Opinie o Aviva (Towarzystwo Ubezpieczeń Allianz Życie Polska Spółka Akcyjna) w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ ALLIANZ ŻYCIE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ ALLIANZ ŻYCIE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe
Towarzystwa ubezpieczeniowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ ALLIANZ ŻYCIE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA w Warszawa

Pracownica

Nie jestem zadowolona z pracy w Aviva, pensja śmieszna jak na tak dużą korporacje a do tego wprowadzili trzy letnie plany oszczędności i zwalniają ludzi na potęgę. Pomimo wielu fachowców, jest też dużo osób niekompetentnych bez jakiegokolwiek zainteresowania swoimi obowiązkami. Panuje ogromny chaos nad którym nie mogą zapanować.

Maria
@Pracownica

Jeśli chodzi o wysokość pensji to wiadomo - jednym ta w Avivie może odpowiadać, a drugim już z kolei niekoniecznie. Jest to całkowicie normalne. Wspomniałaś, że dużo jest osób niekompetentnych. A czy firma nie inwestuje w rozwój swoich pracowników? Mam tu na myśli różne kursy i szkolenia.

Krakus

Mega rozczarowanie. Pani z Avivy skontaktowala się ze mną przez platformę LinkedIn. Po umówieniu na telefon - cisza. Na następny dzień zapytałem, czy oferta jest nadal aktualna, dostałem potwierdzenie, że tak. Umówiliśmy się na godzinę 9:00, telefon o 9:20 i 9:30 bez uprzedniej informacji, że coś się opóźni. Zero profesjonalizmu, w tym czasie byłem na innym spotkaniu. Pani ma pretensje, że nie mogę uszanować jej spóźnienia. Nie mogę, jeśli nie dostałem żadnej wiadomości, że takie spóźnienie będzie mieć miejsce. Nie polecam jeśli już na starcie jest takie podejście do potencjalnych pracowników.

Agnieszka
@Krakus

Opinie wyrażone na forum na temat procesu rekrutacji w firmie Aviva - praca w Biurze Głównym znacznie się od siebie różnią. Twoja jest negatywna, jednak nie wynika z niej czy ostatecznie odbyłeś rozmowę rekrutacyjną. Spotkałeś się z rekruterką w innym terminie czy z powodu jej spóźnienia spotkanie nie odbyło się wcale?

Zajec6

Witam, Strasznie duzo tu negatywnych opini na temat samego procesu rekrutacji, jako ze sama bralam udzial w rekrutacji na jedno ze stanowisk w biurze na Inflanckiej pare slow ode mnie. Przeszlam przez dwa etapy, z HR oraz z ewentualnym przyszlym kierownikiem i z obu tych rozmow wyszlam bardzo zadowolona. Odnoszono sie do mnie przyjaznie i z szacunkiem wszystko dokladnie wytlumaczono, oczekiwania, benefity system premiowy. Po rozmowie HR pozostalo ze mna w kontakcie co do wynikow rekrutacji. Ogolnie pozytywne wrazenia.

Witold
@Zajec6

Nie napisałaś, czy finalnie otrzymałaś propozycję zatrudnienia w firmie Aviva? Rozumiem, że jesteś zadowolona z przebiegu całego procesu rekrutacyjnego, jednak, aby Twoja opinia była pełna, chciałbym dowiedzieć się o jej wyniku. Zachęcam do dalszej dyskusji w tym wątku.

Czy ktoś z Was brał udział w programie praktyk i staży w Aviva - praca w Biurze Głównym? Na stronie firmy znajdują się najnowsze oferty i interesuje mnie, jak przedstawione warunki zatrudnienia prezentują się one w praktyce. Najważniejsze informacje to, czy ich przebieg był interesujący i czy istnieje możliwość późniejszego zatrudnienia. Strona o której napisałam, znajduje się tutaj: https://www.aviva.pl/kariera/praktykanci-i-stazysci/

Rozmowa składa się z 3 etapów. I etap ok 20 minutowa rozmowa z rekruterem. Pytania o doświadczenia zawodowe, dlaczego chce zmienić pracę, mocne i słabe strony. Czas oczekiwania na odpowiedź po I etapie-1,5 tygodnia. II etap rozmowa z menadżerem. Bardzo swobodna, od razu przejście na „Ty”. Menadżer opisuje jak wygląda praca, organizacja, system premiowy itp. Ostatni etap dział HR wymaga referencji od poprzedniego pracodawcy. Jeśli rozstałeś się w negatywnej atmosferze z poprzednim pracodawcą nie aplikuj Tu! Jestem bardzo rozczarowana odrzuceniem kandydatury pomimo dobrego feedbacku na drugim etapie rozmowy. Dział HR tłumaczył, że woleli wybrać osobę z wewnętrznej rekrutacji bo zna dobrze procesy jakie zachodzą w firmie. Zapytałam wprost rekrutera, dlaczego te same ogłoszenie wisi na portalu pracuj.pl on na to, że szukają na zastępstwo, ale nadal nie wiadomo czy może na stałe. Totalny strzał w kolano! Stracony czas i nerwy na aplikacje! Nie polecam.

Opis i pytania powyżej

Ktoś

Nie polecam aplikować do firmy. Strata czasu. Panie od tzw. HR jeśli nie jesteś z polecenia nawet nie sila się na przeczytanie cv. Wychodzi ogłoszenie na które masz w punkt kwalifikacje i tak dostajesz odpowiedź negatywna. Przebicie się przez te kobiety jest wręcz niemożliwa a ich polityka zatrudniania raczej nie wróży firmie nic dobrego.

Smerfii

Jak teraz wygląda praca w Biurze na Inflandzkiej chodzi o dział Obsługi Ubezpieczeń Indywidualnych i Ogólnych?

TCW

Krążą dziwne opinie o pracy w dziale IT tej firmy. Podobno wielu starych pracowników z dużym doświadczeniem zdecydowało się na odejście. Firma promuje się jako nowoczesna, dbająca o pracowników - ale praktyka chyba bardzo odbiega od tych deklaracji. Jak macie znajomych, którzy pracowali w IT w Avivie i odeszli to pogadajcie z nimi - dużo ciekawych rzeczy się dowiecie.

Konrad
@TCW

Nie ma co się dziwić praca w IT w Avivie jest tragiczna. Są bardzo niskie stawki, przemiał jest ciągły. Infrastruktura pracuje po 20 godzin na dobe, zarabia marne groszy. Osoby na zleceniu traktują się jako szmaty do wycieraniu podłogi. Przy czym etat pojawia się 1 na pół roku w dziale. Przez co ludzi zmuszeni są pracować bez urlopów po kilka lat... Podwyżki w Avivie się nie dostaje. Jeżeli nie jesteś na UoP, to nie masz nic, nawet wejść na imprezy firmowe. Są to tak zwane imprezy dla etatowców. Bardzo kuszące są staże w działach IT, bo płacą stosunkowo dużo jak na staż. Ale etatu potem się nie dostaje. Jak dobrze dogadasz się do 3000 k netto maks czy jesteś testerem czy programistą. Ciągle nadgodziny. Przy tym nigdy nie płatne tylko do odbioru. Jeżeli czytacie o "orkach w Izengardzie" i o "Mordorze" to Aviva to jest to korpo z obrazków. Ludzi tu są pogrzebani pod pracą. Poza tym w Avive liczy się nie jakość wytwarzanego oprogramowania, a relacja między działami. Co po prostu przekreśla sam sens istnienia działu IT. Do wszystkiego dochodzi płatna kawa, brak naczyń do jedzenia, brak "narzędzi" do przygotowania jedzenia, brak mleka, brak soli, brak duszy.

Tom
@TCW

Te opinie są prawdziwe, starzy pracownicy sami odchodzą bądź są zwalniani, zastępuję się ich znajomymi ewentualnie zdalnymi pracownikami z zagranicy.

Ed
@Konrad

oprócz powyższego -brak respektowania prawa pracy pod kątem przerw 11h(dobowa) / 35h(tygodniowa) (wymuszanie dostępności 24h/7 przy czym płacone jest za 4h dyżuru o ile jest płacone) -problemy z odbiorem wypracowanych nadgodzin

Zapoznaliśmy się z komentarzami i badamy opisane sytuacje.

Marzenka
@TCW

Bohater Klienta jak oceniacie to stanowisko pracy. Zostałem zaproszony na drugi etap rekrutacji

Edward
@TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ ALLIANZ ŻYCIE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA

trochę się tego zebrało, będzie co badać ....

Nickt
@Konrad

Niestety Potwierdzam - próba wykazania się jakąkolwiek cechą oprócz wiernopoddaństwa gdzieniegdzie kończy się szantażem emocjonalnym a na pewno wysokim ciśnieniem tętniczym... BRAK DUSZY - kapitalnie oddaje sprawę - na dole załoga świetna, ogólnie jednak miałki koktajl ze wszystkiego - bez wyrazu. System motywacyjny, który nie tylko demotywuje, ale i jest blokerem rozwoju... Rotacja rotacja rotacja. Dziś robisz swoje i za tych dwóch co już nie wytrzymali też...

Ddx

Podejście "rekruterek" od 7miu boleści poniżej krytyki. Atakujący ton pani z HR podczas rozmowy kwalifikacyjnej, bardziej przesłuchanie niż rozmowa. Na koniec mimo obiecanego odzewu w sprawie decyzji o zatrudnieniu brak takowej. Po moim mailu i pytaniu czy coś wiadomo otrzymałam informację o przedlużającym się procesie rekrutacyjnym i obietnicy, że zostanę poinformowana jak tylko będzie coś wiadomo. Oczywiście 0 odpowiedzi. Pozostał jedynie niesmak. Jeśli już ktoś dopytuje to wypadałoby chyba poinformować jednak tę osobę o decyzji zamiast zlewać ją ciepłym moczem.

@Ddx

Rozmowy rekrutacyjne prowadzimy w sposób merytoryczny, szanując zarazem odczucia kandydatów. Jeśli ma Pani zastrzeżenia do tej konkretnej rozmowy, prosimy o podesłanie ich pod maila rekrutacja@aviva.pl, przeanalizujemy Pani uwagi. Rekrutacje nieraz się przedłużają, co wywołuje zrozumiałą niecierpliwość u kandydatów. Prosimy o cierpliwość, jeśli obiecaliśmy odpowiedź, na pewno ją prześlemy.

ddx
@TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ ALLIANZ ŻYCIE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA

Nie prześlecie, bo minęły już ze 2 miesiące.

@ddx

Chcielibyśmy przyjrzeć się rekrutacji, o której Pani pisze. Prosimy o przesłanie szczegółów na rekrutacja@aviva.pl

@TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ ALLIANZ ŻYCIE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA

Jako specjalista HR mam nijakie pojęcie co do tego ile ma trwać proces rekrutacji i według wszelakich wskazówek i polityki HR jak najkrócej. Wysłałam aplikacje. Sprawdziłam ich status i co od ponad pół roku w procesie rekrutacji. To jakaś porażka. Miałam dostać podsumowanie moich mocnych i słabych stron niezależnie czy zrezygnuję z aplikowania czy nie i co od rozmowy minęło już pół roku i ani widu ani słychu. Tak się reklamujecie ze swoją polityką personalną i super rekrutacjami, a w praktyce wygląda to bardzo źle. Zupełnie nie liczycie się z ludźmi. W swojej karierze zawodowej poznałam firmy gdzie jedna osoba obsługiwała rekrutacje na całą Polskę i to przy sporej rotacji pracowników a odpowiedzi i kontakt był z jej strony zawsze na czas. Nigdzie się nigdy tym nie chwaliła. To się nazywa pełen profesjonalizm. A wasza olbrzymia korporacja ma cały dział HR co się reklamuje a jak przychodzi co do czego to podstaw nie spełniacie traktując ludzi jak kolejnych naiwnych co i tak prędzej czy później będą ich prosić o pracę. Niestety to już nie te czasy. Podsumowując to był jeden z najgorszych procesów rekrutacji jaki przeszłam. W tej firmie wygląda wszystko idealnie ale tylko na papierze vel ekranie...

Nickt
@ja

Ja mam inne - bardzo pozytywne doświadczenia z procesem rekrutacji, może to kwestia stanowiska - im mniej spotykane kompetencje, tym większa koncentracja rekrutera...? Chciałoby się jeszcze napisać o wysokiej rotacji i widocznym nawale pracy HR, ale to faktycznie pewnych sytuacji nie usprawiedliwia. Rekrutacja rekrutacją, ale potem jakie niemiłe rozczarowanie.. Praca ciekawa, bo ... trudna. Jak ktoś jest fighterem masochistą - będzie miał jak w raju. Korpo aspirujące do miana przyjaznej niekorporacyjnej organizacji, gdzie z korpo i nie korpo kady wybiera te cechy, które mu akurat pasują. Za dużo „kierowników” szukających dziwnych oszczędności, dziwny sposób budowania konkurencyjności. Na dole wśród tych nielicznych betonów zasiedziałych - świetni ludzie! Tak trzymaj załogo! Słowem: Co kto lubi :)

Agix

Pracuję w Avivie od ponad roku i jestem całkiem zadowolona, oczywiście nie znam na wskroś całej firmy czy wszystkich działów i atmosfery tam ale chodząc po różnych piętrach nie widzę jakiejś szczególnej frustracji czy narzekania. U mnie w zespole jest OK ale być może tu i ówdzie komuś coś nie pasuje - tego nie wiem. Mamy coroczną firmową imprezę na której też jest fajna atmosfera, byłam na dwóch edycjach nie wyglądało żeby wszyscy obecni się jakoś zmuszali do zabawy. Ostanio było kilkaset osób i była to kolejna udana zabawa. A w pracy jak w pracy robię swoje i jak dla mnie nadal jest ciekawie, zobaczymy jak dalej. Nie wiem skąd bierze się taka ilość niepochlebnych komentarzy, mnie na szczęście nic niemiłego jak na razie nie spotkało. W sumie polecam. Lubię atmosferę w Aviva - praca w Biurze Głównym za: Dobre relacje, przyjaźnie urządzone nowe biuro

Ciekawy

Czy jest możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin? Poszukuję ciekawej pracy dodatkowej/dorywczej

Marian78

Mikołaj
@Marian78

Wchodząc na oficjalną stronę internetową firmy Aviva nie znalazłem informacji na temat tego, aby firma dawała możliwość pracy dorywczej. Firma chętnie zatrudni praktykantów, stażystów oraz pracowników na pełen etat. Nie myślałeś o tym, aby aplikować na któreś z obecnie wolnych stanowisk? Przejrzyj proszę, co oferuje pracodawca i napisz, czy któraś z ofert pracy mogłaby Cię zainteresować? http://kariera.aviva.pl

Kubuś Puchatek!

To jest po prostu wstyd ze stronu zarządu i działu PEOPLE not for PEOPLE, że każecie pracować ludziom w Wigilię do końca, tj.pełne 8,5h. WSTYD! Za to w Sylwestra do 15:00! Co za bystrzak na to wpadł? Jakaś imprezowiczka bez rodziny? I pensje w Wigilię, żeby chleb kupić na ostatnią chwilę????? Brak prezentów we wszystkich działach, jedni dostali, drudzy nie, OBCIACH, WSTYD. Nie polecam. Pensje niskie, permanentne pranie mózgu, firma okropnie oszczędza na pracownikach - i niestety, ale to wiele mówi o zarządzie. Jedno wielkie dziadostwo.

@Kubuś Puchatek!

W Wigilię ograniczamy działalność do niezbędnego minimum i w związku z tym zdecydowana większość pracowników będzie na urlopach. Nie dajemy upominków świątecznych pracownikom, gdyż przez cały rok mogą korzystać ze świadczeń, które sami wybierają poprzez platformę MyBenefit. W grudniu zaprosiliśmy dzieci naszych pracowników, wraz z rodzicami, na tradycyjną, coroczną imprezę mikołajkową z wieloma atrakcjami, podczas której dzieci otrzymały upominki od firmy.

Almost employee
@TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ ALLIANZ ŻYCIE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA

Dziękuję niezmiernie za tę odpowiedź z Państwa strony. Chciałam aplikować z pewnego portalu do Państwa na pewne stanowisko i Bogu dzięki, iż postanowiłam najpierw sprawdzić opinie. Po Waszej odpowiedzi nawiązującej do skargi jednego z pracowników, które ja i wielu z czytających odebrałam bardzo negatywnie. Nie na miejscu jest m.in. Wypominanie tej żałosnej platformy mybenefit (niech ją piekło pochłonie razem z tymi korporacjami!) I innymi cudownymi benefitami, stwierdzam że to nie jest miejsce dobre do pracy. Moi drodzy, nie tędy droga. Rzucić na odbębnienie kartą Multisport oraz podstawowym pakietem medycznym, nie załatwia sprawy: nieszanowania, najważniejszego elementu składowego firmy czyli: PRACOWNIKA! Życzę wszystkiego dobrego i pamietajmy, że sami sobie kreujemy miejsce pracy.

amigo

Jak na ten moment wygląda dział IT? szczególnie wydział baz danych?

sterczu

Witam, biorę udział w rekrutacji do działu IT na jedno z samodzielnych stanowisk . Czy warto się w to bawić, czy lepiej sobie darować? Możecie coś napisać o atmosferze, ilości pracy, obowiązkach itp.? Po ostatnich opiniach wygląda na to, że dział IT przechodzi jakąś zmianę i chyba nie jest do końca dobrze przeprowadzona.

JohnyBrawo
@sterczu

Wszystko zależy do której części IT "się rekrutujesz" i pod kogo trafisz .... Przyjdź, spróbuj zobacz.

@JohnyBrawo

Jako incydent manager obszar security

JohnyBrawo
@sterczu

Próbuj, powinno być ok

@JohnyBrawo

dzięki za info, zobaczymy jak to się potoczy.

Witam, Staram się o pracę na stanowisko bohater Kklienta. zostałem zaproszony na drugi etap rekrutacji. Może ktoś mi napisać jak wygląda rozmowa i praca???

Witam, miałem okazję pracować w tej firmie w dziale call-center ale na szczęście kilka miesięcy. Zarobki były na poziomie 2,2 netto i teraz kilka uwag: cały czas człowiek jest podpięty do systemu - sprawdzają nawet czas spędzony w toalecie :] w dziale kontaktów z klientem odbiera się też telefony od agentów, którzy wyżywają się na pracownikach ale oczywiście nikt nie robi problemu umowa jest na zastępstwo wiec są 3 dni wypowiedzenia :] - pamiętajcie kobiety szybko uciekają na macierzyński i już nie wracają a reszta ucieka gdzie tylko może Podsumowując jak chcecie tyle zarabiać i mieć wyprany mózg to zapraszam Ps. pracowałem w różnych firmach ale ta była zdecydowanie najgorsza - dno i wodorosty

Zapoznaliśmy się z uwagami. Przyjrzymy się dodatkowo pracy w tym obszarze, aby je zweryfikować i wprowadzić usprawnienia, mające wpływ na komfort pracowników.

dominik

podpisuje się i potwierdzam, dramat, jak ktos chce byc uwiazany, kontrolowany, oceniany to jego wybor. firma robi takie wrazenie, jakby czlowiek pracowal nie wiadomo w jakiej firmie, smiech przez lzy, ze niby kazdy pracuje gdzie chce, taaaa, szczegolnie ten uwiazany na sluchawce

Zażenowany

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko managera zespołu sprzedaży. Osoba która ze mną rozmawiała spóźniła się 20 minut na rozmowę, był to inny manager zespołu sprzedaży i powiedział mi że byłbym u niego agentem (że co proszę?) i po 3 miesiącach będą mógł wybrać ścieżkę kariery na managera albo junior managera. Obiecywał złote góry, opowiadał jakie to inne firmy ubezpieczeniowe są tragiczne itp, nawet chciał mi już wcisnąć jakieś ubezpieczenia. Miał wysłać mi testy dzięki którym będę mógł zapisać się na egzamin państwowy. Tymczasem do tej pory nie wysłał, a było to tydzień temu. To tylko świadczy o tym jaki żenujący poziom ma ta firma.

Czytelniczka
@Zażenowany

Miałam dokąłdnie tak samo. Starałam si,ę o stanowisko managera ale najpierw agent. Najlepiej jak człowiek nie sprzeciwiał tylko robił tak oni chcą... Porażka. Wytrzymałam tam 3 miesiące zdana tylko na siebie. Na pomoc innych nie można było liczyć. Jedna klika i tyle. Stare wyjadacze.

Aktualność
Dziękujemy za odwiedzenie profilu Avivy na Go Work!

Twoja opinia będzie dla nas bardzo przydatna. Aby była czytelniejsza zarówno dla nas jak i dla odbiorców, prosimy skorzystaj z naszych nowych profili.

Jeśli chcesz dodać opinię o pracy w Avivie w Biurze Głównym, na Inflanckiej w Warszawie - prosimy o publikację tutaj:

Jeśli chcesz dodać opinię o pracy w strukturach sprzedaży, w roli agenta Avivy - prosimy o publikację tutaj:

Dziękujemy!

Zostałem zaproszony na spotkanie w firnie AVIVA i nie mam pozytywnych wrażeń z tej wizyty. Proces rekrutacji został podzielony na dwa spotkania, i o ile pierwsze przeszło bardzo dobrze - Pani z którą rozmawiałem była bardzo mila, i rzetelnie podeszła do tematu, nie wyglądało to jak typowe przesłuchanie - naprawdę miałem wrażenie że dostanę tą pracę to drugie spotkanie było czystą tragedią. W drugim spotkaniu wzięła udział jakaś Pani z działu HR oraz jakaś Pani "kierowniczka' która odnosiła się do mnie z brakiem szacunku. Jeżeli zaprasza się kogoś na rozmowę to się w tej rumowie uczestniczy a nie patrzy cały czas w telefon i pisze sms'y. Pani z pogardą pytała mnie czy w tym kraju jest jakaś praca dla mnie, jakbym był nie wiadomo kim. A Pani z działu HR też starała się mnie przesłuchiwać i pogrążyć a nie sprawić wrażenie milej i abym po tym spotkaniu miał pozytywne wrażenia o tej firmie. Ogólnie do dzisiaj nikt się nie odezwał mimo moich wiadomości. Czy tak traktuje się ludzi? Czy jeżeli ktoś nie jest kierownikiem to jest z gorszego sortu? Ogólnie jest mi bardzo przykro bo bardzo zależało mi na tej pracy a nawet nie dostałem odzewu zwrotnego. Ludzi powinno się szanować ale chyba nie wszyscy kierują się takimi wartościami. Pozdrawiam.

@Kandydat

Dziękujemy za opinię. Bardzo nam przykro, że rekrutacja pozostawiła złe wrażenia. Zależy nam, aby każde spotkanie przebiegało w profesjonalnej i przyjaznej atmosferze oraz aby każdy kandydat otrzymał informację zwrotną. Będziemy wdzięczni za informację jakiego stanowiska dotyczyła rekrutacja - poprzez komentarz lub mail na adres kariera@aviva.pl. Bardzo nam na tym zależy. Z góry dziękujemy!

szukampracy
@TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ ALLIANZ ŻYCIE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA

Zgadzam się z opinią. Byłam na wielu rozmowach właśnie w firmach ubezpieczeniowych i każda wyraźnie opisuje co będzie robił agent, czego się od niego oczekuje i jak wygląda kariera w kierunku menagerskim. Wszystkie rozmowy były uczciwie prowadzone i to zdaje się być standardem a jeśli ktoś tego nie rozumie, to znaczy, że nie nadaje się do takiej pracy. W firmie Aviva byłam także i tu duży plus za szczerość rekrutera. Zanim rozpocznie się pracę wszystko jasne a decyzja stoi po stronie zainteresowanego: czy zgadza się na własny biznes, na poszukiwanie klienta lub zespołu a co za tym idzie godziwe wynagrodzenie za to. Ja szukam pracy i w tej branży pozytywnie oceniam tą firmę.

Dawny pracownik
@Kandydat

Ciesz się że tam nie pracujesz. To jest kołchoz. Nie wierzcie w to co proponują bo nic się sprawdzi. Jedyne na co możecie liczyć to zwichrowana psychika i uzeranie się z mobingem przynajmniej na cc. Bardzo się cieszę, że już się od tego uwolniłem.

JA

Byłam na rozmowie rekrutacyjnej 2 lata temu. Być może teraz się coś zmieniło, ale nie mogę tamtej rozmowy ocenić pozytywnie. Padło m.in. pytanie o planowanie dzieci...bez komentarza.

Dział People w Avivie
@JA

Dziękujemy za opinię. Bardzo nam przykro, że rekrutacja pozostawiła złe wrażenia. Prosimy o informację, czy opinia odnosi się do rekrutacji na stanowisko agenta czy do pracy w Biurze Głównym. Zależy nam, aby każde spotkanie przebiegało w profesjonalnej i przyjaznej atmosferze. Będziemy wdzięczni za szczegóły, które pomogą nam usprawnić proces. Prosimy o kontakt na adres kariera@aviva.pl

Zostaw merytoryczną opinię o TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ ALLIANZ ŻYCIE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA - Warszawa

• Jak się pracuje w TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ ALLIANZ ŻYCIE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA?

Zobacz opinie na temat firmy TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ ALLIANZ ŻYCIE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ ALLIANZ ŻYCIE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ ALLIANZ ŻYCIE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA?

Kandydaci do pracy w TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ ALLIANZ ŻYCIE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ ALLIANZ ŻYCIE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA