Lewor

Andrespol

Opinie o Lewor

Były

Dlaczego okłamujesz ludzi ??? Firma Lewor nastawiona jest na totalny [usunięte przez moderatora] i niema nic wspólnego z profezjonalizmem !!! Żeruje na klientach i na pracownikach - PORAŻKA !!!! No ale cóż w ten sposób w naszym kraju dorabia się kasy. Po godzinach dodawania wpisów można się domyślic kto je pisze. Ludzie daleko od tych OSZUSTÓW !!!

ola31

Dzień dobry. Potwierdzam firma Lewor posiada wielu specjalistów i można się od nich dużo nauczyć, opinia ta dotyczy jedynie działu sprzedaży maszyn,serwisu jaki części zamiennych-pełen profesjonalizm,bo reszta... :)

Zostaw opinię o Lewor - Andrespol

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lewor