Integrotech

Łódź

Opinie o Integrotech

olaf

Chyba nie mówicie ,że są przymusowe weekendy? Przymusu raczej nie ma, rozumiem, ze jedna sobote można pojsc do pracy ale nie w każdy wolny weekend a gdzie życie rodzinne?

P

To jest praca dla wytrwałych, którzy nie mają co zrobić z czasem wolnym lub nie mają rodziny. Trzeba się bardzo zastanowić nad podjęciem decyzji o pracy w Integrotech, bo można żałować tego dość długo.

Anonim

Praca w miłym gronie, młodych ambitnych ludzi. Firma się rozwija z roku na rok, polecam każdemu a w szczególności inżynierom.

aaa

nie pracujcie tam

Zostaw opinię o Integrotech - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Integrotech