Polsko-Amerykańska Komisja Fulbrighta

Opinie o Polsko-Amerykańska Komisja Fulbrighta

Cepan

Rodzinna atmosfera, bardzo ciepła, przyjazna szefowa dbająca o każdego pracownika. Zresztą każdy pracownik czuje się tam szanowany i odwzajemnia się tym samym swojej pani dyrektor. Każdy zawsze może liczyć na jej pomoc i wyrozumiałość. Szefowa zawsze wesprze dobrym słowem i z chęcią pomoże rozwiązać każdy problem, umiejętnie motywując do pracy. Polecam każdemu, kto ceni sobie takie wartości jak szacunek, szczerość oraz lubi być doceniany za swoją pracę.

Kras
@Cepan 22.12.2013 13:18

Ciezko to czytac. To nieprawda, chyba sama to pisala. Mobbing i brak szacunku dla pracowników. Po nieco ponad 2 latach dyrektor została zmuszona do zakończenia pracy.

Zostaw opinię o Polsko-Amerykańska Komisja Fulbrighta - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polsko-Amerykańska Komisja Fulbrighta