Opinie o Bogutti Sp. z o.o. w Henryków-Urocze

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Bogutti Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bogutti Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przemiał zbóż

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bogutti Sp. z o.o. w Henryków-Urocze

Czyli do dziś się nie dowiemy czy kobiety w firmie mają ciężko? :/ A widzę, że obecnie na produkcję szukają, warunki niby spoko opisane ale fajnie byłoby wiedzieć jak praca w praktyce wygląda i ile można obecnie zarobić. Ktoś da znać?

marzena
@Ewa

daj sobie spokój z bogutti nie warto szkoda zdrowia i nerwów

Józia Nowy wpis

Dzień dobry. Na ile elastyczne mogą być warunki zatrudnienia dla Młodszych Technologów? Widziałam teraz w ofercie, że mogą być przyjmowane także osoby będące jeszcze w trakcie studiów. Czy na spokojnie udaje się pogodzić naukę za pracą?

Ewa Nowy wpis

marzena Nowy wpis
@Ewa

daj sobie spokój z bogutti nie warto szkoda zdrowia i nerwów

Beata Nowy wpis

Proszę napisać czy praca dla dziewczyny ciężka jaki jest zakres obowiązków jakie place i relacje między pracownikami .

Miron

Masę pytań a odpowiedzi żadnej i zastanawiam się o co chodzi? Tak dobrze jest?

Firma Bogutti Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Księgowy / Księgowa. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Zainteresowana

Czy do biura poszukują pracowników? Jak warunki płacowe? Jak atmosfera?

Bogdan

Jakie są możliwości zatrudnienia i wymagania co do chętnych do pracy?

User

Pracuje w tej firmie braki ludzi zwłaszcza panów

Ula

Polecam tego pracodawcę

Luiza

Firma ma opinię dobrego pracodawcy więc musiała na nią zapracować.

Miki

Pracować trzeba ale i kasa dobra, można dorobić w wiekend druga pensje. Ukraińców mało, stala ekipa. Paniusie z jakości nie szkola, wymyslaja cos ciagle. Jest nowa kierowniczka produkcji, więcej ogarnia od niby szefa i wreszcie porządek. Duzo robimy za granice, głownie tam, produkty sam kupuje bo dobre, dzieciaki lubia ciastka z marmoladą. Dobry sprzedawca za granice, babka sama ogarnia i siedzi do nocy. Raczej nie wchodzi na produkcje, szkoda bo ładna. , i kadrowa wreszcie dostepna, bo poprzedniej nigdy nie było. firma placi na wakacje. ale dużo pracy.

Kulturalny99

Pracowałem rok temu, w wakacje, pan prezes miły i stanowczy człowiek, praca jak to na produkcji, dość ciężka, ale idzie wytrzymać, najgorszy początek. Nadgodziny bardzo dobrze płatne, więc nawet chętnie na nie szedłem. Irytował brak zdolności matematycznych (i piszę tu np. o odejmowaniu pisemnym), organizacyjnych i brak kultury osobistej wśród tzw. "starej gwardii" i kierownictwa. Najbardziej zabolało kiepskie wdrożenie, reszta to raczej moje zbyt wygórowane oczekiwania względem charakterów ludzi tam pracujących, panie ok, panowie już mniej (chyba, że operatorzy maszyn). Dałbym 2/5 ale pieniądz to podbija do 4/5. Podobno teraz jest więcej Ukraińców, ale to akurat usłyszałem od koleżanki nadal tam pracującej

Bolo

Kasa

Ulka

Bardzo dobry pracodawca więc nie rozumiem po co tak na siłę szukacie negatywów w pracy?

Klarysa

Byłam kiedyś na rozmowie jak mieli startować i dramat. Masz być technologiem, brygadzista i kierownikiem produkcji w jednym. Za ... 1500 zł do reki???????????? żal.pl - wyroby niesmaczne i same podróbki rynkowe. Pani wspólniczka czy tam dyrektor samozwańczy E - Ma wiele Do powiedzenia i lubi manipulować. Brak kultury, zupełnie , ale i nie za mądra. A skończyła fakultety... niestety 0 pojęcia o produkcji „od kuchni” i brak szacunku do ludzi.

Kuba

Może wiecie coś o ewentualnych rekrutacjach w firmie? Bardzo dobrą opinię ma jako pracodawca!

Warna879

Pracodawcja jest w porzadku , okradała go pracownica - ksiegowa Anna Sierpinska i delikatnie ją potraktował(polubownie).Mało tego Anna S. okradała swoich pracowików z ich pensji miesiecznych . Z tego co wiem Anna rozlicza jeszcze firmę MC Cornik w Wólce Kosowskiej . Proszę pracodawców uważać na tę ksiegową Anna Sierpińską z Henrykowa.

Warna879

admin

Jeżeli byłeś pracownikiem firmy BOGUTTI Sp.z o.o. to opowiedz o tym na naszym forum. Twój komentarz jest na wagę złota.

Zostaw merytoryczną opinię o Bogutti Sp. z o.o. - Henryków-Urocze

• Jak się pracuje w Bogutti Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bogutti Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Bogutti Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Gromadzka 48
    05-504 Henryków-Urocze