Cedrus Sp.j.

Brzeziny

Cedrus Sp.j.

Opinie o Cedrus Sp.j.

Marzena

Jaka panuje obecnie sytuacja z zatrudnianiem nowych pracowników, czy firma Cedrus tworzy teraz nowe miejsca pracy i rozwija się prawidłowo? A może wiecie coś w temacie benefitów u tego pracodawcy? Zapraszam Was do udzielenia nam odpowiedzi, chętnie poznamy nowe informacje! Proszę was o rzetelne oraz kulturalne opinie!

Zainteresowany

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutację?

norbi

w porządku firma, szeroki asortyment, dużo sprzętu ogrodniczego, warunki do przyjęcia, normalnie jak wszędzie ale lepsze podejście

Szukasz pracy?

Minęło sporo czasu od ostatniej opinii dotyczącej pracy w Cedrus Sp.j.. Jak dziś wyglądają warunki zatrudnienie w przedsiębiorstwie?

Filip

Czy macie jakiś powód, że tak rzadko piszecie na tym wątku?

Za wiele nie wiemy na temat warunków zatrudnienia. Ktoś chce się wypowiedzieć na temat firmy Cedrus Sp.j.?

anonymous

Wpis Ogrodnika nie przedstawia stanu faktycznego

Takietam

kolesiostwo pijaństwo chamstwo premie po czasie łamanie obietnic

Ogrodnik

Pracowałem w paru firmach z branży ogrodniczej i ta firma wyprzedza pozostałe o lata świetlne... Pod każdym względem.

Zostaw opinię o Cedrus Sp.j. - Brzeziny

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cedrus Sp.j.