Opinie o DeltaLab Laboratorium Diagnostyczne w Piaseczno

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy DeltaLab Laboratorium Diagnostyczne. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w DeltaLab Laboratorium Diagnostyczne na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia organiczna, nieorganiczna i przemysłowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DeltaLab Laboratorium Diagnostyczne w Piaseczno

bankietka Nowy wpis

stabilność, ale jednak ich strona internetowa z jakichś powodów nie działa... jakanjest tego przyczyna? zaczybnam się zastanawiać w ogóle czy ta firma istnieje jeszcze skoro ostatni wpis w krs był w 2013 roku

dominika90 Nowy wpis

kasiu, jesteśmy widzę w takiej samej sytuacji, ja również po ciąży poszukuję znowu pracy w branży i zastanawiam się czy po takiej przerwie dostanę zatrudnienie w DeltaLab Laboratorium Diagnostyczne, w sumie to rok w domu siedziałam, mogłam trochę wypaść z rytmu. ciekawe też czy grafik jest tutaj elastyczny

Ala Nowy wpis

Ja wciąż poszukeję "małego" hosztaplera. Dzięki za cynk.

o zgrozo! Nowy wpis

Tak, to prawda. HITMEDICA, która obecnie nawet szuka pracownika. Niewiarygodna jest ignorancja "małego". Trzeba szybko to nagłosnić by biedni ludzi tam nie poszli pracować, bo tak ich wyrolują jak poprzednich.(usunięte przez administratora)Trzeba też wpisać opinię w go work na temat tego nowego pracodawcy na Młynarskiej,może jak ktoś przeczyta to się zastanowi zanim stanie się ich wyrobnikiem.

Aplikowałeś do firmy DeltaLab Laboratorium Diagnostyczne? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Leszno
nie wiedziałam!

A czy drodzy Państwo wiecie że szczury które uciekły cichaczem z tego upadłego laboratorium a więc z deltalab przeniosły się w inną lokalizację w piasecznie i działają pod szyldem zupełnie innej firmy, jakiejś przychodni z warszawy? niedawno się o tym dowiedziałam i jestem zbulwersowana.Razem z ich dwoma "dyrektorami" przeniosła się także część wybranych pracowników byłego laboratrorium. Ciekawe co z resztą. Gdzie są pieniądze byłych uczciwych pracowników i długiej listy wierzycieli??(usunięte przez administratora)jak tak można

Droga Pani tego laboratorium to już nie ma ....a jeśli jest to na nieszczęście pacjentów:(

tralala

A jakaż to porządna firma przyszła do tego niby szpitala? Bo zdaje mi się, że znów widziałem tę (usunięte przez administratora) Tylko po tych starych techniczkach ani sladu, pewnie na bezrobociu. Zadna porządna firma nie będzie zatrudniala takiego patałajstwa, więc jeżeli (usunięte przez administratora) tu jest to sorry....

basen i kaczka

I co, wywalili Deltę ze szpitala to i forum ucichło ha ha ha. Nic dziwnego, teraz jest porządna firma to nie ma o czym pisać. Ciekawe co też teraz porabia ta garstka delciaków. Wie ktoś?

leku

a ile mikroskopów i ilu hematologów ma nowa cu (usunięte przez administratora) a pracownia? hmm, zaraz a może wozicie co? przypomnę tylko że przy transporcie pękaja erytrocyty i ulegają zniszczeniu, krew powinna być BADANA NA MIEJSCU A NIE WIEZIONA TO DZISIAJ WIE JUŻ WIELU PACJENTÓW !

ośle

gdzie to wyczytałeś że hematolog nie musi korzystać z mikroskopu ?co?

le

ha ha hemtolog nie musi korzystać z mikroskopu dobree... ale ktuś tu mondry, dlatego omijam szerokim kołem szpitale gdzie przetargi wygrywają na pracowniach medycznych najtańsi specjaliści brr Jednym słowem jak ktoś choruje to w tym kraju jest mu ciężko.

L

CO ROBI SPECJALISTA OD ROZMAZÓW NA TAKIM FORUM..? JA WIEM SZUKA TEMATU DO ROZGŁOSU ALE ROZGŁOS JUZ SIĘ SKOŃCZYŁ ZOSTALA TYLKO SŁAWA PO DELCIAKACH

do poprzednika

Widac,że zupelnie nie wiesz o czym piszesz. Jak sie ma cytometria przepływowa do bezposredniej oceny mikroskopowej wykonanej przez hematologa, która daje mozliwośc oceny chorob rozrostowych- nie tylko bialaczek!!! Lepiej ty się weź za naukę, bo jeszcze kogoś usmiercisz, ale najpierw naucz się pisać po polsku- chyba biolodzy a nie biologowie obciachu jeden!

leku

teraz mamy tak rozwinięta cytometrię przepływową że kto by tam 30 min ślęczał nad rozmazem

leku

(usunięte przez administratora) 90% PROCENT TRAFNEJ DIAGNOZY TO DIAGNOSTYKA LABORATORYJNA, ALE NIESTETY SIECIÓWKI ROBIĄ Z TEGO BIZNES, A TO OZNACZA ŻE (usunięte przez administratora). NO I ROBIĄ PO TYM BADANIA BIOLOGOWIE I INNI, A POWINIEN BADAĆ MGR ANALITYKI (usunięte przez administratora) CZNEJ (PO SKOŃCZENIU CIĘŻKIEJ (usunięte przez administratora) CYNY) ... DOBRE LECZENIE TO PROFILKATYKA, I TU ZADAM PYTANIE: ILE OSÓB OCENIAJĄCYCH ROZMAZY Z KRWI POD MIKROSKOPEM MA SPECJALIZAJĘ Z HEMATOLOGII W PIĘKNIE REKLAMOWANYCH SIECIÓWKACH? ŻADNA ZAPEWNE, A WIĘC WCZESNE WYKRYCIE NP. BIAŁACZKI STAJE SIĘ NIEMOZLIWE. PYTANIE DRUGIE : CZY ROZMAZY KRWI SĄ RZECZYWIŚCIE OGLĄDANE PRZEZ FACHOWCA PO STUDIACH (usunięte przez administratora) CZNYCH? HA HA HA NIESTETY, PROSZĘ PRZELICZYĆ ILE JEST ROBIONYCH MORFOLOGII W CIĄGU DNIA, PODZIELIĆ PRZEZ LICZBĘ MIKROSKOPPÓW W PRACOWNI, I LICZBĘ WYKWALFIKOWANEGO PERSONELU. uWAGA ! MOŻE SIE TO OKAZAĆ NIE MOZLIWE (JEDEN ROZMAZ TO OKOŁO 30 MINUT NA OCENĘ DOKŁADNĄ

chory

Do lek. Wy to jesteście dopiero specjaliści. Co rusz to słychać o jakiejś spapranej operacji lub zabiegu. Im więcej odwiedzam specjalistów, tym więcej słyszę diagnoz. Badania laboratoryjne mają za zadanie ukierunkować, wskazać lub potwierdzić słuszność postawionej prawidłowo diagnozy. Ich rola polega również na sprawdzeniu skuteczności zastosowanej metody leczenia, ale nie mają wyleczyć pacjenta ze stanów chorobowych. Dobry lekarz 80% chorób diagnozuje na podstawie widocznych objawów, rozmowy z pacjentem. Jednak nasi lekarze nie wiedzieć czemu każdego pacjenta kierują od razu na badania nakręcając business różnorakim laboratoriom pogrążając w długach i tak już chorą służbę zdrowia.

dr n.med.

Ludziska, dajcie spokój. Przecież tej całej Delty już nie ma. Szpital ma już inne laboratorium na usługach, więc musieli iść gdzieś indziej. Podobno są w innej lokalizacji w piasecznie, ale nie wiem dokładnie gdzie. (usunięte przez administratora)

lek.med. piasecz.

co to znaczy? to on zbankrutował? co się tam dzieje w tej Delcie? a pracownicy? przetarg to wiadomo ..., ale ja zapłcił wam?

smutno i mi mi

no jak to gdzie są... pewnie pracują ...

???

Kim są ci nowi? A gdzie się podziali starzy? Oj jaka szkoda, nie będzie już o czym pisać

Zostaw merytoryczną opinię o DeltaLab Laboratorium Diagnostyczne - Piaseczno

DeltaLab Laboratorium Diagnostyczne
2.5/5 Na podstawie 80 ocen.
  • Gen.l.okulickiego 7 lok. 9
    05-500 Piaseczno