K-4 Mostostal

Brzeziny

Opinie o K-4 Mostostal

patryk
użytkownik zarejestrowany

nie ma o czym mówić, ta firma jest w likwidacji panowie.

Kadry

Nikt u krychniaka nigdy nie był zatrudniony na inna umowa jak o prace , tylko dwóch portirow było zatrudnionych o dzieło proszę o przesłanie wyroków którzy piszą ze wygrali sprawy sadowe gdzie oni są

Życzliwy

Poza tym ja slyszaem ze niejaki pan stachni.... Który kręci na VAT ich ugotował to prawda panieStachi....po jakiego pan pisze takie posty

Zyczliwy

Poza tym nie wiem dlaczego ci ludzie nie piszą opinii pod którym imie podpisuje sie swoim nazwiskiem wtedy mógłbym ich opisać konkretnie jacy to wspaniali pracownicy

Zyczliwy

Ponad to to urząd skarbowy im wisi okólną 1 500 000 zł a nie oni do skarbowego jak ktoś nie wie to niech nie pisze dziwie sie krychniakowi ze trzymał ta bandę złodziejki tak długo i dał sie o kradac jak ktoś będzie chciał to mogę rzucać nazwiskami nie wiem jaj Krychniak mógł dać sie tak zniszczyć przez bandę złodziei

Zyczliwy

A ja słyszałem ze extra płaca tylko pijaków zatrudnili którzy sie nie wywiązywali sie z obowiązków i zapłacili potężne kary na autostradach za nie dotrzymanie terminów ponieważ ci pseudo pokrzywdzeni pracownicy nie wywiązałi sie z umowy za która brali grube pieniądze

damian
użytkownik zarejestrowany

Szkoda w takim razie, bo w sumie k-4 mostostal chyba nie był taka zła firmą. Dziwne, że mostostal pozwolił na ich upadek, bo sami przecież nie tak dawno byli o krok od upadku, ale o ile mnie pamięć nie myli dostali jakąś pomoc i nadal prężnie działają. Pozostaje mi tylko napisac powodzenia w dalszej karierze zawodowej.

loody
użytkownik zarejestrowany

@radek, Ty spójrz na date postu, który skomentowałeś, licytacja odbyła sie w styczniu ale 2014 roku, także było to 11 miesięcy przed Twoim postem, a ponad rok przed moim, po sprawie jest już dawno pozamiatane.... K-4 Mostostal już od dawna jest w likwidacji zresztą także tam pracy już nikt nie znajdzie.

radek
użytkownik zarejestrowany

no to nieźle w takim razie.. ciekawe kto na taką licytację przyjdzie tak naprawdę.. mam nadzieje, ze wszystko pójdzie sprawnie i nie będzie już więcej problemów no nie wydaje mi się, żeby tak każdy w firmie był zatrudniony tylko dlatego, ze ma założoną własną działalność i od tego ma jakieś profity.. poza tym ja z koeli słyszałem, ze całkiem dobrze płaca i na pewno nie ma jakiś dużych nadgodzin do wyrobienia też.. więc nie wiem o jakim dziale czy stanowisku piszecie..

u komornika w brzezinach można dowiedzieć się komu Krychniak z K-4 Mostostal nie zapłacił za faktury. Skarbówce są winni ponad 500tys. oprócz tego pracownikom i naciongnietym firmom. klinika bremed nie zapłacona za remont i wyposazenie i tam zaraz tez przyjdzie komornik. swoją drogą dziwie sie ze ludzie im wierzą i dają im towar na przelew. oni tylko czekaja (usunięte przez administratora)

klient-M

Ja natomiast budowałem dom w okolicach Brzezin i jestem zadowolony zarówno z cen jaki obsługi firmy K4 Materiały Budowlane ,powiem więcej jeżeli budowałbym jeszcze raz też skorzystał bym z ich usług bez żadnego zastanowienia ....właścicieli nie znam więc się nie wypowiadam jeżeli ktoś ma podobne zdanie jak ja a jestem pewien że na pewno parę osób się znajdzie to niech wyrazi swoją opinię .....jestem ciekaw czy tylko mi się tak trafiło

al1

Panowie(usunięte przez administratora) to banda ludzi, którzy nie mając pojęcia o podstawach tego czym chcą się zajmować próbują tworzyć firmę. Jak ktoś, kto nigdy nie zajmował się konstrukcjami stalowymi, nie ma podstawowego pojęcia na ten temat może produkować coś ze stali. Owszem firm na ilość mają kilka, ale na jakość to DNO.Niewypłacalność w ich przypadku to już standard. Zero wiedzy, zero honoru ale 100 procent kombinatorstwa i bylejakości.

a81
@al1 05.02.2011, 21:06

u mnie niegdyś zamówili pewną sporą robotę. umówiliśmy się na konkretną cenę bez podpisania umowy. Zapłacili bez żadnego problemu. Może nie do końca jest tak jak "na szczęście byli pracownicy" piszą? Może macie jednak coś za skórą? (usunięte przez administratora)

k

jak macie jakiś problem to idźcie z tym do sądu bo widocznie same nieroby się tu wypowiadają. trzeba mieć pojecie żeby prowadzić firmę a nie tylko narzekać. widocznie sobie zasłużyliście na to.

piotr

A czy te problemy dotyczą również K-4 Materiały Budowlane? Bo nie wiem czy mam im wpłacać pieniądze za zamówiony a jeszcze nie odebrany towar? Są uczciwi?

na szczescie byly pracownik

jestem juz po sprawie sadowej.oczywiscie wygrana sprawa.winni mi sa ponad 6000 zł.czekam na uprawomocnienie wyroku.jak ktos wie jak odzyskac pieniadze to prosze o info

fifi

Pracowałam u (usunięte przez administratora)i nie zapłacił mi 3400 zł wypłąty przez co święta Bożego Narodzenia były skromne i zimne (brakło na opłąty za gaz). Ciekawe co Krychniacy z K-4 Mostostal mieli na stole na wigilię? Bo moje dzieci filety z karpia po 3,20 zł na przecenie z biedronki. Ludzie nie zapominajcie o długach jakie są nam winni zapłacić Krychniacy! Wpisujcie wszystko co są Wam winni! Nie dajmy się oszukać!

mondo

kupię długi K-4 Mostostal Sp. z o.o., (usunięte przez administratora). Jeśli ktoś został oszukany w Brzezinach lub Chełmie lub nie zapłacili Ci wynagrodzenia za pracę lub musisz się prosić o zapłatę za dostarczony towar lub usługę to proszę napisz tu swoją opinię o Krychniakach i jaką kwotę są winni. Wkrótce zaproponujemy legalne i skuteczne rozwiązanie problemów z tymi ludźmi.

anonimm

nastepna oferta pracy z K-4 tym razem spawacz. Dziwi mnie to dlaczego urzad pracy umieszcza ich ogloszenia. czy ktos wie jak odzyskac pieniadze (usunięte przez administratora)?? mam wyrok sadowy i komornika a wg nie go, nie sa wyplacalni...brak komentarza.

antonina

załozyli teraz klinikę BREMED??(usunięte przez administratora)

zomo

A jak zakończyla się sprawa z upadlością, slyszałem, że "syndyk" chce podac sprawę do prokuratury po tym co zobaczył w chełmie. Przecież ta cała upadlośc pozwoli tylko (usunięte przez administratora) na dodatkowe odpisy podatkowe i gośc nie będzie musiał placic podatku dochodowego.

byly

dobra rada dla wszystkich ktorzy szukaja pracy , a wczesniej pracowali dla k4 - nie wpisujcie k4 mostostal w cv !!! bylem na 3 rozmowach i na kazdej mi powiedzieli ze gdybym nie pracowal w k4 to mialbym prace.po tym zdarzeniu wykreslilem k4 z cv i w ciagu 5 dni mialem 2 oferty pracy

bee

nie mam pojecia co to za firma.ale jakos pomalu oddawal za towar pieniadze.nie wiem jak to sie skonczylo

gosia

BEE - i jak to się skończyło? Co to była za firma?

pluto

a ściągają jeszcze blachy z chin ? moze starajac sie wyjsc z tarapatow beda chcieli taniej sprzedac, chociz czy ktokolwiek bedzie chciał od nich cokolwiek kupic...

aneta

trzeba miec niezły tupet by szukac nowych osób ktore się dadzą wykorzystać(usunięte przez administratora), jak to zatrzymać?

aneta

Sluchajcie, na stronie internetowej Urzędu Pracy w Chełmie jest oferta do K-4 na dyrektora, ciekawe nie?

serb

Gość zadzwoń do firmy Barda w Radomsku i spytaj o przedpłatę na blachę ocynkowaną. Podziel się na forum z tego co usłyszysz. Pozdrawiam

serb

1.Horrendalne zaległości do ZUS,US,; 2.Od dłuższego czasu nie płacą pensji- mają masę wyroków sądowych; (usunięte przez administratora) Chcą sprzedać Chełm za 20 milionów - ale życzę im powodzenia- jak wezmą 1/4 tej kwoty to (usunięte przez administratora) i tak nie pokryje to wszystkich zobowiązań.

(usunięte przez administratora)ta niby upadlość pomoże tylko (usunięte przez administratora)bo on wtedy będzie miał strate do rozliczenia i nie bedzie musiał placić podatku doch. tylko czy w tą na niby upadlosc uwierzy sąd i urzad skarbowy w brzezinach? no chyba ze ta paniusia co pomaga (usunięte przez administratora) ma jeszcze tam znajomości.

obserwator

a, ja tam pracuje i nie narzekam [usunięte przez moderatora]

niestety tacy ludzie istnieją

aneta

pracowałam ale po interwencji inspekcji pracy dostalam kasę, moj stryj pracował, nie dostal pienięzy, sądzi sie z krychniakiem, chelm to za dobre miasto dla takich ludzi jak [usunięte przez moderatora] Jan i jego "firma"

pytający

Czy oni placą wynagrodzenia pracownikom? Czy zatrudniają na czarno? Jaki jest związek pomiędzy Sebastianem [usunięte przez moderatora] a Janem [usunięte przez moderatora] ? Czy K-4 Mostostal Sp. z o.o. to ta sama firma co K-4 Mostostal w Chełmie? Czy są winni jakieś pieniądze ludziom? Czy kupują nieruchomości za niezapłacone wypłaty? Na co wydają te pieniądze?

serb

[usunięte przez moderatora] Te wszystkie jego działania - import z Azji , itp to próba leczenia dżumy witaminą C.Ojciec dobry za komuny teraz powinien iść na emeryturę.Myślę ,że jak ich zlicytują i poczują się tak jak ich pracownicy, to przebudzenie będzie bardzo bolesne.

kat

Gość, jak wiesz o tych przekrętach to napisz. A może sobie to wymysliłeś nierobie bo ci się wydaje że coś ci się należy. Na wypłatę trzeba sobie zapracowac a nie udawac ze sie pracuje.

gosc

ja dosc sporo wiem na temat oszustw .napiszcie ktora prokuratura prowadzi dochodzenie a chetnie tam pojade i opowiem o paru sprawach.mnie tez sa winni sporo kasy i dopoki nie oddadza to z mila checia pomoge prokuraturze

Kolega

z tego co wiem, to prokuratura depcze im po piętach. W zeszłym tygodniu przsluchiwali chyba jakiegoś byłego pracownika i policja gospodarcza ustala jakieś machloje [usunięte przez moderatora] . Jeśli ktoś coś więcej wie na ten temat to proszę napiszcie. Tylko w ten sposob możemy my wszyscy coś się o [usunięte przez moderatora] dowiedzieć i w ten sposób wpłynąc na nich. Nie stać mnie na prawnika bo mi nie zapłacili.

gosc

mnie sa winni pieniadze , ale niestety nie moge doprosic sie od nich.jezeli komus sa jeszcze winni to prosze dajcie znak.wlasnie jestem w trakcie rozmow z telewizja tvn uwaga i mysle ze uda sie zrobic ciekawy program na ich temat.moze jak cala Polska zobaczy jacy to [usunięte przez moderatora] to nie beda juz mogli okradac ludzi.

były

Czy ktoś wie na co oni wydają pieniądze? Jeśli nie płacą pracownikom wynagrodzeń a dostawcom nie płacą za towary to ja się pytam gdzie faktucznie poszły te pieniądze? Czy znacie jakieś konkrety? A może przelwają te pieniądze pomiędzy kontami w rodzinie?

byly pracownik :)

A mnie prezesow szkoda.Udaja bogaczy , a sa biedakami.I jeszcze jedno.Sebastian ( imie pana syna ) pisze sie przez ,, i ,, a nie przez ,, j ,,. No jak to wyglada SEBASTJAN . Cala firma ma z tego dobry ubaw :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

gosc

prezesi maja wiecej dlugow niz wlosow na glowie.woza sie samochodami ale tankuja za cudze.jak by sprzedali wwzystkie samochody i oddali dlugi to nie wiem czy starczyloby im na rower z tesco.zenada.

Piesek Leszek

Kolego a na jakie stanowisko aplikowałeś?

lesny

witam byłem dzis na rozmowie kwalifikacyjnej w brzezinach i bardzo zaluje ze nie przeczytałem tego forum wczesniej zaoszczedzilbym pieniadze przeznaczone na ten wyjazd.prezes oferuje umowe o dzielo a puzniej sie zobaczy to chyba on zobaczy bo ja po przeczytaniu poprzednikow nie zamierzam w to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wchodzic

aku

no do mnie dzis zadzwonili zebym przyjechal do Brzezin na rozmowe kwalifikacyja ale widze ze niema sensu tam wogole isc nawet to musze zostac tu gdzie dalej jestem firma nie lepsza niz K-4 ale chociasz placa na czas

gosc

Niech tam nie idzie!!!!!!!!!! szkoda jej czasu.No chyba że lubi oszukiwać, kłamać i nic nie zarabiać to tak - polecam

Zostaw opinię o K-4 Mostostal - Brzeziny

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie K-4 Mostostal