Telepizza

Dąbrowa Górnicza

Telepizza

Opinie o Telepizza

Anonimowe

Włożyli sos do środka opakowania gdzie była pizza i się zsiadł i a jak pracownicy przyjeżdżają to są jacyś obsrani jak by im coś szef robił

1 strefa

Masakra oszukuja za pierwsza strefe pobieraja oplaty sprawe zglaszam do centrali OSZUSTWA NIE TOLERUJE I NIE BEDE TOLEROWAL!!!!!!!!

Lukasz-suchy@wp.pl

Tylko logo za które płaci Andrzej B. (szef) ktory nie placi pracownikom na czas. Oszust i kłamczuch. Pizza nie dobra spalona i składników tak mało . Stare i śmierdzą

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Telepizza?

Telepizza gowno

Największe [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jeżeli chodzi o pizzerie, cipka przyjęła zamówienie ale pizzy nigdy nie dostarczono

Telepizza gowno

trezor

ciekawią mnie zarobki dla kierowników tego typu pizzeri

on

A stanowisko szefa??? Niech się ktoś wypowie, kto pracował na takim stanowisku?

zły pracownik

Byłem pracownikiem dostawcą w tej firmie przez 5 lat nikomu nie polecam. Kiedyś dało się tam zarobić teraz zwalniają ludzi za słabą sprzedaż (czytaj wciskaj wszystkiego jak najwięcej klientowi albo lecisz). Praca niby dopasowana pod twoją dyspozycyjność ale to tylko wielki wałek . Kolejna sprawa temat sprzątania lokalu dostawca ma około 1-2 sprzątania tygodniowo za stawkę 0.80 brutto. I jest jeszcze rozładowanie tira z dostawą za darmo. Zabierają umowy o pracę i obniżają stawki za kurs które są i tak śmieszne 4 zł do tego całe 1,6 brutto za godzinę pracy nic tylko jeździć. Szefowie zmiany jeszcze ujdą ale supervisor [usunięte przez moderatora] :) Jak chcesz zniszczyć samochód to PoLeCaM!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Telepizza - Dąbrowa Górnicza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Telepizza