Opinie o Laboratorium Kosmetyczne AVA w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników na temat firmie Laboratorium Kosmetyczne AVA, jak również Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Laboratorium Kosmetyczne AVA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Laboratorium Kosmetyczne AVA w Warszawa

Larysa

Ta firma to PRL, czas się tam zatrzymał, właściciwcielka nie ma żadnego przygotowania z umiejętności miękkich i cech lidera. Przydałoby jej się trochę szkoleń.

Abc

Fajna atmosfera, niezłe zarobki, świetny zespół

Zainteresowana Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 8 dni.
Klient

Jakiś czas temu trafiłam na kosmetyki tej firmy i zainteresowała mnie dość niska cena i opis, który wiele obiecuje. Czy ktoś z pracowników może się podzielić opinią o produktach tej firmy? Warto je kupić, działają i mają dobre składy?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 30 dni.

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Laboratorium Kosmetyczne AVA odbywa się w siedzibie firmy?

Abc

Fajna atmosfera, niezłe zarobki, świetny zespół

Def
@Abc

To chyba sama stara sobie taką opinię wystawiła. W pracy jest beznadziejnie plotkarska atmosfera.

odpowiedź Nowy wpis
Kandydat
@Def

Kultura wypowiedzi godna podziwu, naprawdę. Tylko współczuć szefowi.

Czy w Laboratorium Kosmetyczne AVA występują paczki/bony świąteczne?

pracownik Nowy wpis
@Pytanie

W przypadku świąt Bożego Narodzenia pracownicy otrzymują prezent od firmy.

logo firmy Młodsz-y/a Księgow-y/a
GoWork.pl
(470 opinii)
logo firmy Projektant konstrukcji stalowych
Nedcon Silesia Sp. z o.o.
(2 opinie)
Wyślij CV
logo firmy Manager ds. rozwoju rynku zagranicznego z językiem hiszpańskim
Digitronic Autogas spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
(5 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Marcin

Czy bhp jest w siedzibie firmy? Jest ono później przestrzegane ?

Larysa

Irina

Bardzo nieładnie i niekulturalnie szefowa traktuje ludzi.

Hbe

Laboratorium kosmetyczne AVA szczyci się że jego produkty są cyt."w zgodzie z naturą". Kupiłam w aptece internetowej mleczko do demakijażu o nazwie Bioalga z koenzymem Q10. Staram się używać kosmetyków naturalnych, które są zdrowe nie tylko dla mnie ale i dla środowiska. W składzie preparatu ani słowa o koenzymie Q10 ale za to mikroplastik acrylates/C10-30 Crosspolymer. I takie to są kosmetyki zgodne z naturą. Wstyd dla laboratorium.

Karolinka
@Hbe

W produktach jest pełno silikonów, parabenów, EDTA, SLS, SLES i pochodnych ropy naftowej. Po co piszą, że zgodne z natura? Robienie głupiego z klientów...

Tik tak

Kto tylko może to ucieka z tej firmy. Brak szacunku dla pracownika, ploty i wywyższanie się do codzienność, dziwne relacje. Nie polecam, szukajcie innej pracy u poważniejszych pracodawców.

Irena

Okropna dziadowska firma. Zero rozwoju i możliwości awansu. Właścicielka, starsza pani zatrzymała się w latach 80tych XX wieku. Wszystko blokuje, nic jej się nie podoba. Okropne produkty w kluczowych opakowaniach, dziwne zapachy. Omijajcie szerokim łukiem.

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w Laboratorium Kosmetyczne AVA?

@Pytanie

Firma odpowiada na wybrane zgłoszenia i zaprasza kandydatów na rozmowy rekrutacyjne. Podczas rozmowy pytania dotyczą głównie doświadczenia na podobnych stanowiskach oraz (nie zawsze dotyczy) rozwiązywania problemów podczas pracy na danym stanowisku w konkretnych scenariuszach.

Emilia
@.

Bardzo Ci dziękuję za te informacje. Już mniej więcej wiadomo, jak w AVA przebiega cały proces rekrutacji. Na znanej stronie widnieje jedno ogłoszenie - teraz chętnie zatrudnią tam Asystenta/-kę działu eksportu. Zapewniają tam szkolenia wprowadzające. A czy już później, także można liczyć na jakieś szkolenia podnoszące kwalifikacje?

Lidia

@O. dziękuję za odpowiedź. A jak oceniasz możliwości rozwoju zawodowego w Laboratorium Kosmetyczne AVA? Organizują szkolenia dla pracowników, dzięki którym można podnieść swoje kwalifikacje? Jest możliwość awansu i wyznaczona ścieżka kariery? Dla wielu osób są to istotne wskazówki przy wyborze pracodawcy.

annamaria

Nie rozumiem skąd takie opinie... Pracuję w Laboratorium od wielu lat, i nie spotkałam się dotąd z inną firmą, w której panowałaby tak przyjazna i rodzinna atmosfera. Obecny budynek jest rozwiązaniem tymczasowym, firma jest w trakcie rozbudowy, a ewentualne wspomniane przerwy w dopływie prądu lub wody (bardzo rzadkie zresztą) w żadnym wypadku nie są winą Pracodawcy, tylko skutkiem ubocznym ulokowania siedziby w Mazowieckim Parku Krajobrazowym. Większość osób pracuje tu bardzo długo i nie narzeka na warunki pracy ani nie rozgląda się za nową. Szefostwo podchodzi do każdego indywidualnie i zawsze znajduje czas na przedyskutowanie ważnych kwestii z pracownikami. Podejrzewam, że większość tak jadowitych opinii wynika z rozgoryczenia byłych pracowników, którzy zwyczajnie nie nadawali się do pracy na swoich stanowiskach. Jeżeli ktoś jest normalny, pracowity i kompetentny, zdecydowanie nie ma na co tutaj narzekać.

@annamaria

Potwierdzam. Atmosfera pracy w tej firmie jest bardzo przyjazna

Lidia

@O. a jaką formę zatrudnienia oferuje Laboratorium Kosmetyczne AVA? To jest umowa o pracę czy jakaś inna forma? Na jakiego rodzaju koszty firma przelewa z góry pieniądze? Konkretne informacje z pierwszej ręki są szczególnie cenne dla potencjalnych pracowników.

@Lidia

Na wszystkie koszty. Benzyna parkingi badania itp. Ja jestem zatrudniona na umowę o pracę.

Lidia

Laboratorium Kosmetyczne AVA poszukuje pracowników na stanowisko Specjalistów do spraw rozwoju produktu. Należy posiadać min. 3-4 lata doświadczenia w dziale marketingu. Szczegóły ogłoszenia znajdują się na stronie internetowej pracodawcy: https://ava-laboratorium.pl/kariera/ Warto aplikować na tę posadę? Czy jest na forum ktoś, kto pracuje w tym charakterze i mógłby podpowiedzieć naszym użytkownikom jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej i jakie są realia?

Waldi

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

O.

Nie wiem co chcecie od tej firmy, mi sie pracuje dobrze, na koszty pieniądze firma przelewa na konto z góry, narzędzia do pracy dostałam wszystkie, pełno próbek dla klientów i bardzo miła atmosfera w firmie. A kosmetyki są rewelacyjne. Fakt klienci podchodzą do współpracy sceptycznie ponieważ poprzedni przedstawiciele ich olewali, wystarczy mieć trochę ambicji i cierpliwości i wszystko ok.. powoli do celu.

Lidia

@Dominika Kwol-Peszko Czy mogłabyś napisać jak wspomniane przez Ciebie sytuacje zostały rozwiązane z firmą AVA? Jest to szczególnie ważne, a nie uwzględniłaś tego w swojej wypowiedzi. Dlatego chciałabym Cię właśnie o to prosić. Z góry Ci dziękuję.

Krzysztof Biliński

Jestem osoba, która przygotowywała odrzucone rendery, za które nie dostałem żadnej należności. Jakość renderów można zobaczyć tutaj: https://photos.google.com/share/AF1QipM2SbL_BeheBeX8jfats93LoERYmkros20ee5REPF1q05deSXCMagHmoa3gnN1ijQ?key=YUxiR1lwZ0dpYVN2YVBvVnRPbVJZU0k5S2R0N3ZB

Lidia

@Doświadczony Rozumiem, że miałeś okazję pracować w Laboratorium Kosmetyczne AVA i stąd ta opinia. Dlatego właśnie chciałabym spytać, na jakiej podstawie zarzucasz, że firma ta to kłamcy, jak to ująłeś? Są to bardzo poważne słowa, dlatego chciałabym Cię prosić o jakieś konkrety, aby Twoja opinia była bardziej wiarygodna.

Zostaw merytoryczną opinię o Laboratorium Kosmetyczne AVA - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Laboratorium Kosmetyczne AVA