Currency One S.A.

Poznań

Opinie o Currency One S.A.

To moja trzecia firma/praca i zdecydowanie jest najlepsza ze wszystkich. Polecam!

@314159 06.04.2015 17:00

Dziękujemy!

kandydat

Candidate Experience jest tam chyba obce - po wysłaniu zadania, o które mnie poproszono nie odezwali się już do mnie, CISZA. Ok, może rozwiązanie zadania im się nie spodobało, ale jeśli angażują kogoś w proces rekrutacyjny to przydałaby się jakakolwiek informacja zwrotna :/ Nawet jeśli jest negatywna.

@kandydat 08.11.2017 13:16

Zawsze staramy się odpisywać kandydatom, nawet w przypadku odmownym. Bardzo przepraszamy, jeśli taka odpowiedź nie dotarła. Prosimy o ponowny kontakt na kariera@currency-one.com, byśmy mogli to zweryfikować.

qwerty

Zaproszono mnie na spotkanie. W dniu rozmowy jednak coś im wypadło i ją odwołano - ok, bywa, ale infomacja o tym dotarła do mnie jakieś 15 minut przed czasem, niemal pod biurem. Za drugim razem już się spotkaliśmy. Niestety, sprowadzili mnie tam, żeby tylko przeczytać moje CV i stwierdzić, że nie spełniam wymagań... Ogłoszenie było na średni szczebel, niezbyt wymagające, bez minimum stażu pracy i spełniam ok. 80% oczekiwań, a na miejscu okazało się, że szukają mocnego seniora. Rozmówca był do mnie niezbyt przychylnie nastawiony - kręcił nosem na częste zmiany pracy zamiast po prostu zapytać o powody, które mam sensowne.

@qwerty 13.09.2017 19:28

Rzeczywiście taka sytuacja miała miejsce. W ostatniej chwili zmienił się profil poszukiwanego kandydata. Przepraszamy za tę sytuację.

pieseł

A jakieś argumenty? Bo najlepszy Janusz nadal będzie Januszem. ;)

Zostaw opinię o Currency One S.A. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Currency One S.A.