Opinie o Vantage Development S.A. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Vantage Development S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Vantage Development S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vantage Development S.A. w Wrocław

baner wywiady
Pytanie
 Pytanie

Czy urlop w Vantage Development S.A. jest płatny 100%?

Vantage Development S.A.
Pracownik
@Pytanie

Tak, urlopy naliczane są zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Kandydat
Kandydat
 Pytanie

Na stronie zauważyłem ofertę pracy Doradców ds. Obsługi Najemców - na jakie wynagrodzenie może liczyć pracownik na tym stanowisku?

Hanna
@Kandydat

Ciekawe czy ci ktoś powie, skoro na stronie nawet widelków nie opublikują, wielka tajemnica. A ta oferta jeszcze jest?

Pytanie
 Pytanie

Czy urlop w Vantage Development S.A. jest płatny 100%?

Vantage Development S.A.
Pracownik
@Pytanie

Tak, urlopy naliczane są zgodnie z obowiązującymi przepisami.

nick
Były pracownik
@Vantage Development S.A.

b2b tylko 20 dni dodatkowo bez ostrzeżenia zabrali home office (choć nadal wpisują do ogłoszeń jako benefit)

Agata
@nick

Poważnie tak wpisują? Kiedy dokładnie zabrali, bo może zapomnieli poprawkę po prostu nałożyć czy coś? I czemu zabrali tak właściwie? :(

Vantage Development S.A
Pracownik
@nick

Osoby współpracujące z firmą na zasadzie B2B mają 20 dni płatnej przerwy w świadczeniu usług. W kontekście pracy zdanej to każdy z obszarów ma własne zasady uzależnione od rodzaju wykonywanej pracy. Dlatego informacja, iż możliwość pracy zdanej została zablokowana nie jest prawdziwa. Są obszary, które pracują w większości zdalnie ale są i takie, których zakres obowiązków nie umożliwia wykonywania zadań na tzw. home office.

tadek Nowy wpis
Pracownik
@Pytanie

O tak, nawet wskazane jest w dniu wolnym przyjść do pracy i dokonać pilnego odbioru - a prezes pogratuluje pracy na urlopie i wręczy wypowiedzenie

Janusz Nowy wpis
@tadek

Tobie się zdarzyło przyjść do pracy podczas urlopu i cię zwolnili? Naprawdę czy tylko słyszałeś o takiej sytuacji? Nawet jak kogoś chcą zwolnić to nie mogą poczekać aż skończy urlop?

Administrator Nowy wpis

Co możecie powiedzieć o pracy w firmie Vantage Development S.A.? Z tego, co widzę, poszukują kogoś na stanowisko Referent

Administrator

Czy w firmie Vantage Development S.A. da się zarobić 7200 ? Staraliście się tam o pracę w niedawno prowadzonej rekrutacji na stanowisko Inżynier Budowy?

ja
Pracownik
@Administrator

tak, swobodnie w 3 miesiące tyle uskładasz uważaj tylko, bo VD zwija swoją działalność budowlaną

Elżbieta
@ja

To ile w takim razie wychodzi na miesiąc? Dasz znać?

Vantage Development S.A. Nowy wpis
Pracownik
@Administrator

Wysokość wynagrodzenia związana jest z poziomem stanowiska na jakie aplikuje Kandydat oraz doświadczeniem danej osoby. Kwota 7 200 zł brutto jako wynagrodzenie podstawowe jest jak najbardziej realna do uzyskania na stanowisku Inżyniera Budowy. Komentarz o tym, że VD "zwija" swoją działalność budowlaną jest nieprawdziwa.

kandydat Wrocław
Klient

Brak jakiekolwiek odpowiedzi z ich strony co do przebiegu rekrutacji, pomimo tak pięknie opisywanych standardów na stronie internetowej, jak to wyglada na każdym jej etapie. Brak odpowiedzi na zapytania mailowe. Takie trochę (usunięte przez administratora)przyszłych chętnych kandydatów.

Hanna
@kandydat Wrocław

No to chyba czeste?? A na co się rekrutowałes jakie stanowisko znaczy?? I jak to przebiega w ogóle u nich weź opowiedz chociaż tyle

Vantage Development S.A
Pracownik
@kandydat Wrocław

Wszyscy Kandydaci otrzymują powiadomienie mailowe zaraz po przesłaniu swojej aplikacji. W kolejnym kroku, kontaktujemy się już tylko z wybranymi Kandydatami i jeśli po takim kontakcie z naszej strony zabrakło informacji zwrotnej, to najmocniej przepraszamy. Zawsze staramy się utrzymywać kontakt z naszymi Kandydatami i dbać o to, aby otrzymali odpowiedź związaną z danym procesem rekrutacji i wynikiem rozmowy rekrutacyjnej. Przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Dorota

@odpowiedź a ile trwa okres probny w tej firmie ?

Vantage Development S.A.
Pracownik
@Dorota

Okres próbny zwykle trwa 3 miesiące.

Przemysław
@Vantage Development S.A.

Czy podczas tego okresu próbnego nowy pracownik może liczyć na pomoc bardziej doświadczonych kolegów czy jest pozostawiony sam sobie?

Vantage Development
Pracownik
@Przemysław

Proces wdrożenia nowej osoby do organizacji zaczyna się od Spotkania Adaptacyjnego, podczas którego załatwiane są kwestie formalne oraz przekazywane są kluczowe informacje o funkcjonowaniu firmy i w firmie :) Każda nowa osoba może liczyć na wdrożenie w obowiązki przez przełożonego oraz współpracowników. Nowe osoby maja szansę wsparcia się wewnętrznym intranetem, gdzie znajduje się spora dawka istotnych informacji. Dodatkowo, Zespół HR na bieżąco zbiera opinie nowych osób o procesie wdrożenia i między innymi na podstawie tych informacji wciąż ulepsza ten proces, tak aby początek pracy bym maksymalnie komfortowy i efektywny dla przyjętej osoby.

Kandydat
Kandydat
 Pytanie

Na stronie zauważyłem ofertę pracy Doradców ds. Obsługi Najemców - na jakie wynagrodzenie może liczyć pracownik na tym stanowisku?

Hanna
@Kandydat

Ciekawe czy ci ktoś powie, skoro na stronie nawet widelków nie opublikują, wielka tajemnica. A ta oferta jeszcze jest?

Vantage Development S.A.
Pracownik
@Kandydat

W obecnym momencie, przyjęta polityka firmy w tym zakresie jest taka, aby nie podawać widełek płacowych dla danej oferty. Związane jest to z wieloma aspektami. Często zdarza się tak, że rekrutujemy np. specjalistę a finalnie zatrudniamy młodszego lub starszego specjalistę. Każdy poziom stanowiska ma inne widełki, a podanie ich zakresu od młodszego do starszego specjalisty mogłoby wprowadzać Kandydatów w błąd. Kontaktując się z kandydatem zawsze staramy się zapytać o oczekiwany poziom wynagrodzenia i odnieść je do danego stanowiska.

Kandytat
Kandydat
 Pytanie
@Vantage Development S.A.

Czy mogę w takim razie prosić o widełki płacowe na wspomnianych stanowiskach? Myślę, że wiedza ta pozwala zaoszczędzić ewentualny czas obu dwum stronom.

Vantage Development
Pracownik
@Kandytat

Witam, tak jak pisałam powyżej - polityka firmy nie zakłada podawania widełek przed przyjęciem danej osoby do organizacji. W ramach procesu rekrutacji w formularzu rekrutacyjnym każdy Kandydat proszony jest o podanie oczekiwanego wynagrodzenia. Jeśli po etapie selekcji aplikacji, zdecydujemy się na zaproszenie Kandydata na spotkanie rekrutacyjne, to zawsze telefonicznie weryfikujemy oczekiwania finansowe - właśnie po to, aby kwestia ta została wyjaśniona już na początkowym etapie. Tak na ten moment wyglada proces weryfikacji oczekiwanego wynagrodzenia. Zdaję sobie sprawę, że może nie być to optymalne dla Kandydata rozwiązanie. Być może w przyszłości firma zdecyduje się na jawność widełek ... ale to jeszcze nie ten czas :).

Agata

W sieci pojawiła się oferta na Inspektora Nadzoru – Branża Sanitarna. Czy ktoś z forumowiczów może opisać swoje doświadczenia związane zarówno z firmą, jak i z tym konkretnym stanowiskiem? Każda merytoryczna informacja będzie cenna i pomocna dla osób które są w trakcie poszukiwania pracy.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Insp
@Agata

Potrzebują BMW ( bierny mierny ale wierny). Nie musisz być fachowcem ale pilnowaćinteresu firmy ( nie jakości technicznej)

Jk
Klient
@Insp

Jeśli to prawda to tłumaczy wiele usterek w Dorzeczu Legnickiej - pękające posadzka na parkingu podziemnym i pękające ściany i w efekcie lejace się woda.

Pytanie
 Pytanie

Czy Vantage Development S.A. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Odpowiedź
@Pytanie

To zależy jaki dział/stanowisko. Jednak większość pracowników (szczególnie dział zajmujący się realizacją budów) jest na umowy zlecenie lub współpracę.

Pati

Vantage Development S.A. to bardzo dobry pracodawca. Czy to jest powód, że zupełnie przestaliście pisać?

anka
@Pati

zgadza się - rzetelnie płacą, fajna atmosfera

Administrator

Jak na ten moment wygląda sytuacja w Vantage Development S.A.? Czy zechcecie się podzielić z użytkownikami ciekawostkami?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Fa

Jeśli chodzi o Vantage Development S.A. to polecam ogłoszenie o pracę Referent ds. rozliczeń, bardzo dobre, zmienia się wszystko bardzo płynnie, jest dobrze, naprawdę, polecam to na szybko, zwłaszcza, że we Wrocławiu to jest firma lider, a nie jakieś tam

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Vantage Development S.A. - Wrocław

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Vantage Development S.A.?

  Zobacz opinie na temat firmy Vantage Development S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy Vantage Development S.A.?

  Kandydaci do pracy w Vantage Development S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Vantage Development S.A.
3.3/5 Na podstawie 15 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Dąbrowskiego 44
  50-457 Wrocław
 • NIP: 8960000701 KRS: 0000030117
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. pracuj.pl 4 309 200
 2. GoWork.pl 4 049 352
 3. olx.pl - praca 3 255 228
 4. jooble.org 2 682 558
Vantage Development S.A.
Przejdź do nowych opinii