Opinie o Stalgast Logistic Sp. z o.o. w Warszawa Staniewicka 5

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Stalgast Logistic Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Stalgast Logistic Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stalgast Logistic Sp. z o.o. w Warszawa Staniewicka 5

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Stalgast Logistic Sp. z o.o.?

Kosa Nowy wpis

Minusy: brak (pozapłacowego) systemu motywacyjnego, brak działu HR, decyzje oraz pomysły utykającego na poziomie nieprzygotowanej do pełnienia swoich obowiązków kadry menadżerskiej, która dba tylko o swoje własne interesy oraz nierówne traktowanie czyli aby zachować miejsca pracy tniemy pensje ale nie wszystkim. ;-), chaos organizacyjny (!!!). Plusy: ludzie.:-) co ciekawe, najbardziej krytycznie na temat firmy wypowiadają się Ci pracownicy, którzy pracują w firmie najdłużej. Z perspektywy czasu polecam pracę w firmie osobom bez dużego doświadczenia, na max. 2- 3 lata - na start - nie dłużej.

Diego z Drzewicy Nowy wpis

Z cyklu złote myśli pana F... Pamiętajcie kto płaci wasze rachunki .... Hmmm...? Niech zgadnę Stalgast ? A może Ja sam ? Oto rodzi się pytanie ....

Jakie wartości są cenione w Stalgast Logistic Sp. z o.o.?

Byłem i zwątpiłem

Wartości ? Jakie wartości ? Jeśli nie pracujesz jeszcze w tym bałaganie jeśli masz jakieś ambicje to lepiej szukaj dalej .... W tej firmie nie zwykło się doceniać pracowników tu ewentualnie można popaść w depresję pracowniczą. Od kierownika magazynu rudego jąkatego fleta po jego pudelka pierwszego konfidenta w firmie o męskim imieniu Albin to kogo poznasz na start po jakimś czasie poznasz że nie warto podawać im ręki ...co tam się ceni jak chyba wszędzie kablowanie donoszenie podpierd..... lanie bo jak wejdziesz między wrony to nie kracz jak rudy i Balbina

Urszula
@Byłem i zwątpiłem

Oj widzę, że masz strasznie krytyczną opinię co do nich i chyba serio się poznałeś. A ile w sumie tam robiłeś?

Byłem i zwątpiłem Nowy wpis
@Urszula

Droga Urszulo mój staż pracy jest tu akurat mało ważny ale był na tyle długi by poznać praktycznie każdy zakątek stalgastu ... Odnośnie mojego poprzedniego posta ... nie jest tajemnicą to o czym napisałem to jest powszechne zdanie większości ekipy w stalgascie ... Ludzie pokroju Rudego czy Balbiny nadają się co najwyżej do smażenia frytek na dworcu a nie do kierowania kimkolwiek ... Ktoś kiedyś powiedział że tam gdzie kończy się szacunek tam zaczyna się stalgast i coś w tym jest jeśli nie masz szacunku do pracowników to poprostu ich nie masz... I to właśnie dzieje się z stal-szmelcem

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Stalgast Logistic Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Stalgas w upadłości

Widać już gołym okiem że firma upada. Pracownicy wypaleni zawodowo i nerwowo. Zero motywacji-doskonale wiedzą, że zostali (usunięte przez administratora) przez firmę. Obcięli połowę kasy na pół roku a towar się sprzedawał normalnie. Wszyscy już o tym mówią otwarcie to jest główny temat pracowników w całej firmie. Tragiczne w skutkach decyzję synów prezezesa zmusiły go do powrotu do Polski i odcięcie synów od jakichkolwiek decyzji żeby jeszcze bardziej firma się nie posypała.

Zibi
@Stalgas w upadłości

Szacunek szacunek szacunek... Nie masz go do pracownika to i sam go nie dostaniesz!!!

Xxl
@Stalgas w upadłości

Piszesz brednie, widać że nie pracujesz w tej firmie. Gdybyś pracował wiedziałbyś co się dzieje obecnie. A dzieje się dobrze :)

X
@Xxl

Jedyne dobra rzecz która się zadziała od lat w tej firmie to zdegradowanie tych rozpieszczonych szczeniaków. Szkoda tylko starego bo zamistast spokojnie na emeryturce odpoczywać w Kanadzie to musi sprzątać po swoich nieudolnych synach...

@Elohim może chcą tak zadbać o ekologię?

Elohim

Ta Firma to smiech na sali ! Wybudowali spora firmę, Taka nowoczesna: A pracownicy maja zakaz przyjeżdżania do pracy autem: ! Uwierzycie brak parkingu !!! Tylko rowerem lub autobusem..... Temu ludzie rezygnują z tego powodu...

@Elohim

Pracodawca wprowadził zakaz przyjeżdżania autem do pracy zatrudnionym pracownikom? Jestem zszokowany tym, co napisałeś, dlatego, proszę o wyjaśnienie. Mam nadzieję, że wygląda to zupełnie inaczej.

Elo
@Adam

Tak jest ptzepustki dostali tylko kierownicy i ich znajomi a reszta autobusami albo poza obiektem na drodze. Narazie tam stawiaja samochody ale jak zacznie sie obok budowa to zabronia i zostaje autobus. Mozna sobie tam podjechac kolo 9 i zobaczyc co sie dzieje.

@Elo

W okolicy budynku nie ma żadnego innego miejsca, gdzie pracownicy mogliby zostawiać swoje samochody? Czy próbowaliście wynegocjować jakieś warunki w tej sprawie z pracodawcą?

Elo
@Anna

Tak negocjowalismy i wynegocjowalismy autobus i otwarcie furtki z tylu zakladu od strony przystanku ale tylko w niektorych godzinach ktore nikomu nie pasuja i trzeba zasowac z kilometr dookola firmy

@Adam

Tak wyglada to inaczej, Po pracy trzeba grzać rowerkiem trasa 7 gdzie tiry itp: teraz szybko robi się ciemno, polecam a ty Adaś bedziesz zszokowany jadac rowerkiem jak przyjdzie ten okres i padać bedzie marznacy deszcz..... Zaś twoja firma ma Cię w (usunięte przez administratora) nawet tego nie kryjac.....

@Elohim

podobno w Warszawie komuś pod koneserem ukradli samochód

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Stalgast Logistic Sp. z o.o.?

Stalgfast

Heyo podyslam gotową listę pytań od HR: 1.czy jestes w stanie pracować za bardzo małe wynagrodzenie wiedząc że nie masz żadnej przyszłości w tej firmie? 2.czy jeżeli nagle wyślemy maila że od poniedziałku przez następne pół roku będziesz pracować za 50% swojej pensji będziesz z uśmiechem jeszcze robić darmowe nadgodziny i nie będziesz zadawać (usunięte przez administratora) pytań typu "czy skoro dostajemy mniej pioeniędzy to powinniśmy mniej pracować"? 3. Czy nie przeszkadza Ci fakt, że jak jest kryzys z firmie to pierwsze co robią to obcinają wszystkim pensje traktując cie przedmiotowo, a nie ubiegają po jakieś dotacje, bo pewnie ukrywają coś przed skarbówką?

Kinga

Czy rozmowa kwalifikacyjna ma więcej etapow ?

Agnieszka

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej przy Placu Konesera. Całokształt rozmowy wywarł na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Czuć było profesjonalizm i odpowiednie traktowanie kandydata. Rozmowa bardzo rzeczowa, kompetentny HR, zgodnie z zapewnieniami dostałam odpowiedź w ciągu dwóch tygodni. Pracy nie dostałam, zostało mi wytłumaczone czemu. Był to taki feedback o jakim mnie zapewniano i jakiego oczekiwałam. Po tej rozmowie mam bardzo pozytywne wrażenie o firmie. Jeśli kiedyś będzie Jeszce rekrutacja to na pewno zaaplikuje.

@Agnieszka

I tak każdy wie że to samoreklama, czemu usuwane są komentarze ? Gdzie wolność słowa?

Ilonka Alter Ego

Ilonko, jak Ty sama siebie rekrutowałaś to nic dziwnego że Ci się podobało...

Ilonka Alter Ego
@Agnieszka

Ilonko tak z ciekawości ile teraz kosztuje promowanie postu przez pracodawcę na GoWorku? Jakoś dziwnym trafem Twój wymyślony post jest na samej górze mimo że ma najwięcej minusów, a niżej są prawdziwe, które mają więcej plusów?? Nie lepiej było te pieniądze oddać pracowniom za zaległe pensje??

Nie ważne

Firma ma gdzies pracowników. Podwyżek brak, nie polecam

Nie usuwajcie prawdy!

Widzę, że wpisy są usuwane, więc w skrócie co tak na prawdę się dzieje w tej firmie: - z powodu Covid obniżyli pensje o 40% + zabrali premię czyli w sumie o 60-70% (druga połowa wynagrodzenia jest w premii, żeby nie płacili podatków) argumentując, że robią to dlatego żeby nikogo nie zwalniać - kazali iść na zasiłki rodzinne i bezczelnie kazali pracować na zwolnieniach (!) - teraz wracają pensje, ale nie w całości tylko w premiach żeby znowu ominąć podatki - pracownica, która przez pół roku pracowała za pół darmo, zaraz przed powrotem normalnych pensji została zwolniona !!! - teraz mają iść jeszcze dalsze zwolnienia, bo minął już okres kiedy pracownicy pracowali za pół darmo, więc nie ma sensu ich już trzymać

Jakie są mocne strony pracodawcy Stalgast Logistic Sp. z o.o.?

Świeży

Potrafią za wszelką cenę zabrać jak najwięcej pieniędzy tylko dla siebie. Przykładowo, w jeden dzień zapraszali po kolei pracowników i ich wyrzucali. Ludzie wychodzili z płaczem i przerażeniem. Zwolnili nawet człowieka który pracował 40 lat w 5 min.

jam
@Świeży

Nie widziałem żeby chociaż jedna osoba została zwolniona ze Stalgast Logistic od wybuchu pandemii. Zwolnili człowieka ktory pracował 40lat?!? Wow to faktycznie szacun biorąc pod uwagę to że firma działa od 25 :) pozdro

Indyk

W tej pracy nie wiesz kiedy wyjdziesz, a jak poszli po 8h do szatni to wpadl Albin i mówi do nich a pytaliście się czy możecie iść..... Dokończył: nast razem pytajcie !!!!!!! (usunięte przez administratora) !!!!!!! Totalny

Mateusz

Stalgast z dnia na dzień wysłał maila, że wszystkim obcina 40% wynagrodzenia + premię (większość żyje z premii kwartalnej, specjalnie nie dają podwyżek tylko premie, aby nikt przypadkiem nie poszedł na L4 bo od razu tną premię). W efekcie ludzie stracili ok 60% wynagrodzenia na pół roku bez żadnego zwrotu, ale za to mają jeszcze więcej pracować zdalnie. Nie obchodzi ich, że ludzie mają dzieci do wyżywienia czy kredyty do spłacenia, ale za to martwią się o swoją "rodzinną" firmę. Co najlepsze, kto ma dzieci kazali iść na zasiłek dla dzieci, żeby ZUS płacił a nie oni, ale bezczelnie każą jeszcze pracować. Mimo, że są na zasiłku Uszyński i reszta wydzwaniają do pracowników i "zachęcają" do nie legalniej pracy za zwolnieniu. P.S. Nie usuwajcie wpisów, będę ponownie wrzucał zrzuty ekranu.

Czemu co jakiś czas pojawia się wpis osoby która próbuje złagodzić rozmowę głupimi pytaniami ? Czyżby manager według szablonów (usunięte przez administratora) próbował zaznaczyć swoją obecność? Brawo ! Szanujmy się.

Human Resources Manager, w skrócie HR Manager, to inaczej Kierownik Działu Personalnego, a więc działu, zajmującego się planowaniem ścieżki kariery pracowników firmy, organizowaniem szkoleń, mających rozszerzyć ich kompetencje, a także pozyskiwaniem nowych pracowników. HR Manager posiada bardzo szeroki zakres obowiązków; organizuje proces rekrutacyjny, sprawuje nadzór nad weryfikowaniem aplikacji, wytycza ścieżki rozwoju dla dotychczas zatrudnionych w firmie osób, organizuje szkolenia i konferencje dla tychże, wyznacza obowiązki dla konkretnych stanowisk, a także prowadzi szereg działań, mających na celu usprawnienie procesu komunikacji wewnętrznej w firmie. Manager ocenia osiągnięcia pracowników, negocjuje warunki ich zatrudnienia, względnie awansów, a wszystko to wykonuje we współpracy z podległym zespołem specjalistów do spraw Human Resources. HR Manager utrzymuje także stały kontakt z instytucjami doradztwa personalnego, urzędami pracy i firmami, organizującymi szkolenia pracownicze. WYMAGANIA Osoba aplikująca na stanowisko HR Managera musi legitymować się dyplomem ukończenia wyższej uczelni ekonomicznej, preferowane kierunki to zarządzanie, marketing i temu podobne. Konieczne będzie także wieloletnie doświadczenie w zakresie HR, oraz umiejętności zarządzania kapitałem ludzkim. Osoba zatrudniona na tym stanowisku musi posiadać wiedzę z pogranicza wielu dziedzin, a także szczególne umiejętności interpersonalne. HR Manager to osoba posiadająca intuicję w wyszukiwaniu potencjalnych pracowników firmy i organizowaniu ścieżki zawodowej dotychczasowych. WARUNKI PRACY Praca HR Managera to nie tylko praca biurowa, to także kontakty z pracownikami i instytucjami zewnętrznymi. To praca łącząca w sobie charakterystyczne cechy wielu innych stanowisk i odbywająca się w wielu miejscach. MOŻLIWOŚCI ZATRUDNIENIA HR Manager to stanowisko funkcjonujące w wielu dużych firmach, obracających się w granicach różnych dziedzin i sektorów rynku. ZAROBKI Zarobki na tym stanowisku, kształtują się, według niezależnych portali, w granicach od 6000 do 10000 złotych brutto miesięcznie, i mogą zostać powiększone o dodatkowe, okresowe premie i dodatki

Czy dyżury międzyświąteczne w Stalgast Logistic Sp. z o.o. obstawiają najmłodszymi stażem?

Pfff

Zaklad sam wybiera kiedy jest jakas przerwa. Przewaznie remament i przymusowy urlop dla wiekszosci

Maja
@Pfff

I rozumiem, że jest to urlop rozliczany z urlopu pracownika tak? Nie jest to dodatkowa pula dni wolnych właśnie na takie okazje? Proszę o doprecyzowanie.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Stalgast Logistic Sp. z o.o.?

Stary pracownik z Warszawy

Na kilkanaście lat pracy w Warszawie z magazynu awansowały 3 osoby. Jedna za donoszenie,druga po znajomosci i trzecia bo dyrektor go bardzo lubił. Zwykły pracownik nawet jak by był wybitną jednostką ale się nie podlizywał dyrekcji nie ma szansy awansowac. Myślę że w Radomiu bedzie tak samo lub gorzej.Kierownika serwisu który przeszedł z Wawy zwolnili żeby zastąpić swoim znajomym z Radomia.

@Stary pracownik z Warszawy

Z tego co piszesz wynika, że awansy wewnętrzne nie zdarzają się często. Czy jest możliwość brania udziału w szkoleniach, dzięki którym można podnosić kwalifikacje zawodowe?

Stary pracownik z Warszawy
@Piotr

Pracując jako magazynier w tej firmie jedyny kurs który może zrobisz to kurs na wózki widłowe i kurs BHP bo są potrzebne do pracy. Innych w Warszawie nie było. Jak ktoś nie musi i ma możliwość znalezenia innej pracy to polecam firme omijać z daleka.

stary pracownik z wawy

Firma przeniosła się do Warszawy z powodu końca terminu wynajmowanego magazynu.Ktoś mądry stwierdził iż taniej będzie wybudować magazyn w Radoniu i zatrudnić nową (tanią)siłę roboczą. W Warszawie pracownikom mówiono iż wszystkich chętnie zabiorą ze sobą bo nie chodzi o koszty czynnika ludzkiego tylko wynajmu. Po czym z 20 paru osób pracujących na magazynie dyrektor logistyki zaproponował prace tylko trzem osobą na obecnych warunkach i stanowiskach a dwóch zgłosiło się samemu. Nikomu więcej nic nie oferowano żadnych rozmów i propozycji a mimo to na zebraniu na pożegnanie pracowników magazynu (usunięte przez administratora) stwierdził że rozmowy były ze wszystkimi i niestety nikt nie chciał pracować w Radomiu(odległość nie do pokonania)BZDURA TOTALNA.Dyrektor logistyki po prostu ma swoją wizję swojego magazynu i miał pracowników Warszawy w (usunięte przez administratora) a na dodatek szkoda było dopłacać im kasę za przejście(tzw. Pan oszczędny). Co do akordu to w Warszawie zawsze tak było ze pracowało się po 10-11 godzin dziennie , jak ktoś się sprzeciwiał lub zostawały zamówienia to robił zebranie i groził zwolnieniami lub obiecywał premię. Przepracowałem ponad 10 lat i poczułem się wyrzucony jak niepotrzebny śmieć którego bez problemu można zastąpić innym pracownikiem. Dziwię się zarządowi który na to pozwolił bo firmę zbudowali praktycznie pracownicy magazynu którzy nie raz poświęcali życie prywatne dla dobra firmy. Sam mam nadzieję ze (usunięte przez administratora)dostanie to na co zasługuje i ktoś się obudzi i zacznie słuchać pracowników najniższego stopnia. Pracy w tej firmie nie polecam ludziom którzy chcieli by się rozwijać, ambitnych i z pomysłem co usprawnić by było lżej system jest taki ze (usunięte przez administratora) wiedzą wszystko najlepiej a ty się nie wychylaj nie dyskutuj i rób swoje nawet jak jest to bez sensu bo tak to robimy od 20 lat a jak nie to (usunięte przez administratora). Praca dla ludzi którzy muszą pracować nie mają innych możliwości i mają silną psychikę.

Elochim
@stary pracownik z wawy

Firma przeniosla się do Radomia

@stary pracownik z wawy

Dyrektor Logistyki, Stworzył nowy system niewolnictwa godzinowego ( do ostatniego kwitu ) bo po co wprowadzać w firmie uczciwy system pracy dwu zmianowej... ! Ich chaslo: bedziesz mial banan na twarzy po wyplacie.... Za 240 godzin, kupę godzin zleconych....

Elohim

Firma chwaliła się w Warszawie iż, Obrót firmy to 100mln EU, zaś obecnie pracuje juz 7 miesiac w Stalgast Logistic, a żaden pracownik nie otrzymał odzieży ochronnej wraz z obuwiem z noskiem, Za to akord ponad ludzkie możliwości, Szczegóły w krotce.....

elochim
@Elohim

Witam, Tak wygląda umowa akordowa w Stalgast Logistik, ul, Inwestycyjna 15 https://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/PEmVy8liRyn4EYUsDab2OXLOKjEHPH https://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/GeACJENTL2SKqq8MDrjG4sI9VuDVjs a tu myk https://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/rsUNicTIlXZrZMw~p85HP2q~wHS3Md Od poczatku, pracujesz na tzw. linie, strzelając skanerem w drukarke, 1 linia to 59 gr netto, nie ważne czy to 1 widelec, czy 12 palet tego samego towaru, który musisz ostreczować, opaskowac oraz wystrzelić dokumenty, i nakleić listy przewozowe, jesteś w kłopocie gdy to 12 palet tej samej mikrofalówki, ponieważ musisz ręcznie wprowadzić do skanera numery seryjne.... gdy brak pobrań stoisz 30 min za darmo, wtedy kierownik twierdzi ,że trzeba było iśc na godziny pracować, częste awaie systemu informatycznego po 1h, lub takie zawieszki, sam musisz szukać pracy zleconek, którą musisz potem zgłosić że idziesz na godziny. przy akordzie dobre coo sytem tak stworzył dyrektor logistyki, że nie zarobisz w 8h, to przykład z Warszawy, gdzie ten system był ok 12 lat... pracownik przychodził przeważnie godzine wcześniej, robił plyny adr, potem musiał pracować godziny zlecone, sprzatanie i inne prace, np: kontener.. Wracał ok godz 14 i tłukł linie w akordzie ile wejdzie, w miesiącu min 240h.... żeby zarobić..... System tak wygląda że potem otrzymujesz 1dnia, nast miesiąca pasek fikcyjny od kierownika, z iloscią, godzin zleconych, nadliczbowych, lini... z tego liczą ci akord, i giną godziny w pasku od ksiegowej brak 50siatek.... przyklad ja zrobiłem w miesiącu 2958 lini, 18 zleconych, 9 nadgodzin. a to luty najsłabszy z miesięcy w roku.... Ja otrzymałem 3300 brutto, plus dodatek od dyrektora w kwocie 350zł, za barak chlodnictwa. a kolega zrobił 3500 lini, ok 48 zleconych i otrzymał pasek w kwocie 6400, brutto...... dla niektórych system jak by był ustawiany, nie wysiedzisz 240h, nie zarobisz.... totalny obóż pracy, Osobiście nie polecam nikomu, nawet wrogowi bo tak się pisze.... niektórzy jedzą przy tych liniach w trakcie braku pobrań strzelając w drukarkę.... rezygnuje dając wypowiedzenie na porozumienie stron.... (usunięte przez administratora)

elohim

załączniki w górny pasek przeglądarki, inaczej nie przekieruje

(usunięte przez administratora) Umowa akord/ str2 Wklej u gory przegladarki

Zostaw merytoryczną opinię o Stalgast Logistic Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Stalgast Logistic Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stalgast Logistic Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stalgast Logistic Sp. z o.o.?

Stalgast Logistic Sp. z o.o.

Stalgast Logistic Sp. z o.o.