Opinie o Robyg Deweloper (Robyg S.A.) w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy ROBYG S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie ROBYG S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ROBYG S.A. w Warszawa

baner wywiady
kwiatuszek000
Były pracownik

Nie polecam... Jak ktoś nie ma co robić a żyje jedynie praca - nawet w weekendy i święta z pewnością sie odnajdzie w takiej firmie. Z mojego doświadczenia - jedna z najgorszych w jakich pracowałam i najlepsza rada to omijać szerokim łukiem. Nawet po krótkim czasie człowiek wychodzi jak z magla - wypruty, wypalony i strasznie przemęczony.

Honorata
@kwiatuszek000

Praca tyle godzin i dni jest tu wymagana czy to kwestia tego że byłeś chętny na robienie nadgodzin? Jak z płaceniem za te dodatkowe godziny - są lepiej płatne czy może można je sobie wybrać w dniach wolnych?

Danuta Nowy wpis

Firma poszukuje pracownika na posadę Asystenta/ki działu technicznego. Znalazłam tę ofertę szukając pracy. Na czym polegają wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji bo jest taki wymóg? I w jaki sposób zostanie to sprawdzone? Poza tym, ile lat doświadczenia w pracy biurowej trzeba mieć? I czy rodzaj umowy wybieramy sami? Czy na początku jest zlecenie, a dopiero potem umowa o pracę?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.
 Pytanie

Czy Robyg Deweloper (Robyg S.A.) oferuje umowy zlecenie w okresie próbnym?

Krystian S.
Pracownik

Moje wrażenia są ogólnie pozytywne, choć nie pracowałem w Robyg specjalnie długo - nieco ponad rok. Pracowałem w jednym z działów finansowych - fajny szef, rynkowe wynagrodzenie i ciekawe możliwości rozwoju, jeśli kogoś interesuje praca w tak dużej firmie, dodatkowo z pokaźnym udziałem kapitału zagranicznego. Osobiście wybrałem mniejszą firmę, w której mniej opiera się o procedury a więcej o relacje międzyludzkie - Robyg to jednak korporacja, ze wszystkimi plusami i minusami.

Aneta
@Krystian S.

Rynkowe wynagrodzenie? A jesteś w stanie podać bardziej konkretną kwotę? O ile to nie jest jakiś problem, bo wiem, że czasem sobie firmy nie życzą.

Krystian S. Nowy wpis
Pracownik
@Aneta

Myślę, że ludzie z finansów akurat to wiedzą, jak wygląda rynkowa stawka :) Nie czuję się komfortowo jej zdradzać, ale nie byłem zaskoczony. Teraz zarabiam gorzej.

Urszula Nowy wpis
@Krystian S.

Okej, ale nie każdy jest z finansów przecież, a fajnie mieć jakieś wyobrażenie o stawkach, nie wiem, czemu to taki temat tabu. Może zatem powiesz coś o tych szkoleniach, jak często się odbywają, czego dotyczą? No i czy jest jasno określona ścieżka kariery, czy różnie to bywa z tymi szczeblami?

Pytanie
 Pytanie

Czy Robyg Deweloper (Robyg S.A.) oferuje umowy zlecenie w okresie próbnym?

logo firmy Lekarze Specjaliści
Warszawa
SZPZLO Warszawa-Ochota
(159 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Przedstawiciel ds. Sprzedaży
Warszawa
Liberty Direct
(53 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Aplikant Adwokacki do Kancelarii Adwokackiej
Warszawa
Kancelaria Prawna Pasternak Legal
Wyślij CV
logo firmy Specjalista ds. SEO (techniczne)
Warszawa
GoWork.pl
(496 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
kwiatuszek000
Były pracownik

Nie polecam... Jak ktoś nie ma co robić a żyje jedynie praca - nawet w weekendy i święta z pewnością sie odnajdzie w takiej firmie. Z mojego doświadczenia - jedna z najgorszych w jakich pracowałam i najlepsza rada to omijać szerokim łukiem. Nawet po krótkim czasie człowiek wychodzi jak z magla - wypruty, wypalony i strasznie przemęczony.

Honorata
@kwiatuszek000

Praca tyle godzin i dni jest tu wymagana czy to kwestia tego że byłeś chętny na robienie nadgodzin? Jak z płaceniem za te dodatkowe godziny - są lepiej płatne czy może można je sobie wybrać w dniach wolnych?

Eh
Pracownik
@Honorata

Nie ewidencjonowane.. nie ma czasu pracy

Sociallady
Kandydat
@kwiatuszek000

Słyszałam że największy problem w firmie to jej prezes, który zupełnie nie szanuje ludzi, a za nim reszta kadry zarządzającej też się tak zachowuje. Mam zostać zatrudniona w ich strukturach i po zapoznaniu się z komentarzami mam mętlik.

Weronika
@Sociallady

i co udało się już może ten cały mętlik jakoś ogarnąć? wstępnie pytam, bo też chcę się dowiedzieć o nich czegoś więcej.... wiadomo jak przez ten cały rok ostatecznie działali i jakie są plany na kolejny? ktoś coś wie?

Wiktoria

Jedni z Was piszą, że spoko się tu pracuje. Inni, że nie. Ale ogólnie zarobki ponoć są spoko. Ile konkretnie one wynoszą?

PaniK
Kandydat

Jakiś czas temu wziełam udział w rekrutacji. Zaprosiła mnie na nią firma rekrutująca dla Robyga. Moja kandydatura została rozpatrzona pozytywnie ale niestety kilka czynników zdecydowało, że nie przyjęłam oferty. Na pierwszym etapie zapytana o to, podałam swoje wymagania finansowe. Robyg zaproponował w mojej opinii kwotę o wiele mniejszą niż podałam. Zmarnowali czas swój i mój zapraszając na drugi etap i wiedząc, że nie dostanę takiej kwoty jakiej oczekuję. Rozumiem pracodawca też chce negocjować warunki, ale bez przesady. Kiedy ja powiedziałam rekruterowi, że w takim razie moje warunki finansowe też się zmieniają na wyższe to zrobiło się nerwowo. Zapytałam także o zasady premiowania miesięcznego i kwartalnego i otrzymałam informację " łatwiej dostać niż nie dostać"... Generalnie rozmowy z Robygiem przebiegały w przyjaznej atmsaferze i gdyby nie to wrażenie, że pracodawca już na etapie rekrutacji gra na niejasnych zasadach to zapewne podjęłabym się tej pracy.

Kandydat
Kandydat
 Pytanie

Cześć, Aplikuję na stanowisko w ROBYG S.A. Chciałam zapytać o kilka kwestii: - czy w firmie jest możliwość pracy zdalnej / hybrydowej? - czy organizowane są wyjścia / wyjazdy integracyjne? - jak w ogóle z atmosferą w biurze?

Kar33
Kandydat

Organizacja trochę kuleje bo nie otrzymałem odpowiedzi dopiero po telefonie dostałem informację, że wybrali innego kandydata. Fajna rozmowa, sympatyczna pani rekruterka i online. Pytania standardowe, ogólnie ciekawa oferta, natomiast ogólnie w biurze mają podobno małą rotację i trudno się dostać.

Pracownik
Były pracownik

Jako były pracownik jestem w stanie powiedzieć, że praca w Robygu w Gdańsku to najgorsza rzecz jaka spotkała mnie w dotychczasowej karierze. Zdecydowanie odradzam.

B
Były pracownik
@Pracownik

Tak jest tam jedna Pani, która z niewiadomych przyczyn (a może wiadomych) czuje sie bezkarna. Poniża ludzi, traktuje ich jak (usunięte przez administratora) W mojej opinii sama ukrywa swoje frustracje tym! Kłamie i nigdy nic nie jest jej wina!

Urszula
@B

Nie ma ludzi bezkarnych ani niezastąpionych. Czemu tego nigdzie nie zgłosicie? Jest wiele instytucji które mogą wam pomóc.

Pytanie
 Pytanie

Czy w ROBYG S.A. zatrudniani są obcokrajowcy?

Brak szacunku do kandydata
Kandydat
 Pytanie

Aplikowałam do biura w Warszawie, do pani Katarzyny. Konkurs jest 2-etapowy, tzn. do 2 etapu przechodzą 2 osoby i jedna z nich dostaje robotę. Dostałam informację od pani Natalii z HR, że przeszłam do 2 etapu i że się będa ze mna kontaktowali "w przyszłym tygodniu". Minął ponad miesiąc i nic, zero jakiegokolwiek kontaktu z ich strony, ani żadnej info. w stylu, że dziękują za udział, ale nie i bla bla bla. Nie jestem byle leszczem, mam duże doświadczenie zawodowe. Żeby tak mnie potraktować?!! Robyg to pracodawca skrajnie niepoważny. Zastanówcie się 2 razy zanim wyślecie aplikację.

Kulka
Kandydat
@Brak szacunku do kandydata

Oj tak, zgadzam sie. Ta sama sytuacja.

Urszula
@Kulka

Może zapomnieli? :D Ludzie, zdarza się. Chociaż takiego emaila z jednym zdaniem "Dziękujemy za rekrutacje, ale wybraliśmy innego kandydata" zajmuje mniej niż minutę, więc mega słabo z ich strony.

Bud
Pracownik

Przeciętna wypłata i duze wymagania. Widać, że część osób się nie orientuje po co tu jest, ale ja mam akurat fajnego kierownika i nie narzekam.

Urszula
@Bud

Jak zespół jest fajny to można spokojnie pracować. A napisz proszę na jakim jesteś stanowisku i czy kobiety też tak pracują? Szukam jakiejś nowej, lekkiej pracy.

Klientka
Klient
 Pytanie

Pytanie do pracowników niższego szczebla, nie przesiąkniętych jeszcze tym ... Dlaczego Robyg traktuje swoich klientów po podpisaniu umowy jak śmieci ? Czy to nastawienie jedynie na kasę i taka lekceważąca polityka i przyzwalanie na to zarządu czy po prostu przypadek, że w jednej firmie zebrało się tylu złych i niekompetentnych ludzi. Kupiłam u nich mieszkanie wydając oszczędności życia a traktują mnie jak największego wroga i śmiecia gdy o cokolwiek się do nich zwracam. Takich opinii jak moja jest mnóstwo w internecie ... o wile więcej niż o jakiegokolwiek innego dewelopera. Także nie jestem odosobniona.

Robyg firma rodzinna
Klient
 Pytanie
@Klientka

W biurze w Warszawie pracują sami znajomi i rodzina. Tzw. osoby z polecenia. Więc czemu tu się dziwić? Mogę jedynie pani współczuć.

MajkiMajk
Klient
 Pytanie
@Klientka

Dużo w tym co piszesz prawdy, ale muszę trochę wziąć ROBYG w obronę. No bo po pierwsze: nie jest to jedyna firma developerska w Polsce, która ma ten problem. Co więcej, śmiem twierdzić, że podobnie sytuacja wygląda u wszystkich; z większym bądź mniejszym natężeniem, ale jednak. Po drugie: to nie jest tak, że pracownicy tej firmy są niemili bo nienawidzą ludzi i nic ich nie obchodzi od momentu sprzedaży mieszkania. Problem tkwi w tym, że sfera rękojmi i gwarancji jest w Polsce przeregulowana i czasem przesadnie faworyzuje rzekomego poszkodowanego w procesie dochodzenia do swojego. Opiszę sytuację, która to rozjaśni: Jesteś pracownikiem od kontaktów z klientami w ROBYG. Codziennie dzwoni do Ciebie kilkanaście, jeśli nie "ileśdziesiąt" osób z zarzutami zaniedbania czegoś po stronie dev., pretensjami o opieszałość. A Ty, choćbyś wiedział, że druga strona ma rację, nie możesz dać jej takiego przekonania ani potwierdzić głośno; lawirujesz, starasz się jakoś temat rozwiązać. I czasem polecenie z góry "Bah, nie uznajemy tej usterki czy wady, bo polski system pozwoliłby klientom gonić nas po sądach przez następne 10 lat". Jak to? Ano dlatego, że takie rzeczy się nie przedawniają, jeśli wejdzie pozew. Dalej: jeden przegrany proces czy uznanie jakiejś "wady" natury ogólnej, ale co do której jest ileś tam wątpliwości (np. słynne zacieki na szybach balkonowych), zrobiony choćby na zasadzie "a masz tu, naprawimy bo CIę lubimy" może skończyć się kilkunastoma latami procesów i wymianą choćby tych balustrad na wszystkich wybudowanych 5 lat wstecz nieruchomościach. Taką perspektywę mają pracownicy Robyga. Więc zniechęcają póki mogą.

Katie
Klient

Chyba nie wszyscy pracownicy robyg są zadowoleni ze swojej pracy, biorąc pod uwagę podejście niektórych na budowie. Czesc osob rzezywiscie pomocna ale jak doszlo do naprawy usterek u nas to trafilismy ekipe, z którą nijak nie szło się dogadać. Dopiero po naszej interwencji w biurze druga ekipa była do rzeczy i ogarnęła nawet sprawnie.

Marcin M.
Były pracownik

Duża firma i wszystko co za tym stoi - duzo procesow do nauczenia, struktura, decyzyjnosc inna niż w mniej skomplikowanych podmiotach. Pracowałem 5 lat i będę dobrze wspominał, a opuszczam firmę, bo już był czas na zmianę.

Kasia K.
Kandydat

Jako kandydatka na stanowisko związane z rachunkowością, mogę tylko pozytywnie wypowiedzieć się o całym procesie prowadzonym przez pana Macieja Kownackiego - dobra atmosfera, fajna informacja o ofercie i firmie, a też szybki feedback. Nie zdecydowałam się, ale tylko z tego względu, że oczekiwałam troszkę węższego zakresu obowiązków, a miałam alternatywną ofertę, która bardziej mi pasowała.

Pytanie
 Pytanie

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w ROBYG S.A.?

Darek P.
Pracownik

Dziwię się trochę negatywnym wpisom (wręcz wydają mi się niewiarygodne), może to zależy od działu, ale mi się tu podobało i podoba, mimo zmian, które czasem zachodzą. To duże korpo, więc wiadomo - procesy są dość rozwlekłe, ale przynajmniej w moim otoczeniu (finanse) managerowie bardzo komunikatywni i idzie się merytorycznie dogadać. Poleciłbym znajomemu

Pytanie
 Pytanie

Czy pracownicy ROBYG S.A. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o ROBYG S.A. - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w ROBYG S.A.?

  Zobacz opinie na temat firmy ROBYG S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w ROBYG S.A.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy ROBYG S.A.?

  Kandydaci do pracy w ROBYG S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. pracuj.pl 4 309 200
 2. GoWork.pl 4 049 352
 3. olx.pl - praca 3 255 228
 4. jooble.org 2 682 558
ROBYG S.A.
Przejdź do nowych opinii