Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego - Państwowy Zakład Higieny

Opinie o Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego - Państwowy Zakład Higieny

tymon
użytkownik zarejestrowany

@akson no faktycznie to całkiem ciekawa sprawa, udało Ci się czegoś dowiedzieć na ten temat? Słyszałem, że Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego - Państwowy Zakład Higieny to naprawdę rozwojowy pracodawca. Ciekawi mnie tylko jakie warunki zatrudnienia oferuje?

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego - Państwowy Zakład Higieny (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .niską Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... dobra. Od jakiej stawki można negocjować pensję? pensja symboliczna Najbardziej podobało mi się w Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego - Państwowy Zakład Higieny: Najbardziej nie podobało mi się w Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego - Państwowy Zakład Higieny: nie mam pozytywnej opinii

Zostaw opinię o Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego - Państwowy Zakład Higieny - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego - Państwowy Zakład Higieny