Opinie o Telepizza Poland Sp. z o.o. w Warszawa

gastronomia Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Telepizza Poland Sp. z o.o., jak również Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Telepizza Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Restauracje
Restauracje Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Telepizza Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Telepizza Poland Sp. z o.o.?

Natalia
@Pytanie

Jest rozdzielane , to najniższa krajowa, nie polecam

Piotr Nowy wpis
@Natalia

W jaki sposób jest rozdzielane? Najniższa krajowa jako podstawa, a reszta to prowizja od sprzedanych pizz, czy jak to wygląda?

kamcia01990

Jedna wielka tragedia!! Krolowa 6 serów składniki podzielone na 2 pizze w cenie jednej! Czuje sie oszukana! Pizza bez smaku! zarówno wygląd jak i smak nie zachęca do dalszej współpracy :( 63zl wyrzucone w błoto- niejadalne!!! Mrożona pizza ma więcej smaków i aromatów niz to co proponuje Telepizza -nigdy więcej!! Przestrzegam!! pełen bulwers z mojej strony

Xxx Nowy wpis
@kamcia01990

Z całym szacunkiem ale wszelkie żale odnośnie zamówienia może pani wylać dodając opinie na google. Ta strona przeznaczona jest jest dla pracowników oraz kandydatów na pracowników aby mogli dowiedzieć się czegoś więcej odnośnie miejsca pracy. Nikogo w tym miejscu nie interesuje to o czym pani pisze. Wymagając profesjonalizmu od jednej stronny proponuje również nim się wykazać i poświęcić minium czasu na to aby dowiedzieć się gdzie wyrazić swoją opinie odnośnie zamówienia.

Agata Nowy wpis
@kamcia01990

A dlaczego Pani nie skierowała swoich uwag bezpośrednio do lokalu po spróbowaniu i zobaczeniu pizzy ? Wtedy może by zaproponowali jakieś 'zadośćuczynienie' :)

Pytanie Nowy wpis

Czy Telepizza Poland Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

Mike

Telepizza to nazwa wybitnie sporządzona. Mówi ona o pizzy szybo przygotowanej i dostarczonej do klienta, który zamówił ją przez telefon. Niestety to tylko tyle z pozytywów. Najmroczniejszą i najgorsza kwestia kryje się we wnętrz tej ,,spółki”. Po pierwsze jeśli chodzi o pizzę. Jest ona zrobiona z wcześniej przygotowanego ciasta, które jest niewiadomego pochodzenia i niewiadomej jakości, która wynika z podejrzanego transportu i samego przechowywania - ciasto transportowane w dobrych warunkach temperaturowych ale później najpierw odstawiana na brudne zaplecze a pod koniec dnia przekładane do chłodni, w której jest zamrażane aby ,,rzecz jasna nic się nie popsuło”. Pizza przyrządzona jest składnikami wszystkimi jakie tylko można sobie wyobrazić - oczywiście wszystkie mrożone. Ale nie byłoby w tym niczego dziwnego jeśli nie wspomniał bym tym, że przeprowadzając wywiad z klientami, co znaczy konsumentami, w pizzach znajdują się często przypadkowe składniki, pomylone, pokrojenie pizzy na kawałki jest wątpliwe, a na dodatek zdarzają się włosy w pizzy. Po drugie, pracownicy są zatrudniani na niejasnych warunkach ( jedni na umowę o prace, drudzy na umowę zlecenie, a jeszcze inni na czarno), ponadto w dużej większości są to Ukraińcy. Jeśli już pracownicy zostaną zatrudnieni to na warunkach odbiegających od zgodnych z prawem: pracują więcej niż 10h, mają obowiązki wszystkie jakie tylko są (np. dostawca oprócz dostarczania pizzy musi (pod rygorem zwolnienia ) układać kartony, zamiatać i zmywać podłogi, wyrzucać śmieci, myć toalety ) a to wszystko za najniższa krajową i to nie pełną bo telepizza odlicza od zarobku pracownika ,,zaliczki” na ubezpieczenia, a po tym pracownik musi jeszcze zapłacić podatek czyli na czysto zostaje mu niewiele. Po trzecie: Czystości i higiena! Sprzątane jest tylko przed przyjazdem kontroli z sanepidu, natomiast poza tymi dniami kontroli, w restauracji telepizza jest (usunięte przez administratora) bałagan i nieład. Mąka porozsypywana po całej restauracji, znajduje się w każdym możliwym zakamarku ( nawet pod stawkami kuchni). Jest niezachowywanych w czasach pandemii zalecana higiena i bezpieczeństwo.mpraciwnicy nie noszą maseczek, nie myją rąk po powrocie z kursu, później tymi samymi rękoma wykładają pizzę z elektrycznego pieca a następnie do pudełka , które wcześniej sami składali. Koronnym dowodem a zarazem wisienką na tym wyjątkowo niesmacznym torcie jest kilkukrotnie wykrycie przebiegu choroby COVID. I tutaj przestroga dla pracowników: lepiej się nie ujawniać bo za to kierownictwo zwalnia, mówiąc że przez ciebie wszyscy za chorowali. I w ten sposób pozbywają się szybko Polaków a zatrudniają Ukraińców, nawet na stanowiska przywódcze i to bez wykształcenia wyższego. Zatem PRZESTRZEGAM przed konsumpcją tej pizzy oraz ODRADZAM pracy w tej pizzerii . Ponadto SANEPID POWINIEN ZAINTERESOWAĆ SIĘ sprawami czystości i jakości.

Konsument
Klient

Dramat! Zamówiłem telefonicznie 3 duże pizzę. Nie ma sensu tracić nerwów. Czas pandemii, a całkiem nie dbają o klienta . Po 2.5 godzinach pizza nawet nie wyjechała, a śmiechy pracowników , które przez telefon słychać w tle, sprawiają wrażenie iż ludzie po drugiej stronie są po prostu pod wpływem %. Najgorsze wytłumaczyć dziecku dlaczego nie może w dzień pizzy jej zjeść. Szkoda że ludzie nie dbają o swoje miejsce pracy. Jestem bardzo zniesmaczony waszymi usługami. Lokal przy ul. Hubala Dobrzańskiego 42/44 w Łatchorzewie po opiniach Internecie zdecydowanie do zamknięcia. Ja jako stały klient zdecydowanie poszukam innej pizzerii. bez pozdrowienia

Xxx

Pracowałam w telepizzy 5 miesięcy. Nie były to miłe miesiące, ale potrzebowałam pieniędzy. Za błąd nie z naszej winy musieliśmy oddawać pieniądze. Jako pizzerman obsługiwałam jednocześnie kasę, robiłam pizzę, sprzątałam, byłam kelnerką, myłam naczynia, odbierałam telefon i myłam kibel. A wszystko to za najniższą krajową. W normalnej firmie na moim miejscu pracowałoby przynajmniej 5 osób, ale ja byłam sama. Zostawanie po godzinach( nie było płatne więcej) praca w święta i w sylwestra do 1 w nocy. Wypłata pojawiła się dopiero po 2 miesiącach. Nie było często nawet czasu zjeść. Jedzenie często było nieświeże, ale nie mogłam się odzywać, bo ja tu mam tylko robić. Każdy miał dostęp do kasy, ale jeśli ktoś miał ją pod opieką( a zawsze był to pizzerman który robił wszystko) to on był odpowiedzialny za pieniądze w niej. Jeśli ktoś ci zabrał i kasa się nie zgadzala- oddajesz ze swojej wypłaty. Nie polecam tej pracy

Ryszard
@Xxx

To sporo minusów, dobrze że podzieliłaś się swoją opinią. Czy oprócz tych negatywnych aspektów było tu coś, co Ci pasowało? Jaka panowała atmosfera w zespole? Liczę na Twoją odpowiedź.

@Ryszard

Nic specjalnego serio...

Warszawiak

Wszyscy macie jakies dziwne doswiadczenia. Pracuje jako dostawca 17,50 na godzine +2,50 od kursu Pracy nie mam duzo - czesto siedze i nic nie robie Na wieczorach troche sie posprzata, porobi ladnie i do domu. Owszem - nie raz trzeba dluzej zostac, ale zawsze jest to odnotowane :) Umowa zlecenie. Nikt nikogo nie zmusza do brania odpowiednich dni. Albo klamiecie, albo jestescie naprawde uposledzeni, ze nie potraficie zadbac o swoj wlasny interes. Jezdzicie bez umowy i nic z tym nie robicie przez miesiac czasu? To chyba o was swiadczy

Jola
Klient

Pizza okropna nie da się jej zjeść.

Michał

Witam. Razem z żona byliśmy do niedawna pracownikami telepizzy usytuowanej na trakcie brzeskim w starej miłosnej. Ja byłem dostawca a moja żona była szefowa zmiany. Niestety pracowaliśmy bez umowy bo szefostwo obiecywało z miesiąca na miesiąc ze to sień zmieni lecz niestety. Nie chcą nam wypłacić pieniędzy za ostatni miesiąc pracy i szefowa powiedziała żebyśmy się pierd... i poszli sobie do sądu. Nie wiem co mogę w takiej sytuacji zrobić i proszę o kontakt Najlepiej SMS ponieważ nie zawsze mogę odebrać telefon. Napewno oddzwonię. Moje sugestie dla Telepizza Poland Sp. z o.o.: Proszę o pomoc w wyjaśnieniu sprawy. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Wypłacić zaległe pieniądze.

Kris
@Michał

Daj znać. Nie rządzą niczym i nie płacą nikomu. Można ich załatwić w kilka sekund, odezwij się chłopaku!

polak
@Michał

napisz jakie są stawki dostawcy

@polak

10zl/h

@Kris

Cześć dzieki za odp w jaki sposób mógł byś mi pomoc w sprawie odebrania tych pieniędzy Pozdrawiam

Rekomendacja
@Kris

Cześć jak można się z Tobą skontaktować żeby coś zrobic w tej sytuacji pozdrawiam

Ktoś
@Michał

Tak jak mówi szefowa - sąd pomoże. W międzyczasie inspekcja pracy. Nie istnieje praca bez umowy. Zawsze jest przynajmniej umowa ustna.

@Michal

pizza taka jak z biedronkowego ciasta :) coś takiego ...

@Ktoś

to plus

@...

umowa o prace

Aleksandra

Tego czegoś nie można nazwać pizzą! Piszą że ciasto to ich sekret a dają spalona podeszwę! To coś było spalone było bardzo drogie a smakowało po prostu ch****wo!

@Aleksandra

podeszfa dobre słowo

Katarzyna

Czy firma przyjmuje do pracy ludzi z orzeczeniem niepełnosprawności?

@Katarzyna

to musi być taki stopień którego po tobie niewidać

@...

z lekkim jest szansa

Bogdan

Nie mam pojecia jakim prawem ta firma nadal utrzymuje sie na polskim rynku Wykorzystywanie pracownikow za najmniejsze pieniadze to glowny punkt ich biznesplanu , następny punkt to najgorszej jakosci skladniki pizzy jakich nie mozecie sobie wyobrazic. Pamietam jak placili dostawcą po 1.30zl/h Albo taki smieszny twór jak pizzerkasjer za 11zl brutto. (usunięte przez administratora)

Dominika
@Bogdan

Rozumiem, że na benefity nie ma co tutaj liczyć? Jeśli się mylę to wyprowadźcie mnie z błędu i jeśli coś takiego jest to dajcie znać, co konkretnie obowiązuje.

Poli
@Dominika

Benefity są tak drogie, że juz lepiej kupić sobie karet (np na siłownie). Multisport to koszt około 95 zł jak dobrze pamietam. Prywatna opieka zdrowotna jest za 1zł po przepracowaniu chyba pół roku ale obejmuje tylko lekarza pierwszego kontaktu, nic poza tym. Żadne badania czy specjaliści już się nie zaliczają. Jest kilka opcji karty medycznej ale w porównaniu do innych firm to śmiech. Mój partner ma pełny zakres medyczny razem ze specjalistami, usg, rentgenami itd za 22 zł miesięcznie. W telepizzy to koszt około 150-200zł.

@Bogdan

roznoszenie ulotek się poprostu nie opłaca ,bo musisz wydać na buty co miesiąc to jest dobre ,do nabycia kondycji :)

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Telepizza Poland Sp. z o.o.?

Poli
@Pytanie

Premie są jedynie dla zespołu szefowskiego ale i oni rzadko kiedy je widywali, ponieważ normy sprzedażowe i inne tego typu były cieżkie do spełnienia. A jeśli już się udało wyrobić miesięczne założenie to na następne miesiące było tak duże, że nie było szans na premie przez 3 miesiące. Premie w wysokości 100zł brutto.

ja nie miałam premi

Jak jest z pakietem medycznym w Telepizza Poland Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

@Pytanie

To pytanie należy zadać pracodawcy :)

Dominika

Możecie napisać, na jakich warunkach zatrudnia Telepizza? Jaka umowa jest na start? Zaciekawiła mnie praca w tej firmie, stąd moje pytanie.

domi
@Dominika

ja miałam umowe odnawianą co miesiąc ,ale to bylo dawno

@domi

ja też ,tak samo

dorota.alicja2@gmai.com

W dniu 18 kwietnia 2020 roku corka zamowila 2 pizze w Pamstwa lokalu przy ulicy Gagarina. Przywiezione pizze były zimne, jedna z nich była przepieczona (ciasto twarde i przypalone). Natomiast sos czosnkowy rozcienczony do granic możliwości. Chciałabym też poinformować że w pudełku nie było podkłady papierowego pod pizza Z poważaniem Dorota Slawinska

barbapapa

Mało kasy na rozwój, kompleks pizzahut, dużo ludzi bez wyższego wykształcenia na wyższych stanowiskach np Pan Św.P. P.P., ale można się było dużo nauczyć - nie ma przyszłości w Polsce na 100% niestety

My

Witam właściciele Telepizzy na Trakcie Brzeskim zatrudniają kierowców na swoje samochody bez podpisania umowy czy oświadczenia o odpowiedzialności za auto, przy rozliczeniu nie wyplacaja pracownikowi wynagrodzenia bo odwracają sobie za na naprawy auta. (usunięte przez administratora) i kretacze.

Xxx

Zimna i spóźniona godzinę po zadzwonienie pan powiedział ze wyjechała po czym przyjechała 40 minut później okropnie zimna i sucha rozmiary i ceny pizzy nie pasują do siebie całkowicie 40 zł za 32cm śmiech na sali

Smakosz

Tragedia. Na zamówienie czekaliśmy prawie 1.5 h Pizza została dostarczona zimna, zaschnięta. Dostawcą była kobieta ok 80 lat życia. Ranty większe niż sama pizza. Prawie zero składników, nie pisząc o serze, którego nie było. Nigdy więcej.... Telepizza z Gagarina.

Zostaw merytoryczną opinię o Telepizza Poland Sp. z o.o. - Warszawa

Telepizza Poland Sp. z o.o.
3/5 Na podstawie 177 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Telepizza Poland Sp. z o.o.