Opinie o Laboratorium Kosmetyczne AVA w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników na temat firmie Laboratorium Kosmetyczne AVA, jak również Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Laboratorium Kosmetyczne AVA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Laboratorium Kosmetyczne AVA w Warszawa

Larysa
Pracownik

Ta firma to PRL, czas się tam zatrzymał, właściciwcielka nie ma żadnego przygotowania z umiejętności miękkich i cech lidera. Przydałoby jej się trochę szkoleń.

Abc

Fajna atmosfera, niezłe zarobki, świetny zespół

5
Zainteresowana Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 8 dni.
Klient
 Pytanie

Jakiś czas temu trafiłam na kosmetyki tej firmy i zainteresowała mnie dość niska cena i opis, który wiele obiecuje. Czy ktoś z pracowników może się podzielić opinią o produktach tej firmy? Warto je kupić, działają i mają dobre składy?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 30 dni.
 Pytanie

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Laboratorium Kosmetyczne AVA odbywa się w siedzibie firmy?

Abc

Fajna atmosfera, niezłe zarobki, świetny zespół

5
Def
Pracownik
@Abc

To chyba sama stara sobie taką opinię wystawiła. W pracy jest beznadziejnie plotkarska atmosfera.

2
odpowiedź Nowy wpis
Kandydat
@Def

Kultura wypowiedzi godna podziwu, naprawdę. Tylko współczuć szefowi.

Pytanie
 Pytanie

Czy w Laboratorium Kosmetyczne AVA występują paczki/bony świąteczne?

pracownik Nowy wpis
Pracownik
@Pytanie

W przypadku świąt Bożego Narodzenia pracownicy otrzymują prezent od firmy.

logo firmy Młodsz-y/a Księgow-y/a
Warszawa
GoWork.pl
(470 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Projektant konstrukcji stalowych
Warszawa
Nedcon Silesia Sp. z o.o.
(2 opinie)
Wyślij CV
logo firmy Manager ds. rozwoju rynku zagranicznego z językiem hiszpańskim
Warszawa
Digitronic Autogas spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
(5 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Marcin

Czy bhp jest w siedzibie firmy? Jest ono później przestrzegane ?

Larysa
Pracownik

Ta firma to PRL, czas się tam zatrzymał, właściciwcielka nie ma żadnego przygotowania z umiejętności miękkich i cech lidera. Przydałoby jej się trochę szkoleń.

Irina

Bardzo nieładnie i niekulturalnie szefowa traktuje ludzi.

Hbe

Laboratorium kosmetyczne AVA szczyci się że jego produkty są cyt."w zgodzie z naturą". Kupiłam w aptece internetowej mleczko do demakijażu o nazwie Bioalga z koenzymem Q10. Staram się używać kosmetyków naturalnych, które są zdrowe nie tylko dla mnie ale i dla środowiska. W składzie preparatu ani słowa o koenzymie Q10 ale za to mikroplastik acrylates/C10-30 Crosspolymer. I takie to są kosmetyki zgodne z naturą. Wstyd dla laboratorium.

1
Karolinka
@Hbe

W produktach jest pełno silikonów, parabenów, EDTA, SLS, SLES i pochodnych ropy naftowej. Po co piszą, że zgodne z natura? Robienie głupiego z klientów...

Tik tak

Kto tylko może to ucieka z tej firmy. Brak szacunku dla pracownika, ploty i wywyższanie się do codzienność, dziwne relacje. Nie polecam, szukajcie innej pracy u poważniejszych pracodawców.

Irena

Okropna dziadowska firma. Zero rozwoju i możliwości awansu. Właścicielka, starsza pani zatrzymała się w latach 80tych XX wieku. Wszystko blokuje, nic jej się nie podoba. Okropne produkty w kluczowych opakowaniach, dziwne zapachy. Omijajcie szerokim łukiem.

Pytanie
 Pytanie

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w Laboratorium Kosmetyczne AVA?

.
@Pytanie

Firma odpowiada na wybrane zgłoszenia i zaprasza kandydatów na rozmowy rekrutacyjne. Podczas rozmowy pytania dotyczą głównie doświadczenia na podobnych stanowiskach oraz (nie zawsze dotyczy) rozwiązywania problemów podczas pracy na danym stanowisku w konkretnych scenariuszach.

Emilia
@.

Bardzo Ci dziękuję za te informacje. Już mniej więcej wiadomo, jak w AVA przebiega cały proces rekrutacji. Na znanej stronie widnieje jedno ogłoszenie - teraz chętnie zatrudnią tam Asystenta/-kę działu eksportu. Zapewniają tam szkolenia wprowadzające. A czy już później, także można liczyć na jakieś szkolenia podnoszące kwalifikacje?

Lidia

@O. dziękuję za odpowiedź. A jak oceniasz możliwości rozwoju zawodowego w Laboratorium Kosmetyczne AVA? Organizują szkolenia dla pracowników, dzięki którym można podnieść swoje kwalifikacje? Jest możliwość awansu i wyznaczona ścieżka kariery? Dla wielu osób są to istotne wskazówki przy wyborze pracodawcy.

annamaria

Nie rozumiem skąd takie opinie... Pracuję w Laboratorium od wielu lat, i nie spotkałam się dotąd z inną firmą, w której panowałaby tak przyjazna i rodzinna atmosfera. Obecny budynek jest rozwiązaniem tymczasowym, firma jest w trakcie rozbudowy, a ewentualne wspomniane przerwy w dopływie prądu lub wody (bardzo rzadkie zresztą) w żadnym wypadku nie są winą Pracodawcy, tylko skutkiem ubocznym ulokowania siedziby w Mazowieckim Parku Krajobrazowym. Większość osób pracuje tu bardzo długo i nie narzeka na warunki pracy ani nie rozgląda się za nową. Szefostwo podchodzi do każdego indywidualnie i zawsze znajduje czas na przedyskutowanie ważnych kwestii z pracownikami. Podejrzewam, że większość tak jadowitych opinii wynika z rozgoryczenia byłych pracowników, którzy zwyczajnie nie nadawali się do pracy na swoich stanowiskach. Jeżeli ktoś jest normalny, pracowity i kompetentny, zdecydowanie nie ma na co tutaj narzekać.

O.
@annamaria

Potwierdzam. Atmosfera pracy w tej firmie jest bardzo przyjazna

Lidia

@O. a jaką formę zatrudnienia oferuje Laboratorium Kosmetyczne AVA? To jest umowa o pracę czy jakaś inna forma? Na jakiego rodzaju koszty firma przelewa z góry pieniądze? Konkretne informacje z pierwszej ręki są szczególnie cenne dla potencjalnych pracowników.

O.
@Lidia

Na wszystkie koszty. Benzyna parkingi badania itp. Ja jestem zatrudniona na umowę o pracę.

1
Lidia

Laboratorium Kosmetyczne AVA poszukuje pracowników na stanowisko Specjalistów do spraw rozwoju produktu. Należy posiadać min. 3-4 lata doświadczenia w dziale marketingu. Szczegóły ogłoszenia znajdują się na stronie internetowej pracodawcy: https://ava-laboratorium.pl/kariera/ Warto aplikować na tę posadę? Czy jest na forum ktoś, kto pracuje w tym charakterze i mógłby podpowiedzieć naszym użytkownikom jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej i jakie są realia?

Waldi

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

1
O.

Nie wiem co chcecie od tej firmy, mi sie pracuje dobrze, na koszty pieniądze firma przelewa na konto z góry, narzędzia do pracy dostałam wszystkie, pełno próbek dla klientów i bardzo miła atmosfera w firmie. A kosmetyki są rewelacyjne. Fakt klienci podchodzą do współpracy sceptycznie ponieważ poprzedni przedstawiciele ich olewali, wystarczy mieć trochę ambicji i cierpliwości i wszystko ok.. powoli do celu.

Lidia

@Dominika Kwol-Peszko Czy mogłabyś napisać jak wspomniane przez Ciebie sytuacje zostały rozwiązane z firmą AVA? Jest to szczególnie ważne, a nie uwzględniłaś tego w swojej wypowiedzi. Dlatego chciałabym Cię właśnie o to prosić. Z góry Ci dziękuję.

anonim

(usunięte przez administratora)

Krzysztof Biliński

Jestem osoba, która przygotowywała odrzucone rendery, za które nie dostałem żadnej należności. Jakość renderów można zobaczyć tutaj: https://photos.google.com/share/AF1QipM2SbL_BeheBeX8jfats93LoERYmkros20ee5REPF1q05deSXCMagHmoa3gnN1ijQ?key=YUxiR1lwZ0dpYVN2YVBvVnRPbVJZU0k5S2R0N3ZB

Lidia

@Doświadczony Rozumiem, że miałeś okazję pracować w Laboratorium Kosmetyczne AVA i stąd ta opinia. Dlatego właśnie chciałabym spytać, na jakiej podstawie zarzucasz, że firma ta to kłamcy, jak to ująłeś? Są to bardzo poważne słowa, dlatego chciałabym Cię prosić o jakieś konkrety, aby Twoja opinia była bardziej wiarygodna.

Zostaw merytoryczną opinię o Laboratorium Kosmetyczne AVA - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
Laboratorium Kosmetyczne AVA