Opinie o Biochem Polska Sp. z o.o. w Stara Iwiczna

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Biochem Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Biochem Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biochem Polska Sp. z o.o. w Stara Iwiczna

Biuro

Z OKAZJI ZBLIŻAJĄCEGO SIĘ 2023 ROKU ŻYCZYMY 1000 KOMENTARZY I DUŻO BOBASKÓW ŻYCZĄ PANIE Z BIUR :)

Mariusz
@Biuro

Jak sie dobrze postaracie to porody szonki moje ukochane beda juz we wrzesniu. To raptem 9 miesiecy. Zleci jak z bata strzelił. Powodzenia i trzymam kciuki

Kandydatka

A myślałam że Faceci są mało inteligentni ale kobiety tez sie zdarzają ich ogłoszenie jest na pracuj.pl ktoś już kiedyś o tym pisał parę dobrych komentarzy wcześniej po za tym skąd ludzie maja wiedzieć ile tam dają kasy no zastanów sie idź Firmy na Starej Iwicznej i zapytaj ich ale również wątpię że cię zatrudnią po prostu poczytaj komentarze zaczerpnij info od innych i wyciągnij wnioski . To takie proste i nic nie kosztuje.

Biuro

W tej Firmie to dzieci rodziły się dosyć często także coś tam się działo kto zna Prezesa z Manier jakie ma to wie jakim człowiekiem jest i ogólnie firma jaka jest a czy jakieś bony dają premie paczki może i dają ale atmosfera została taka sama czyli kiepska żeby nie powiedzieć gorzej idzie nowy rok nowe dzieci rodzić sie będą w tej Firmie pewnie też ale ich sprawa a Przedstawiciela Szukać będą bo robią to od dłuższego czasu i taka to historia tej firemki

Karlos
@Kandydatka

słuchaj kobietą w biurze często się nudzi więc muszą urozmaicać sobie czas pracy a prezes to dodatek do tego mini szpilki pończocha wiem bo sam pracuje w biurze na tej samej ulicy co ta Firma się mieści także temat jest mi znany jak to mówią każdy robi to co lubi nie jesteśmy dziećmi i musimy ponosić konsekwencje naszych decyzji tyle ode mnie to był taki sąsiedzki komentarz taki team t chcecie pracować w tej firmie czy w innej po prostu najlepiej udać się do siedziby firmy pogadać popytać i wszystko będzie jasne po co to pisać głupoty .Cześć

Giorgio
@Karlos

Słuchaj. Mnie tam nie interesuje kto z kim sypia a kto chodzi w mini lub bez. Kazdy ma swoj i leci na inne kiecki. Nie wnikam bo to nie moje sprawy i nie moje alimenty. Ale jak jestes w temacie to moze wiesz kto przecial mi opone w aucie bo stalem kilka dni na miejscu chinola. Nie chce tluc za free kogo poleci a mam dwoch asów w kolejce. Bede wdzieczny bo bede latał i rzucał gwozdzie na parking. Nie ma tak ze tylko mi ktos dziurawi opony.

Kandydatka

No i Konkret odpowiedz ale i tak za jakiś czas znajdzie sie osoba która napisze czy zatrudniają za ile itd .Ps w każdej plotce jest ziarnko prawdy ale pozostawmy to bez komentarza niech każdy sobie sam odpowie .Ja od siebie dodam Biochem daje ogłoszenia na pracuj.pl ja byłam u nich 2 lata temu na rozmowie jak ktoś chce spróbować tam pracy niech złoży Cv a nie pociska głupoty tutaj za ile czy szukają co proponują itd Pozdrawiam czytających

Andżelika Biuro

Bony na 1500 zł Nie no Prezes Biznes Center Club to na Papierosie będzie o czym gadać że Biochem Bony Rozdaje a znając życie i Prezesa to i tak nic nie dostaną gadać to każdy może a jak nawet dostaną to w styczniu mniejszą pensję Biochem Wypłaci i wyjdzie na to samo

Madzia
@Andżelika Biuro

No co Ty piszesz. Pezeciez obiecal mi prosto w oczy. Po co mialby klamac? 1,5k zł na osobe i kolacja wigilijna

Czy po rozmowie w Biochem Polska Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Krzysztof

Wszyscy dostana bony na kwote 1500zł. Ja rowniez. Pozdrawiam Prezes

Polski Mikołaj

Na Mikołajki Wam Prezes Prezent Zrobi Może i trochę przyjemności będzie bo z tego Firma słynna Jest Powodzenia w Nowym Roku aby Stringi wam nie pękły w kroku Ślicznotki :)

Madziulka
@Polski Mikołaj

Obiecał nam bony zazdrosniku . I to nie ha małą sumke

Izabela
@Madziulka

Co to za bony mają być? I w jakiej wysokości? Wiesz coś więcej?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Biochem Polska Sp. z o.o.?

Grazyna

Lepiej duzo gadaj bo pytan to tam zbytnio nie doczekasz sie hehehe

@Grazyna

Tak właściwie to dlaczego nie? I co tu takiego zabawnego? ;p

Prezes
@Ewa

No wlasnie. Przeciez nic na siłe. Jest swedzenie to jest i drapanie. Nikomu nic do tego zazdrosniki

Prosie
@Ewa

Popracuj troche a sama sie przekonasz ale i tak Cie nie zateudnia

@Prosie

A czemu niby nie? To jakie wymagania tu są w takim razie?

Max kolonko

Leci od dolu do gory z Twoim cv. Nic wiecej. Przeciez tam nie ma dzialu HR a brsk umiejetnosci prezesa poeoduje tylko ze dka firmy przynosi make zyski. Ale zarzad to akceptuje. A procenty zblizaja. Wystarczy?

@Max kolonko

Czemu działu hr tu nie mają? czyli kto się całymi rekrutacjami tutaj zajmuje?

DOBRA WRÓŻKA
@Ewa

A ty koleżanko nie masz zmartwień Rodzinnych albo innych problemów tylko zastanawiasz się czemu oni nie mają działu HR ? Idz i ich zapytaj Adres Firmy znajdziesz też na tej stronie ludzie jest tyle komentarzy na temat tej firmy że dodawanie nowych w dodatku tak (usunięte przez administratora) jest bezsensowne czytamy ze zrozumieniem to nie boli naprawdę to nie boli .Pozdrawiam

Zła wrozka
@DOBRA WRÓŻKA

No i czego sie tak podniecasz? Premie masz obiecana na koniec roju czy tarmoszebie foki przez prezesa?

EWA
@Zła wrozka

A ty naucz się poprawnie pisać i nie pouczaj innych to taka sugestia na przyszłość

@Zła wrozka

A wy Kiedyś Premie dostałyście od tego swojego Bossa ? On dba o siebie i każdy o tym wie was ma gdzieś podniecajcie sie jak go nie ma w biurze Wesołe laski .

Marysia

Krótkie pytanie. Ten chudy z wąsem to jeszcze pracuje?

Taka Ja Kobietka

Oni Polują na mężatki żeby później więcej szumu było Gwiazdki żeby im ktoś tu dodawał przychylne komentarze pisał tak naprawdę to 2 panny w biurze pajacyk handlowiec co nic nie umie wozi się tylko Bonzo Prezes zero szacunku do Kobiet i jakiś Magazynier z Przypadku cała Firma nie ma się czym zachwycać od kilku lat wciąż to samo jest tylko ludzie się zmieniają Rotacja co jakiś czas .Omijać tą Firmę i Tyle.TEKST CZYTAMY ZE ZROZUMIENIEM . DZIĘKUJĘ

Gruby

W tym biurze to same pasztety. Jaknone zachodza w ciaze? Chyba z magazynierem bo boss to pijaczek. On strzela slepakami

@Taka Ja Kobietka

Potwierdzam. Nic dodac a mozna nic ujac. Choc z tym dodaniem to by bylo co ale tak w skrocie napisane. Bonzo i gonzo. Dwie lalki i handlowiec niedouczony ale boss go trzyma bo nic sie nie odzywa. Zabawna firma. Ovzywiscie negative i 0 gwiazek

Roger
@Taka Ja Kobietka

Potwierdzam. Nic dodac nic ujac. A ten handlowiec to kabelek. Uwazajcie na niego

Sandra

Co tam zakapiory z firemki gdzie palem jest więcej niż w lesie? Wyszliście już z tego (usunięte przez administratora) u czy dalej udajecie USA company a ściany aż wstyd wpuścić gości. Zatrudniacie czy dalej ściemniacie? Ludzie chcą prawdy a nie (usunięte przez administratora) min podróbki Dawida Podsiadło z wąsem (usunięte przez administratora)i lasek pseudo księgowych co ciągle w ciążę zachodzą z magazynierem

Dariusz
@Sandra

Wow, dużo frustracji widzę. Co takiego się działo w przeszłości że masz tak złe wspomnienia? Opowiedz coś więcej.

Sandra
@Dariusz

Jakiej frustracji? Wolny kraj. Wolnosc slowa. Moje odczucia co do tej firmy i presesa nigdy sie nie zmienią. Nie polecam tej firmy nagorszemu wrogowi. I niech ten komentarz zostanie z pustymi slowami bo admin i tsk cala prawde ukryje. Szkoda moich wypocin . Dno i wodorosty. No i ukrył admin dwa proste slowa

Sylwuś

Nie kłócić sie tutaj jaka firma jest każdy wie a kto nie wie zapraszam do biura firmy i każdy sie przekona jak jest. Proste .

Aleksandra
@Sylwuś

Ja na przykład nie wiem i chciałabym się tutaj dowiedzieć. Jest taka szansa?

Wioletta
@Aleksandra

Ależ jest taka szansa zapraszamy do siedziby Firmy a jak nie wiesz gdzie to nawigacje włącz :-)Zapraszamy Serdecznie ale jedna Uwaga zanim do nas zawitasz zaczerpnij informacji z tej strony czy warto poczytaj komentarze zrób burzę mózgów i pomyśl czy warto ? Pozdrawiam a jak będziesz tutaj następnym razem dodaj gwiazdkę będzie super majtki nie są wskazane ale zawsze dobrze je mieć na sobie :-)

Zośka
@Aleksandra

poczytaj komentarze koleżanko a sama powinnaś stwierdzić czy warto wiedzieć jeszcze więcej o tej firmie ba czy warto tam pracować no chyba że jesteś głupiutką blondynką to śmiało próbuj tutaj co druga osoba zadaje podobne pytanie co ty zamiast poczytać co ludzie piszą albo po prostu iść do ich biura pogadać z kim trzeba i tyle wtedy wiedza zostanie zaspokojona jak to naukowcy mówią masz wybór .Powodzenia w pozyskiwaniu wiedzy życzy ZOSIA

magda biuro
@Aleksandra

szansa jest zapukaj do ich biura ukłon się ładnie i zacznij zadawać pytania jak tak jesteś głodna wiedzy na temat tej firmy zapytaj czy nie szukają do pracy może cie zatrudnią kolejny bonus by był dla tej firmy a tak szczerze kobieto poczytaj komentarze wejdz na teren Centrum tam gdzie mają Magazyn i Biuro i zaczerpnij info od osób którzy tam pracują a uwierz mi zaspokoisz swoją wiedzę i przestaniesz zadawać głupie pytania na tej stronie ale to tak między nami kobietami podejmij właściwą decyzje Koleżanko

@magda biuro

Nooo dzięki za rady, ale to nie wywieszają gdzieś ogłoszeń po prostu jak wiele firm?

Madzia
@Jolanta

Skamex ich matka za nich rwkrutuje na przedatawiciela. Tylko ze skamex lepiej placi. A rak na marginesie to jeden zarzad. Nie polecam ani jednej ani drugiej firmy. No chyba ze masz dlugi jezyk. Oni lubia lizusow, mlodych conim sie nie stawiaja. No ale ja tez taka kiedys bylam

Izulka
@Jolanta

Tak wywieszają na słupach na poczcie i na przystankach :-) jak deszcz będzie padał jesienią to na przystanku znajdziesz ogłoszenie Biochemu :) ponad 200 komentarzy i zawsze znajdzie sie pustak co nie umie czytać ze zrozumieniem :-(

@Madzia

Serio taka byłaś? To z jakiego powodu się to zmieniło? To mimo wszystko, w której potencjalnie jest lepiej mimo, że zarząd ten sam?

Ralpf

Bo tam same szony byly a potem dziwic sie ze w ciaze zaszly. Dramat jakis :) a potem maz jeden z drugim pisze na forum ze jakie te zony biedne. A im tam zle nie jest.

Singielka
@Ralpf

Dokładnie im to aż za dobrze w tym biurze jest a dzieci to przecież Bocian przynosi :-) tyle ze bardzo często przynosi do tej firmy akurat cóż takie życie ;-)

Singiel
@Singielka

Widocznie wolą starszych Panow bo w domu maz to juz przerzytek. A jak przerwa jest na wymiane genow to i czas szybciej mija. Szkoda tylko mi tych mezow

Zdzichu

Hej Kobitki w Górę Biusty bo Nadchodzi Dzień Rozpusty w Firmie Biochem ( Hurtowni Farmaceutycznej ) !!!! Będzie sie Działo :-)

Edyta
@Zdzichu

No Prezes i Handlowiec wystawią węże do zabawy to będzie sie działo Nowa Osoba co będzie w biurze to będzie miała co robić jak to mówią prace biurowe zajmują dużo czasu kobietą :-) Powodzenia

@Edyta

Ten handlowiec to się nadaje . Nie napisze do czego. Byłem przy jego prezentacji. Dobra rada. Wyślijcie dzieciaka na jakieś szkolenie. Z innej firmy już dawno by mu dali szanse podszkolic sie

@R.B

Czemu nie napiszesz? Zero konkretów to jak to ma komuś coś pomoc taki komentarz

@Jolanta

Bo admin i tak skasuje. Tak trudno się domyśleć? Wlacz myślenie

Dariusz
@R.B

Ale co ma admin skasować jeśli nie złamiesz regulaminu? Takie gadanie półsłówkami nic nie daje, nie każdy się musi domyślać

@Jolanta

To ten Bałagan jeszcze Funkcjonuje ?a komentarze były że już zamknięty nie istnieje chyba faktycznie nasz Kochany Prezes Reklamą chce dorobić do Emerytury Krzysiu odpocznij już narobiłeś dzieci zarobiłeś co twoje starczy a ten personel swój to wyrzuć zanim wcześniej zamkniesz ten biznes czytając te komentarze nie dowierzam kiedyś w Biochemie pracowałam ale tak nie było firma normalna była a teraz (usunięte przez administratora) jak to młodzież mówi dno i wodorosty kłamstwa romanse pomówienia itd . Czas na kolejną żabkę albo biedronkę :-)

@Rudzia

A ja tam pracowałem co prawda krótko ale podobało mi się. Nie wiem po co ten hejt. Pozdrawiam Pana Prezesa . Facet mega inteligentny i na poziomie. Widocznie hejterzy nie dorastali mu do pięty. Swoją drogą to ro icie Prezesowi tylko dobra reklamę. Daje 5 gwiazek

Magazyn
@R.B

Koleś co ty (usunięte przez administratora) facet na poziomie Prezes ? no jak krótko pracowałeś to widziałeś prezesa przy podpisaniu umowy i przy zakończeniu umowy to dla ciebie lux Prezes podlizuj sie dalej a tu hejterów nie ma czytaj komentarze ze zrozumieniem piszą byli pracownicy i kandydaci i inni którzy słyszeli o tej firmie nawet osoby z tego terenu co firma sie znajduje która podobno już nie istnieje ja pracuje na tym terenie w jednym z magazynów i uwierz mi dużo ludzi w tej firmie pracowało i w biurze i w magazynie a ty robiłeś tam chwilę i pod niebiosa wychwalasz Prezesa . Zastanów sie co piszesz robisz tylko przykrość tym Kobietą co pracowały w biurze tej Firmy .I wszystko w tym temacie

@Magazyn

Ale co mnie interesują laski które tam pracowały? Na siłę ich tam nikt nie 3mał. Chciały to pracowały. A prezesa poznałem dobrze. Gość konkretnyz zasadami. Podlizywać się nie mam potrzeby bo przecież drugi raz ram pracować nie będę hehehehehe...A Ciebie reż poznałem i na żywo haki (usunięte przez administratora) nie byłeś jak tu. Masz problem do prezesa to idź i po męsku wyjaśnij. Ale chyba albo podstaw nie masz albo odwagii. Uparłeś się na tego prezesa jak by Ci dzieciaka zrobił. A może zrobił? XD i kolejne 5* idzie na konto firmy. I odpisuj mi dalej A ja będę produkował gwiazki firmie. Tej czy hurtowni bo zmieniła nazwę. Co mnie to interesuje.

@R.B

kolego ciebie widać interesują tylko komentarze o twoim Prezesie zajmij sie czymś innym jak tam nie pracujesz to pilnuj tej pracy w której pracujesz i daj 5 gwiazdek Prezes sie ucieszy swoją drogą jak ci tam tak dobrze było to czemu tam nie pracujesz ? heheh ale najzabawniejszy jest tekst twój o zrobieniu dziecka wczytaj sie w ten komentarz .Pozdrawiam wiernego brutusa Pana Prezesa

@Rudzia

Celowo napisałem to że prezes zrobił mu dziecko xd . Tam nie bylo pomyłki xd ... cholera wie co tam się działo. A pracowało mi się super ale wywalił mnie prezes. I słusznie. Należało mi się się. Trochę narozrabialem ale nie mam mu tego za złe. Przeprosiłem, podaliśmy sobie rękę i każdy poszedł w swoją stronę. Skoro człowiek potrafi się ładnie witać to i trzeba umieć się ładnie pożegnać. A że nic mi nie zawinił to co mam na niego pisać jakieś głupoty? W mojej ocenie facet jest ok i nie zmienię zdania. Kompletnie nie widzę tu lizakowania czy tam czegoś innego co hejt mi podpowiada. Tak się tym przejmuje jak prezes tym hejtem xd i kolejne 5 gwiazdek heheheheh

@R.B

Uwierz mi mało znałeś Prezesa i nie wiesz jaki jest i nie wypowiadaj sie o tematach o których nie masz pojęcia pracowałam tam było fajnie ale znam kogoś kto też tam pracował i wiem jak było jak sie zachowywał dla ciebie Prezes był ok bo pracowałeś krótko mało co pewnie go widziałeś nie pracowałeś w biurze powiem ci tak ludzie piszą tu prawdę może kiedyś było inaczej teraz jest inaczej a jak nie wierzysz to wróć na ten teren popytaj ludzi powiedzą ci co i jak . Nie wiem kogo miałeś na myśli pisząc wcześniejszy komentarz że znasz tą osobę ale magazyn i biuro zmieniało sie co chwilę tylec i powiem Prezes może kiedyś był inny ale sie zmienił. Te komentarze to prawda .Pozdrawiam R.B chodz nie wiem kim jesteś.I proszę zachowuj kulturę to czytają ludzie .

Jaro
@R.B

To milcz chłopie i nie udzielaj sie jak bym cie spotkał to byś te gwiazdki liczył na głos Pało !!Najgorszy taki (usunięte przez administratora) co wszystko lepiej wie i każdego zna gorszy od polityków jesteś koleś idz na panny to ci ulży i skończysz farmazony pisać .

@Jaro

Nie podniecaj się tak bo nadciśnienia dostaniesz i wpadniesz w impotencję. A skoro już tu jestem to kolejną gwiazdkę dodaje. Pozdro malutki

Jaro
@R.B

Malutki ? Ptysiu śmietankowy ty to naprawde mnie z kimś mylisz ja mam 171 a malutkiego masz w gaciach jedziesz z tymi komentarzami jak prezes z podwyżkami narka

Ewcia
@R.B

musisz mieć jakieś kompleksy albo bardzo kochasz tą firmę i prezesa skoro tak po złości ciśniesz na każdego jejku ile złości w tobie dziwne serio że tak można być złośliwym do tego stopnia przykre współczuję ci

@Jaro

171 cm? Nie no to sorry. Duzzzzyy...jesteś jak loonger w KFC xd. A tak swoją drogą to co wam ten prezes zrobił że mu tak jedziecie? Facet na strzała. Co Ty po męsku sprawy załatwić nie umiesz tylko hejty wypisujesz. W necie kozak w zyciu psituś?

Malwina 34
@R.B

Kolego R.B ty to zdrowy jesteś ? byłeś u lekarza ? co ty tutaj wypisujesz każdy ma prawo do swojej opinii na dany temat Polska Wolny Kraj a ty karcisz tutaj słownie każdego kto napisze zle na tą firmę ba na Prezesa a może to twój ojciec? zastanów sie co piszesz nie obrażaj innych była na rozmowie w tej Firmie w sumie dobrze że nie zostałam zatrudniona pracuje i jest ok a ty dorabiasz sobie dodając gwiazdki Biochemowi jednego kręci błoto drugie złoto ciebie kręci to pierwsze jak widać . Nie obrażaj tutaj ludzi każdy ma prawo do własnego zdania na wybrany temat. Pozdrawiam szanuj ludzi

@Malwina 34

Byłaś na rozmowie i w ok pół godziny wyrobiłaś sobie zdanie? Szybka jesteś xd

Malwina 34
@Seba

Zajmij sie swoimi sprawami a nie siedzisz tu i patrzysz komu by tu na komentarz odpisać i gwiazdki dodać myślisz że nie czytałam twoich komentarzy i pozostałych ?Człowieku Ogarnij sie !!! acha dodaj gwiazdki bo w tym dobry jesteś zdążyłam zauważyć :-) swoją droga skąd tacy ludzie sie biorą gwiazdorzy jak ty ? mam nadzieje że dobrą kase za to przytulasz i starczy ci wykarmić rodzinę o ile ją masz .cześć

Pedro

Wcale się nie dziwię że Cie nie zatrudnił. Też bum Cie nie zatrudnił. Szkoda ze się nie spotkaliśmy xd

@Malwina 34

Szef placi węglem i talarami. Polecam xd.

Edyta
@Seba

nie no szacun w tych czasach węglem płacić to tylko Prezes Biochem potrafi a talarki to usmaż sobie na kuchni kaflowej u babci jak ją masz oczywiście pyszczku biochemowski xd lol hehehehhe

@R.B

Pomyśl co piszesz a piszesz bzdury wejdz na tą stronę jeszcze raz i przeczytaj komentarze zrób burzę mózgów i pomyśl komu by się chciało pisać bezsensownie komentarze jak ty to nazywasz kłamliwe nikomu ludzie piszą prawdę każdy ma prawo do własnego zadania uszanuj to proszę

@Edyta

Dzięki za pomysł. Sam bym na to nie wpadł. Uzbieram na zimę xd

@Rudzia

Hej piszesz ze kiedyś było inaczej to co tak naprawdę się zmieniło, bo już o tym ani słowa konkretu? ;)

Gruby
@Jolanta

Kiedyś laski ściągały majtki . Raz dwa. Dziś przez te komentarze chodzą bez majtej. Ślady zostawiają po sobie jak Ślimak:)

GRUBSON
@Gruby

Coś w tym jest Kolego też to czułem może faktycznie stringi pozdejmowały :-) jedno jest pewne lubią to

Iwona

Ta firma jest tak piękna jak kolor auta szefa. Zgniła bagnistą zieleń. I wszystko jasne

Magda
@Iwona

Dokładnie Potwierdzam po za tym nie mają szacunku do Ludzi do samych siebie pewnie tez .

@Iwona

Czasem słychać jak sie koło ich biura przechodzi jak Prezes ciśnie dobrymi słowami w ich stronę ja to bym tam nie pracowała ale te kobiety widać to lubią skoro tam pracują pewnie tak samo inteligentne jak ich pracodawca Przykre .

Gosia
@Iwona

Składała Cv do nich ale nie zaprosili mnie na Rozmowę ale jak czytam co tam sie dzieje mężatka romansowała z byłym magazynierem Prezes też nieciekawy typ Przedstawiciel Donosi nawet na swoich to w sumie cieszę sie ze tam nie pracuje. Boże ale Firma Nie polecam Krótko

@Ania

Mieli Fajnego Normalnego Magazyniera to sie zwolnił i chyba teraz wiadomo dlaczego ale zawsze miły sympatyczny zawsze chwilę na korytarzu pogadał Łukasz miał na imię normalny chłopak gadałam z nim kilka razy w sumie szkoda że go tu już nie ma jest jakiś inny co nawet dzień dobry nie umie mówić na korytarzu widać jakiś niewychowany (usunięte przez administratora) Podobny do Prezesa co kobietą nie umie odpowiedzieć dzień dobry na korytarzu .

Iza

Jesteś trolem Prezesa widzisz widziałam sie z Łukaszem na początku kwietnia wiem jak było chyba że o innym Łukaszu ty piszesz widziałam sie z nim byliśmy na kawie więc nie kłam !

@Iza

Myślisz że ludzie są (usunięte przez administratora) Ty jesteś łukasz i sam te głupoty wypisujesz samotnie spędzając wieczór. Zmiana nick-u to nue wszystko, po IP można każdego namierzyć łukaszu.

Iza

widziałam jego wypowiedzenie podpisane przez prezesa i nie było tam nic o alkoholu bo sam sie zwalniał. A ty jesteś trol Prezesa i tyle.

@Adam

Napisz jeszcze jedną taką głupotę to uwierz mi po Majówce Prezesa spotka niespodzianka i to będzie twoja zasługa a mam brata Policjanta właśnie Trolu to ty spędzasz majówkę sam. My spędzamy razem nie kłam bo bokiem ci to wyjdzie

@Adam

żal mi ciebie najpierw ala28 teraz Adam co ty nie wiesz jaką płeć masz ? Napisz coś jeszcze na Niego to uwierz mi twoje IP policja szybko dostanie Trolu postaram sie o to .Daj mu spokój !!nie żartuje nie jestem taka jak ta pani z biura sam wiesz o kogo chodzi .Daj mu spokój

Robol
@Iza

Tu się nikt nie boi ani Twojegonpsa ani tego prezesa. W XXI wieku żyjemy kobicino . Obudź się z tego koszmaru i zmień pracę

Dario
@Iwona

Prędzej Firma Padnie jak Mercol odmówi Posłuszeństwa :-) (usunięte przez administratora) Zawsze Szczęście ma a ten Prezes Wyjątkowe Szczęście ma zamknąć ten bałagan w końcu czas ..... na Emeryturę a Ekipa do Nowych Zakładów

@Iwona

Przecież to leasing. Zbytnio nie miał wyboru koloru. Brał co dawali xd

Nowy na Terenie

Prezes na Emeryturę laski do innej Firmy a Handlowiec do szkoły uczyć sie i wszystko na temat i nie kłócić sie tutaj szkoda czasu kto mądry to zrozumie .Basta !

@Nowy na Terenie

Lepiej bym tego nie napisał ...

R.B

Jako były pracownik uwierzcie mi że 3/4 tych komentarzy to ściema. Ktoś firmie nogę podkłada. Ten ktoś to mało inteligentny typ. Przez te komentarze robi tylko reklamę firmie. A prezes siedzi cicho i dumny jest bo kasynie wydaje na promocję. Brawuski ????

Sylwek
@R.B

3/4 to postaw Prezesowi Lizaku Ty .

Robson
@R.B

jesteś błazen na zlecenie tej Firmy a żebyś doświadczył czegoś podobnego co moja narzeczona głąbie jeden szkoda by mi było splunąć na ciebie a olać cie ciepłym moczem też było by za dużo . Życzę ci Wszystkiego (usunięte przez administratora) Najgorszego

Zainteresowana

Rekrutują przez firmę zewnętrzną. Złożyłam aplikacje. Rekrutacja on line. Dam znać jak mnie zaproszą bo raczej wszystko pójdzie gładko.

Aleksandra
@Zainteresowana

A jak wyglądała rekrutacja? Opiszesz?

Renata
@Aleksandra

A jak może wyglądać rekrutacja koleżanka to chyba pierwszą pracę zaczyna w swojej Karierze? Obietnice dobrą atmosferę i wynagrodzenie i szczerze żadna z tych obietnic nie zostanie spełniona .Czytaj komentarze ludzi którzy mieli jakąkolwiek styczność z tą Firmą i wyciągnij wnioski .Rekrutują przez nową Nazwę Hurtownia Farmaceutyczna a nie Firmę Zewnętrzną rekrutują na olx i pracuj.pl .Pozdrawiam

Grazyna
@Aleksandra

U Pana prezia to wciskasz kity a on łyka jak mlody pelikan. Albo Cie zatrudnia albo nie. Przez firmę zewnętrzna nie wiem jak chce zatrudnić. Tak czy siak długo nie popracujesz,. Boss to stary Chłop i wystarczy mu to co ma. Więcej nie trzeba więc po co inwestować jak i tak czasu nie na prywatne sprawy. Np wódki się napić która lubi jak ja wodę z cytryną

Oliwka
@Grazyna

Przyjmują Normalnie przez Biochem ale w Nazwie mają Hurtownia Farmaceutyczna na olx jest ich ogłoszenie i na pracuj.pl jak Prezes taki stary to firma całkowicie sie zaraz zawinie jaka by nazwa nie była szkoda na nich czasu czytając komentarze ludzi to brak słów normalnie Powodzenia dla osoby która podejmie z nimi współpracę .

MRiola
@Oliwka

Stary Ale może jary i jeszcze może skoro z firmy robi hurtownie. Zresztą która poważna firma przekształca się w hurtownie. Chyba już nie może. Albo nie chce mu się. Ja tam nie idę i nie polecam

Wioletta
@MRiola

wysyłałam do nich cv ale sie nie odezwali fakt to już Hurtownia Farmaceutyczna zmienili nazwę i pewnie też niedługo przestanie i ta Hurtownia istnieć jak Prezes taki stary :-) czytam te komentarze i niedowierzam ale jak to mówią wszędzie dobrze gdzie nas nie ma .Powodzenia tej Firmie życzę może znajdą kolejną naiwną do biura

Betii
@Wioletta

Szkoda czasu na ta Firmę albo wyjdziesz z brzuchem albo sama sie zwolnisz bo będziesz mieć dość poniżania i nerwów tam ludzie długo nie pracują .nie polecam tej Firmy .

@Betii

Dobre. Aż się usmarkalem ze śmiechu ???? może niech sam prezes się wypowie? Facet na poziomie wiec i pisać potrafi.

DARIA
@R.B

Facet na Poziomie no niskim poziomie a ty się wytrzyj i nie Reklamuj tak swojego Prezesa bo i tak nic za to nie dostaniesz gardzę takimi osobami jak ty reprezentujesz niski poziom . Powodzenia R.B czy jak ci tam było

Dziki
@R.B

Ty sie sam ogarnij facet nie pouczaj tutaj innych wiesz co ta firma i tak niedługo sie zamknie prezes na poziomie wyzywa (usunięte przez administratora)kobiety i on ma poziom według ciebie poziom patologii a ty to wspierasz pomyśl za nim coś napiszesz gdybym cie spotkał to uwierz mi był byś biedny za takie słowa co wypisujesz plastusiu .Ogarnij sie puki masz czas.

R.B

Ja nic takiego nie widziałem. Nie pomogę Ci w tym temacie.

Zdzich
@R.B

No co ty tyle wiesz o tej Firmie nawet jakie piżamy maja na sobie sobie nocy a tego nie wiesz bùuuuu taki wuj wiesz o tej firmie a tym bardziej że Prezes nie szanuje Kobiet wyzwa je gnębi psychicznie .Reklamę ktoś robi Prezesowi taka reklama że jak szukał osoby do biura to nie przez nazwę biochem tylko Hurtownia Farmaceutyczna taka to reklama a ty pewnie też płatne trocinami masz a nie hajsem prawdziwym za tą bajerke tutaj. Bajeruj tutaj każdego to może Biochem Hurtownia zmieni nazwę na Fabryka Biochem. A tak na poważnie moją żona tam pracowała i uwierz mi dobrze tam nie jest więc nie bajeruj tu ludzi a po komentarzach widać że piszę kilka osób i nawet byli pracownicy i ci co chcieli tam pracować. Wszystko na temat.

Nastka

Szukają cały czas do Biura osoby nawet pod zmienioną nazwą jest im ciężko.Firma to jeden wielki Cyrk pracuje na tym terenie widzę co sie dzieje u nich Nie polecam nikomu tego bałaganu .

Anetka
@Nastka

Widziałam ich Ogłoszenie na pracuj.pl nawet miałam złożyć aplikacje ale przeczytałam komentarze i nie nie nie praca nie dla mnie .Powodzenia dla Nowo Zatrudnionej Osoby .

Izabela
@Nastka

Widziałaś to powiedz co się dzieje u nich?

Baśka
@Izabela

A ty co taka ciekawa przekonaj się sama albo poczytaj z uwagą komentarze inteligentna kobieto .

Darrio
@Izabela

Co Sie dzieje Tańczą (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) i wszystko w tym temacie czytaj komentarze a nie głupie teksty rzucasz

Ewunia
@Izabela

Ooo Następna ciekawa zapukaj do biura to się dowiesz co tam u nich się dzieje to taka kobieca rada dla ciebie a i nie musisz dziękować dziś są takie czasy że trzeba pomagać niepełnosprawnym umysłowo nawet bez zwykłego dziękuję

Gonoz
@Izabela

Walą sie po Pośladkach pewnie dla zdrowotności w końcu Firma Medyczna zdrowie u nich na wagę Złota :-) zapukaj do biura może i ty skorzystasz pierwszy raz pewnie za freee !

Dancia
@Izabela

Iza dobra rada nie zadawaj takich głupich pytań jak masz tyle komentarzy rozkmiń temat i nie rób z siebie Patola chyba że z czubków nawiałaś pozdrawiam

@Nastka

Dobre. Ja tam mam mile wspomnienia :)

@Baśka

Skąd w was tyle jadu do tej firmy? Podmiot zatrudnia ok 6 pracowników. Plus rada nadzorcza . A komentarzy więcej niż w korpo która zatrudnia 700 osób i więcej.

Sylwia

Nie Polecam tej Firmy byłam tam kiedyś na Rozmowie Kwalifikacyjnej Prezes Starszy Facet wpatruje sie nie na ciebie nie zwraca uwagi na to co mówisz tylko w co jesteś ubrana jego zachowanie jest dziwne ale jak przeczytałam te wszystkie komentarze to w sumie fajnie że mnie nie zatrudnili .Pozdrawiam wszystkich na tej stronie .

Danuta
@Sylwia

O matko, ale to musiało być dziwne. Pytał chociaż o jakieś tematy dotyczące Twojego zycia zawodowego czy umiejętności zawodowych?

Gosia
@Danuta

Kobieto nie umiesz czytać napisała jak sie zachowywał i jaka była atmosfera to mało ? jak taka ciekawa jesteś to idz na rozmowę to sie dowiesz cały czas szukają do biura osoby życzę szczęścia w tej firmie sie nie pracuje omija sie ją szerokim łukiem .Pozdrawiam

Adaś
@Danuta

Danuta wyjdziesz z Firmy z Brzuchem albo zwolnisz sie z niej bo Psycha nie wytrzyma nie jedna cwana była i marnie skończyła ale głównie to ciąża przeważa w tej firmie każdy sie śmieje że Firma rozrodcza 500+ a więc zastanów sie dobra rada sie opłaca i nie dziękuj

Tomcio
@Adaś

Kolego a niech idzie na swojej skórze poczuje co to za firma brzuch sie powiększy albo zwolni sie bo nie wytrzyma psychika jak ją je... będą w biurze .Proste .Pozdro Elo

@Sylwia

To musiała być trauma że aż spać nie możesz?? Może wpadłaś w oko prezesowi ????

Wiolcia

Widziałam ich Nowe Ogłoszenie Hurtownia Farmaceutyczna tak sie nazywają ale w cieniu Ogłoszenia jest nazwa Biochem nie została skasowana łatwo ich poznać właśnie po tej Nazwie szukają osoby do biura Powodzenia Nie polecam Nowa Nazwa Stare Nawyki ci sami Ludzie .

MRiola
@Wiolcia

A na przedstawiciela przyjmują? Bo widziałam ogłoszenie kiedys

Zostaw merytoryczną opinię o Biochem Polska Sp. z o.o. - Stara Iwiczna

• Jak się pracuje w Biochem Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Biochem Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biochem Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 0 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Biochem Polska Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 148 ocen.
  • Nowa 23
    05-500 Stara Iwiczna
  • NIP: 9511590183 REGON: 011833020 KRS: 0001020359

Biochem Polska Sp. z o.o.