Opinie o Medlab Products Sp. zo.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Medlab Products Sp. zo.o., lecz też Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Medlab Products Sp. zo.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Medlab Products Sp. zo.o. w Warszawa

Lukier

Skoro wszyscy, którzy już nie są pracownikami byli tacy beznadziejni to dlaczego ich zatrudniono? Wszyscy pracownicy byli tacy okropni? Mówi się, że wszędzie dobrze gdzie nas niema, ale wiem że w medlabie nie jest dobrze. Nikomu nie życzę takiego doświadczenia jakim jest praca w tej firmie. Rotacja jest tak ogromna, bo po pierwszym miłym wrażeniu ludzie są przerażeni do jakiego bagienka trafili i od pierwszych dni w panice szukają czegoś innego. Trudno aż opisać jak pełna absurdów jest ta firma. Dyrektor handlowy powinien siedzieć w domu i kwiatki hodować, nie nadaje się do żadnej pracy. A jej stosunek do ludzi jest okropny, bardzo źle traktuje pracowników, często popełnia błędy lub nie dotrzymuje terminów i przenosi odpowiedzialność na pracowników, próbując wybronić się przed prezesem. Produkcja nie nadąża, towar z Chin jest słabej jakości i tylko jeszcze dzięki niskim cenom firma wygrywa jakieś przetargi. Jedyną osobą na wyższym stanowisku która wie co robi jest kierownik handlu. Stara się jak może, ma duże doświadczenie, ale nie jest dobra w kontaktach z podwładnymi i wydaje mi się że z powodu nadmiaru obowiązków nie daje rady. Myślę że gdyby ktoś ją zwerbował firma by padła. No i prezes, a właściwie dwóch i tu już mi brakuje słów, bo takiego buractwa w całym swoim już dość długim życiu nie doświadczyłem. Nie będę używać żadnych wulgaryzmów i niemiłych słów, a tylko takie cisną się na usta. Może się ktoś zastanawia kto pisze tu pozytywne komentarze, odpowiedź jest prosta kierownictwo i ewentualnie największa ..... w firmie-sekretarka prezesa. Nie sądzę żeby pracownik napisał tu jakąkolwiek pozytywną opinie, bo po prostu się nie da. Jeśli ktoś ma do wyboru medlab lub sklep spożywczy czy KFC wybór jest prosty- nigdy nie medlab. Nawet na chwile, na przeczekanie, nie opłaca się.

Ale tu wrze

Pracowalem tam 5lat jako ph. Co mozna powiedziec o trojanowskim to mozna ale facet ma niesamowita wiedze i potrafi zagiąc! Jeszcze jakby placili lepiej byloby ok

Jozin z Bazin

Ta firma ,to jakis dramat.Jak ktos ma sentyment do PRL-u,to tutaj odnajdzie stary czas. Zarzadzanie na beznadziejnym poziomie. Bajzel ,to delikatne słowo.Szukaja magazyniera i proponuja stawke 2100 na rekę.Ludzie nagminnie sie zwalniaja.Zostaja tylko ci,którzy maja ostatnie miesiace do emerytury.Nie polecam.W Biedronce mozna zarobić więcej,a i socjal dochodzi.Tutaj socjal na poziomie zerowym.Na rozmowach obiecuja wszystko co tylko mozna,a chodzi tylko o to,żeby złapać frajera na kilka miesięcy a potem szukać nastepnego.

Jozin z Bazin

@Jozin z Bazin

A czy firma motywuje pracowników jakimiś premiami? Czy zostaje sama podstawa o której wspominałeś? No i jaka panuje atmosfera w Medlab Products, pracownicy dogadują się dobrze między sobą?

Diana
@Dominika

Prosze cię, jakie premie w MLP, koleżanko? Co najwyżej to jest jakieś 100 zł dla produkcji, na które jeszcze trzeba sobie naprawdę ponatyrać.

@Diana

A jaka jest w ogóle podstawa wynagrodzenia w Medlabie? I co ile można się starać o podwyżki? Możesz mi też coś napisać o atmosferze w pracy? Jestem ciekaw co mi powiesz.

Małgosia
@Dominika

Najniższa krajowa, podwyżki wynoszą 20 gr/h. Tak, grosze, to nie jest pomyłka. Coś jeszcze chcesz wiedzieć?

Pracownik Nowy wpis
@Małgosia

Skoro tak mało dostajesz to czemu pracujesz? Może nikt nie chciał dać więcej Ha, Ha

Ten_szczery Nowy wpis
@Pracownik

Panie prezesie, będziemy się śmiać, kiedy firma certyfikacji ISO nie przejdzie :)

Jacek Nowy wpis
@Małgosia

To faktycznie bardzo mało. Nie wiem, czy to można w ogóle nazwać podwyżką. Nikt się nie zbuntował? Bo ja bym się uśmiał jakby ktoś mi dał parę groszy podwyżki.

Ayrton Nowy wpis
@Jacek

To jest Medlab, tam takie rzeczy są na porządku dziennym ????

Irek

Zastanawiam się kto pisze jak naprawdę jest w firmie. tak skrajnie rożne opinie???

dymitryj
@Irek

prezes trojanek pisze ze ok a pracownicy piszą prawde ze jest lipa

@Irek

Proste ... negatywy byli pracownicy Ci co maja na tyle rozumu inteligencji i checi rozwoju aby uciec stamtąd a pozytywy tyko zarządu tylko zarząd. Nikt zdrowy nie napisze pozytywu. Nikt nawet ci co tam zostali.

Monia
Klient
@Barbara

A czy pracuje tam taki facet o imieniu jaroslaw?..... Stary dziad 61 lat obrzydliwy z ryja pijak..... Ubek ktory w kazdrj firmie kazdego sprzedaje ":) pracoealam z nim to wiem jak kazdy boji sie go jak ognia kto ma rozum oczywisvie bo ten (usunięte przez administratora) to manipulator ze zagoni cie w kozi rog ale sprzeda ....

Jarek
@Monia

Tego faceta zamknęli za zabójstwo żony, także tego...

Czy w Medlab Products Sp. zo.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

były pracownik

wszedłem z ciekawości i dziwne ze firma jeszcze funkcjonuje. Dobrze wspominam przepierdziane całe dnie i pensje za nic. Jaka płaca taka praca. Dużym plusem było chodzenie na zwolnienia i nic z tym nie robili :-) Pamiętam jak w upalny dzień trojan ręcznie zdejmował towar z tira a ja w norze bo inaczej pomieszczenia nazwać nie można siedziałem przy wiatraczku :-) to była robota :-)

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Medlab Products Sp. zo.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Pracownik administracyjny. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Hanna

Czy Medlab Products to dobre miejsce do odbycia stażu? Jak dużo można się tam nauczyć i kto jest odpowiedzialny za takie osoby? Zastanawiam się, czy taka forma zatrudnienia w Medlab będzie dobrym wpisem do CV.

Ale tu wrze

majorek
@Ale tu wrze

Pracowałem tam kilka lat i nie widziałem zielonego pyłu, szczególnie na butach. O ile pamiętam przetwarzany polietylen, plexiglas i polistyren są bezbarwne. Farba do malowania podłóg jest dopuszczona do powszechnego użytku -produkt nabyty w sklepie musi mieć dopuszczenia do obrotu. Trochę, tylko trochę rozsądku podczas pisania postów jeszcze nikomu nie zaszkodziło

StaryPreser
@majorek

Nie majorek tylko trojanek. Kazdy wie ze to ty pajacu

majorek
@StaryPreser

I tu się mylisz . "Każdy" czyli nikt !

Adam
@Ale tu wrze

Wiedzę?!!!!informatyczna !!?? Haha a nie czyta emaili tylko każe je sobie drukować nie umie znaleźć prostej informacji w necie , nie wspomnę o higienie osobistej i zasadach moralnych : niedopałki papierosów wyrzuca w prost na ulice a pali myśle ze ok 40 papierosów dziennie !

@majorek

Nikt -zupełnie jak ty.

Monia
Klient
@Adam

Te papierosy to pewnie ten ubek rudy jaroslaw tak pali I rzuca na ULice bo to niezwykle smierdzacy brudas ktory sie wogole nigdy nie Myje a pali 40 fajek dziennie I ciekawe czy mu w tej firmie pozwalaja tez na alkohol zeby sobie kilka piw strzelil:) w poprzedniej pracy bylo to Norma bo dobrze "sprzedawal" kolegow szefowi.... Stary ubek..... Nalezy byc cholernie ostroznym bo takie histories potrafi wymyslic ze wlos sie jezy na glowie.... No I ma zolty papier bo glowa chora ale to chyba kazdy kto z nim pracuje widzi w jego oczach :) :(:(:obled. Pracowalen z nim kilka lat wchu. . Ludzi sprzedal raz dostal nawet (usunięte przez administratora) od kolegow z pracy...... Ubecja ma swoje sposoby Nadal a musi pracowac bo jest pijakiem silnie uzaleznionym wiec zrobi wszystko byle sie u trzymac w pracy chyba zdolny byloby nawet zabic I mowie to zupelnie serio ....

Produkcja- nie polecam.

C. d. Podsumowując: 1. Praca dla zdesperowanych. 2. Płaca najniższa krajowa. 3. Warunki pracy uwłaczające godności kobiet, ich zdrowia i życia. 4. Braki w toalecie: ręczników papierowych, porządnego mydła, zapachu w sprayu a przede wszystkim BRAK CZYSTOŚCI! To, że firma zatrudnia firmę sprzątającą nic nie znaczy. Sprzątanie na poziomie -1. Papier toaletowy najgorszej jakości - dla kobiet szczególnie niepolecany - infekcja gratis. 5. Kobiety ciężko tam pracują a są skazane pracować na rozklekotanych krzesłach, których nie da się regulować - oparcia wymuszają pozycję nie zawsze wygodną by ulżyć kręgosłupom przy tej monotonnej, nużącej pracy. Nie ma żadnych pomocy (pneumatycznych, automatycznych, elektrycznych) do podnoszenia ciężkich kartonów, do przenoszenia, do przewożenia. Wszystko ręczna robota!!! 6. Brak szkolenia wdrażającego w pracę. 7. Na umowie o pracę podana jest stawka za godzinę bez opisu czy to netto czy brutto. 8. Wypłata wynagrodzenia: teoretycznie ostatniego dnia miesiąca, praktycznie dzień w tą czy w tą... Tyle dobrego z mojego krótkiego tam pracowania, że spotkałam i poznałam tam kilka fajnych dziewczyn - one wiedzą, o których mowa. Pracodawcy i pracy tam - nie polecam.

Produkcja- nie polecam.

Jeśli wcześniej nie pracowałaś na produkcji, w systemach norm czy akordów - daj sobie spokój. Jeśli myslisz, że po latach swojego stażu pracy...przycupniesz sobie w spokojnej, małej firmie by dorobić - szukaj dalej pracy.... Uderzający fakt na „dzień dobry” to brak szkolenia wdrażającego w pracę. Przed dopuszczaniem do pracy na produkcji powinno być szkolenie. Nie tylko BHP trwające 20 min. Szkolenie potrzebne wprowadzające: Co czym jest, czym grozi, jak się nazywa, pod jakim symbolem prowadzimy tu kartoteki, jakie sygnatury do protokołów. Na koniec dnia pracy masz oddać protokół jakości (tu nazywany: „poj”)..krótkie info to tu tak wpisz, albo daj, ja to wpisze będzie szybciej, tu powinno być tak, albo poczekaj ja przelicze...no, teraz jest ok. Może i jest ok, ale jako nowy pracownik jak nie wiedziałeś tak nie wiesz co do czego i dlaczego. Zatem wtedy, uzbrojona w miły uśmiech idziesz do koleżanek i dopytujesz jak, co i gdzie wpisać. Koleżanki są zatyrane i nie bardzo mają czas by ci tłumaczyć wszystko, bo normę trzeba wyrobić. Także musi minąć jakiś czas bys sobie ogarnęła te cyferki. Wystarczyłby wewnętrzny spis czynności, ich nazewnictwa i ich numeryczność. Taka ściągawka dla wszystkich. Można by było zawsze tam zajrzeć i się douczyć, nie zawracając nikomu głowy. No tak. Tylko, że wtedy...za dużo razy mógłby ktoś wstawać od stanowiska pracy... Brzmi jak farsa? Bo w tej firmie tak właśnie jest. Bezsens goni farsę a farsa bezsens.. W pomieszczeniach produkcji na pietrze jest bardzo suche powietrze. Zapachy chlorków i innych substancji chemicznych mieszają się z zapachem plastiku z opakowań. Jest klima - działa! Ale nie da pełnej świeżości w tak dużej przestrzeni. Chce się pić. Pic wolno ale tylko po za miejscem pracy. Piętro niżej stoi baniak z wodą. Myslisz sobie - mam swoją, butelkowaną wodę - nie będę biegać do dozownika. Masz? To dobrze. To sobie miej. Nie wolno ci wnieść zamkniętej butelki wody do swojego stanowiska pracy. Dlaczego? Nieśmiało niektóre panie mówią: będziesz pić - będziesz sikać - czyli odchodzić ze swojego stanowiska pracy. A normę trzeba zrobić. Reszta pań wzrusza ramionami. Nie mówią nic. Tu nikt nic nie mówi. Trudno dowiedzieć się o panujących tu zwyczajach. A w każdej pracy takie są! Nawet głupie radio... Zostało zakupione przez panie tam pracujące i zwyczajowo włączone jest na jednym i tym samym kanale i czy chce czy nie - musisz słuchać disco polo. Próba przełączania zawsze kończyła się tak samo. Kanał disco polo wracał.Jak ktoś nieznosi tej kociej muzy, ból głowy gratis. Próby pracowania „po swojemu” czyli w innej pozycji lub słuchania cichutko swojej muzyki z telefonu kończą się żądaniem natychmiastowego zaprzestania takiej praktyki! Na pytanie: dlaczego? Odpowiedź: „bo u nas zawsze tak było”. Także, każde INACZEJ nie wchodzi w grę. Trudno ocenić czy są tu osoby przyjazne czy nie. W większości tak. Są to dobre kobiety, miłe współpracownice. Są tak przemęczone, że nie mają już sił na uśmiech. Po za tym jest taka rotacja, że nie zdążą się z kimś zapoznać już odchodzi. Tak jak ja. Tak to wyglada. Po krótkich rozmowach, gdzieś w przelocie,dowiesz się, że są tu już z przyzwyczajenia. Pokazują ręce po kontuzjach (naderwane od dźwigania ciężarów), mówią o problemach z kręgosłupami. Jeśli pracowało się tak jak ja, na różnych stanowiskach, to taka forma aktywności w pracy, przeraża. Na myśl przychodzą biedne dzieci z chińskich fabryk.., I jeszcze ten brak kultury od nielicznych panów, których spotkałam na produkcji...Wchodzą do sali, gdzie pracują kobiety. Nic. Cisza. Żadnego: „dzień dobry”. Nic. Wchodzą jak do obory. 8 marca - Dzień Kobiet. Nie tu. Dość, że nie stać firmę, by po choć 1 kwiatku rozdać paniom, to nawet jednym, miłym słowem żaden ów pan nie raczył do pań powiedzieć. Żenada. Te panie tam ciężko pracują i należy im się szacunek. I one powinny go odczuwać! Pracodawco! Ty dajesz prace ale ty także otrzymujesz prace! Żebyś ty prezesie jeden z drugim zarobił, ktoś musi dla ciebie wykonać kawał roboty. I nie ta pracownica ma być ci wdzięczna za tą prace, tylko ty jej! Tu, jak nigdzie indziej gdzie pracowałam (30 lat stażu) odczuwa się hierarchie wartości pod względem stanowiska pracy. Pakowaczka - czyli najciężej pracująca kobieta w tej firmie - ma najmniej poszanowania. Źle się tam czułam. A przecież nie stanowisko czyni człowieka jakim jest. Nikt nie urodził się z marzeniem zostania pakowaczką. Czy prezes czy pani sprzątająca - każdy zasługuje na taki sam szacunek! Po przeczytaniu mojego wpisu - panie z produkcji oczywiście będą wiedziały od kogo ten wpis - i bardzo się z tego cieszę. Chcę, żeby wiedziały, że są ludzie, którzy szanują ich i bardzo im współczują takiej pracy. Życzę zmiany na inną, lepszą. C.d.n.

Lukier

tajemniczy wielbiciel
@Lukier

Co fakt, to fakt: gdyby Ola pracowała w jakiejś normalnej firmie z Jej wiedzą, kompetencjami i doświadczeniem zrobiłaby niezłą karierę. Też miło wspominam współpracę z kierownikiem HKO. A Panią Elę...... serdecznie pozdrawiam :-)

Wieloletni pracownik
@Lukier

To może Buraku (używając Twojego słownictwa) wyjaśnisz mi jak to się dzieje, że ta przez Ciebie tak szkalowana i opluwana firma jest od 20 lat największa i najlepszą w kraju firmą wyrobów jednorazowych do medycznej diagnostyki laboratoryjnej i na dodatek jeszcze je eksportującą? A może jest tak, ze the wszystkie hej i epitety którymi na nią miotasz to wyraz Twojej frustracji, ze miejsca tam nie zagrzałeś i dotyczą raczej Ciebie i Twojego charakteru? Zastanów się nad tym

....
@Wieloletni pracownik

Wstyd..p. Prezesie wstyd naprawdę wstyd , bo wszyscy wiemy ze jedyny wieloletni pracownik w tej firmie to Pan, chciałoby się powiedzieć " kończ Waść wstydu oszczędź"

merytorycznie
@Wieloletni pracownik

Ustalmy najpierw fakty: Ani najwieksza, ani najlepsza. A teraz dopiero ustalmy kto jest burakiem.

Wieloletni pracownik
@merytorycznie

Największa i najlepsza co łatwo sprawdzić. I jeszcze ukrywasz się pod wieloma Nickami, żeby było "Was" więcej tutaj. Już wiesz kto tu jest burakiem.

Wieloletni Pracownik
@....

Co już zabrakło koncepcji na kolejnego Nicka. Na odwagę cywilną rozumiem nigdy jej nie było. Nie jestem Prezesem, Jestem Wieloletnim pracownikiem. Jest nas tutaj wielu takich których okres pracy jest kilkunastoletni i więcej. Wszystkie pozytywne opinie przypisujecie Prezesom bo nie może dotrzeć do tych waszych głów, że nam pracownikom również się nie podobają te bzdury które piszecie z prostej nienawiści. Dobrze, że was pogonili. Szkoda, że was zatrudnili. Mogę chyba powtórzyć Twój cytat. Kończ Waść wstydu sobie oszczędź. I chyba już lotności zabrakło na kolejne Nicki

....
@Wieloletni Pracownik

Szkoda słów. ... jednego w tej firmie nie brakuje ... wysokiego mniemania o sobie ....ale proponują pracę z poszanowaniem kodeksu pracy a nie z poszanowaniem praw człowieka, to już powinna być najlepsza rekomendacja i sygnał żeby trzymać się daleko od mlp. .. a wielkość każdy mierzy swoją miarą...

ojojoj
@tajemniczy wielbiciel

kierownik HKO miła współpraca? żałosne. Nie potrafi stanąć za swoimi pracownikami. Jest zastraszona i dba tylko o siebie, tudzież o swoją premię z przetargów. Wiedza o produktach tak, ale o z.p. raczej pożałowania warta, przepisywane pisma w oparciu o schematy z poprzednich lat.

Adam
@Lukier

Tak tak i jeszcze raz tak! Brawo

Piotrek
@Wieloletni pracownik

Najlepsza tak - racja w 2019 utrzymać nadal PRL to jest wyczyn. Hahaha....

Czarek
@tajemniczy wielbiciel

Już na szczęście zmądrzała i zrobi karierę wreszcie ... a oni drugiej takiej nie znajda. Wreszcie.

Foremka śmiechu warta
@merytorycznie

Ale się uśmiałam! w jakim świecie Prezesie żyjesz? Ani największa ani najlepsza nigdy nie była. Idź się leczyć na głowę.

Jaka atmosfera jest między działami w Medlab Products Sp. zo.o.?

@Pytanie

bardzo dobra. To mała firma 60-cio osobowa i wszyscy się znają. Działy mają funkcję jedynie organizacyjną i przynależność do nich nie dzieli ludzi na grupy

Jak długo trwa proces awansu w Medlab Products Sp. zo.o.?

Violetta
@Pytanie

Nie ma takiego czegoś w tej firmie. Nie ma określonej ścieżki rozwoju pracownika, wszystko jest przypadkowe.

Czy Medlab Products Sp. zo.o. zatrudnia studentów?

Joaśka
@Pytanie

Tak, nie ma z tym problemu.

Do trybunału

Dobra firma można brać po cichu rękawiczki, maseczki i ten wstrętny szary papier toaletowy. Mimo że wynoszę ten papier i wiem że jest za darmo to i tak się do niego nie mogę przyzwyczaić. U prezesa na górze jest ten miękki z reklamy a Trojan zamawia nam najgorszy sort!

Czy pracodawca Medlab Products Sp. zo.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Asnyk
@Pytanie

Nie, nie organizuje!. Ewentualnie w ramach firmy, przechodzisz wstępne szkolenie z osobami z rożnych działów, które i tak w dużej części nie dochodzi do końca.

Czym Medlab Products Sp. zo.o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Tokio
@Pytanie

Nie ma żadnych dodatków, benefitów kart Multisport, kart Luxmedu etc., masz tylko zapłacone za "goły" etat.

Aleksandra
@Tokio

To szkoda. Obecnie pracodawcy coraz częściej opracowują całe systemy motywowania i budowania zaangażowania zespołów, które są oparte właśnie na świadczeniach pozapłacowych. Jestem jednak jeszcze ciekawa, jak to jest ze stabilnością zatrudnienia w Medlab Products. Pracownicy są zatrudnianiu w oparciu o umowę o pracę czy zlecenie?

PRL-ówa
@Aleksandra

Witam. Raczej preferowana jest umowa o pracę.

Czy Medlab Products Sp. zo.o. zapewnia kartę multisportu?

Jacek

Skoro nie ma tego typu benefitów to napisz na jakie dodatki mogą liczyć pracownicy. Są świadczenia socjalne lub premie za dobre wyniki?

Joaśka
@Jacek

NIC nie oferują, zero, nie ma nawet karty medycznej.

DiDi
@Pytanie

Karta multisport? Firma inaczej rozwiązuje ten problem - po prostu raz na jakiś czas organizuje pracownikom biura rozładunek kontenera z Chin, dzięki czemu w pełni zaznają ruchu sportowego, ewentualnie są oddelegowani do pomocy przy pracach magazynowych.

Maria Składowska
@DiDi

Zarąbiście!

Nie FAWORYTA!

Można mnożyć minusy i musy i minusy dot. Medlabu, nie o płacy i tzw. dodatkach. Ale o tym, że własnie trwa KOSZMAR i dotyczy on inwentaryzacji, otóż okazuje się że co roku na cały weekend są zganiani pracownicy ze wszystkich działów od magazynierów po sekretarkę do zliczania towarów - trwa to cały weekend po tygodniu pracy, po tym znowu 5 dni pracy!. Okazuje się,że człowiek musi pracować łącznie 12 dni ciągiem. Nikt nie wmówi mi, że jest to normalne, przy czym są Faworytki które nie muszą w tym uczestniczyć bo potrafią się odpowiednio przypodobać komu trzeba . Powyższy proceder jest od X lat i będzie trwać kolejne X lat. Oczywiście zarząd nie widzi problemu!. Otóż kochany zarządzie jest takie rozwiązanie jak wynajęcie profesjonalnej firmy inwentaryzacyjnej, a jeżeli tak szkoda wam na to wydawać pieniądze, to zróbcie liczenie towaru w tygodniu, tylko wtedy bez wyjątku każdy idzie liczyć BEZ ŚWIĘTYCH CIELCÓW, jak to jest obecnie. Zastanówcie się zanim tam pójdziecie, w jeden z grudniowych weekendów czeka was ciężka praca.

Koń Trojański
@Nie FAWORYTA!

E tam, zwykłe narzekanie i nic więcej. Coś mi się wydaje, że komuś po prostu nie chce się popracować. Szkoda, że we wpisie nie jest uwzględnione to, że Zarząd oddaje dni wolne za przepracowany weekend. Poza tym, czy w zeszłym roku inwentaryzacja była jakimś traumatycznym doświadczeniem? No właśnie, nie - ponieważ byłą świetnie przygotowana, i w tym roku będzie dokładnie tak samo. Naprawdę proszę się nie martwić.

Zorientowana

I kolejne wieloletnie pracujące w MLP osoby z biura się sypią..... w ostatnich kilku miesiącach to 6 czy 7 osoba - Sekretariat, kadry, realizacja, logistyka, handel, administracja etc.

Zorientowany
@Zorientowana

Krótko piszesz bzdury. Przy okazji z takich hejtów jak wasze to firma może być tylko zadowolona. (usunięte przez administratora) To nawet prawdziwych negatywnych informacji nikt już nie traktuje poważnie. Czy wy z tym Zarządem to macie układ

Komentator bzdur
@Zorientowana

Bzdury piszesz. Albo robisz o specjalnie albo słuchasz plotek których nie potrafisz nawet sprawdzić.

Kumpel mietka

Szefostwo wspaniałe. Nie raz piliśmy z mietkiem na produkcji za zdrowie trojana i godleszczaka. Trojan nam często stawiał wódkę żebyśmy weekend przysli. Najlepszy pracodawca jaki kiedykolwiek istnial

DiDi
@Kumpel mietka

Ech..., Wy ludziska na produkcji to macie dobre życie. Muszę przyznać, że MLP to najlepsza firma pod słońcem, a Zarząd to ludzie, że do rany przyłóż ;) Lepszej roboty nigdy nie miałam. Uwielbiam Szefostwo, klimat firmy i w ogóle wszystko. Nie ma tam ani jednej rzeczy, która by mi się nie podobała ;) Szkoda tylko, że już tam nie pracuję.

@DiDi

Możecie napisać coś więcej o stanowisku produkcyjnym? Chciałbym zweryfikować, jak kształtuje się poziom wynagrodzeń dla osób, które nigdy wcześniej na produkcji nie pracowały. Może będziecie w stanie pomóc?

Dominika

@PAZBĄBinka, czy ostatecznie zdecydowałaś się podjąć pracę w Medlab? Czy poza podstawowym wynagrodzeniem firma oferuje premie, dodatki świąteczne? Masz dostęp do benefitów pozapłacowych? Jak wygląda kwestia kursów i szkoleń, a także szanse rozwoju w strukturach przedsiębiorstwa?

Stiepan
@Dominika

Golutka pensyjka. Ale mozna co nieco wyniesc.

@Dominika

Tak pracuje, ale nie ma żadnych premii, dodatków świątecznych, benefitów itd., szkolenia tylko wewnętrzne tzn. polegają one na wdrożeniu się na nowym stanowisku. Co dodatków pozapłacowych, to wiedziałam że ich nie ma i nie było to moim priorytetem w podjęciu nowej pracy. Pluem jest to, że wykonuje się swoje obowiązki przez 8 godzin i człowiek ma święty spokój, nie trzeba zostawać po godzinach, nie myśli się o pracy jak to bywało w innych firmach. Ogólnie firma przyjazna młodym matkom.

@Stiepan

Co ty pierniczysz za bzdury jak potłuczony, co wynieść ?

Młoda matka
@PAZBĄBinka

Przyjazna młodym matkom? A to dobre! Młode matki są z firmy zwalniane zanim staną się młodymi matkami.

również mamuśka
@Młoda matka

A to dobre ja mam zupełnie inne doświadczenia tzn. w tym sensie pozytywne. O ?czym piszesz koleżanko po fachu powyżej ?.

Darek
@Dominika

Nie ma benefitów nie ma dodatków świątecznych nie ma premii nie ma kursów i szkoleń ( chyba ze te które prowadzi pani sekretarka) . Rozwój żaden mały awansik charakteryzujący się podwojeniem obowiązków oczywiście bezpłatnie.

@również mamuśka

Ciekawe rzeczy piszesz ?!( przy dłuższym zwolnieniu jak 3/5 dni )Od razu sie sprawdza ile kobieta ma lat i zastanawia czy może jeszcze być matka a wszystko po to aby ja zwolnić !!

@Darek

Przeczytałem większość opinii na temat tej firmy, ale tak naprawdę nie znalazłem odpowiedzi, których szukałem. Chciałem Cię dopytać, a podejrzewam, że pracujesz w Medlab Products Sp. z o.o., jaką stawkę godzinową proponuje się nowym pracownikom? W ofercie jednego ze stanowisk widziałem, że jest to kwota 18 zł brutto/h, ale zależy od świadczenia: http://www.medlab-products.com.pl/index.php?id=692 Jest tam także wzmianka o premii, czy potwierdziłbyś te informacje?

Czarek
@Jacek

Hahahaha.... 18 zł brutto bzdura. Najniższa krajowa w tej chwili chyba 14,80 zł brutto zapomnij o premiach o dodatkach o szkoleniach świętach czym kolwiek NIC ! Ta firma nie oferuje NIC! Tak tez zreszta wyglądają jej ofert pracy : wymagania i oczekiwania co w zamian - nie piszą bo przecież NIC nie można napisać. Nic to nic.

@Barbara

@Barbara, twierdzisz, że każda kobieta po zwolnieniu trwającym kilka dni jest zwalniana? Wydaje mi się to mało prawdopodobne. Napisz proszę coś więcej na ten temat.

Roman
@Jacek

Nie jest zwalniana bo nie można fizycznie tego zrobić ale po 3 dniach dosłownie wysyła się donos do ZUS -u na kontrole. To jest fakt a nie odpowiedz wyssana z palca. Ponadto nie informując pracownika o nie przedłużeniu umowy cichcem się zamieszcza ogłoszenie do pracy na to stanowisko. To rozwniez fakt. Tam wszystko jest prawdopodobne. Zreszta śmieszne to jest bo choroba to właściwie najlepsze co się może przydarzyć pracownikowi bo wówczas może się uwolnić z tej g... pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Medlab Products Sp. zo.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Medlab Products Sp. zo.o.