Opinie o DeltaLab Laboratorium Diagnostyczne w Piaseczno

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy DeltaLab Laboratorium Diagnostyczne. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w DeltaLab Laboratorium Diagnostyczne na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia organiczna, nieorganiczna i przemysłowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DeltaLab Laboratorium Diagnostyczne w Piaseczno

no name

No właśnie. Prezesem firmy, bez względu na jej branżę, może być KAŻDY. Powtarzam: KAŻDY, nie ma znaczenia tu to, czy ten ktoś zrobił jakieś studia, ma mgr, dr czy inż przed nazwiskiem czy jest tylko po podstawówce. Ma kasę, zakłada firmę i nic wam do tego. Natomiast kto realnie kieruje taką firmą to już inna bajka. Mylicie pojęcia moi drodzy. Te paniusie co pracują w tym labie i tytułują się mgr to niby co sobą reprezentują? Gdyby się szanowały i szanowały te wszystkie lata ciężkiej nauki na studiach medycznych - jak same opowiadają - to by nie siedziały w tej dziurze. Po prostu nigdzie indziej ich nie chcą hehehe. Pomijam już to, że są tchórzami opluwając swoich przełożonych wyłącznie anonimowo na forum :) I taka właśnie jest prawda moje drogie laborantki, że wy macie wiedzę (rzekomo), oni mają kasę (z was). Tyle w temacie głupie siksy...i te starsze też :)

analityk

Mylicie pojecia kto to jest prezes a kto kierownik labu. Kierownikiem laboratorium moze być tylko i wylącznie osoba z II stopniem specjalizacji w dziedzinie medycznej dajacej uprawnienia do kierowania zespołem laboratoryjnym, a przede wszystkim z uprawnieniami diagnosty laboratoryjnego. Natomiast prezesem firmy może być kazdy ,nawet taki ignorant(usunięte przez moderatora)tylko współczuć. Marny los takiego przybytku

Obiektyw

A co kierownik skończył medycynę? Zdaje się że ordynatorami i kierownikami w placówkach medycznych mogą być medycy... No ale co tu dużo mówić w tym kraju każdy robi co chce. Nie zdziwiłabym się gdyby badania robił biolog albo weterynarz, no cóż taki kraj

Miki do pacjęta

Nie wiem kto w tym labie jest kierownikiem. Myślałem, że to ten miły, mały łysawy pan. Widząc jak dyryguje pracownikami, jak sprawnie zarządza zespołem odniosłem takie wrażenie. Co się tyczy wykształcenia to nie sądzę aby ktoś po podstawówce mógł prowadzić firmę o takim profilu. Może ten pan jest skromny i nie chce się chwalić swoim tytułem np doktora

Aplikowałeś do firmy DeltaLab Laboratorium Diagnostyczne? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Pacjent do Miki

A z kim rozmawialeś? Kto to jest ten kierownik, bo nawet pracownicy nie wiedzą. Chyba nie masz na mysli tego (usunięte przez administratora) po podstawówce (usunięte przez moderatora)

Miki

Totalne dno. Przestałem sie temu dziwić, gdy porozmawiałem zdaje mi sie że z prowadzacym tan bałagan kierownikiem, dlaczego w tej placówce zatrudnia się samych analfabetów. Widocznie jaka renoma tacy pracownicy. Pozdrawiam

Wiecie co problem w tym kraju polega że każdy chce robić kasę na pacjencie, każdy chce badać, stawiać diagnozy, leczyć bo to kasa. A niestety do tego trzeba mieć skończone studia na Akademii Medycznej!!!! Żenada że zabierają się za zakładanie ośrodków medycznych laicy,osobiście nie chciałabym być badana przez BIOLOGA CZY BIOTECHNOLOGA!!! Od badań trzeba skończyć medycynę! A żeby mieć ośrodek medyczny też wpada mieć STUDIA (usunięte przez administratora) CZNE!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja nie chciałabym być badana przez AMATORÓW bez wykształcenia medycznego!!!!

BOGDAN

(usunięte przez moderatora) DOBRZE SIE TAM MAJĄ JEDYNIE PANOWIE KURIERZY. AHA I JESZCZE TEN JEDEN PAN CO TO NIBY DORADZA. HAHAH. W WAŁA WAS ROBIĄ ONI WSZYSCY. WASZA WOLA ZE SIE DAJECIE. POZDRAWIAM NICPONIA. GRUNT TO SIE UIMIEC USTAWIC.

Do \"ktoś\"

Te "KTOŚ", może najpierw sama wrócisz do szkoły i nadrobisz braki w ortografii, bo pisać na forum z takimi błędami to też niezła siara laluniu hehehehe. Ciekawe jakie stanowisko zajmujesz? Mam nadzieję, że nie robisz nic co wymaga piśmiennego kontaktu z kontrahĘtami :)

do polecam

A co, zmienił się prezes ? czy może pensja? Napisz proszę, bo chcę wstąpić w wasze szeregi, też lubię stemplować. jak się zowie kierownik labu? Muszę zadzwonić i umówić się na rozmowę rekrutacyjną

ktos

Muszę przyznać, że jestem mocno zdegusowana tym co tu przeczytałam... Drodzy forumowicze (bez odwagi na ujawnienie swojej torzsamości) pamiętajcie, że nieograniczony dostęp do tego forum mają również wasi kontrahęci, dostawcy usług, itp, itd...Włos się na głowie jeży jak czyta się dyskusję na tak niskim poziomie. Abstrac (usunięte przez administratora) ąc od tego co dzieje się w Waszym miejscy pracy, nie powinniście dopuścić do dyskuscji na otwartym forum zachodując tak niski jej poziom. Zanim napiszecie kolejnego posta, zastanówcie się czy nie czyta tego aby ktoś przed kim powinno być Wam bardzo głupio i niezręcznie... Dawno nie znalazłam w wirualnym świecie tak żenującej i płytkiej dyskusji. Pozdrawiam...

polcam

pomimo wesołych komentarzy, i tych docinek(kto się czubi ten się lubi), może być to laboratorium po zmianach :)

HIPOKRATES

zgodnie z przysięgą grunt tom pacjent

Banioch star

mmmm, ale laska mam ochotke.... zapewne wszystkie panie doktor diagnostki takie zadbane, wow

Banioszanka

wiecie ja sobie powiększam biust kwasem hialuronowym, nie chcę mieć slikonów, depiluję codziennie nóżki i bikini. MAm piekną sylwetkę, nie to co ci kurier@i spółka. Szukam kochanka jak by co mnie tu ni ma

do wizytatora

Wasz KIDL może nas cmoknąć w rowek nasz Prezes ma wszędzie układy i wpływy i takimi d#perelami sobie [usunięte przez moderatora] nie zawraca.

wizytator

Lada chwila następna kontrola z KIDL, cieszycie się? I tak już będzie aż do dnia zamknięcia. Nie możemy namierzyć kierownika laboratorium , bo niby kto nim teraz jest? Cóż, same będziecie się tłumaczyć, gdyż to Wy autoryzujecie wyniki to za nie z pełną konsekwencją odpowiadacie. Proszę się przygotować do sprawozdań, będzie o czym opowiadać. Przeznaczamy tym razem na wizytację dwa dni. Nowa pani kierownik musi się dobrze przygotować, a my nie mamy zgloszenia kto nią teraz jest. Właściciel nie odpowiada za nic z punktu widzenia medycznego, technicy również, więc kto?- Wy drogie diagnostki. Oj będzie o czym rozmawiać, będzie...

Pocałuj mnie kuriera

kurierzy to istna beka.

AMBER Lab

wiecie co u Plichty znaleziono złoto w domu, moze w baniosze są złoża diamentów wobec tego? ja się dzisiaj wybieram do baniochy kopać złoto i diamanty. Wszyscy chetni doktorzy delty i technicy zbiórka na wyprawe do baniochy w poniedziałek o 20.00 pod pałacem kultury, a tam wsiadamy w busa na wieś. Obowiązuje strój :biały fartuch i białe rękawiczki, do tego kilof, no i kosze bo w coś to złoto trzeba zapakować. Dla bezieczeństwa ulkoujemy kasę w Pko

szach mach

bora bora, jestem na Aurubie i chlam sobie rumik, pozdrawiam (usunięte przez administratora) dą Jolkę i tą starszą Jolkę też! W TYM SZPITALU PRACUJĄ NAJPIĘKNIEJSZE DOKTÓRKI I TECHNICZKI NAJLEPSZE SPECJALISTYKI OD DIAGNOZ W SAM RAZ NA PRZYŁOŻENIE DO RANY JAKBY COŚ TEN SZPITAL JEST CUDOWNY CU (usunięte przez administratora) Y JEST DELTA I TE METODY DIAGNOZ DOBRZE ŻE JEST REFENDACJA Z NFZ ZA TO CIESZY MNIE ŻE PIENIĄDZE Z ZUSU TRAFIAJĄ DO TEGO SZPITALA W KTÓRYM DIAGNOSTYKA JEST NA 6 :)

Zostaw merytoryczną opinię o DeltaLab Laboratorium Diagnostyczne - Piaseczno

DeltaLab Laboratorium Diagnostyczne
2.5/5 Na podstawie 80 ocen.
  • Gen.l.okulickiego 7 lok. 9
    05-500 Piaseczno