Opinie o Biochem Polska Sp. z o.o. w Stara Iwiczna

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Biochem Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Biochem Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biochem Polska Sp. z o.o. w Stara Iwiczna

Andżelika Biuro

Bony na 1500 zł Nie no Prezes Biznes Center Club to na Papierosie będzie o czym gadać że Biochem Bony Rozdaje a znając życie i Prezesa to i tak nic nie dostaną gadać to każdy może a jak nawet dostaną to w styczniu mniejszą pensję Biochem Wypłaci i wyjdzie na to samo

Madzia
@Andżelika Biuro

No co Ty piszesz. Pezeciez obiecal mi prosto w oczy. Po co mialby klamac? 1,5k zł na osobe i kolacja wigilijna

Biznesmen

Tak bony będą Mikołaj też No i śnieg jak spadnie oczywiście :) ale nic nie zastąpi biurowej atmosfery także zapraszamy pozdrawiamy i czekamy

Firmy jeszcze za dobrze nie znam, dziwią mnie te ostatnie komentarze, czy mogę przeczytać cos bardziej merytorycznego na temat pracy w biurze? niby ktoś odnosił się do tłustego czwartku, ale nie wiem czy takie wydarzenia są w ogóle uznawane? Owocowy dzień tygodnia? Jakieś inne benefity? ciekawi mnie ocena warunków osób które aktualnie pracują

Radek Nowy wpis

Jest możliwość za opłatą kasowanie zbędnych wiadomości. Koszt takiej usługi jest znany i ogólnie dostępny. Waszym zdaniem są to zbędne komentarze. Naszym komentarze są bardzo istotne. Może admin Gowork stworzy wywiad że mną jako osobą pokrzywdzoną i wtedy będzie to już bardziej wiarygodne. A ja z chęcią opowiem o (usunięte przez administratora) braku płatności, niewypłaconego wynagrodzenia i (usunięte przez administratora)Bossa. Do administracji biura nie mam żadnych pretensji. Dziewczyny wypełniają tylko swoje obowiązki. Jak zawsze serdecznie pozdrawiam

Giorgio Nowy wpis

A za co jak Boss nie płaci? Jednemu chłopakowi to dwa lata nie może wypłacić zaległego tysiaka. Dwa lata. Rozumiesz to? Bo ja kompletnie nie. Wstyd na całą wioskę

Faktycznie, firma jest wykreślona z KRS. To jakim cudem kilka tygodni temu dostał ktoś tutaj premie świąteczne? Czy czasem nie mylicie firmy medycznej spod Warszawy z inną, z terenu PL, która nazywa się prawie tak samo, a działa w branży rolniczej? :3

NY

Nie, nie mylimy. Firma sobie działa tak samo jak skamex. Ich matka. Nie widzę w tym nic dziwnego. Premie były, bony były. Mam Ci wysłać fotki konserw które kupiłem za te bony?

@NY

No coś niesamowitego z tym działaniem. I nawet nazwa nie została zmieniona, czy nowa spółka założona? Myślałam, że legalnie się tak nie da, zamknąć i pracować dalej. Przecież nawet co miesiąc powinny być składki zusowskie odprowadzane za pracowników, to oni się tam nie łapną?

Czy po rozmowie w Biochem Polska Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
MONIA

Bonów nie było premie były a podobno ta Firma już nie istnieje od marca tego roku to co aktywacja była jak numeru w plusie? Co wy za ściemę tutaj robicie ? NIECH SIĘ KTOŚ OKREŚLI W KOŃCU!!!

Pracowniczka
@MONIA

Bo oni Machloje robią tu niby nie istnieją tu bony premie firma wykreślona z Rejestru pic na wodę a później się dziwią jakie to komentarze ludzie tu piszą i brawo róbcie tak dalej cwaniaki cudaki a najlepiej zatrudnijcie (usunięte przez administratora)z Ukrainy to dotacje dostaniecie jeszcze.

Biuro

Dziś wszyscy pracownicy dostali po 1500zł premii świątecznej. Bonów nie było. Dla zainteresowanych

@Biuro

Czemu bonów nie było? pracownicy mieli wpływ w ogóle na to co zostanie przydzielone? W zeszłym roku tak dla porównania jakiej wartości przysługiwały premie?

Naczelnik

Proponuję wziąć alkomaty w czasie kontroli. Tam na trzeźwo nie da się pracować.

Nie

Osobiście bardzo dziękuję za premie swiateczna. To miłe że strony firmy. Mam nadzieję że każdy dostał a nie tylko my, wybrani

To nie wiem, były te bony czy dalej się na nie czeka? Do kiedy zazwyczaj je tu dają tak w sumie? od tygodnia nikt niczego nie pisali a ciekawi mnie aktualna sytuacja. Czy one swoją drogą są od czegoś w ogóle zależne? Od stanowiska dla przykładu lub stażu pracy?

Biznesmen

Krystyna

Ale te bony to będą czy nie?

Poważny Człowiek

A wy znowu swoje dajta spokój chłopki (usunięte przez administratora)po co to pisać takie farmazony jest tutaj prawie 300 komentarzy i każdy znajdzie coś dla siebie. Firma istnieje kasa kiepska premii nie ma social może być a o ciążę nie trudno. Z grubsza temat wyjaśniony wiem co i jak pracuje w sąsiednim budynku aaa parking jest. Każdy teraz czeka na nowe pytania ....

Pytali jakiś czas temu o bony i tym podobne lecz bez większego odzewu. Ktoś stwierdził także, że kasa ma się zgadzać ale co z samymi warunkami pracy? mnie to także atmosfera interesuje. Pisali wcześniej ze słabo z nią ale może jest tu więcej osób które aktualnie pracują i by się odniosły?

Amelia

Zaciekawiło mnie to zainteresowanie sytuacja firmy, czy jest tak jak pisała jedna Pani jakiś czas temu? działalność jest wykreślona? Co z pracownikami w takiej sytuacji i jak do tego wykreślenia doszło? Ktoś wie?

Justyna
@Amelia

Proponuję sprawdzić czy składki ZUS są odprowadzane

Marlenka

Przyszłam sprawdzić dlaczego spółka ma w internecie status wykreślenia z rejestru teraz z marca i w zasadzie to zapytanie zdanie mi się trochę niezrozumiale. W jaki sposób nawiązuje ono do warunków zatrudnienia? i o co chodzi z tamtymi zmianami prawnymi? Jakie są efekty?

Karol

dokładnie 100 % Prawdy Powodzenia dla Tej Firmy przyda im się jak zatrudniają kobiety to powinny być emerytki ale wykształcone a facetów emerytów i nie było by problemów i reklamy jak dotychczas. Nie dziękujcie Biochem to taka sugestia osobista .

Boss

Ja sie pytam. Kto tu nie szanuje pracownikow? Kto? Chyba u was na gorze albo Chinczyk co przebija opony w autach a ochrona nic nie robi. U nas jest kultura. Na papietosa mozna chodzic. Flota aut nowa a prezes chodzi jak prawdziwy Włoski ojciec (usunięte przez administratora) Vzemu sie tak czepiacie? Dobrze jest. Nie ma co psuć. Byle platnosci sie zgadzały a to juz inna sprawa

@Boss

Piszesz o opcji na krótkie przerwy związane z papierosem? A każdy to praktykuje? Co z osobami, które jednak tego nie robią? Mają jakieś rekompensaty związane z tymi krótkimi przerwami? Widziałem w niektórych miejscach pracy, że uznawano to za problem, ciekaw jestem jak tutaj to wygląda

POLICJA

Placenie za kasowanie komentarzy jest tak słabe jak nasze mandaty. GoWork stracilo w moich oczach jakiąkolwiek wiarygodnosc. Mega, mega, mega słabe to jest. No ale cóż. Od dawna wiadome jest ze tym swiatem rzadzi kasa i (usunięte przez administratora)

Biuro

heheheheh i koń by sie uśmiał 1500 zł bonów na osobę no to był żart na Miarę Roku 2022 ale gratuluje pomysłowości i Pozdrawiam

Grażyna
@Biuro

No już nie przesadzaj. Stać krzysia i bankowo nie zapomni o nas. Ustalenia zarzadu ????

Krzysztof
@Biuro

Miala byc niespodzianka ale nic nie sa sie ukryc. Kazdy dostanie bony. Socjal. I paczki swiatevzne dla dzieci tez beda. Taka jest decyzja zarzadu Pozdrawiam wszystkich cieplo K.P

Jak wygląda sprawa grafiku w Biochem Polska Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Julia

Krótko i na temat :P Ale może rozwiniesz? Nie macie czegoś takiego np. że możecie podać swoją dyspozycję w danym miesiącu i kierownik bierze to pod uwagę przy robieniu grafiku? Albo chociaż można się zamienić z kimś jak już serio jest taka potrzeba?

Sexy Office

W tej Firemce Wszyscy wszystkim idą na rękę

Servis Boss
@Julia

Kobieto Oni nic nie mają Poczytaj komentarze na ich temat a co polecam po prostu złóż Cv do nich i wtedy przekonasz się na własnej skórze co i jak

Don

Super. Żebyscie jeszcze wiecej płacili to lece do tej Łodzi. Ale u was bida znedzą. Mozna mieć biuro kurnik. I ja to rozumiem. Ale kasa musi sie zgadzać

Joanna

Sam Prezes tutaj Komentarz napisał o bonach paczkach itd i jakaś Biurowa Lala tez się tutaj chwaliła że Krzyś Obiecał Bony Wigilię paczki dla dzieci ale Biochem jest Biochem Pic na Wodę Fotomontaż ten Skamex też nie lepszy kto ich zna ten wie dla siebie od siebie nic Dziękuję za Uwagę

Irenka
@Joanna

To jak dziś było Jajeczko w Biochemie ? Zając Bony dla Pracowników przyniósł ?

Sylwia Baby
@Irenka

Pewnie było Jajeczko u Nich Ostatnio na Bogatości Jest Bony Paczki Premie Firma Lux Normalnie

Aśka
@Irenka

Wszystko bylo super. Bonów nie było ale to nie te swieta. A co Cie to tak ciekawi? Zazdroscisz?

Vti

Po co to plucie jadem. Po co ? Swieta są. To ze jedna wpade zaliczyla z szefem to juz wina nie krzyska tylko typa ktory zaniedbał zone. Boss zaopiekował sie i cos pykło. Premia jest wyplacana. O co chodzi? Wszystkie dzieci nasze są xd

Wiola Biuro
@Vti

To ciekawa historia a ty jeszcze ją upubliczniasz ale w sumie to nawet dobrze bo kto będzie chciał pracować w Biochem to 3 razy się zastanowi ja mam męża i powiem tak jak bym szukała skoku w bok to nie w miejscu pracy ale to tak na marginesie eh ten wasz Boss przyciąga jak magnes normalnie no są Święta Wszystkiego Najlepszego dla odwiedzających tą stronę

A to by sie zgadzało bo tego R. To wywalił boss czy tam ssm uciekł. Kariery tak czy siak nie zrobił w tej firmie. Ciejawe tylko dlaczego ? Myslisz ze oboje obracali laski w firmie? I boss pozbyl sie konkurencji? A moze to jego dzieci a nie starego? Bo tam bylo dwoch medycznych ale to jeszcze za gierka chyba bylo z tego co pamietam

Kandydatka

Kilka komentarzy wcześniej była informacja że ta Firma już nie istnieje a tu Niespodziewanka Reaktywacja z Hurtowni Farmaceutycznej na Biochem i to w jakim stylu 1500 zł bony paczki i Wigilia i nawet poszukują Przedstawiciela to akurat nic nowego bo co jakiś czas dają ogłoszenie z kiepskim skutkiem jak widać . BRAWO WY

Pedro
@Kandydatka

Czary, mary i wszystko zaczyna sie od nowa. Brawo. Ruszamy pełną parą z nowym rokiem. Paczki, bony i premie po 50tys.pln to ,to z czego Biochem jest znany i lubiany

Jolanta
@Pedro

To źle, że dają premie? Po co tak ironizować... A powiedz, gdzie można znaleźć te oferty pracy do nich, o ile jakiekolwiek jeszcze są? I jaka na serio ta stawka jest proponowana przez nich teraz? W ramach tej.... "reaktywacji"

Dorota
@Jolanta

Fajnie ze daja bony . Dobra firma. A Ciebie i tak nie przyjmą donpracy. Nie pytaj dlaczego

@Dorota

no i faktycznie nie spytała już... to może ja? czemu mieliby jej nie przyjąć, Ty widać np., byłaś, kiedy i na jakim stanowisku?

Jolanta
@Kandydatka

Bony 1500 a zarobki też tyle czy coś więcej rzucą, haha? Ciekawe, ile tam dają teraz, widziałeś coś o zarobkach? Daj znać, jak coś było, bo tutaj się nikt nie chwalił jeszcze.

Magda
@Jolanta

Na Przedstawiciela mi Pan mily zapeoponowal 5tys na reke. Wypytal ile zarabialam wvzesniej i tyle mi zaproponowal. Wiem ze rekrutuja dalej. Z vzego to wynika to wiem ale nie powiem. Tzn nie napisze. Ogolnie polecam firme. Corka firmy skamex. Lepiej sie pracuje niz w samym skamexie. Ale to juz moje subiektywne odczucie. Bony na swieta byly. Pavzki tez byky ale to dla tych ktorzy maja dzieci. Ja nie mam to nie dostalam. Jeszvze nie mam bo roznie to w zyciu moze byc

Krystyna
@Magda

Wow 5 tys. to ok. A jakie doświadczenie trzeba mieć na posadzie tego Przedstawiciela, aby dostać taką kasę? Jak ktoś ma około 8 lat to można dostać taką kasę? No i czy do tej pensji dochodzi jakaś premia? Prowizja od wyników?

Xenia
@Krystyna

Tak. W wieku 8 lat to mozesz dostac pieluche co najwyzej

Zostaw merytoryczną opinię o Biochem Polska Sp. z o.o. - Stara Iwiczna

• Jak się pracuje w Biochem Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Biochem Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biochem Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 0 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Biochem Polska Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 148 ocen.
  • Nowa 23
    05-500 Stara Iwiczna
  • NIP: 9511590183 REGON: 011833020 KRS: 0001020359

Biochem Polska Sp. z o.o.