Opinie o Telepizza w Bytom

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników na temat firmie Telepizza, oraz Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Telepizza o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Telepizza w Bytom

Piocha Nowy wpis

Pizza dobra, fajne ciasto przede wszystkim ciepła, miła obsługa, dowóz chwilę przed czasem

kisiel

Byłem pracownikiem dostawcą w tej firmie przez 5 lat nikomu nie polecam. Kiedyś dało się tam zarobić teraz zwalniają ludzi za słabą sprzedaż (czytaj wciskaj wszystkiego jak najwięcej klientowi albo lecisz). Praca niby dopasowana pod twoją dyspozycyjność ale to tylko wielki wałek . Kolejna sprawa temat sprzątania lokalu dostawca ma około 1-2 sprzątania tygodniowo za stawkę 0.80 brutto. I jest jeszcze rozładowanie tira z dostawą za darmo. Zabierają umowy o pracę i obniżają stawki za kurs które są i tak śmieszne 4 zł do tego całe 1,6 brutto za godzinę pracy nic tylko jeździć. Szefowie zmiany jeszcze ujdą ale supervisor to kompletny kretyn :) Jak chcesz zniszczyć samochód to PoLeCaM!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Telepizza - Bytom

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Telepizza