Vantage Development S.A.

Wrocław

Opinie o Vantage Development S.A.

Agata

W sieci pojawiła się oferta na Inspektora Nadzoru – Branża Sanitarna. Czy ktoś z forumowiczów może opisać swoje doświadczenia związane zarówno z firmą, jak i z tym konkretnym stanowiskiem? Każda merytoryczna informacja będzie cenna i pomocna dla osób które są w trakcie poszukiwania pracy.

Insp
@Agata 03.08.2017 14:18

Potrzebują BMW ( bierny mierny ale wierny). Nie musisz być fachowcem ale pilnowaćinteresu firmy ( nie jakości technicznej)

Pati

Vantage Development S.A. to bardzo dobry pracodawca. Czy to jest powód, że zupełnie przestaliście pisać?

Fa

Jeśli chodzi o Vantage Development S.A. to polecam ogłoszenie o pracę Referent ds. rozliczeń, bardzo dobre, zmienia się wszystko bardzo płynnie, jest dobrze, naprawdę, polecam to na szybko, zwłaszcza, że we Wrocławiu to jest firma lider, a nie jakieś tam

Zostaw opinię o Vantage Development S.A. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vantage Development S.A.