Medlab-Products

Raszyn

Opinie o Medlab-Products

Wszystko jest lepsz

Ogromna strata czasu bez żadnej korzysci

Również były pracownik

To może głupi jesteś?

Taaa...........

.........to nadzwyczaj dziwna specyfika. Jakby żywcem wyrecytowana z broszury firmowej.

Również były pracownik

No i znowu prezes się odezwał. "... a robić porządnie nie ma kto. ja wam pokażę jak się to robi." No żenada, to niby miał napisać student? Prezes, no musisz nad tym popracować. Nawet tego nie umiesz. Ale pisz dalej, jest świetny ubaw.

ehhhh

praca za 1700netto. ŻENADA.

Nie będę taka jak ty

Elu, nie zmieniaj się w takiego potwora jak twój mąż, zupełnie ci to nie pasuje, jesteś inna, dobra,wrażliwa, chociaż coraz częściej puszczają ci nerwy

ela
@Nie będę taka jak ty 13.01.2011 20:59

Fajne. Podoba mi się.

Zap and zav old friend

Jednym słowem: masakra

bnm

Dziwnie przeprowadzają rozmowy rekrutacyjne!!!sami dokońca nie wiedzą kogo szukają!!wypytują sie o wszystko i maglują ze wszystkiego!!

Przyjaciel adama

Elu opamietaj sie! Jestes mloda, inteligentna, atrakcyjna....nie zaslugujesz na niego! Wyciagnij wnioski z nowym rokiem....

Zostaw opinię o Medlab-Products - Raszyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Medlab-Products