Opinie o Mobilbox Polska Sp. z o.o. w Wola Mrokowska

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Mobilbox Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mobilbox Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wynajem i dzierżawa kontenerów biurowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mobilbox Polska Sp. z o.o. w Wola Mrokowska

Pracuje i jestem zadowolona

Czytając Wasze wpisy zastanawiam się czy na pewno piszecie o tym samym Mobilbox Polska w którym pracuje. Jestem zadowolona ze współpracy na każdej płaszczyźnie. Oczywiście jak wszędzie są osoby z którymi relacje są bardzo dobre ale i takie z którymi relacji poprostu nie ma ale zawodowo można się dogadać. Proponuję weźcie się za pracę a nie za narzekanie. Każdą umowę można rozwiązać. Mądry były pracownik źle nie będzie mówił i pisał o firmie w której pracował bo to świadczy o nim. Zwolniony pracownik w większości przypadków będzie chciał wylać na zewnątrz swoje żale.

Nemezis
@Brudaska

Nic nowego z tym oddziałem. Kolejnego magazyniera i spec ds wynajmu szukają w Gdańsku. Który to już raz . WIE KTOS ???. Monisia, Grzesiu? Komuś musicie darować. Ktoś musi robić . Podzielcie się zyskiem operacyjnym z innymi . A zarząd tego nie widzi ? Tych notorycznych ogłoszeń o pracę Przecież to niepoważne. Szczęście że robię w innym oddziale bez takich zawirowania kadrowych

Barbara

Podziwiam ludzi, którzy myślą, że jak wymienią imiona i nicki kolegów z pracy, to każdy czytający zrozumie, co mieli na myśli. Wyobraźcie sobie, że dla osoby z zewnątrz nic to nie mówi, czytam, że ktoś coś komuś, ale nie daje mi to nic. Chcę zapytać o klimat na magazynie w Warszawie, bo jest nabór na magazyniera, ale b. proszę o konkretne wpisy, a nie "X z Y to wiecie, hehe, a Z to błee".

@Sorry Boys!

Zależy w sumie jak można rozumieć ten cały rozwój, wiecie? mam na myśli to czy możliwe, że to nawiązanie do jakiegoś awansu? Nie znam jeszcze całej struktury ale ciekaw byłbym ewentualnych stanowisk na które można przejść? Co do tego auta jeszcze, to na jakich warunkach się je użytkuje? Czy to czysty standard jest?

Krzysztof Nowy wpis

Nie płacą pracownikom za ZUS tragedia. Omijać szerooookim łukiem!!!!

Kornelia Nowy wpis

Hej, widzieliśmy teraz chłopak ofertę dla Serwisanta kontenerów. Było w niej napisane, że pracuje się od 7 do 16. Faktycznie cale 9 h czy jednak jest jakieś godzinne okienko? Ciekawi byliśmy też czy robi się jakieś nadgodziny? opis jest coś krótki

Kandydat Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 17 dni.

Witam. Chciałem zapytać o prace jako serwisant w oddziale Białystok. Czy pracował ktoś tam może i może coś powiedzieć na temat pracy?

Czy znane są może stawki doradców technicznych? Wczoraj dodano ofertę na mój rejon, mam już doświadczenie w branży budowlanej. możecie mi napisać jakie są tegoroczne targety? Na spokojnie do wyrobienia i można się zgłosić?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Mobilbox Polska Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
IT

Nie polecam nawiązywać współpracy z tą firmą. Firma promowała się jako uczciwa, płacąca terminowo. Niestety są to zwykli (usunięte przez administratora) Początkowo występowały opóźnienia w płatnościach. Ostatecznie nie zapłacili mi za wykonaną usługę.

Na jakich jeszcze portalach są dodawane oferty? ja ani na stronie firmowej ani na takim serwisie z ofertami nie widzę by szukano kogoś do Gdańska na magazyn czy od wynajmu. Jest za to oferta dla specjalisty ds. technicznych, przy czym nawet doświadczenia nie wymagają. Jak oceniacie te prace tak na sam początek?

Pracuje i jestem zadowolona

des4
@Pracuje i jestem zadowolona

Bzdura i jeszcze raz bzdura. Mądry pracownik napiszę prawdę jak jest albo jak było. Przypomina mi to powiedzenie że o zmarłych mówi się dobrze albo wcale. Czy pisząc tak jak napisałaś coś sugerujesz? A jesli pojawiają się negatywnie opinie to bardzo dobrze bo pomaga to w tym by a drodze kariery nie wdepnąć w kupe.

@des4

W sumie to mam mieszane uczucia, bo zgadzam się tu i tu. W sensie faktycznie do pracy się idzie pracować a nie narzekać, ale to z tym mądrym pracownikiem o już raczej nie, bo tak jak mówisz trzeba mówić prawdę, ale też tego nie koloryzować, no ewentualnie trzymać dla siebie jeśli nikt na siłę nie pyta. No ale to zależy od człowieka już... Rozumiem, że masz dość złą opinię na ich temat i stąd to przytoczenie wdepnięcia w coś nieprzyjemnego? :/ Może rozwiniesz swoje zdanie?

Klaudia
@des4

Mój tata kierowca HDS się śmieje i mówi że w Gdańsku firma powinna się nazywać Mobbingbox. Podobno już drugi fachman techniczny się zwolnił po miesiącu roboty bo rządzi (usunięte przez administratora) W życiu bym tam do roboty nie poszła.

Fakehunter

Fake wpis! Bzdury trola

Aneta
@Klaudia

A Twój Tata tak ze śmiechu by nie mógł się wygadać, ile taki doradca techniczny w Gdańsku zarabia miesięcznie? Bo chyba dobrze się orientuje co i jak w firmie i w ogóle na tym stanowisku. A ogłoszenie powie Ci, że wisi :)

Jolanta
@Pracuje i jestem zadowolona

A napiszesz może o jakim oddziale mówisz? :)

@Aneta

Gdańsk to katastrofa zarówno kierownik i spec ds wynajmu uciekli i dziunia z Woli mianowala dziunię kierownikiem a to dziecko skończyło turystykę na uniwersytecie Warmińskim. No miód ogólnie tak naprawdę rządzi tak Fred zgred cwanuak prywaciarz co wykorzystuje monopol techniczny. Krótki trzymajcie się z daleka od (usunięte przez administratora)

Felek pantofelek
@Brudaska

Czas publikacji . 21.48 w niedzielę. No COMMENT! Życzmy autorowi aby kolejne niedziele były bardziej udane! ;)

tenjedennick
@Felek pantofelek

Ale o co chodzi? Nie można pisać opinii w niedziele? Ja bym się zastanowił dlaczego ty piszesz w dniu roboczym w godzinach pracy. Nie masz co robić?

Powiedziała, co wiedziała
@Pracuje i jestem zadowolona

Jeszcze zależy w jaki sposób zwolniony i chodzi tu przede wszystkim o styl i powód zwolnienia... Z tego co wiem, pierwszy proces w tej sprawie były pracownik już wygrał - i nich ten fakt będzie potwierdzeniem praktyk, jakie ta firma stosuje.

Jakub
@Brudaska

Cześć Monika to ja Jakub . Teraz jestem w Polcont .Przyjąłem cię do pracy w Gdańsku na recepcjonistkę. A dziś dostałem wezwanie z izby skarbowe na 19 stycznia Coś namieszałaś?.A moze twoja prawa ręka techniczna piękna gregowna ?. Napisz jak wybrnąć.masz mego maila

Nemezis
@Brudaska

A te kontenery to jak się serwisuje u Was? Nie widzę by do samego serwisu się tu odnoszono a tamta oferta jak widać wciąż jest dostępna. Piszą o opcji od zaraz i ciekawi mnie czy to rozwój? jakiego przeszkolenia mogę oczekiwać? Piszą ze jest „odpowiednie”, ile czasu zajmuje?

Spec. ds. Technicznych Łódź

Na pracuj.pl jest ogłoszenie o naborze na stanowisko specjalisty ds technicznych. Spełniam praktycznie wszystkie wymagania łącznie z doświadczeniem w branży kontenerowej(pracowałem w DE). Chciałbym poznać wasze opinie na temat całej firmy i oddziału Łódź. Warto startować? Co ciekawe konkurencja też szuka kogoś na podobne(mniej więcej) stanowisko.

Barbara

Barbara II
@Barbara

Klimat jest ciulowy bo w tej firmie wszędzie klimat jest ciulowy.

@Barbara II

Klimat, klimatem, powiedzcie tak z ciekawości które miasto obsługuje się najlepiej i dlaczego? mam na myśli prace jako spec od spraw technicznych, na trzy lokalizacje teraz szukają, jedna to mój rejon wiec chce go zbadać. Opowie ktoś jak techniczni sobie radzą w tym roku?

Cześć, mogę się wciąć w wątek? :D nie wiem, o który rejon chodziło, w moim przypadku sprawa dotyczyłaby Wrocławia. Po tej sugestii zastanawiam się czy faktycznie te warunki są tak różne? Podkreślona została w opisie oferty umiejętność pracy w zespole. Na tym terenie jaki on jest? Jaka atmosfera?

Sorry Boys!

Spójrz też na to co w ogłoszeniu o pracę podaje firma w części "oferujemy". Oferujemy: • Pełną wyzwań pracę w międzynarodowym przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji rynkowej. • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę • Pracę w młodym, ambitnym zespole • Możliwości rozwoju zawodowego • Preferencyjne warunki grupowego ubezpieczenia na życie • Narzędzia do pracy telefon, komputer, samochód Jak dla mnie nie oferują nic.

@Sorry Boys!

Piotr Wrocek

Ja na przykład pyskowałem do kolegów i koleżanek z pracy, więc mnie zdegradowali... Pomimo tego, że tak się stało, nie żywię urazy - po prostu mam za swoje i mam też nadzieję, że to już koniec sankcji, chyba że znowu będę chamem, hehe. Co do negatywnych opinii nie mogę z oczywistych względów ich teraz potwierdzić, ale patrząc na to, co mi kiedyś obiecano przy angażu, a jak faktycznie się to skończyło oraz biorąc pod uwagę moją naturę, obsmarowanie firmy dopiero przede mną i nie szybciej niż po zwolnieniu - c..ja robię, a kasa jakaś tam leci. Albo w sumie dobra coś napiszę: premii nigdy nie było i w ogóle coś takiego jak premia leży w nas pracownikach, jedynie w sferze marzeń. Pani dowodzącą jest ciężka, ale jestem dumny, że rządzi mną kobieta :) tyle plusów w sumie. Reszta negatywnych komentarzy to niestety prawda, co z tego że są od byłych pracowników - ci pracujący jak mają pisać, że jest źle skoro siemaszkowa jest kotem wśród szpiegów. Ja się wysypałem, bo czuję się wyjątkowy albo jestem lekko stuknięty - jedno z dwojga albo oba naraz, ale tak czy siak należy mi wybaczyć,hehe Pozytywne komentarze to wpisy troli internetowych, więc nie są niczym innym jak fejkami. Podsumowując, jest ciężko, sam nie wiem WTF tutaj robię. Chcę wynająć np. moduł duet z podestem, bez schodów, bo na budowie są już postawione przez konkurencję, a pyta się mnie czy dohandlowałem gaśnicę i jakieś mebelki? Ja na to, że nie że sama salka i podest, a mówi się wtedy mi "robisz tyle czasu i nie wynająłeś nic większego niż duet. HALT! Wynajm zablokowany" I jak tu robić bez wydarcia kapcia

Ach ta aktywna sprzedaż!
@Piotr Wrocek

Jak mnie wkurza to wciskanie tych gaśnic, pseudoubezpieczeń. Niedługo będziecie musieli wciskać koce z wełny lamy i garnki. Zwracam się do firmy kontenerowej bo potrzebuje kontenery no i czasami kilka stołow i krzeseł.. Akurat piszę to na stornie Mobilboxa ale wszędzie odbywa się takie samo wciskanie.

Piotr Kasperowicz
@Piotr Wrocek

Wszystkich czytających informuje ze wpis mie został dokonamy przez moja osobę. Ktoś podszył się Z poważaniem Piotr Kasperowicz

Beduin
@Piotr Kasperowicz

@Piotrze Kasperowiczowy do tyluś pyskował i dla tyluś był prostakiem, że trudno wytrybić któż to się podszył, co? Powrót karmy dopiero przed....

john malkovich
@Piotr Kasperowicz

Piotruniu piłeś nie pisz...Ciekawe jaką miałeś minę jak żeś na kacu zobaczył co napisałeś.

Black
@Piotr Wrocek

Po alkoholu zostaw emocje na później. Tego nie można już cofnąć. Oj Piotrek Piotrek co żeś narobił.

@Black

Że niby po 13:00 miałby pisać to pod wpływem?xd No nie przesadzajmy. ;p A to źle, że chłopak do błędu się przyznał?

Monkey Shoulder
@Łucja

A co za problem się nawalić do 13.00? Może pije od rana jak tylko wstał i uswiadomił sobie gdzie pracuje.

@Monkey Shoulder

Może dla ciebie nie problem. Ale nie każdy pije od rana. Też tu pracujesz? Myślisz że te wszystkie negatywy są pisane obiektywnie bo już sam nie wiem czy wysyłać CV.

tenjedennick
@Adam

Nie wysyłaj. Szkoda ropy. Firma kreuje się na korporację, ale bliżej jej do januszexu.

@tenjedennick

Dlaczego bliżej jej do Januszexu? Co to w ogóle oznacza

Edek
@Adam

ja by sobie darował.

Klient
@Łucja

Zwróć uwagę na A...ę, za kołnierz nie wylewa dziwne, że firma problemu nie widzi. Radzę bardziej jej się przyjrzeć i jej pociągowi nie tylko do trunków.

Leszek
@Klient

Sugerujesz, że firmie nie przeszkadza, że pracownik pracuje pod wpływem czy może po prostu nie mają o tym pojęcia?

@Klient

O kim piszesz?

emka
@Anna

Pewnie właśnie o tobie Anka! Ale komedia!

W firmie Mobilbox Polska Sp. z o.o. niedawno poszukiwano pracownika na stanowisko Księgowa. Czy ktoś wie, na jakie zarobki można liczyć na tym stanowisku? Chcę zarabiać powyżej 5500 .

Bez problemu.

@Tomek

Tylko czy mówisz o kwocie netto czy brutto? I czy oprócz podstaw są u was jakieś premie albo coś w tym stylu?

CIekawa

Witam Proszę o opinie jak wygląda aktualna sytuacja w mobilbox Jak to wygląda w kwestii mobbingu, wynagrodzenia i rotacji pracowników?

@CIekawa

Wynagrodzenie na czas. Mobbing? Nie ma go. Rotacja słaba raczej jak zaczniesz i pracujesz to zostajesz.

@Tomek

No to chyba brzmi ok, a powiesz w takim razie coś o aktualnych warunkach skoro się zostaje?

O co pytasz dokładnie?

@Tomek

No jakieś szanse na podwyżki, coś na mobilizację, stosunki między ludźmi...

@Łucja

Podwyżki? Jeszcze nie wiesz ile będziesz zarabiała a pytasz o podwyżki. Trochę dziwne podejście. Jak zapraxujesz to dostaniesz. Stosunki między ludźmi są poprawne. Każdy jest inny więc zależy jaka będziesz do ludzi. Nowe osoby są szybko akceptowane. Sama musisz zbudować relacje.

Rizzoli
@Łucja

Jak przeczytałaś odpowiedź tego (usunięte przez administratora)powyżej to pomyśl czy chcesz z kimś takim pracować. Wypowiedź na poziomie drecha z osiedla.

Renata

Widziałam w internecie że szukali jakiś czas temu kogoś jako Admin Assistant. Mnie szczególnie interesuje jak wygląda onboarding na takie stanowisko? Są jakieś szkolenia początkowe? Kto przyucza asystenta?

Mobilbox Polska Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Magazynier. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji? Napiszcie, jak wyglądała rozmowa kwalifikacyjna!

Brudaska

Gdzie ma byc ten magazynier. W Gdańsku? Toz to bylby śmiech. Nieopierzona humorzasta panienka zwana kierownikiem i burak cwabuak zwany greg (usunięte przez administratora) ale towarzystwo. Mama mowi ze sie tam wlasnue wykończyła. No i teraz ja pisze i odradzam krańcowo

Olga
@Brudaska

A czemu piszesz, że humorzasta? Co takiego zrobiła konkretnie?

Patataj patataj
@Brudaska

Tak sobie czytam i czytam i myślę sobie, że to jest jedna i ta sama osoba co pisze o tym Gdańsku. Może warto wynająć kancelarię adwokacką specjalizującą się w sprawach o naruszenie dóbr osobistych i dobrego imienia, zwłaszcza w Internecie i się tym zająć na poważnie? Taka drobna sugestia do rozważenia.

Renata
@Patataj patataj

A że co, że nie szukają na stanowisko magazyniera tylko ktoś tak sobie o tym pisze? Nie ma tam magazynierów?

Basia
@Patataj patataj

Przepraszam że się wtrącam. Ale jeszcze nigdy wcześniej nie widziałam aby na go work ktoś (pewnie szefostwo lub osoby współpracujące) sugerowały sprawę sądową. Przecież ten portal istnieje właśnie po to by wyrażać swoje opinie. Ale do rzeczy. Tam w Gdańsku podobno zwolniło się lub ich zwolnili kierownik i zastępca. Ktoś coś wie ? Bo ja wiem od taty co jeździ na HDS o tym smaczku, a potem jeszcze parę osób się zwolniło?

Gregor
@Patataj patataj

To rozsądną sugestia. Co myślą inaczej zdepczemy i zmonopolizujemy. Chwała cześć i uwielbienie tym co są profit center. Przyjmijcie mnie na techniczną. proszę. Moja kumpela robi tak w Ostrowcu świętokrzyskim i jest zadowolona.

Tolek
@Gregor

Jak to będzie po polsku? Ciężko ten bełkot zrozumieć.

ObecyPracownik

Jestem pracownikiem Mobilbox, pomimo wielu nieprzychylnych tu opinii (jak ktoś wspomniał-żalu byłych pracownikow), w mojej ocenie współpraca z tą firmą układa się bardzo dobrze. Po zmianach kierownictwa (obecnie firma prowadzona jest przez kobietę) pracuje się tu bardzo dobrze. Atmosfera pracy jest świetna, z chęcią przychodzi się do pracy, co w mojej ocenie jest jednym z najważniejszych czynników, po drugie firma daje szansę rozwoju. Pakiet socjalny nie należy niestety do szczególnych, oprócz pakietu ubezpieczenia , póki co nie ma nic ponad. Oby ku zmianie. Są natomiast premie, które można wypracować i zwiększyć zawartość portfela każdego miesiąca. System jest, jeśli ktoś jest chętny do nauki to się odnajdzie, reszta oczywiście będzie tylko narzekać. Rzeczywiście Microsoft Excel istnieje i istnieć będzie. Dla ludzi, którzy nie znają podstawowych funkcji może stanowić to barierę nie do przejścia. Tak samo jest tu, oczywiście pracujemy na tabelach, dla mnie, nie jest to żadne utrudnienie. Dobrze tam gdzie nas nie ma. Zawsze znajdzie się powód do narzekania i krytyki. Zależy od podejścia. Jeśli ktoś chce pracować, nie boi sie wyzwań i pracy, idealne miejsce.

Drugi Pracownik

Pełna zgoda!

Śliwkowa naleweczka
@ObecyPracownik

Jasne! W pełni się zgadzam po co systemy zarządzania ERP jak można trzaskać pincet tabelek nie komunikujących się pomiędzy sobą. Po co użyć wózka widłowego jak można załadować ręcznie. Po co używać ksero jak można przepisać ręcznie.

@Śliwkowa naleweczka

Jezu ale to jest tak ogromne marnowanie czasu, że mi aż ręce opadają. Zwłaszcza tego ERP nie rozumiem, to jest strach przed tym, że nikt tego nie ogarnie skoro na Excelu cały czas lecą? Czy może jednak faktycznie jest to zbędne?

Black
@ObecyPracownik

Kim jesteś? Dlaczego się chowasz?

@ObecyPracownik

Omijajcie tego boxa Gdańsku. Kolejny raz szukają magazyniera a kolo co tam zima i wiosna się zawinął jak kwiat na pustyni do tej pory nie może dojść do siebie. A wiem to id wiarygodnych naprawdę kierowców HDS. No naprawdę kibel tam

Nicki Lauda

Jakie systemy informatyczne posiada Mobilbox do wspomagania zarządzania firmą? Czy posiadają ERP wraz księgowością czy to dwa różne systemy?

Lulu DeMolnay
@Nicki Lauda

Hahahahahaha:))) Wszystko opiera się o tabelki w excellu. Dziesiątki tabelek wypelnianych z palca. Generuje to ogromne ilości błędów. Istnieje szczątkowy system, ale nie jest w żaden sposób pomocny

Lulu DeMolnay
@Lulu DeMolnay

Czy osoby która dała niezadowoloną buźkę pod moim wpisem jest w stanie to uzasadnić. Przecież to co opisałam to jest fakt, a nie opinia. Firma w trzeciej dekadzie XXI wieku nie ma systemu ERP/WMS. Tabelka tabelkę pogania, a wszystko umieszczone na jednym dysku który jest wielkim bałaganem bo nikt nad nie panuje i nikt tego nie moderuje. Nawet nie będę wspominać, że oferty dla klientów są robione w excellu.

..............
@Lulu DeMolnay

Mobilbox - władca excela:) Poza uwidacznianą potęgą pakietu Office żadnego innego programu do obsługi tego, czym się zajmujecie, nie spodziewałbym się raczej nigdy! Nie ważne jaki jest wiek, gdy struktura firmy jest mniej niż płaska. Pozostaje tylko klepać tabelki. Skoro jedynie Excel i brak inwestycji w nowoczesne narzędzia, to o jakich premiach za wyniki lub o tym jak jest dobrze i fajnie piszą ci zadowoleni z roboty w tej firmie???

Coś mi śmierdzi problemem
@Lulu DeMolnay

Tak zgadza się to mobingbox w czystej durnej postaci

Ferrari amadeusz

Chciałbym u was pracować. To w końcu jak jest? Dobrze czy źle?

Sławek
@Ferrari amadeusz

W którym oddziale i na jakim stanowisku?

Ferrari amadeusz
@Sławek

Jestem z Katowic.w branży budowlanej trochę już handlowałem

Jak jest z pakietem medycznym w Mobilbox Polska Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Haha

Nie ma żadnych pakietów, jedynie ZUSowski :,D

Robert
@Haha

A jakieś inne dodatki są, czy też nic z tego?

Andabez
@Robert

Tak. Dodatkowe obowiązki.

@Andabez

I za nie można otrzymać dodatkowe nagrody rozumiem? ;)

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Mobilbox Polska Sp. z o.o.?

pikpik

Nie, tak nie jest.

Beata
@pikpik

Hej, a możesz napisać coś więcej o atmosferze? Po Twoim komentarzu wnioskuję, że nie oceniasz dobrze atmosfery..

Zostaw merytoryczną opinię o Mobilbox Polska Sp. z o.o. - Wola Mrokowska

• Jak się pracuje w Mobilbox Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mobilbox Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mobilbox Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 4 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mobilbox Polska Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Aleja Krakowska 1
    05-552 Wola Mrokowska

Mobilbox Polska Sp. z o.o.