Opinie o K-4 Mostostal w Brzeziny

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy K-4 Mostostal. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w K-4 Mostostal o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o K-4 Mostostal w Brzeziny

Jarek Nowy wpis

Firma już nie istnieje.

patryk Nowy wpis

nie ma o czym mówić, ta firma jest w likwidacji panowie.

Kadry Nowy wpis

Nikt u krychniaka nigdy nie był zatrudniony na inna umowa jak o prace , tylko dwóch portirow było zatrudnionych o dzieło proszę o przesłanie wyroków którzy piszą ze wygrali sprawy sadowe gdzie oni są

Życzliwy Nowy wpis

Poza tym ja slyszaem ze niejaki pan stachni.... Który kręci na VAT ich ugotował to prawda panieStachi....po jakiego pan pisze takie posty

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie K-4 Mostostal.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Personel sprzatający
Brzeziny
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Karabela-Ck Sp. z o.o.
logo firmy Starszy referent
Służba Cywilna
Zyczliwy

Poza tym nie wiem dlaczego ci ludzie nie piszą opinii pod którym imie podpisuje sie swoim nazwiskiem wtedy mógłbym ich opisać konkretnie jacy to wspaniali pracownicy

Zyczliwy

Ponad to to urząd skarbowy im wisi okólną 1 500 000 zł a nie oni do skarbowego jak ktoś nie wie to niech nie pisze dziwie sie krychniakowi ze trzymał ta bandę złodziejki tak długo i dał sie o kradac jak ktoś będzie chciał to mogę rzucać nazwiskami nie wiem jaj Krychniak mógł dać sie tak zniszczyć przez bandę złodziei

Zyczliwy

A ja słyszałem ze extra płaca tylko pijaków zatrudnili którzy sie nie wywiązywali sie z obowiązków i zapłacili potężne kary na autostradach za nie dotrzymanie terminów ponieważ ci pseudo pokrzywdzeni pracownicy nie wywiązałi sie z umowy za która brali grube pieniądze

damian

Szkoda w takim razie, bo w sumie k-4 mostostal chyba nie był taka zła firmą. Dziwne, że mostostal pozwolił na ich upadek, bo sami przecież nie tak dawno byli o krok od upadku, ale o ile mnie pamięć nie myli dostali jakąś pomoc i nadal prężnie działają. Pozostaje mi tylko napisac powodzenia w dalszej karierze zawodowej.

loody

@radek, Ty spójrz na date postu, który skomentowałeś, licytacja odbyła sie w styczniu ale 2014 roku, także było to 11 miesięcy przed Twoim postem, a ponad rok przed moim, po sprawie jest już dawno pozamiatane.... K-4 Mostostal już od dawna jest w likwidacji zresztą także tam pracy już nikt nie znajdzie.

radek

no to nieźle w takim razie.. ciekawe kto na taką licytację przyjdzie tak naprawdę.. mam nadzieje, ze wszystko pójdzie sprawnie i nie będzie już więcej problemów no nie wydaje mi się, żeby tak każdy w firmie był zatrudniony tylko dlatego, ze ma założoną własną działalność i od tego ma jakieś profity.. poza tym ja z koeli słyszałem, ze całkiem dobrze płaca i na pewno nie ma jakiś dużych nadgodzin do wyrobienia też.. więc nie wiem o jakim dziale czy stanowisku piszecie..

u komornika w brzezinach można dowiedzieć się komu Krychniak z K-4 Mostostal nie zapłacił za faktury. Skarbówce są winni ponad 500tys. oprócz tego pracownikom i naciongnietym firmom. klinika bremed nie zapłacona za remont i wyposazenie i tam zaraz tez przyjdzie komornik. swoją drogą dziwie sie ze ludzie im wierzą i dają im towar na przelew. oni tylko czekaja (usunięte przez administratora)

klient-M

Ja natomiast budowałem dom w okolicach Brzezin i jestem zadowolony zarówno z cen jaki obsługi firmy K4 Materiały Budowlane ,powiem więcej jeżeli budowałbym jeszcze raz też skorzystał bym z ich usług bez żadnego zastanowienia ....właścicieli nie znam więc się nie wypowiadam jeżeli ktoś ma podobne zdanie jak ja a jestem pewien że na pewno parę osób się znajdzie to niech wyrazi swoją opinię .....jestem ciekaw czy tylko mi się tak trafiło

al1

Panowie(usunięte przez administratora) to banda ludzi, którzy nie mając pojęcia o podstawach tego czym chcą się zajmować próbują tworzyć firmę. Jak ktoś, kto nigdy nie zajmował się konstrukcjami stalowymi, nie ma podstawowego pojęcia na ten temat może produkować coś ze stali. Owszem firm na ilość mają kilka, ale na jakość to DNO.Niewypłacalność w ich przypadku to już standard. Zero wiedzy, zero honoru ale 100 procent kombinatorstwa i bylejakości.

a81
@al1

u mnie niegdyś zamówili pewną sporą robotę. umówiliśmy się na konkretną cenę bez podpisania umowy. Zapłacili bez żadnego problemu. Może nie do końca jest tak jak "na szczęście byli pracownicy" piszą? Może macie jednak coś za skórą? (usunięte przez administratora)

k

jak macie jakiś problem to idźcie z tym do sądu bo widocznie same nieroby się tu wypowiadają. trzeba mieć pojecie żeby prowadzić firmę a nie tylko narzekać. widocznie sobie zasłużyliście na to.

piotr

A czy te problemy dotyczą również K-4 Materiały Budowlane? Bo nie wiem czy mam im wpłacać pieniądze za zamówiony a jeszcze nie odebrany towar? Są uczciwi?

na szczescie byly pracownik

jestem juz po sprawie sadowej.oczywiscie wygrana sprawa.winni mi sa ponad 6000 zł.czekam na uprawomocnienie wyroku.jak ktos wie jak odzyskac pieniadze to prosze o info

fifi

Pracowałam u (usunięte przez administratora)i nie zapłacił mi 3400 zł wypłąty przez co święta Bożego Narodzenia były skromne i zimne (brakło na opłąty za gaz). Ciekawe co Krychniacy z K-4 Mostostal mieli na stole na wigilię? Bo moje dzieci filety z karpia po 3,20 zł na przecenie z biedronki. Ludzie nie zapominajcie o długach jakie są nam winni zapłacić Krychniacy! Wpisujcie wszystko co są Wam winni! Nie dajmy się oszukać!

mondo

kupię długi K-4 Mostostal Sp. z o.o., (usunięte przez administratora). Jeśli ktoś został oszukany w Brzezinach lub Chełmie lub nie zapłacili Ci wynagrodzenia za pracę lub musisz się prosić o zapłatę za dostarczony towar lub usługę to proszę napisz tu swoją opinię o Krychniakach i jaką kwotę są winni. Wkrótce zaproponujemy legalne i skuteczne rozwiązanie problemów z tymi ludźmi.

anonimm

nastepna oferta pracy z K-4 tym razem spawacz. Dziwi mnie to dlaczego urzad pracy umieszcza ich ogloszenia. czy ktos wie jak odzyskac pieniadze (usunięte przez administratora)?? mam wyrok sadowy i komornika a wg nie go, nie sa wyplacalni...brak komentarza.

antonina

załozyli teraz klinikę BREMED??(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o K-4 Mostostal - Brzeziny

K-4 Mostostal