję? 1500 Najbardziej podobało mi się w Cyfra +:szkolenia Najbardziej nie podobało mi się w Cyfra +: problemy techniczne

Zostaw opinię o Cyfra + - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cyfra +