Hal Sp. z o.o.

Opinie o Hal Sp. z o.o.

aaaa

koszmar

mloda

Nie polecam nikomu pracy w tej firmie

szeregowa

Ludzie to jest jakaś masakra po prostu praca bardzo ciężka fizycznie żeby zarobić minimalną krajową trzeba pracować ponad siły głównie starsi ludzi którzy nie mają szans znalezienia pracy w innym miejscu a młodzi zaraz uciekają nie ma szans rozwoju płacą mizernie warunki bardzo szkodliwe a mimo to nie ma żadnego dodatku za szkodliwość pracy w lato upał po 35 st ze pot po tyłku leci szkoda gadać naprawę trzeba się niezłe napierdzielic żeby cokolwiek zarobić ! Nie polecam pracy w tej firmie ! Byłam tam tydzień i o tydzień za długo !

robson

Firma daje możliwość rozwoju, dba o pracownika, zapewnia godne wynagrodzenie i bardzo dobre warunki pracy. Firma jest firmą rodzinną, ale nie można powiedzieć złego słowa o szefostwie. Nie ma nepotyzmu ani faworyzowania nikogo, każdy ma taką samą szansę rozwoju. Pracuję tu od kilku lat i jestem w pełni zadowolony pod każdym aspektem.

xxx
@robson 04.01.2016, 13:38

Godne wynagrodzenie ??? to chyba jakieś kpiny !!!! Przez ok 15 lat nie było ŻADNYCH PODWYŻEK !!!!!!!!!!!! Poza jedną, kiedy to musieli podnieść pensję minimalną. Firma rozwija się ale niestety pracownicy zupełnie nic z tego nie mają!!!!!!!!!!!!!!!!! Bardzo kiepska atmosfera pracy ! Nie wspomnę już o toalecie w socjalnym - jedni jedzą drudzy spędzają czas w toalecie !!! nie szanują ludzi !!! Moim zdaniem nie ma tam żadnych perspektyw i żadnych szans na rozwój ! a finansowy to już z całą pewności nieeeee !!!!

xxx

Bardzo miła atmosfera, 0SZEFOWIE BARDZO SYMPATYCZNI I PRZYJAŹNIE NASTAWIENI. Temperatura odpowiednia:)

Nick

[usunięte przez moderatora] zatrudnianie na umowy zlecenia, akord. [usunięte przez moderatora] idioci. Firma po skraj rodzinna w negatywnym tego słowa znaczeniu, brak kultury. Bardzo fatalna atmosfera. Zimno w zimie i to bardzo w lecie po skraj gorąco. Odradzam

Zostaw opinię o Hal Sp. z o.o. - Baniocha

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hal Sp. z o.o.