Może i firma jest dystrybutorem Cyfry+, sprzedaje i świadczy usługi w tym zakresie, lecz nie wygląda to przekonująco. Wystarczy porozmawiać z tamtejszym Szefem. Po co kręcić w ogłoszeniach, że są stanowiska administracyjne, magazyny i na końcu dział obsługi klienta. Tak naprawdę chodzi o to ostatnie. O stanowiskach administracyjnych pokroju tego, co robią panie w sekretariacie zapomnijcie, mimo waszych szczerych chęci tam was nie wezmą,a ogłoszenie przecież mówi też o administracyjnych. Magazyny? Wiadomo tylko, że są na Lisim Ogonie, ale dokładnie na jakiej ulicy? Tego już Szef powiedzieć nie może, ze względu na konkurencję. Pozostaje obsługa klienta w postaci telemarketingu. I może rzeczywiście tak jest, że masz nakłaniać ludzi na Cyfrę+ za 7 netto na godzinę, 8 dni w tygodniu i ok, tylko że wrażenie na rozmowie z Szefem jest po prostu złe. Bo kręci na temat stanowisk administracyjnych i magazynów i jaką macie mieć pewność, że akurat będziecie telefonować do ludzi i proponować im Cyfrę+? Po takiej rozmowie pewności nie ma żadnej. Pozdrawiam.