Cyfra +
3 4 6 5 1
Administrator Nowy wpis

Posiadacie jakieś najnowsze informacje dotyczące Cyfra +? Dajcie znać, jak aktualnie wyglądają warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Czy pracownicy mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

Mietek Nowy wpis

Czy do Cyfra + jest aktualnie jakiś nabór może czy nic?

anonim Nowy wpis

Call center to tylko w Wawie jest, a tu jest miejsce na opinie o Rzeszowskim Centrum Cyfry+

gość Nowy wpis

ale jakie są zarobki? na ręke tak średnio. na każdym forum nikt `nie powie tego konkretnie.. (chodzi o call center oczywiście) podkreślam, że chodzi mi o średnie zarobki a nie o zarobki tych najleprzych i tych gorszych... i czy takiej pracy moga podejmować się studenci zaoczni? podobno nawet weekendy się i święta pracuje?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

paweł

praca ok, kasa też ok, miła atmosfera w pracy i fajni współpracownicy

TakNie

Słowa kojarzące się z Cyfra + (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako nowe możliwości... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są .przyjaźni.. . Od jakiej stawki można negocjować pensję? 1500 Najbardziej podobało mi się w Cyfra +:szkolenia Najbardziej nie podobało mi się w Cyfra +: problemy techniczne

TakNie

Zostaw opinię o Cyfra + - Rzeszów

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie