Opinie o Mobilbox Polska Sp. z o.o. w Wola Mrokowska

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Mobilbox Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mobilbox Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wynajem i dzierżawa kontenerów biurowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mobilbox Polska Sp. z o.o. w Wola Mrokowska

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Mobilbox Polska Sp. z o.o.?

pikpik

Nie, tak nie jest.

Beata
@pikpik

Hej, a możesz napisać coś więcej o atmosferze? Po Twoim komentarzu wnioskuję, że nie oceniasz dobrze atmosfery..

Zadowolony pracownik

Moja opinia na temat współpracowników i szefostwa w Mobilboxie jest jak najbardziej pozytywna. Jest z kim rozmawiać, na tle innych firm w których pracowałem, teraz mam najlepszy dialog i kontakt. Nie słyszę też od koleżanek i kolegów z oddziałów narzekania. Zarabiam nieźle, i bez lania wody, tylko taki jest fakt. Myślę, że silną stroną firmy jest zespół, praktycznie zawsze ludzie są gotowi do współpracy. Mi pracuje się dobrze.

mohrowy_ninja
@Zadowolony pracownik

No jakoś nie wierzę w powyższe słowa. :))))))

Mały
@mohrowy_ninja

A ja jestem skłonny potwierdzić, że jest nieźle i nie nie szukam innej roboty.

Nie ma co ściemniać, porządki były, są i będą, firma się rozwija i tak jak ktoś napisał prężnie ja bym dodał galopuje, a że akurat zarządza tym młynkiem kobieta - nie mam z tym problemu. Jeśli ktoś ściemnia albo kręci na niekorzyść firmy to niech nie oczekuje premii albo nagród, wcześniej czy później takie rzeczy wychodzą i konsekwencje tego również, a widzę, że pianę toczą osoby tutaj, które mają najwięcej za uszami - świadczy przez się ich wpis... zarówno o osobie decyzyjnej jak i kolegach z którymi przecież pracowali, a skoro was z Nami nie ma to tak musiało być... oczywiście nie obrażając nikogo. O firmie: Jest zarządzana czy dobrze czy źle weryfikuje rynek, dostajemy dobry sprzęt do pracy- na złośliwość rzeczy martwych nie ma nikt wpływu, pensje wypłacane są terminowo - wysokość zawsze mogłaby być wyższa - nie ukrywam :), relacje między pracownikami są indywidualne..., są premie w zależności kto jak sobie wypracuje i zadba - widać po wskaźnikach, są imprezy integracyjne - na wypasie, rotacji pracowników dużej nie ma, odchodzą ci którzy myślą, że bez roboty wszystko im spadnie lub wywaleni zostają za przekręty - oczywista oczywistość, stanowiska są samodzielne więc jak się nie zrobi to nikt za nikogo nie będzie robił - to też wychodzi na wskaźnikach, generalnie tak jak w każdej firmie bywa różnie... ale nie jest tak źle jak zostało to opisane przez poprzedników. Dodam, że nikomu tutaj nie robię laurki, wszystko zależy od ludzi. Są też minusy, żeby nie było kolorowo ale mam nadzieję że się poprawi. Na chwilę obecną jestem zadowolony jako obecny pracownik firmy Mobilbox Polska Sp. z o.o.

Kiedyś wynajmowałem u was kontenery na bdowę w Warszawie. Współpraca nawet OK. Nie narzekałem. Spoko.

@Paweł

Tak to prawda. Jest spoko.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Mobilbox Polska Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Wrocek

Tez bardzo sobie chwalę współprace z ekipą Mobilboxa z Wrocka. O tym że jest OK widać po tym jak firma rośnie.

@Wrocek

O tym że jest Ok świadczą ciągłe zmiany. Obecnie to gacie zmieniam ze śmiechu.

Ronald

Czy nie planujecie otworzyć oddziału w Lublinie?

Jeżeli chcesz pracować w (usunięte przez administratora)polecam firmę Mobilbox. Pracowałem tam na tyle długo i w takim okresie ich historii na rynku polskim, że nie wzięcie pod uwagę tego o czym piszę będzie przysłowiowym strzałem w kolanko... firma jest sztucznie sterowana przez niedoświadczoną(usunięte przez administratora)gdzie na porządku dziennym pojawia się szczucie jednych pracowników na drugich, gdzie jest megastres, brak jakichkolwiek możliwości kreatywnego działania i gdy pojawiają się jakieś kłopoty, presja jaka spada na pracownika który w nie wpadł jest często tak sporych rozmiarów, że przy tym co wyczynia wspomniana(usunięte przez administratora) powoduje nie tyle chęć odejścia, ale ma przed tą chęcią również spory wpływ nawet na życie rodzinne takiego pracownika. Pojawila się w firmie w niejasnych okolicznościach, w ramach pewnego paradoksu, bo po tym gdy się okazało, że pomogła w 2011-12 (usunięte przez administratora)rzekomo w zdefraudowaniu 2 mln zł przez byłego dyrektora Mobilbox, zmuszonego do odejścia w ramach afery, której istotnym uczestnikiem była obecna(usunięte przez administratora)

Double_Tap

Na temat defraudacji finansowych nie mogę się wypowiedzieć bo nic o tym nie wiem więc temat pomijam. Ale całkowicie potwierdzam opis zarządzania firmą. O wszystkim decyduje pani prokurent. Pomysły pracowników są negowane. Ale jeśli z powodu tej negacji coś złego sie zadzieje to wina spada na pracownika. Działa motywacja przez (usunięte przez administratora) Może nie jest aż tak tragicznie jak opisuje to poprzednik ale radzę pracy szukać gdzie indziej.

Happy

Poza (usunięte przez administratora) i innymi drobnymi szczegółami (nie wiem nic na takie tematy, więc nie trzęsę afery), zgadzam się jak najbardziej z tą opinią. Po pracy tam naprawdę nie możesz poczuć, że zrobiło się krok w przód i na pewno nie jest się w tym samym miejscu, w którym rozpoczęło się dla nich pracę. Poza krokiem w tył pozostaje niesmak w (usunięte przez administratora)i zgaga, że można było dać się zanęcić (usunięte przez administratora). Na takie zachowanie, gdy jest się prokurentem, po prostu nie ma miejsca!!! W większości przypadków każdy kto tam się pojawia, by to zrobić, porzuca trwający etat, bo się go mami jakimiś niestworzonymi zapowiedziami. gdy się okazuje, że coś nie wychodzi, a często się tak zdarza, to nic w tym momencie się już na plus pracownika nie liczy i jest ten tzw. "strzał" I wypowiedzienie. (usunięte przez administratora)

Licytacja

Pewnie byłeś tym sprzedażowym, który brał haracz od transportów i serwisu w czasach byłego prezia a szefowa zrobiła z tym porządek. Pewnie sam nie pilnowałeś roboty i zleceń i zwalałeś wszystko na serwis i koleżanki w biurze, I sam traktowałeś serwis jak (usunięte przez administratora) bo nie daje kasy dla menagera. Słoik z ogórami, papieroski za kontenerem i tyle obgadywania wszystkich ,że czasu nie starczyło na robotę w firmie ,która od czasu nowej prezes otworzyła kilka nowych oddziałów i dobrze prosperuje . zlecenia dopiero na czwartek bo do środy trzeba odparować po weekendzie Menager gwiazda ,kobieta na stanowisku w typowo męskiej branży boli samców oj boli...

premia
@Licytacja

a czemu pracowniku nie podpisałeś się imieniem i nazwiskiem

licytacja
@premia

ty też nie

premia
@licytacja

bo ja tam nigdy nie pracowałam/łem

Magda

W jaki sposób składa się w Państwie firmie CV? Czy jest jakiś specjalny adres mail ?

@Magda

Proponuję wysłać na ogólny adres info@mobilboxcontainer.pl.

STE

Polecam firmę, organizacyjnie bardzo ogarnięci, mają nowy sprzęt i bardzo dobrych ludzi do obsługi ( większość z konkurencji) .

Robson

Wszystko było ok. w Mobilbox, były premie, chyba że ktoś nie chciał ciężko pracować i zaczynał kombinować to jest przez p.prezes ścinany. Słyszałem że działają prężnie i zatrudniają nowych ludzi w Polsce. Jeśli ktoś chce uczciwie pracować to polecam

Czy zdarzają się nadgodziny w Mobilbox?

lajtova

Tak, ale siedzisz za darmo.

Zostaw merytoryczną opinię o Mobilbox Polska Sp. z o.o. - Wola Mrokowska

• Jak się pracuje w Mobilbox Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mobilbox Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mobilbox Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 4 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mobilbox Polska Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Aleja Krakowska 1
    05-552 Wola Mrokowska

Mobilbox Polska Sp. z o.o.