Telepizza

Bytom

Opinie o Telepizza

kisiel

Byłem pracownikiem dostawcą w tej firmie przez 5 lat nikomu nie polecam. Kiedyś dało się tam zarobić teraz zwalniają ludzi za słabą sprzedaż (czytaj wciskaj wszystkiego jak najwięcej klientowi albo lecisz). Praca niby dopasowana pod twoją dyspozycyjność ale to tylko wielki wałek . Kolejna sprawa temat sprzątania lokalu dostawca ma około 1-2 sprzątania tygodniowo za stawkę 0.80 brutto. I jest jeszcze rozładowanie tira z dostawą za darmo. Zabierają umowy o pracę i obniżają stawki za kurs które są i tak śmieszne 4 zł do tego całe 1,6 brutto za godzinę pracy nic tylko jeździć. Szefowie zmiany jeszcze ujdą ale supervisor to kompletny kretyn :) Jak chcesz zniszczyć samochód to PoLeCaM!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Telepizza - Bytom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Telepizza