Currency One S.A.
counter
3 6 22 5 1
Pytanie Nowy wpis

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w Currency One S.A.?

@Pytanie

Należy zaaplikować na ogłoszenie na stronie Currency One. Jeśli Twoje umiejętności będą zbieżne z naszymi potrzebami, na pewno się odezwiemy!

Monika

@currency one czyli staż tez jest?

@Monika

Tak, prowadzimy też staże. Prosimy napisać na kariera@currency-one.com

TakNie

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Currency One S.A.?

@Pytanie

Wszystko zależy od kierownika, który uczestniczy w rekrutacji. Z reguły jednak są to standardowe pytania i mila rozmowa. Bez udziwnień :)

TakNie

Jaka umowa obowiązuje w Currency One S.A. podczas okresu próbnego?

@Pytanie

Standardowo podpisujemy umowę o pracę na 3 miesiące, a potem na czas nieokreślony. Możliwe są inne umowy, w zależności też od preferencji kandydata.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Currency One S.A.?

Tak1Nie
@Pytanie

W zależności od działu - są różne możliwości. Mamy osoby, które ze specjalistów, przez managerów, awansowały na kierowników działów. Mamy też ciekawe ścieżki kariery - oferujemy możliwość zmiany działu i rozwijania się w innej dziedzinie. Są u nas osoby, które przeszły np. z marketingu do IT lub z Obsługi Klienta do Compliance.

Maciej Sawicki

Pracuję od roku w dziale produktu, rozwoju biznesu i strategii i moim zdaniem Currency One to solidny pracodawca: - świetna nowoczesna kultura współpracy, oparta na uzupełnianiu się wzajemnie różnych kompetencji w teamie - demokratyczne decyzje - wszyscy są otwarci na nowe pomysły i doceniają inicjatywę - wszystkim zalezy na sukcesie naszych uslug wymiany walut - atmosfera "bycia w gronie dobrych przyjaciół" i brak wyraznych podziałow miedzy hierarchią zespołów - dobra lokalizacja biura w centrum z super widokiem - mnóstwo roboty, ale jednocześnie pilnujemy work-life-balance, nie ma przymusowych nadgodzin itd.

Tak6Nie2
@Maciej Sawicki

Rzeczywiście tak jest! Dziękujemy Maciej :)

Tak1Nie1
Ka

Pracuję tu od 4 lat i nie mogę narzekać. Świetne biuro, super ludzie, atmosfera okej. Poza tym masaże i hulajnogi - tego nie spotkałem nigdzie indziej! Polecam pracodawcę.

Tak7Nie1
@Ka

Dziękujemy za miłe słowa!

Tak1Nie1

To moja trzecia firma/praca i zdecydowanie jest najlepsza ze wszystkich. Polecam!

Tak18Nie2

@314159

Dziękujemy!

Tak2Nie

kandydat

Candidate Experience jest tam chyba obce - po wysłaniu zadania, o które mnie poproszono nie odezwali się już do mnie, CISZA. Ok, może rozwiązanie zadania im się nie spodobało, ale jeśli angażują kogoś w proces rekrutacyjny to przydałaby się jakakolwiek informacja zwrotna :/ Nawet jeśli jest negatywna.

Tak5Nie

@kandydat

Zawsze staramy się odpisywać kandydatom, nawet w przypadku odmownym. Bardzo przepraszamy, jeśli taka odpowiedź nie dotarła. Prosimy o ponowny kontakt na kariera@currency-one.com, byśmy mogli to zweryfikować.

Tak5Nie1
qwerty

Zaproszono mnie na spotkanie. W dniu rozmowy jednak coś im wypadło i ją odwołano - ok, bywa, ale infomacja o tym dotarła do mnie jakieś 15 minut przed czasem, niemal pod biurem. Za drugim razem już się spotkaliśmy. Niestety, sprowadzili mnie tam, żeby tylko przeczytać moje CV i stwierdzić, że nie spełniam wymagań... Ogłoszenie było na średni szczebel, niezbyt wymagające, bez minimum stażu pracy i spełniam ok. 80% oczekiwań, a na miejscu okazało się, że szukają mocnego seniora. Rozmówca był do mnie niezbyt przychylnie nastawiony - kręcił nosem na częste zmiany pracy zamiast po prostu zapytać o powody, które mam sensowne.

Tak2Nie

@qwerty

Rzeczywiście taka sytuacja miała miejsce. W ostatniej chwili zmienił się profil poszukiwanego kandydata. Przepraszamy za tę sytuację.

Tak3Nie1
pieseł

A jakieś argumenty? Bo najlepszy Janusz nadal będzie Januszem. ;)

Tak3Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Currency One S.A. - Poznań