Opinie o Bogutti Sp. z o.o. w Henryków-Urocze

Bogutti Sp. z o.o.
counter
4 17 17 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 38 dni.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Bogutti Sp. z o.o.?

Miron Nowy wpis

Masę pytań a odpowiedzi żadnej i zastanawiam się o co chodzi? Tak dobrze jest?

Zainteresowana Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 182 dni.

Czy do biura poszukują pracowników? Jak warunki płacowe? Jak atmosfera?

Bogdan Nowy wpis

Jakie są możliwości zatrudnienia i wymagania co do chętnych do pracy?

TakNie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 241 dni.

Wiecie czy w Bogutti Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

User

Pracuje w tej firmie braki ludzi zwłaszcza panów

Ula
Nazwa działu: Finanse

Polecam tego pracodawcę

Luiza

Firma ma opinię dobrego pracodawcy więc musiała na nią zapracować.

Miki
Nazwa działu: Produkcja

Pracować trzeba ale i kasa dobra, można dorobić w wiekend druga pensje. Ukraińców mało, stala ekipa. Paniusie z jakości nie szkola, wymyslaja cos ciagle. Jest nowa kierowniczka produkcji, więcej ogarnia od niby szefa i wreszcie porządek. Duzo robimy za granice, głownie tam, produkty sam kupuje bo dobre, dzieciaki lubia ciastka z marmoladą. Dobry sprzedawca za granice, babka sama ogarnia i siedzi do nocy. Raczej nie wchodzi na produkcje, szkoda bo ładna. , i kadrowa wreszcie dostepna, bo poprzedniej nigdy nie było. firma placi na wakacje. ale dużo pracy.

Tak2Nie4
Kulturalny99

Pracowałem rok temu, w wakacje, pan prezes miły i stanowczy człowiek, praca jak to na produkcji, dość ciężka, ale idzie wytrzymać, najgorszy początek. Nadgodziny bardzo dobrze płatne, więc nawet chętnie na nie szedłem. Irytował brak zdolności matematycznych (i piszę tu np. o odejmowaniu pisemnym), organizacyjnych i brak kultury osobistej wśród tzw. "starej gwardii" i kierownictwa. Najbardziej zabolało kiepskie wdrożenie, reszta to raczej moje zbyt wygórowane oczekiwania względem charakterów ludzi tam pracujących, panie ok, panowie już mniej (chyba, że operatorzy maszyn). Dałbym 2/5 ale pieniądz to podbija do 4/5. Podobno teraz jest więcej Ukraińców, ale to akurat usłyszałem od koleżanki nadal tam pracującej

Bolo

Kasa

Ulka

Bardzo dobry pracodawca więc nie rozumiem po co tak na siłę szukacie negatywów w pracy?

Klarysa
Nazwa działu: Produkcja

Byłam kiedyś na rozmowie jak mieli startować i dramat. Masz być technologiem, brygadzista i kierownikiem produkcji w jednym. Za ... 1500 zł do reki???????????? żal.pl - wyroby niesmaczne i same podróbki rynkowe. Pani wspólniczka czy tam dyrektor samozwańczy E - Ma wiele Do powiedzenia i lubi manipulować. Brak kultury, zupełnie , ale i nie za mądra. A skończyła fakultety... niestety 0 pojęcia o produkcji „od kuchni” i brak szacunku do ludzi.

TakNie6
Kuba

Może wiecie coś o ewentualnych rekrutacjach w firmie? Bardzo dobrą opinię ma jako pracodawca!

Warna879

Pracodawcja jest w porzadku , okradała go pracownica - ksiegowa Anna Sierpinska i delikatnie ją potraktował(polubownie).Mało tego Anna S. okradała swoich pracowików z ich pensji miesiecznych . Z tego co wiem Anna rozlicza jeszcze firmę MC Cornik w Wólce Kosowskiej . Proszę pracodawców uważać na tę ksiegową Anna Sierpińską z Henrykowa.

Tak5Nie2

Warna879

Tak2Nie

Jeżeli byłeś pracownikiem firmy BOGUTTI Sp.z o.o. to opowiedz o tym na naszym forum. Twój komentarz jest na wagę złota.

Tak35Nie

Zostaw opinię o Bogutti Sp. z o.o. - Henryków-Urocze