BOGUTTI Sp.z o.o.

Opinie o BOGUTTI Sp.z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

olo
 Opinia

Rura, a że ma swoje mniemanie!

Bolo

Kasa

Ulka
 Opinia

Bardzo dobry pracodawca więc nie rozumiem po co tak na siłę szukacie negatywów w pracy?

Klarysa
Nazwa działu: Produkcja
 Opinia

Byłam kiedyś na rozmowie jak mieli startować i dramat. Masz być technologiem, brygadzista i kierownikiem produkcji w jednym. Za ... 1500 zł do reki???????????? żal.pl - wyroby niesmaczne i same podróbki rynkowe. Pani wspólniczka czy tam dyrektor samozwańczy E - Ma wiele Do powiedzenia i lubi manipulować. Brak kultury, zupełnie , ale i nie za mądra. A skończyła fakultety... niestety 0 pojęcia o produkcji „od kuchni” i brak szacunku do ludzi.

Kuba
 Opinia

Może wiecie coś o ewentualnych rekrutacjach w firmie? Bardzo dobrą opinię ma jako pracodawca!

Warna879
 Opinia

Pracodawcja jest w porzadku , okradała go pracownica - ksiegowa Anna Sierpinska i delikatnie ją potraktował(polubownie).Mało tego Anna S. okradała swoich pracowików z ich pensji miesiecznych . Z tego co wiem Anna rozlicza jeszcze firmę MC Cornik w Wólce Kosowskiej . Proszę pracodawców uważać na tę ksiegową Anna Sierpińską z Henrykowa.

Tak2Nie
Warna879

Opinia

Jeżeli byłeś pracownikiem firmy BOGUTTI Sp.z o.o. to opowiedz o tym na naszym forum. Twój komentarz jest na wagę złota.

Tak35Nie

Zostaw opinię o BOGUTTI Sp.z o.o. - Henryków-Urocze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BOGUTTI Sp.z o.o.