Opinie o Medlab-Products w Raszyn

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Medlab-Products. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Medlab-Products o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Medlab-Products w Raszyn

Czy w Medlab-Products możliwa jest praca na podstawie B2B?

Były medlabowiec - emeryt. Nowy wpis

Co można powiedzieć, u nas nie zmienia sie nic od wielu lat ludzie szybko odchodzą widzac starszych dziadków którzy nie potrafią nic zmienić.A dole przy maszynach pracuje się jak w stajni do tego warunki dla zdrowia koszmar. Jedynie na magazynie jest super, bo w lecie +40 stopni, a teraz i przez cala zimę tylko 2 stopnie więcej niż na zewnątrz.mozna się zachartowac, albo zachorować, ewentualnie zachartowac.

Czy Medlab-Products zatrudnia studentów?

DD

Bardzo niskie wynagrodzenia, brak jakichkolwiek benefitów dla pracowników. Niestety tak jak produkt ma cykl życia, tak i ma go przedsiębiorstwo, z przykrością trzeba stwierdzić, a widać to gołym okiem - firma raczej się zwija niż rozwija. Praca dobra na start, zaraz po szkole lub dla studenta, tak żeby zdobyć doświadczenie zawodowe i przy okazji mieć na przysłowiowe kosmetyki i słodycze.

Potwierdzam

Potwierdzam!

@DD

Dziwny Sposób likwidacji, właśnie zaczęli opróżniać hale, co widać, bo będą wjeżdżać nowe maszyn wtryskarki i robot i linia do montażu i napełniania probówek. Albo czytacie te dane z sufitu albo macie złych donosicieli. ????

Techniczny

No nie aż tak nowe - wykupione już używane od kogoś, to raz. Dwa - zrobili to nie dlatego, że firma się rozwija, a powodem jest to, że te trupy z Czechosłowacji rodem już padły i nawet babola żadnego nie mogły wyprodukować xd

DD

No w końcu, poprzednie maszyny już się sypały:)

Gilza
@DD

Potwierdzam, tak było. Może coś się zmieniło?.

Grażyna
@DD

Niskie wynagrodzenie czyli jakie? No i słabo, że nie ma benefitów, bo to jednak motywuje pracowników do pracy. Może warto porozmawiać szczerze z szefostwem o tym jaki masz punkt spojrzenia. Pracujesz tam jeszcze?

@Grażyna

Niskie czyli poniżej 3500 zł. netto. Z niskimi płacami za pracę nie można było się dłużej pogodzić, nie nie pracuję.

Beata
@DD

Ale to na wszystkich stanowiskach takie stawki??

DD Nowy wpis
@Beata

Nie wiem czy na wszystkich. Pewnie kierownicy maja więcej,.....skoro średniej krajowa wynosi ok. 4500 netto, ciężko byłoby zrozumieć to, że niektórzy pracują latami.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Medlab-Products? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Specjalista ds. Obsługi Klienta/Partnera Allegro
Raszyn
Voice Contact Center Sp. z o.o.
logo firmy Dostawca - Kierowca
ITP S.A
logo firmy Wykładanie towaru w drogerii w Raszynie
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
Hubert

Wszystkie opinie negatywne, niestety są prawdziwe. Ba, nawet jest jeszcze gorzej. Się doigrali - sypie się obsada. Brakuje preserów, bo nikt normalny za minimalną krajową ciągać worki z surowcem po 25 kg nie będzie. Na podstawowych stanowiskach typu pakowaczka zarabia się mniej niż na kasie w Biedronce, a wymagania jak dla cyborgów. Prezes trojanek już sam musi zapitalac za magazyniera, presera i wszelkiego rodzaju robola :) Co młoda osoba tu przyjdzie, popracuje rok czy dwa i ucieka, bo kasa nie powala, a człowiek to nie zwierzę co byle się napchać i przeżyć. W tej firmie siedzi parę osób, którym brakuje kilku lat do emerytury lub osobniki z problemami alkoholowymi (prezesowstwo pozwala im spożywać procenty w pracy) Generalnie, bardziej się opłaca teraz siedzieć na zasiłku, niż pracować w Medlabie :) Biuro również się sypie, ludzie mają dość podwyżek rzędu 20 groszy na godzinę i robienia pracy za 2-3 osoby. Prezes, zamiast wynagrodzić ludzi godziwymi podwyżkami, premiami, benefitami, woli na forum podszywać się pod "wieloletnich pracowników" czy "znajomych z pracy" i zamiatać sprawy pod dywan. Wszystko się chyli ku upadku, z reszta, ten januszex już dawno powinien zniknąć niczym (usunięte przez administratora)

Czytelnik,
@Hubert

Jak Pan Bóg chce kogoś pokarać to mu rozum zabiera. To co napisałeś podlega pod pomówienie i myślę, że poszukają Cię. Teraz to łatwo "Pracowniku". Życzę im aby im wyszło.

Hubert
@Czytelnik,

Wiesz jak mówiła moja babcia świętej pamięci? Nie strasz, nie strasz bo się zes***. Każdy ma prawo do wyrażenia własnej opinii, a jeżeli ktoś uważa że to co napisałem jest pomówieniem, to niech przyjdzie tu do pracy i sam się przekona, kto kłamie a kto pisze prawdę. Niech szukają sobie, ja już w tej firmie nie pracuje.

Techniczny
@Czytelnik,

Prezes, już naprawdę się nie ośmieszaj! Tekst godny gimnazjalisty "znajdę cię po IP" xD. Nic się nie zmieniasz. Jak byłeś (usunięte przez administratora) nie szanowałeś pracownikow, siedziałes na forum pod przykrywkami "czytelników",to dalej to robisz. Dosluchaj się w końcu rad forumowiczów i daj ludziom podwyżki (tylko nie rzędu 10 groszy) !! Bo nawet już Ukraina u was robić nie chce. Przychodzą, powyrabiają sobie dokumenty na pobyt i uciekają do biedronek.

Fly
@Czytelnik,

Co dokładnie, w twoim prlowskim rozumieniu, jest pomówienie? Dajesz ludziom 500 zł podwyżki? Nie masz w firmie rotacji jak na dworcu? Twój kolega prezesik nie tyra na magazynach i na dostawach? Napisz, chętnie poczytamy, gdzie w ww wypowiedzi jest kłamstwo.

Jolka z pakowni
@Techniczny

Widocznie prezesom pasuje aby zamiast pieniędzy dać pracownikom nieco samowolki, a będą robić po 12 h nawet za darmo, w związku z tym dzieje się tam sodoma i gomora, porównywalnie jak na takich budowach gdzie pracują za najniższą krajową i szef pozwala im chlać i palić i co tylko możliwe byle tylko robili bo gdzie znajdzie drugich takich równie jelonków :) Firma powinna jeszcze tylko zorganizować specjalnie dla nich jakąś noclegownię, myślę ze większość z chęcią by skorzystała , wtedy mogli by jeszcze dłużej tam posiedzieć, przecież jak by mogli to by własne (usunięte przez administratora)spod siebie zżarli.

Na jakie benefity można liczyć w Medlab-Products?

Joanna

jeśli według was tak skąpi to nie mogą być, bo firma to by raczej nie istniała, przecież wiadomo, że trzeba co jakiś czas w coś zainwestować. Tu pewnie też tak było?

Gallo
@Joanna

Inwestują, ale jak muszą i na pewno nie w pracowników. Na pracownikach to trojan z godleszczakiem akurat dość mocno oszczędzają. Za to obowiązków nie zabraknie.

Piszecie takie bzdury, z zęby bolą i uzyskujecie skutek odwrotny do zamierzonego bo takimi bzdurami tylko pozbawiacie ludzi prawdy o firmie. Ci "skapi" prezesi jako jedni z niewielu w tej branży od nowego roku dali wszystkim w firmie co najmniej 10% podwyżkę. A wy frustraci szczekacie jak kundle na karawanę.

Kolejny były pracownik

Przezesiku nasz śmieszny i sfrustrowany, ty nie potrafisz nawet normalnego papieru toaletowego ludziom na produkcji załatwić, o jakich 10% podwyżki mówisz? Chyba że dostali ją twoi klakierzy. Gdybyś nie musiał w związku z inflacja i prawem podnieść ludziom minimalną krajową o te parę groszy, to by i za miskę ryzu ludzie u ciebie pracowali. Naprawdę, nie pogrążaj się bardziej niż się da.

Pani z KJ

Zainspirowana wpisem Pani z Produkcji, opowiem i ja o swojej, na szczęście, byłej już pracy w medlabowskim dziale KJ :) Zaczne może standardowo z minusów: - zarobki - pracodawca już na wstępie (usunięte przez administratora) bo wspomniane w ogłoszeniu "atrakcyjne wynagrodzenie" to zwykliutka ściema. Są na żenująco niskim poziomie, niestety jeśli myślisz że za te grosze uda się poobijać to spieszę cię rozczarować - nieraz nie zjesz sniadania; - stawkę masz godzinową, co dodatkowo zmniejsza pensję ; - podwyżek albo brak albo wynoszą one jakieś 20 gr netto /h (słownie - zero zloty dwadzieścia groszy) - i to nie jest kiepski żart; - praca sama w sobie ciężka, ciąganie kartonów, przewalanie palet w celu pobrania prób, przyjmowanie dostaw na mrozie czy w upały ; - słynny obrzydliwy szary papier toaletowy, dziewczyny normalnie przynosiły do pracy swoj. Tu może powstrzymam się od komentarzy, bo nie ma co komentować? Plusy: - miła atmosfera w pracy ; - umowę masz na 3 miesiące, potem półroczną, więc nie ma problemu w razie znalezienia lepszej pracy odejść :) Generalnie MLP to mała, źle zarządzana firemka, co potwierdza większość tutejszych opinii. Pracodawca za miskę ryżu oczekuje stawiania się na rzęsach, a Twoje ambicje zostaną wynagrodzone najwyżej "poklepaniem po plecach". Na przeczekanie przed znalezieniem czegoś lepszego ujdzie, na rozwój i lepsze zarobki - nigdy.

byłyPH

Kilka lat temu pracowałam w MLP, moje odejście nie było podyktowane złymi relacjami z zarządem/współpracownikami bądź niezadowoleniem z pracy, a po prostu zmianami w życiu prywatnym. Medlab to dość specyficzna firma, jednak nie mogę zgodzić się z większością złych opinii. Jeśli ktoś szuka pracy po studiach, jest bez doświadczenia i chciałby zdobyć je w branży to polecam. Mi praca w Medlabie dała wiele korzyści, począwszy od tego, że poznałam tam świetnych ludzi, zdobyłam cenne kontakty zawodowe i pierwsze doświadczenie, które wykorzystuję do dziś. To dzięki pracy w Medlabie utwierdziłam się w przekonaniu, co chcę w życiu robić. Nie mam traumy jak większość opiniotwórców tutaj, wręcz przeciwnie, wspominam te kilka miesięcy bardzo miło i z sentymentem. Minusy? Jasne, że były. Jak wszędzie zresztą. Jeśli ktoś (przynajmniej aplikując tam na stanowisko PH) myśli, że będzie pracował 8h dziennie, to niestety się rozczaruje. Nie wiem jak jest teraz, ale kilka lat temu podstawa wynagrodzenia również pozostawiała wiele do życzenia (po pewnym czasie dało się nadrobić premią od sprzedaży). Nie wypowiem się na temat atmosferty w biurze, bo bywałam tam rzadko (średnio raz w miesiącu), od osób będących tam na co dzień różne rzeczy się słyszało. Mnie jednak nic niemiłego podczas pobytu tam nie spotkało. Podsumowując, praca raczej nie dla starych wyjadaczy. Ale jeśli ktoś dopiero szuka swojej drogi to MLP będzie dobrym początkiem.

Nieprawda
@byłyPH

To nieprawda, kłamiesz. Praca w Medlabie tylko nauczy Cie złych nawyków i (usunięte przez administratora) W innych firmach też się dużo można nauczyć.

byłyPH
@Nieprawda

Opisałam swoje odczucia. Jeśli Twoje są inne, rozumiem. Każdy ma prawo do swojej opinii. Nie zarzucaj mi jednak kłamstwa. Dla mnie praca w MLP nie była traumą. To fakt - minusy były, takie, których w innych firmach się raczej nie spotyka (napisałam, że MLP to dość specyficzna firma). I przyznaję, są firmy które nauczą więcej. Ja w MLP zdobyłam pierwsze obycie w kontaktach z klientem, miałam okazję poznać branżę. Nie wpojono mi złych nawyków, a przynajmniej kolejny pracodawca nigdy mi ich nie zarzucił.

Xxx

(usunięte przez administratora). Jedyny plus wynagrodzenie na czas w kwocie najniższej krajowej o premi. można zapomnieć bo nie realizują zamówień w terminie Klienci sami odchodzą. (usunięte przez administratora). Atmosfera nizby tciekawa. Stanowisko PH to droga przez mękę i syxyfowa praca Firma nie jest godna polecenia ani do pracy ani do współpracy.

@Xxx

Klienci odchodzą a firma kwitnie. CUD.

Team
@Xxx

Gdyby zmienił się zarząd, to i więcej ludzi tam chciałoby pracować. A tak to będą non stop rotację i opinie jak niżej.

Nie przyjaciel Adama

Skąd wiesz, że kwitnie?

Przyjaciel adama

Elu opamietaj sie! Jestes mloda, inteligentna, atrakcyjna....nie zaslugujesz na niego! Wyciagnij wnioski z nowym rokiem....

Marcel
@Przyjaciel adama

Błagam cię ... pieniążki wszystko rekompensują choć tez się dziwie ... nawet za milion na dzień nikt normalny nie chciał by przebywać z takim typem! Chore towarzystwo niestety już wzajemnie siebie warte.

Kamila
@Przyjaciel adama

Twój post nie jest do końca zrozumiały i z jego treści nie można dowiedzieć się niczego związanego z firmą Medlab-Products. Czy właśnie taki był cel Twojej wypowiedzi na tym forum? Jeśli tak to niepotrzebnie wprowadzasz niepotrzebne poruszenie na forum, w innym przypadku postaraj się oddawać swoje komentarze w taki sposób, aby były pomocne dla innych użytkowników tego forum.

@Kamila

Związany związany ... dotyczący „ pani prezes” jak i całego chorego zarządu chorych zasad, chorych absurdów, chorego systemu zarządzania , chorego towarzystwa i całej chorej firmy!

@Przyjaciel adama

Już wyciągnęła już jej nie ma jej koszmar się skonczyl

Nie przyjaciel Adama
@Przyjaciel adama

A ktoś ją zmusza do bycia z Adasiem? Każdy ma wolną wolę.

Pani z Produkcji

Filtruj Lukier 18.03.2017 21:51 Skoro wszyscy, którzy już nie są pracownikami byli tacy beznadziejni to dlaczego ich zatrudniono? Wszyscy pracownicy byli tacy okropni? Mówi się, że wszędzie dobrze gdzie nas niema, ale wiem że w medlabie nie jest dobrze. Nikomu nie życzę takiego doświadczenia jakim jest praca w tej firmie. Rotacja jest tak ogromna, bo po pierwszym miłym wrażeniu ludzie są przerażeni do jakiego bagienka trafili i od pierwszych dni w panice szukają czegoś innego. Trudno aż opisać jak pełna absurdów jest ta firma. Dyrektor handlowy powinien siedzieć w domu i kwiatki hodować, nie nadaje się do żadnej pracy. A jej stosunek do ludzi jest okropny, bardzo źle traktuje pracowników, często popełnia błędy lub nie dotrzymuje terminów i przenosi odpowiedzialność na pracowników, próbując wybronić się przed prezesem. Produkcja nie nadąża, towar z Chin jest słabej jakości i tylko jeszcze dzięki niskim cenom firma wygrywa jakieś przetargi. Jedyną osobą na wyższym stanowisku która wie co robi jest kierownik handlu. Stara się jak może, ma duże doświadczenie, ale nie jest dobra w kontaktach z podwładnymi i wydaje mi się że z powodu nadmiaru obowiązków nie daje rady. Myślę że gdyby ktoś ją zwerbował firma by padła. No i prezes, a właściwie dwóch i tu już mi brakuje słów, bo takiego buractwa w całym swoim już dość długim życiu nie doświadczyłem. Nie będę używać żadnych wulgaryzmów i niemiłych słów, a tylko takie cisną się na usta. Może się ktoś zastanawia kto pisze tu pozytywne komentarze, odpowiedź jest prosta kierownictwo i ewentualnie największa ..... w firmie-sekretarka prezesa. Nie sądzę żeby pracownik napisał tu jakąkolwiek pozytywną opinie, bo po prostu się nie da. Jeśli ktoś ma do wyboru medlab lub sklep spożywczy czy KFC wybór jest prosty- nigdy nie medlab. Nawet na chwile, na przeczekanie, nie opłaca się. 30 Ta opinia jest: Wyświetl wcześniejsze komentarze Nowy wpis Produkcja- nie polecam. 01.04.2021 22:49 C. d. Podsumowując: 1. Praca dla zdesperowanych. 2. Płaca najniższa krajowa. 3. Warunki pracy uwłaczające godności kobiet, ich zdrowia i życia. 4. Braki w toalecie: ręczników papierowych, porządnego mydła, zapachu w sprayu a przede wszystkim BRAK CZYSTOŚCI! To, że firma zatrudnia firmę sprzątającą nic nie znaczy. Sprzątanie na poziomie -1. Papier toaletowy najgorszej jakości - dla kobiet szczególnie niepolecany - infekcja gratis. 5. Kobiety ciężko tam pracują a są skazane pracować na rozklekotanych krzesłach, których nie da się regulować - oparcia wymuszają pozycję nie zawsze wygodną by ulżyć kręgosłupom przy tej monotonnej, nużącej pracy. Nie ma żadnych pomocy (pneumatycznych, automatycznych, elektrycznych) do podnoszenia ciężkich kartonów, do przenoszenia, do przewożenia. Wszystko ręczna robota!!! 6. Brak szkolenia wdrażającego w pracę. 7. Na umowie o pracę podana jest stawka za godzinę bez opisu czy to netto czy brutto. 8. Wypłata wynagrodzenia: teoretycznie ostatniego dnia miesiąca, praktycznie dzień w tą czy w tą... Tyle dobrego z mojego krótkiego tam pracowania, że spotkałam i poznałam tam kilka fajnych dziewczyn - one wiedzą, o których mowa. Pracodawcy i pracy tam - nie polecam.

Pani z Produkcji

Jeśli wcześniej nie pracowałaś na produkcji, w systemach norm czy akordów - daj sobie spokój. Jeśli myslisz, że po latach swojego stażu pracy...przycupniesz sobie w spokojnej, małej firmie by dorobić - szukaj dalej pracy.... Uderzający fakt na „dzień dobry” to brak szkolenia wdrażającego w pracę. Przed dopuszczaniem do pracy na produkcji powinno być szkolenie. Nie tylko BHP trwające 20 min. Szkolenie potrzebne wprowadzające: Co czym jest, czym grozi, jak się nazywa, pod jakim symbolem prowadzimy tu kartoteki, jakie sygnatury do protokołów. Na koniec dnia pracy masz oddać protokół jakości (tu nazywany: „poj”)..krótkie info to tu tak wpisz, albo daj, ja to wpisze będzie szybciej, tu powinno być tak, albo poczekaj ja przelicze...no, teraz jest ok. Może i jest ok, ale jako nowy pracownik jak nie wiedziałeś tak nie wiesz co do czego i dlaczego. Zatem wtedy, uzbrojona w miły uśmiech idziesz do koleżanek i dopytujesz jak, co i gdzie wpisać. Koleżanki są zatyrane i nie bardzo mają czas by ci tłumaczyć wszystko, bo normę trzeba wyrobić. Także musi minąć jakiś czas bys sobie ogarnęła te cyferki. Wystarczyłby wewnętrzny spis czynności, ich nazewnictwa i ich numeryczność. Taka ściągawka dla wszystkich. Można by było zawsze tam zajrzeć i się douczyć, nie zawracając nikomu głowy. No tak. Tylko, że wtedy...za dużo razy mógłby ktoś wstawać od stanowiska pracy... Brzmi jak farsa? Bo w tej firmie tak właśnie jest. Bezsens goni farsę a farsa bezsens.. W pomieszczeniach produkcji na pietrze jest bardzo suche powietrze. Zapachy chlorków i innych substancji chemicznych mieszają się z zapachem plastiku z opakowań. Jest klima - działa! Ale nie da pełnej świeżości w tak dużej przestrzeni. Chce się pić. Pic wolno ale tylko po za miejscem pracy. Piętro niżej stoi baniak z wodą. Myslisz sobie - mam swoją, butelkowaną wodę - nie będę biegać do dozownika. Masz? To dobrze. To sobie miej. Nie wolno ci wnieść zamkniętej butelki wody do swojego stanowiska pracy. Dlaczego? Nieśmiało niektóre panie mówią: będziesz pić - będziesz sikać - czyli odchodzić ze swojego stanowiska pracy. A normę trzeba zrobić. Reszta pań wzrusza ramionami. Nie mówią nic. Tu nikt nic nie mówi. Trudno dowiedzieć się o panujących tu zwyczajach. A w każdej pracy takie są! Nawet głupie radio... Zostało zakupione przez panie tam pracujące i zwyczajowo włączone jest na jednym i tym samym kanale i czy chce czy nie - musisz słuchać disco polo. Próba przełączania zawsze kończyła się tak samo. Kanał disco polo wracał.Jak ktoś nieznosi tej kociej muzy, ból głowy gratis. Próby pracowania „po swojemu” czyli w innej pozycji lub słuchania cichutko swojej muzyki z telefonu kończą się żądaniem natychmiastowego zaprzestania takiej praktyki! Na pytanie: dlaczego? Odpowiedź: „bo u nas zawsze tak było”. Także, każde INACZEJ nie wchodzi w grę. Trudno ocenić czy są tu osoby przyjazne czy nie. W większości tak. Są to dobre kobiety, miłe współpracownice. Są tak przemęczone, że nie mają już sił na uśmiech. Po za tym jest taka rotacja, że nie zdążą się z kimś zapoznać już odchodzi. Tak jak ja. Tak to wyglada. Po krótkich rozmowach, gdzieś w przelocie,dowiesz się, że są tu już z przyzwyczajenia. Pokazują ręce po kontuzjach (naderwane od dźwigania ciężarów), mówią o problemach z kręgosłupami. Jeśli pracowało się tak jak ja, na różnych stanowiskach, to taka forma aktywności w pracy, przeraża. Na myśl przychodzą biedne dzieci z chińskich fabryk.., I jeszcze ten brak kultury od nielicznych panów, których spotkałam na produkcji...Wchodzą do sali, gdzie pracują kobiety. Nic. Cisza. Żadnego: „dzień dobry”. Nic. Wchodzą jak do obory. 8 marca - Dzień Kobiet. Nie tu. Dość, że nie stać firmę, by po choć 1 kwiatku rozdać paniom, to nawet jednym, miłym słowem żaden ów pan nie raczył do pań powiedzieć. Żenada. Te panie tam ciężko pracują i należy im się szacunek. I one powinny go odczuwać! Pracodawco! Ty dajesz prace ale ty także otrzymujesz prace! Żebyś ty prezesie jeden z drugim zarobił, ktoś musi dla ciebie wykonać kawał roboty. I nie ta pracownica ma być ci wdzięczna za tą prace, tylko ty jej! Tu, jak nigdzie indziej gdzie pracowałam (30 lat stażu) odczuwa się hierarchie wartości pod względem stanowiska pracy. Pakowaczka - czyli najciężej pracująca kobieta w tej firmie - ma najmniej poszanowania. Źle się tam czułam. A przecież nie stanowisko czyni człowieka jakim jest. Nikt nie urodził się z marzeniem zostania pakowaczką. Czy prezes czy pani sprzątająca - każdy zasługuje na taki sam szacunek! Po przeczytaniu mojego wpisu - panie z produkcji oczywiście będą wiedziały od kogo ten wpis - i bardzo się z tego cieszę. Chcę, żeby wiedziały, że są ludzie, którzy szanują ich i bardzo im współczują takiej pracy. Życzę zmiany na inną, lepszą. C.d.n.

Nini

Witam, jak wygląda tam praca w dziale KJ? Ogłoszenia wiszą cały czas, i się zastanawiam, czy to nie wiąże się z kiepskimi zarobkami i atmosfera w pracy....

Kamila
@Nini

Faktycznie - ogłoszenia widnieją na oficjalnej stronie Medlab-Products cały czas, ale ostatnia aktualizacja była już dość dawno temu. Chyba najlepiej byłoby po prostu tam zadzwonić i dopytać, czy faktycznie są one aktualne. A jestem ciekawa - masz już doświadczenie w pracy w takiej firmie?

Martyna
@Nini

Zarobki są bardzo, bardzo słabe. Całkowity brak premii czy to miesięcznych, czy choćby świątecznych oraz podstawowych benefitów, jak choćby ubezpieczenie, nie zachęca do pracy. Praca dobra na przeczekanie przed znalezieniem czegoś lepszego.

Damian

Wpiszcie z poziomu wyszukiwarki ; opinie o pracodawcy Medlab -Products tam Wam dopiero wyskoczy prawda ponad 230 komentarzy -100% prawda . OMIJAC szerokim łukiem (usunięte przez administratora)nie ma tam nic prócz pensji na czas marnej zresztą . Nie na szkoleń, świat,premii ,nadgodzin -chuba że bezpłatne NIC ! Tylko zwiększanie obowiązków ,pretensje bo twój czas to nic najważniejszy jest prezes i jego czas oraz jego stare jak on zasady. Nic zero ,woda w toalecie jest tylko za darmo. Otworcza praca dla baranów ( stanowisko recepcji ,sekretarki asystentki zarządu ) jak zwał tak zwał. Nic nie zmienia się od ponad 15 lat poczytajcie komentarze bo można znalezc nawet z 2005 roku . Takie same. Stare chamskie bez szacunku do drugiego człowieka kierownictwo nie zauważyli że rok 1993 już dawno za nami oraz ta epoka. Sekretarka główna to samo dla tego pracuje też że 15 lat - PRL uprawia z lekkością ,cyrk- przepisywanie e-maili do zeszytu np jeden z absurdow których wiele. Niestety zanim ktoś nie zejdzie z tego świata NIC się tam nie zmieni. Praca naprawdę dla desperatów .

@Damian

Jeszcze jeden zawiedziony frustrat. Który się nie sprawdził odszedł i teraz pisze głupoty i wylewa pomyje. Super. Takie teksty to młyn na wodę kierownictwa. Nikt i tak nie uwierzy w takie głupoty ale widząc jaki hejt się tu wylewa nie uwierzy też i w inne opinie które mogą być prawdziwe. Oby tak dalej hejterzy.

Batonik Pawełek

Panie prezesie albo ktoś z jego klakierów, może by tak zamiast "odszczekiwania się" na komentarze i podszywania pod pracowników, zastanowić się nad wprowadzeniem premii, dodatków świątecznych, opieki medycznej czy wczasów? Sama gola pensyjka kapkę wyższa od minimalnej krajowej nie zachęca do pracy.

Batonik Pawełek

Firma jest dobra dla emerytów (wrócić w czasy młodości) oraz dla studentów (złapać pierwsze doświadczenie). I na tym koniec pozytywów. Negatywy chyba wymieniac nie muszę, bo zabraknie znaków w komentarzu.

bnm

Dziwnie przeprowadzają rozmowy rekrutacyjne!!!sami dokońca nie wiedzą kogo szukają!!wypytują sie o wszystko i maglują ze wszystkiego!!

Czesia
@bnm

Chcą zobaczyć kto silny psychicznie czy nadaje się do odtwórczej pracy jak baran. Kto nadaje się do PRL zakładu pracy! Choć to chyba nad wyrost bo wtedy były jakieś paczki czekolady czy pomarańcze tu nie ma nic Zero! Nawet dobrego słowa na wigilie 2 soki z biedronki i dwa ciasta na 40 pracowników !

@bnm

By i tak potem skończyć na przepisywaniu e-maili i wszystkiego do zeszytu hahshahaha

Nie będę taka jak ty

Elu, nie zmieniaj się w takiego potwora jak twój mąż, zupełnie ci to nie pasuje, jesteś inna, dobra,wrażliwa, chociaż coraz częściej puszczają ci nerwy

ela

Fajne. Podoba mi się.

Czesia
@Nie będę taka jak ty

Proszę Cię ręka rękę myje ona jest taka sama ! Bo siedzi z nim ! To jest tylko 1 mm otoczki innej . Wszyscy tam w zarządzie plus sekretarka są siebie warci !

kate
@Czesia

hehe a co ma do tego nasza piekna, slodka sekretarka

@kate

Która sekretarka ?? Haha ta co uciekła bo jej sie zagotowała głowa od absurdów u Was panujących czy ta kolejna co popracowała 2 tyg czy następna co uciekła po tygodniu hahaha.......

@kate

Haha... „słodka i piękna „ hahaaaa ta sekretarka zwana „najwazniesza „- prawa ręka prezesa to chyba słodkość i piękność ma już za sobą przynajmniej od 25 lat hahaha Resztę sekretarek „pomicniczek” ucieka aż się za nimi kurzy hahahaha

@Nie będę taka jak ty

Spokojnie już nie wytrzymała ???? odeszła w czerwcu i już nie wróciła , i tak podziwiam 15 lat poniżania w domu i pracy , zapłaci srogo ...ale i tak jest wygrana bo wolna od starego...

Tymek

Czy dużo zabezpieczeń wprowadziła firma w związku z panującą pandemią?

Jak szefostwo?

Alone
@Marta

Generalnie OK - mówię o kierownikach działów. O zarządzie się nie wypowiem, nie mam aż takiego kontaktu.

Zostaw merytoryczną opinię o Medlab-Products - Raszyn

• Jak się pracuje w Medlab-Products?

Zobacz opinie na temat firmy Medlab-Products tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Medlab-Products?

Medlab-Products