Opinie o Directio Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Directio Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Directio Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Directio Sp. z o.o. w Warszawa

Maciek

Bardzo polecam miejsce pracy - wspaniali ludzi, od współpracowników, przez "HRy" aż po samą górę. Zdrowe i rozsądne podejście do wielu spraw, no i nigdzie nie czułem się tak zadbany jako pracownik.

@Maciek

Dziękujemy serdecznie za opinię, Maćku :)

viekaw

@Pracodawca Czy sa regularne podwyzki, jeśli tak to jak często i czy zależne od klienta?

Wszystkie rozmowy rekrutacyjne odbywają się zdalnie. Jeśli chodzi o ilość etapów, to zależy to od projektu oraz stanowiska i tego, jakich kompetencji poszukujemy. Po zakończonym procesie (bez względu na to, czy podejmujemy współpracę czy nie), wysyłamy feedback z podziękowaniem za poświęcony czas.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Directio Sp. z o.o.?

Nowy wpis

Dzień dobry, tak. :) Organizujemy takie wydarzenia cyklicznie.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Direct Communication Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Nowy wpis

Status studenta nie stanowi dla nas problemu. :)

viekaw

@viekaw

Tak, są regularne podwyżki, natomiast ich wysokość jest uzależniona od wielu czynników, w tym także od klienta. Do wynagrodzeń każdej z osób naszego Zespołu, podchodzimy bardzo indywidualnie :)

@Directio Sp. z o.o.

Czy ta indywidualność dotyczy też negocjacji zarobków na rekrutacji? Czy jednak firma podaje jakieś widełki wynagrodzenia, jakie jest w stanie dać na start komuś nowemu?

Jesteśmy transparentni i zawsze w ogłoszeniu umieszczamy widełki na dane stanowisko.

@Directio Sp. z o.o.

A zapytam jeszcze odnośnie rekrutacji; z ilu etapów się składa i czy można rozmowę odbyć zdalnie ze względu na przeprowadzkę, nie mieszkam jeszcze w mieście? Zawsze, w każdym przypadku dają Państwo feedback?

Maciek

@Maciek

Śliczne dzięki za tak miłą opinię :)

@Maciek

Dziękujemy serdecznie za opinię, Maćku :)

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Direct Communication Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Senior QA Engineer?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Joanna

Jestem bardzo zadowolona z pracy jako frontend developer w firmie Direct Communication. Trafiłam do klienta w Szwecji, gdzie mogę pracować we wspaniałym zespole ludzi ceniących sobie profesjonalizm, wysokie umiejętności i równowagę między pracą a życiem prywatnym.

Irek
@Joanna

Na długo się podpisuje kontrakty z zagranicznymi klientami? Musiałaś się tam przeprowadzić czy pracujesz zdalnie z kraju i tylko jeździsz co jakiś czas. Wytłumaczysz mi jak to wygląda w praktyce?

@Joanna

Dziękujemy za opinię, Joasiu! :)

Marian

Hej - Direct.pl smialo polecam. Firma zarzadzana bardzo dobrze, z milymi ludzmi i bardzo praktycznym podejsciem. Efektem jest bardzo wysokie zadowolenie z pracy. Zadnych negatywow jak dotad nie stwierdzilem :)

@Marian

Marian, dziękujemy za podzielenie się swoją opinią i bardzo cieszymy się, że jesteś w naszym Zespole! :-)

Bogdan
@Marian

Jak same pozytywy to może napisz o nich bardziej szczegółowo. Co najbardziej według ciebie jest na plus? Tylko atmosfera czy może też zarobki? Chętnie poznam widełki jakie tu oferują. Pochwalisz się?

Tomasz

Pracuję w Direct już 3 lata i szczerze nie wyobrażam sobie zmiany. Pełne zaufanie do pracowników, zero zbędnego mikrozarządzania, ludzie na pierwszym miejscu. Polecam

Dorota
@Tomasz

To nie ma co się zastanawiać, tylko aplikować tutaj do was? :D Firma się wyróżnia jakoś, skoro pracownik jest na pierwszym miejscu? Tzn. chodzi mi o jakieś specjalne benefity, możliwość negocjowania stawki itp. Nie potrzebujecie teraz aktualnie kogoś do pracy? :)

@Tomasz

Dziękujemy serdecznie! :)

Bartosz

Mały disclaimer - Directpl to DirectCommunications po rebrandingu Jeżeli szukałeś opinii jednego z tych 2, a miałeś/aś wątpliwości (tak jak ja kiedyś :D), to jesteś w dobrym miejscu :) Pracuję w Directpl od 6 miesięcy również zachęcony pozytywnymi opiniami na gowork i dzisiaj mogę szczerze potwierdzić każdą z nich :) Samo przejście procesu rekrutacji z Panią Patrycją to była czysta przyjemność - pełen profesjonalizm z "nutką człowieczeństwa", stałe informowanie o aktualnym statusie, szybkie odpowiedzi. Wspaniali ludzie, super dział HR, świetny CEO (z którym podczas rozmowy masz wrażanie jakbyś rozmawiał z dobrym znajomym bez onieśmielającej aury prezesa :) ). Na codzień pracuję dla zewnętrznego klienta z którym spędzam więcej czasu niż w Directpl. Jednak - fajne benefity, integracje firmowe, comiesięczny nowinki od Prezesa napisane ludzkim językiem a nie korporacyjnym slangiem czy upominki z okazji personalnych wydarzeń - te rzeczy sprawiają że faktycznie czujesz się integralną częścią firmy, a nie nieznaczącym elementem mającym podnosić przychód firmy. Firma stale stara się podnieść swój standard poprzez ankiety satysfakcji, czy zachęcanie do zgłaszania niezadowolenia jeżeli z jakiegoś powodu wystąpiło ;) Polecam mocno, super firma - uderzaj jeżeli znalazłeś/aś ogłoszenie :D

@Bartosz

Witaj Bartosz, bardzo serdecznie dziękujemy za tak wyczerpującą i pozytywną opinię. :-) Jest nam bardzo miło i cieszymy się, że jesteś z nami! :-)

Wujek M

Najlepsza firma dla jakiej miałem przyjemność pracować jeśli chodzi o szacunek i dbanie o pracownika. Na początku byłem bardzo podejrzliwy, gdyż zwyczajnie nie wierzyłem, że firma może mieć praktycznie same dobre opinie itp. Przez cztery lata żadnych haczyków nie znalazłem ;) Szczerze polecam!

Helena
@Wujek M

Ooo...to spory staż, a czy przez ten czas udało się awansować lub dostać podwyżkę? Inwestują w rozwój pracowników?

Czy w Direct Communication Sp. z o.o. pracuje się na open space?

Iuliia

Cześć, masz możliwość wyboru: są miejsca w open space, ale też są dostepne w pokojach Teamowych, up to you :)

Grzegorz
@Iuliia

O to fajnie że można mieć wybór. A jeśli chodzi o możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej to też jest to dopuszczalne po uprzednim uzgodnieniu? Jak to wygląda z twojego doświadczenia? Będę wdzięczny za info.

@Grzegorz

Grzegorz, tak można. Oczywiście zależy od tego o jakim stanowisku mówimy :) Jeśli takie które wymaga Twojej 100% obecności na miejscu to wiadomo, że nie możesz mieć 100% pracy zdalnej. Natomiast nawet w tej sytuacji okolicznościowo firma dostosowuje się do potrzeb pracownika. Jak ktoś ostatnio juz pisał w komentarzu :) Jeśli stanowisko tego nie wymaga to jest tylko kwestia ustaleń ;)

Edward
@Iuliia

Wygląda to zachęcająco w sumie. Z Waszych ostatnich wpisów to w ogóle wynika, że firma jest taka otwarta na rozmowy z pracownikami. To tak przy okazji dopytam jeszcze o jedną kwestię. Mianowicie, czy o awans w tej firmie prosto, jak pracownik się wykazuje?

@Edward

Tak jest otwarta, żaden mit :) Ciężko udzielić odpowiedzi bez wiedzy na jakie stanowisko chciałbyś aplikować, hehe. W moim przypadku było tak, że musiałam się wykazać. Myślę, że to wynikało z róznorodności pracy, którą wykonuję. Natomiast wiem, że bywa różnie (mam też doświadczenie pracy w innych firmach) to powiem szczerze, że napewno się dogadasz ;)

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Direct Communication Sp. z o.o.?

Od zawsze tak było w Direct i nadal jest! Focus na pracownika i zapewnienie świetnej atmosfery to priorytet Właściciela oraz Management Teamu :-) Zapraszam jako wieloletni, powracający tutaj pracownik!

Maja
@Piotr

Piotrze, tak chciałam podpytac. Rozumiem ze raz odszedles z firmy, czemu ? Bylo gorzej niz jest teraz? Wrociles bo jednak byly jakies zmiany i dostales lepsza oferte niz kiedys? firma jak patrzyla na ciebie gdy chciales wrocic ?

@Maja

Hej Maja! Nie raz, a dwa razy ochodziłem w ciągu ostatnich 26 lat ???? i zawsze dlatego, że zdarzały się oferty w korpo, które na tamten czas były dla mnie bardzo rozwojowe i zawsze odchodziłem z łezką w oku i zawsze z tego samego powodu do Direct wracałem, czyli jak już miałem dość szaleństwa korpo a potrzebowałem ponownie tej wyjątkowej, ciepłej i kameralnej atmosfery Direct, gdzie człowiek jest najważniejszy i gdzie można być zawsze sobą bez niepotrzebnej polityki. Na szczęście zawsze byłem tu z powrotem mile widziany i wygląda, że znów się tu zakorzeniłem na dobre, ludzie i kultura tutaj to mój klimat, moje wartości i fajna kasa oraz praca - cóż chcieć więcej? ???? Przez te wszystkie lata firma zmieniła profil i urosła, ale nie zmieniła wartości i nie zmieniła się w korpo - na szczęście ????.

@Piotr

Potwierdzam słowa Piotra, tu jest wyjątkowo przyjazna atmosfera. Pracowałam w różnych miejscach, ale chyba też zapuszczam tu korzenie już drugi rok, ale nie ostatni. Zapraszamy zweryfikować to bezpośrednio :)

Pracowałem na wielu projektach u wielu pracodawców. Jest to pierwsza firma w której chce się zostać. Mimo, iż pracuję na projekcie dla zewnętrznego klienta cały czas mam kontakt z innymi współpracownikami z innych projektów, działem HR oraz Prezesem. Bardzo dobre miejsce pracy, polecam z czystym sumieniem

@Michał

Bardzo dziękujemy za tę wspaniałą opinię!

Pat

Pracodawca szanujący swoich pracowników i widzący w nich ludzi. Bardzo rodzinna i luźna atmosfera nawet w czasach pandemii.

Chris
@Pat

Absolutnie zgadzam się z tą opinią :). Na prawdę chce się pracować w takiej firmie :).

@Pat

Dziękujemy!

@Chris

Wielkie dzięki :)

Patrycja

Świetne miejsce do pracy! Zarząd jest otwarty na pracownika- zarówno jego pomysły, jak i problemy. Wspaniała atmosfera, możliwość rozwoju w strukturach firmy, dofinansowania do szkoleń :) Przełożeni doceniają na forum pracę swojego Zespołu, co jest niezwykłą rzadkością wśród pracodawców. Wszystko na TAK! :)

@Patrycja

Dzięki za tyle miłych słów :)

Niech moje zdanie o firmie i jej atmosferze wyrazi fakt, że pracuję tutaj po raz trzeci na przestrzeni ostatnich 22 lat :-), a mój sumaryczny staż w firmie to ponad 10 lat. Są poważne powody, dla których zawsze chętnie i z radością wracam do Direct Communication: kapitalna atmosfera, nastawienie na pracownika, super szefostwo, skupienie na pracy merytorycznej, zdroworozsądkowe podejście do wszystkiego, pełna szczerość, zaufanie i transparencja. Ze wszystkich miejsc, w których pracowałem, tutejsza kultura odpowiada mi najbardziej! POLECAM!!!! :-)

@Piotr

Bardzo dziękujemy za tak pozytywną opinię!

Sebastian

Doskonałe miejsce do pracy, organizacja zorientowana na pracownika i jego potrzeby. Tak to powinno wyglądać w każdej firmie ! :)

@Sebastian

Sebastian, cieszymy się że dobrze pracuje Ci się w Directpl i dzięki za ciepłe słowa. :)

Jakie są warunki zatrudnienia w Direct Communication Sp. z o.o.?

Nasi pracownicy mają do wyboru umowę o pracę lub kontrakt B2B, a wszystkie szczegółowe informacje przedstawiamy w ogłoszeniach o pracę m.in. na naszej stronie internetowej: https://www.directpl.com/careers/ :)

Jak dużo osób pracuje w Direct Communication Sp. z o.o.?

Na ten moment w całej grupie Directpl (w Polsce, USA oraz na Filipinach) pracuje ponad 130 osób i z miesiąca na miesiąc liczba naszych pracowników rośnie! :)

Maga

@Pracownik2 a jak jest tutaj z przerwami? Są w czas pracy wliczone i ile trwają?

@Maga

To nie jest firma w której ktoś wylicza Ci jak długo trwała Twoja przerwa. Liczy się efektywna praca i zdroworozsądkowe podejście do wszystkiego. Jeżeli pracownik zachowuje się fair to na to samo może liczyć ze strony pracodawcy.

@Sebastian

Od nas możemy dodać, że takie kwestie najlepiej szczegółowo uzgadniać na bieżąco ze swoim managerem :)

Mirek

Pandemia mocno wpłynęła na firmę ?

@Mirek

Poza tym że większość pracowników przeszła na pracę zdalną to pandemia nie miała wpływu na sytuację w firmie.

@Mirek

Pandemia nie wpłynęła znacząco na firmę. To prawda, że pracujemy w modelu hybrydowym - większość naszych pracowników na co dzień pracuje zdalnie, a jeśli mają taką taką potrzebę mogą w pełni lub częściowo pracować w naszym biurze w samym centrum Warszawy (tuż obok Pałacu Kultury i Nauki). Cały czas pracujemy też nad przeniesieniem naszej kultury organizacyjnej (firmowych wydarzeń oraz mniejszych i większych tradycji) do formy on-line, np. każdy z pracowników pracujących w Polsce może być aktywnym członkiem Directpl Coffee Club i otrzymywać co miesiąc do domu kawę dokładnie taką samą jak w biurze. :)

Zostaw merytoryczną opinię o Directio Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Directio Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Directio Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Directio Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 16 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Directio Sp. z o.o.
4.4/5 Na podstawie 8 ocen.

Directio Sp. z o.o.