Opinie o Aviva - praca w Biurze Głównym w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Aviva - praca w Biurze Głównym. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Aviva - praca w Biurze Głównym na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe
Towarzystwa ubezpieczeniowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Aviva - praca w Biurze Głównym w Warszawa

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Byop

Masowe odejścia, coraz więcej zadań dla tych co jeszcze zostali. Nacisk na powrót do pracy w biurze, brak jakiejkolwiek nadziei na podwyżki inflacyjne. No i jeszcze pewnie za moment szukanie winnych bo proces integracji z Allianz się przeciąga. Poza tym bardzo dużo korporacyjnej nowomowy.

KANDYDAT
Kandydat

Na zarobki można liczyć w Avivie.

Praca Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 4 dni.
Kandydat

Dzień dobry. Mam pytanie do osób pracujących w firmie czy mogą mi odpowiedzieć na kilka pytań... otóż słyszałem, że istnieje możliwość pracy zdalnej z dowolnego miejsca, nie trzeba jeździć do biura w Warszawie, pracę biurową można wykonywać zdalnie np w miejscy zamieszkania w drugim końcu Polski. Czy to prawda? Jeśli tak to na jakich warunkach to się odbywa, w ogóle czy są godziny pracy ustalone czy w ciągu dnia każdy wg swojego planu dnia wykonuje pracę jaką ma przydzieloną? Czy istnieje możliwość szkolenia wdrażającego dla osoby bez doświadczenia przez Internet/zdalnie? Przyznaję że nie interesuje mnie przeniesienie się do Warszawy nawet na ten czas. A może są jakieś regionalne oddziały w których takie szkolenie mogłoby być przeprowadzone? Ogólnie czy to umowa zlecenie/umowa o pracę?

Czy rozmowa rekrutacyjna w Aviva - praca w Biurze Głównym odbywa się również w języku angielskim?

Adam
@Pytanie

Avive przejmuje teraz Allianz. Nikt w Avivie nie jest pewny swojej przyszłości. Nastroje są tu okropne. Lepiej odpuść sobie to miejsce. Nie warto.

Aviva
@Adam

W marcu 2021 r. Allianz podpisał umowę o zakupie polskich spółek Avivy. Teraz zabiega o zgody organów nadzoru, w tym KNF, na tę transakcję, Gdy je uzyska, umowa zostanie zrealizowana, czyli Allianz zostanie nowym właścicielem polskiej Avivy. Następnie, wspólnie z zespołem Avivy, będzie kształtował wspólną przyszłość na polskim rynku. Jest to więc zmiana ewolucyjna. Allianz to największa grupa ubezpieczeniowa w Europie, co dam nam poczucie stabilności. Będziemy dużym i prężnym graczem w Polsce, wspólnymi siłami będziemy mogli więcej zdziałać. Transakcja nie oznacza zmian dla klientów. Wszystkie nasze dotychczasowe produkty pozostają w sprzedaży. Nasze kanały dystrybucji są otwarte dla klientów. Pracujemy bez zmian, kontynuujemy normalnie rekrutacje. Warto poznać rzetelne informacje na ten temat, aby rozwiać wątpliwości.

@Aviva

Tak z perspektywy czasu...tak z ręką na sercu...To było wróżenie z fusów.. rzeczywistość okazała się brutalna..

asdasd Nowy wpis
@Aviva

Adamie jakie zajmujesz stanowisko jeśli znasz tak dalekosiężne i całkiem szczegółowe informacje co przyniesie przyszłość? Wpis bardzo cukierkowy, uspokajający ale na ile realnie oddający sytuację w firmie? Na forach raczej pracownicy są pełni obaw więc jakiś powód do tego mają. Abstrahując od tego, czy jest możliwość pracy zdalnej dla nowych pracowników spoza Warszawy tak żeby nie musieli dojeżdżać z drugiego końca Polski, czy jest możliwość szkolenia zdalnego itp.?

Nick Nowy wpis
Kandydat

Piszą z ofertami na LinkedIn. Nie podają widełek - są niejawne. To po co w ogóle piszecie? To nie te czasy, że ludzie robią za ile im dacie!!!!!

Beata Nowy wpis
@Nick

A to nie po to, żeby właśnie przyjść na rozmowę i indywidualnie się dogadać? Może stawki nie odbiegają zbytnio od rynkowych czy coś?

Byop

Marta
@Byop

A czemu tak wiele odejść? Wiesz z jakiego powodu ludzie odchodzą z tej firmy?

P
@Marta

Fuzja z Allianz, przejęcie klientów nie oznacza przejęcia pracowników, a na pewno nie wszystkich, będzie redukcja więc kto ma możliwość ten szuka pewniejszej ścieżki kariery poza strukturami Avivy

@Byop

Super jak wy traktowaliscie innych tak Allianz potraktuje was. Tfu

Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Aviva - praca w Biurze Głównym.
logo firmy Spawacz
(45 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
KANDYDAT
Kandydat

Na zarobki można liczyć w Avivie.

Marcin
@KANDYDAT

Gdybym w Avivie można było dobrze zarobić to pracownicy by się tak nie zwalniali.

Monika z Avivy
@Marcin

Nie ma pracodawcy bez rotacji. To normalne zjawisko, a w Avivie jest ona niższa od rynkowej w tej branży. Mamy bardzo wiele pracowników, którzy pracują u nas już 10, 20 lub więcej lat. Co roku organizujemy Jubileusze, w których uczestniczy ponad 100 osób!

Marcin
@Monika z Avivy

Moniko z Avivy - Kandydat pytał o zarobki a nie o rotację i Jubileusze. Zarobki jak na Warszawę są małe, ale zaraz odpiszecie, że najniższa krajowa plus śmieszna premia, albo 3 tyś jako specjalista to spełnienie marzeń, bo to super firma z możliwość rozwoju. Co innego zresztą macie pisać. Aviva się zwija, pieniędzy nie ma, rozwoju nie ma i za chwilę przychodzi Allianz. Polecam poczekać aż dojdzie już do oficjalnego przejęcia... może coś się poprawi...

Do Moniki z Avivy
@Monika z Avivy

I jak tam atmosfera w firmie ;) rotacja ostatnio chyba nieco wyższa niż zwykle a raczej nawet brak rotacji i sporo wakatów :)

@KANDYDAT

Słabe

Do Monika z Avivy
@Monika z Avivy

To już minęło. Aviva się skończyła. Ludzie masowo odchodzą, a udawanie, że jest inaczej to chyba żart. I to właśnie Ci co pracowali 10, 20 lat.

Co jaki czas w Aviva - praca w Biurze Głównym można ubiegać się o podwyżkę?

Nigdy

Beata
@Hit

Jest zakaz czy po prostu nie dają indywidualnych? ;p Bo te coroczne są normalnie?

Pan Pikuś

Eksodus trwa ...

Monika
@Pan Pikuś

Nie rozumiem... Wyjaśnisz o co chodzi? Co to jest?

Pan Pikuś
@Monika

eksodus - masowa migracja - w tym przypadku do innych firm - z części zespołów do końca wakacji zostanie może z połowa obsady ....

@Pan Pikuś

Wcale się nie dziwię, przy takich zarobkach i fuzji. Bardzo dobrze..Powiadają, że nie ma ludzi niezastapialnych...zobaczymy jak sobie poradzią...juz jest moment krytyczny..

Hit

Uważam że przy obecnej inflacji za chwilę pensje osiągną poziom najniższej krajowej. Na podwyżki nie ma co liczyć ! Nikogo nie obchodzi staż pracy ani umiejętności. Pracownicy są nierówno traktowani..jedni mają szansę na premie inni nie..w zależności od działu. Jedni mogą nadużywać pracy zdalnej inni nie..generalnie w obecnej sytuacji kiedy przyszłość niepewna...bo fuzja..bo zmiana zarzadu..nie polecam..kto się mial "nachapac" juz to zrobił.. reszta to tania siła robocza.

Anonim
Kandydat

Czy ktoś mógłby mi udzielić informacji jak wygląda praca na stanowisku bohater obsługi klienta? Pani dość ciekawie przedstawiła możliwości rozwoju w tej firmie u zarobki. Jestem zainteresowana jednak opinie na temat pracy w tej firmie są różne.

mariusz
@Anonim

Rozwój w firmie z której wszyscy się zwalniają? Jeśli lubisz mało zarabiać i lubisz złą atmosferę w pracy to praca dla Ciebie.

Qwerty
@Anonim

Lepiej odpuść sobie i poszukaj pracy gdzie indziej, bo naprawdę szkoda Twojego czasu.

Annia
Kandydat

Naprawdę ciężko znaleźć jakieś nowe opinie, dużo starych i nic nie wnoszących. Wypowiem się z perspektywy kandydata, proces rekrutacji bardzo dobrze przeprowadzony, spotkałam się z konkretnymi informacjami już na pierwszej rozmowie. Dostałam propozycje pracy na którą się nie zdecydowałam, ponieważ trafiło się coś lepszego, wynagrodzenie dużo powyżej minimalnej więc jak na początek i na pierwszą umowę o pracę warunki dobre. Nie oceniam pracy w samej firmie bo tak jak pisałam nie zdecydowałam się, gdyby nie lepsza propozycja dałabym szanse mimo tych nic niewnoszących opini.

Czy nowo zatrudnione osoby w Aviva - praca w Biurze Głównym otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Mam mieszane uczucia związane z fuzją firmy Allianz nie jest w stanie zapewnić nikomu zatrudnienia i taka informacja została nam oficjalnie przekazana. Odszedł od nas dyrektor IT i wydaje mi się, że może być coś na rzeczy dlatego jestem zaniepokojona swoją przyszłością w firmie. Słyszałam że w zespołach utrzymania aplikacji panują spore zmiany zespołowe a w zespole bezpieczeństwa IT panują dziwne relacje że panuje wielkie "kolesiostwo" i menedżerowie zatrudniają za wysokie wynagrodzenia kolegów bez kompetencji i doświadczenia.

Odpowiedź

Mam taką nadzieję! Choć nie wydaje mi się żeby ci krętacze nadawali się nawet do odgarniania śniegu.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Aviva - praca w Biurze Głównym?

Odpowiedź
@Pytanie

Kadry zarządzające w biurze głównym w avivie nie dostrzegały i nie dostrzegają tego aspektu w odniesieniu do swoich pracowników. Niestety.

Piotr
Kandydat

Poszedłem na rozmowę rekrutacyjną w Luinie na stanowiska junior managera, niestety a drugim spotkaniu okazało się, ze to rozmowa na stanowisko agenta, na zapytanie o stanowisko na które aplikuję usłyszałem, że muszę zostać agentem, żeby awansować....(usunięte przez administratora)

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Aviva - praca w Biurze Głównym?

Annn
@Pytanie

Atmosfera? Teraz atmosfera daje się we znaki wszystkim. Za tydzień dowiemy się kto nas kupił. Zapewne wprowadzi swój zarząd, odsunie od podejmowania decyzji większość menagerów. W ciągu roku zacznie wygaszanie sprzedaży itp. Zapewne Włosi nie przejmą wszystkich pracowników i agentów. Zarząd dostanie odprawy w setkach tysięcy, natomiast call centre? By by by ....

Jaaak34
@Pytanie

Atmosfera w Biurze Głównym jest fatalna.

Nowy
Kandydat

Witam Chciałbym złożyć CV na młodszego testera. Ile można zarobić na tym stanowisku?

Pracownik Avivy
@Nowy

To zależy od Twojego doświadczenia, spytaj rekrutera.

Ania

Cześć, jako że jestem bardzo zdziwiona liczbą negatywnych opinii dodam coś od siebie. W Avivie pracuję od 1,5 roku na stanowisku specjalisty. Nie zdarzyło mi się otrzymać wynagrodzenia z opóźnieniem, mam znajomych w różnych działach i nikt nigdy o takiej sytuacji nie wspominał. Dział HR uważam za najsprawniej działający na tle moich dotychczasowych doświadczeń. Dziewczyny są zaangażowane, wymyślają nowe projekty, są bardzo pomocne a rekrutacja.. - wspominam jako sprawnie i poprawnie przeprowadzony proces, bez zastrzeżeń. Zarobki w moim przypadku są adekwatne do wiedzy i umiejętności. Znajomi z zespołów Direct są wynagradzani na zasadzie podstawa+prowizje. Jeżeli ktoś rzeczywiście ma gadane, to potrafi zarobić naprawdę satysfakcjonujące pieniądze i znam kilka osób, które pracują tam po kilka ładnych lat. Ja nie narzekam na atmosferę, mam dostęp do wszystkich interesujacych mnie benefitów, pracę zdalną, nadgodziny nawet jeśli się zdarzą (a dzieje to się rzadko), to bez problemu je potem odbieram.

nowy
@Ania

Mam pytanie a wiesz jak pracuje się jako Asystent/ka ds. Obsługi Korespondencji? czy jest tam dobra atmosfera/

agi
@Ania

a ile dostaje specjalista ds. ubezpieczeń po prawie na początek?

Klient
Klient
@agi

Firma Aviva jest niewiarygodna i nie wypłaca odszkodowań. Nie korzystajcie z usług tej firmy i ubezpieczcie się gdzie indziej!!!

Kandydat

Z tego co jest głośno w internecie firmę kupił inny ubezpieczyciel jak to wpływa na rekrutację do biura obsługi klienta, rozumiem że to nie osoby rekrutujące z Avivy podejmują decyzję a Allianz w sprawie zatrudnienia nowych osób?

Zniesmaczona

Pracownicy Biura Głównego to też administracja rozproszona w terenie w placówkach w całym kraju. Tak zwani specjaliści I koordynatorzy wsparcia sprzedaży, którzy każdego dnia zapewniają ciągłość procesów sprzedazy, procesów komunikacji, obsługi Klientów indywidualnych, procesów administracyjnych placówek. I oprócz tego że wymaga się od nich zaangażowania w zwiększenie aktywności sprzedaży w procesy rekrutacji Agentów, w realizację planów jednostek jak również motywacji pracowników, pracy stacjonarnej w czasach obostrzeń I pandemii to nic za tym nie idzie. A już na pewno nie pensja.w wielu przypadkach w Polsce te stanowiska są wynagradzanie prawie najniższą krajową, A wymagania które się stawia I oczekiwania..kreatywnosci innowacyjności są niewspolmierne do zarobków. Oczywiście są załączniki premiowe, dzięki którym możesz dostać premie kwartalna, Ale poziom sprzedaży jednosykimusi być na poziomie 90%. W czasach plandeki nie do osiągnięcia. Poza tym ciągle nowe konkursu dla agentów, który za niewielki nakład pracy może zdobyć dodatkowe 500 czy 1000 zl pokazuje że jedynym dobrze wynagradzanym pracownikiem jest Agent. Nie wspomnę o menadzerach czy dyrektorze. Od dwóch lat obiecuje się podwyżki, zmiany stanowisk od zeszłego roku, zmiany zakresu obowiązków też od zeszłego roku, wyceny stanowisk I nikt nie robi nic! Jak było tak jest. W innych firmach ubezpieczeniowych to stanowisko wynagradzanie jest ponad 1000 lepiej. Motywacja i premie też działają dużo lepiej bo są 13 pensje I czy jednostka wykona plan czy nie bonus wpływa na konto. Myślę że jeszcze długo nic się nie zmieni I jeśli masz doświadczenie, jesteś osobom kreatywną z pomysłami, najważniejsza jest dla Ciebie atmosfera, chcesz się rozwijać i chcesz dac wartość dodatnia Firmie to nie tutaj! Bo jak widać można być po studiach, mieć doświadczenie wspierać procesy sprzedaży, motywować, zachęcać Agentów I zarabiać na rękę 2250! Żenada w tych czasach.

Iks
@Zniesmaczona

To aż strach pomyśleć na jaką pensję może liczyć Bohater obsługi klienta ;) Aktualnie jest takie ogłoszenie.

Zostaw merytoryczną opinię o Aviva - praca w Biurze Głównym - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Aviva - praca w Biurze Głównym?

Zobacz opinie na temat firmy Aviva - praca w Biurze Głównym tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aviva - praca w Biurze Głównym?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Aviva - praca w Biurze Głównym?

Liczba opinii klientów firmy Aviva - praca w Biurze Głównym, to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aviva - praca w Biurze Głównym?

Kandydaci do pracy w Aviva - praca w Biurze Głównym napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Aviva - praca w Biurze Głównym