Opinie o Alaska Alicja Skarżyńska w Piaseczno

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Alaska Alicja Skarżyńska. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Alaska Alicja Skarżyńska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alaska Alicja Skarżyńska w Piaseczno

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Tala

29.02.2024 03:02

Talaikona wywiad

Pracowałam w tej firmie przez 1 rok i 2 miesiące. Mam negatywne doświadczenia. Wynagrodzenie nie było wypłacane w terminie, a umowa była niejasna. Za pracę oferowano wtedy niską stawkę 17 złotych za godzinę, a pracowałam także w święta i weekendy.

Talaikona wywiad

Sprzątałam Dworzec Główny w Toruniu.

Czy miałeś/aś możliwość pracy zdalnej? Jeżeli nie, z czego wynikała ta decyzja?

Talaikona wywiad

Praca wymagała bycia na miejscu, nie ma tu mowy o pracy zdalnej.

Talaikona wywiad

Miałam dość kłamstw i oszukiwania mnie w kwestii stawki wynagrodzenia. Nabawiłam się przez tę sytuację nadczynności tarczycy.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku (kwoty netto)?

Talaikona wywiad

Od zeszłego roku stawka wzrosła z 16,50 do 17 złotych netto za godzinę pracy.

Jak długo pracowałeś/aś w tej firmie?

1 rok i 2 miesiące.

Talaikona wywiad

Poznałam fajnych, miłych i pomocnych ludzi - to jedyny pozytywny aspekt, jaki mogę wskazać.

Talaikona wywiad

Brak porozumienia między pracownikiem a pracodawcą. Pracodawca ma pracownika za nic, liczy się tylko, żeby firma otrzymała pieniądze za wykonane prace.

W przypadku braku szkoleń, jak myślisz, z czego to wynikało? W jakich obszarach chciał(a)byś być szkolony/-a i dlaczego?

Talaikona wywiad

Mówiono o tym, że odbędą się jakieś szkolenia, ale to były tylko słowa i finalnie nic się nie działo.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami a pracodawcą/kadrą zarządzającą?

Talaikona wywiad

Przełożeni w tej firmie są zakłamani i obiecują rzeczy, które nigdy nie dochodzą do skutku. Jeśli czegoś ode mnie potrzebowali, to potrafili dzwonić. Nie otrzymywałam środków niezbędnych do pracy - może dwa razy dostałam potrzebne wyposażenie, nic poza tym.

Talaikona wywiad

Przełożona potrafiła powiedzieć, że ma wielu innych chętnych na moje miejsce, i że 2800 złotych wypłaty to bardzo dużo pieniędzy...

Talaikona wywiad

Brak mi słów, opisałam już dość sytuacji, w których widać, że pracodawca nie jest godny polecenia.

Czy pracował ktoś jako sprzątanie w firmie Alaska Alicja Skarżyńska? Jak oceniacie tego pracodawcę? Prowadzą właśnie rekrutację. Warto aplikować?

Życzliwy . Nowy wpis

Firma to jeden wielki przekręt . Kłamią .Oszukuj. Płacą za 8 h pracy na zlecenie 17 zł . Potrafią nie płacić nawet 2 miesiące . Są zdania że 2800 zł to majątek i człowiek ma się cieszyć z tego że (usunięte przez administratora) uczciwie pracującego człowieka . Uciekać od nich jak najdalej . Mam nadzieję że skończy się ich (usunięte przez administratora) ludzi .Wszystko ma swój czas ..

Zostaw merytoryczną opinię o Alaska Alicja Skarżyńska - Piaseczno

Firma Alaska Alicja Skarżyńska prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• 133 - SPRZĄTANIE DUŻEJ HALI (NIEMCY), Frankfurt nad Menem - Kwiecień 2024
  • OSOBA SPRZĄTAJĄCA, Toruń - Kwiecień 2024
  • Housekeeping Supervisor, Frankfurt - Marzec 2024
  • Sprzątacz / Sprzątaczka, Warszawa - Marzec 2024
  • PRACOWNIK UTRZYMANIA CZYSTOŚCI (OSOBA DELEGOWANA DO NIEMIEC DO PRACY), Konstancin-Jeziorna - Marzec 2024
  • Sprzątnie, Warszawa - Luty 2024
  • SPRZĄTANIE, Toruń - Styczeń 2024
  • Pracownik administracyjno - gospodarczy, Frankfurt nad Menem - Wrzesień 2023
  • pracownik sprzatajacy, Warszawa - Lipiec 2023

Czy pracujesz w firmie Alaska Alicja Skarżyńska lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

Alaska Alicja Skarżyńska
  • Chyliczkowska 24