Media Personel Service Sp. z o.o.

Opinie o Media Personel Service Sp. z o.o.

kamilek

no ale jak to, przeciez oni mają tylko chwilowo wstrzymanie pracy z tego co zrozumiałem, ale wydaje mi sie, ze na pewno spokojnie mozna sie zatrudnićna pewno.

alexkirk

w jaki sposób można się z nimi skontaktować w sprawie pracy? nie widziałem żadnej strony, ogłoszeń w internecie też chyba nie ma.

PCzyrski

A czy możecie wgl powiedzieć czym sie ta firma zajmuje? Kolega mi proponował ale sam tam nie pracował więc nie wiem co tam się robi ?

tomek

też mnie właśnie zastnawia to czy firma faktycznie działa obecnie czy nie za bardzo.. ciekaw jestem Waszych opinii jak to wszytsko generalnie wygląda, czy jest tak, ze oni maja teraz normlanie płacone czy w jakis ratach, bo ktoś wspominał tutaj, że mają z tym problem właśnie, nadal tak jest czy nie?

GOSC

Aktualnie nie płaca już nic, zalegają z kasą po 2 miesiące, podobno mają komorników - 1000 wersji i wymówek a na sms, płaca 3-5 zl na godzine, pracujesz 200 h miesięcznie i zarabiasz 1300 zł, nie polecam, strata nerwów, czasu i pieniędzy bo nawet nie chcą ich wypłacać.

zygmunt

Hej, właśnie chciałem poszukac troche informacji na temat Media Personel Service i znalazłem niezbyt dobra wiadomość. Otóż firma jest w likwidacji, taką informację znalazłem na stronach krajowego rejestru sądowego. Także pracy już u nich nie znajdziemy, nie wiem wprawdzie co się stało, ale najwyraxniej coś było w tych negatywnych wpisach.

tulka

Ogólnie-stres średni. Stawki-coraz niższe. Straszą restrykcjami-za brak wyimaginowanych norm obcinaja stawkę godzinową. Kiedyś dużo pracowałeś-sporo mogłeś zarobić. Dziś dużo pracujesz-sporo tracisz. Przykre, brak poszanowania pracownika.

xxxxxxxx

totalna porażka,[usunięte przez admina] !!!!Nie polecam!!!

yyyyy

A gdzie pracowałeś Ktosiek w Warszawie?

karina

Najgorsza praca w moim życiu, dno, porażka totalna, szczerze nie polecam..

miś

Ma ktos namiar na MNi obsluga sms czat-u? pozdr

ktos;)

pracowałam w media personel service i bylo ok,ale niektorzy to maja tak nierowno pod sufitem,ze szkoda gadac!na jeden z liderow!!!szok,ale ludzie ok;)

Zostaw opinię o Media Personel Service Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Media Personel Service Sp. z o.o.