Opinie o HORTEX sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie HORTEX sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w HORTEX sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HORTEX sp. z o.o. w Warszawa

szkoda czasu i nerwów

W Hortex niestety bardzo źle się dzieje. Niestety, ponieważ jest też sporo bardzo wartościowych ludzi, dobrych pracowników, z ogromną wiedzą do przekazania. Niestety również przyzwyczajonych do nienormalnych warunków pracy i usprawiedliwiających je. (usunięte przez administratora) Wiedza przekazywana jest z filmików ze spotkań, ponieważ rotacja jest tak duża (ponad 100%), że najzwyczajniej nie ma kto jej przekazywać. Powoduje to wiele błędów i jakość sprawozdań pozostawia wiele do życzenia, (usunięte przez administratora) Trzymam kciuki, że po zmianach sytuacja się poprawi. Trzymajcie się tam! Jednak na ten moment zdecydowanie odradzam zatrudnienie się w tej firmie. Szkoda czasu i nerwów.

Inez
@Wr

37 lat pracy? czy jest przy tym szansa na krótki jej opis? Mam na myśli jakaś ścieżkę kariery lub cokolwiek. co powodowało, że jednak przez taki okres czasu podejmowano się zatrudnienia?

Oceni ktoś prace przedstawiciela handlowego? Widziałem te opinie od jednego pana z wyjaśnieniem odnośnie swojego odejścia z tym ze handlowcy są chyba nieco bardziej niezależni od samej struktury? Wskaże ktoś wprost jakie są widełki placowe, żebym wiedział czy w ogóle dalej się interesować?

Hela
@Szwajbel

Nikt nie przekroczył tej przytaczanej przez was stawki 4 400 zł? Jakie konkretnie obowiązki są wam ' dorzucane' skoro wizyty wymieniasz osobno? Próbował ktoś rozmawiać o podwyżkach?

szkoda czasu i nerwów

@szkoda czasu i nerwów

A to masz jakieś informacje o tym, że jakieś zmiany się właśnie tutaj szykują? Co to mają być za zmiany? Co to za praktyki i polecenia, które są niezgodne z przepisami?

Szkoda nerwów

@Kornelia myślę, że Twój komentarz nie jest na poziomie. Każdy ma prawo ocenić pracodawcę, nawet jak jest "za burtą". Akurat komentarz, do którego się odnosisz uważam za rzetelny w porównaniu do niektórych, które się tutaj pojawiały.

@Szkoda nerwów

Mnie podobnie jak poprzednika interesuje wzmianka o tych zmianach. Czego dotyczą? i czy nie zostały już po tych paru miesiącach przypadkiem wprowadzone? Zastanawiam się na ile ta powyższa opinia jest jeszcze aktualna?

Wr Nowy wpis
@szkoda czasu i nerwów

Czasu i nerwów to mało szkoda zdrowia po 37 latach pracy musiałem odejść tylko żałuję że tak puzno

Inez Nowy wpis
@Wr

Przywracam usuniętą opinię

(usunięte przez administratora) Czemu odszedłem? 1. bo nie ma narzędzi poza nakładką excel, która jest mało elastyczna - niby o tym wiedziałem, ale...są i kolejne powody, 2. bo zarządzanie działem jest w myśl zasady chaosu, z którego być może coś się wyłoni, 3. bo szkoda mi czasu na pracę w dziale, który pracuje trochę jak w statr-upie, mimo, że to dział w dużej firmie z tradycjami, 4. bo wiedziałem, że jest chaos, ale nie aż taki 5. bo (usunięte przez administratora)nie dba o to, by jej podległy pracownik, przekazał zadania od A do Z, a nie po łebkach ostatniego dnia pracy (kontroler mrożonek) 6. bo pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz, 7. bo mimo, że Hortex czekał na mnie długo (miałem 3 m-ce wypowiedzenia) to w momencie, w którym przyszedłem, odniosłem zupełnie inne wrażenie (zrządzenie losu, że tak się stało, ale patrz punkt 6) 8.(usunięte przez administratora) 9. bo miał być HO dwa dni w tygodniu, a potem okazało się, że nie ma. Czemu pracowałem zamiast iść na L4? Bo Przełożona, (usunięte przez administratora), jest osobą, której nie mógłbym tego zrobić. Nie ma sensu ściemniać, jeśli Ktoś wychodzi do Ciebie z otwartością i życzliwością. To Ona trzyma ten Zespół, ogarnia zadania, ma wiedzę i zdolności interpersonalne, które powodują, że chce się z Nią pracować, mimo przeciwności. Ogólnie zatem, póki Pani (usunięte przez administratora) trzyma na wszystkim swoją pieczę to nie polecam tego miejsca dla osoby doświadczonej - szkoda czasu. Ja po półtora miesiąca pracy jestem już w innej firmie i z radością mogę powiedzieć, że tym razem jestem w miejscu, w którym faktycznie jestem potrzebny i od pierwszego dnia tak się czuję. Może czucie w pracy nie jest najważniejsze, ale pierwsze wrażenie można zrobić raz. W życiu prywatnym, jak i zawodowym. Szanowne Panie (usunięte przez administratora)- dacie radę postawić ten Zespół na nogi. Zaufajcie (usunięte przez administratora) - Ona ma wiedzę, energię i zapał, może być filarem, jeśli na to pozwolicie. Nie ma co łatać dziur, trzeba stanąć oko w oko z prawdą i nie opowiadać Kandydatom bajek pt. "(usunięte przez administratora) Cię wszystkiego nauczy". (usunięte przez administratora)

Wersja bez cenzury, z 07/23 Nowy wpis
@Przywracam usuniętą opinię

NIEŁADNIE - znikające opinie.... :) na szczęście tak jak obiecywałem - mam kopię. Poczułem się przywołany do tablicy. Odszedłem, bo moja wizja po rozmowach z HR-em oraz Dyr. D, i rzeczywistość się rozjechały. Rekrutowała mnie nie Anna B, tylko Amelia. Czemu odszedłem? 1. bo nie ma narzędzi poza nakładką excel, która jest mało elastyczna - niby o tym wiedziałem, ale...są i kolejne powody, 2. bo zarządzanie działem jest w myśl zasady chaosu, z którego być może coś się wyłoni, 3. bo szkoda mi czasu na pracę w dziale, który pracuje trochę jak w statr-upie, mimo, że to dział w dużej firmie z tradycjami, 4. bo wiedziałem, że jest chaos, ale nie aż taki 5. bo Dyr. nie dba o to, by jej podległy pracownik, przekazał zadania od A do Z, a nie po łebkach ostatniego dnia pracy (kontroler mrożonek) 6. bo pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz, 7. bo mimo, że Hortex czekał na mnie długo (miałem 3 m-ce wypowiedzenia) to w momencie, w którym przyszedłem, odniosłem zupełnie inne wrażenie (zrządzenie losu, że tak się stało, ale patrz punkt 6) 8. bo usłyszałem wiele obietnic, które mijały się z prawdą każdego dnia. 9. bo miał być HO dwa dni w tygodniu, a potem okazało się, że nie ma. Czemu pracowałem zamiast iść na L4? Bo Przełożona, S, jest osobą, której nie mógłbym tego zrobić. Nie ma sensu ściemniać, jeśli Ktoś wychodzi do Ciebie z otwartością i życzliwością. To Ona trzyma ten Zespół, ogarnia zadania, ma wiedzę i zdolności interpersonalne, które powodują, że chce się z Nią pracować, mimo przeciwności. Ogólnie zatem, póki Pani (usunięte przez administratora) trzyma na wszystkim swoją pieczę to nie polecam tego miejsca dla osoby doświadczonej - szkoda czasu. Ja po półtora miesiąca pracy jestem już w innej firmie i z radością mogę powiedzieć, że tym razem jestem w miejscu, w którym faktycznie jestem potrzebny i od pierwszego dnia tak się czuję. Może czucie w pracy nie jest najważniejsze, ale pierwsze wrażenie można zrobić raz. W życiu prywatnym, jak i zawodowym. Szanowne Panie D oraz A - dacie radę postawić ten Zespół na nogi. Zaufajcie S - Ona ma wiedzę, energię i zapał, może być filarem, jeśli na to pozwolicie. Nie ma co łatać dziur, trzeba stanąć oko w oko z prawdą i nie opowiadać Kandydatom bajek pt. "Pani Dyrektor Cię wszystkiego nauczy". P.s. Mam kopię tej wiadomości - jak zniknie to wkleję ponownie.

HORTEX sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Przedstawiciel Handlowy. Zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami z bezpośredniego spotkania z rekruterem. Wasza opinia może pomóc innym osobom, rozważającym pracę w przedsiębiorstwie.

Lili

Widzę, że ostatnio cos pisali o weryfikacji oraz kontroli lecz chyba nie było w tym bezpośredniego odniesienia do pracy jako specjalista ds. weryfikacji dostawców? właśnie taka oferta teraz widnieje z tym ze to tryb stacjonarny…. Mnie hybryda bardziej by podchodziła, wiecie czy po pewnym czasie można ja wynegocjować? I jak to dział jest, w jaki sposób podzielone są na nim obowiązki?

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Przedstawiciel Handlowy ds. Rynku Tradycyjnego w firmie HORTEX sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.

Bardzo dużo wymagań, pracy , oczekiwań . Handlowcy pracują na prawie połowę całej firmy a nie są w ogóle docenieni . Nie wyciągniesz więcej niż 4400 i to wtedy kiedy zrobisz 150% wszystkich planów. Nie polecam szukaj w innych firmach . Strata czasu ,zdrowia

Klara

150% planów? Z czego to wynika i jakie te plany występują? dacie znać w ujęciu praktycznym? Mam nosa do sprzedaży i chce zweryfikować czy w teorii podołam. Swoją drogą widzę, że na Ochotę potrzeba tez kogoś od jej wsparcia. Czy w tym przypadku będzie łatwiej cos fajnego zarobić? atmosfera mniej stresująca jest w biurze?

Szwajbel

nie polecam. w pelni się zgadza z opinią wyżej. Dorzucają co chwilę coraz więcej obowiązków i wizyt, które trzeba zrobić "przy okazji". Praca po 10-12 h na dobę, max ie możesz zarobić to 4400. Jeśli chodzi o kadrę kierowniczą/ menadżerską to sa ludzie, a niskiej kulturze osobistej, którzy dorwali się do stołka - cały pion ASM/RSM.

Hela
@Szwajbel

Czy widzieliście nowe ogłoszenie o pracę HORTEX sp. z o.o. na stanowisko Recepcjonista? Pojawiło się 24 lipca na Pracuj.pl. Planujecie na nie aplikować?

Ach, ta Dżasta

Nie polecam. Szefowa ds administracji niemiła, niesprawiedliwa. Wydziera się, przeklina, obgaduje ludzi za plecami. Udaje dobrą koleżankę, lecz gdy tylko się odwrócisz, powie, co naprawdę o Tobie myśli. Wszyscy mają możliwość korzystania z home office, lecz nie administracja. Oczywiście poza szefową, która chodzi po firmie i opowiada jak to na home office posprzątała sobie mieszkanie, umyła okna, czy poszła do fryzjera. Kiepski przykład dla innych; szczególnie wobec podległych pracowników, którzy okien umyć nie mogą, ani posprzątać w trakcie pracy zdalnej, ani wyjść do lekarza - tylko grzeją stołki, czasem kompletnie sami w biurze, ku chwale Hortexu.

phOlo

Tego jest znacznie więcej, miałem kontakt, nie polecam!!! To nie jest osoba z podejściem HR!!!!!

@phOlo

Troszkę to wyrwane z kontekstu i nie mam pojęcia o co za bardzo może chodzić z tym całym podejściem... jest szansa na ewentualne rozwinięcie? I tak po za tym jak obecnie sytuacja na tym dziale może wyglądać? Ile osób jest potrzebnych i jaki mają zakres obowiązków do spełnienia? Stawki w HRce są rynkowe?

Tosia

i na czym polega praca tych dwóch osób co tę hrkę obsługują? to zwykła administracja tak jakby? jakie są zarobki, po prostu rynkowe czy więcej dostają? orientujecie się tak wstępnie w przyjęciach?

Już jedną dziewczyna, kierowniczka z HR jest na L4 - w zwrotce nawet terminu nie wpisała - przypadek? Nie sondzem. Anna B wykurzy wszystkich!!! A dodatkowo w kontrolingu im się znów kolejna osoba zwolniła właśnie, po miesiącu pracy xD

Aneta

Opowiesz mi proszę o sytuacji w controllingu? Co się tam dzieje? Czy pomijając samą atmosferę praca wykonywana jest standardowo jak w każdym dziale? Ile tam jest osób, całość prawie rotuje czy to tylko pewna część? Co z zzarobkami?

Lidia

A ktoś próbował z tą Panią rozmawiać? Może warto i wtedy coś by się poprawiło?

@Lidia

Nie bardzo wiem Lidio, którą Panią masz na myśli.. Ja uważałam do tej pory, że jak widzę w firmie mobbing to idę do dyr HR, zgłaszam i owy dyrektor choć odrobinę stara się bronić pracownika, a nie (usunięte przez administratora), odbywają się rozmowy, etc. Jak usłyszałam słowa wstawiające się tylko za (usunięte przez administratora)to dla mnie nie było już pola do dialogu - ten dyrektor HR nie spełnia swojej roli i jeśli ona sama tego nie czuje to nie ma co w ogóle wchodzić z nią w polemikę (tylko się zdenerwujesz, gdy usłyszysz głupoty, które wygaduje). A propos drugiej pani, o której wspomniałam - cały Zarząd, wszyscy jego członkowie, wiedzą, że wśród nich jest (usunięte przez administratora), niektórzy sami mieli z nią problemy, ale że jest ona "nieusuwalna" to wszyscy muszą z nią jakoś egzystować, lepiej lub gorzej, zazwyczaj gorzej. Rotacja u niej w działach jest bardzo duża - co też moim zdaniem jest sprawą dla HRu, ale on może udaje, że nie widzi i że to na pewno nie jest "zasługa" szefa (usunięte przez administratora), dlatego też te działy odradzam..

Start

Co to się podziało że tyle ofert na PH ??

PH_Mira
@Start

Nowa strategia sprzedaży, rozwój firmy.

Max
@PH_Mira

Raczej słyszałem że firma się sprzedaje

@Max

po przejęciu jury większości pracownikom od razu podziękowano, kolejna część wywalona po okresie próbnym, a teraz się pewnie drugie umowy pokończyły i trzeba się było reszty wodników wyzbyć... do tego nowy "asystent prezesa" robi swoje porządki jak w każdej firmie w której wcześniej pracował to i oferty się pojawiają i będą pojawiać :)

Hortuś
@Max

Firma realizuje długoletnią strategie biznesową

Ready
@1234

"asystent-prezesa" kogo masz na myśli, możesz powiedzieć coś więcej?

Nowy pracownik

Chce przestrzec przed firma, która ma lekceważące podejście do kandydata. Byłam na rozmowie z Panem Ł., na drugi dzień otrzymałam informację o pozytywnym rozpatrzeniu mojej kandydatury a ponieważ pracowałam jeszcze tak wtedy jeszcze miałam prace! złożyłam wypowiedzenie aby najszybciej jak się da podjąć pracę w firmie Hortex, ponieważ zależało im na moim jaknajszybszym przyjściu. Po kilku dniach zadzwoniła do mnie pani rekruterka z informacją, że stanowisko jednak nie zostanie utworzone i generalnie Hortex każe mi się bujać bo w sumie to jednak się rozmyślili i nie potrzebują przedstawiciela handlowego na ten rynek tłumacząc się, że nie ma na to jednak budżetu. Dla mnie totalna kpina ! Zostałam bez pracy ponieważ moje wypowiedzenie już dawno leżało na biurku dyrekcji a Hortex po kilku dniach się na mnie wypiął. W życiu nie widziałam tak nieprofesjonalnego podejścia zwłaszcza w czasach pandemii gdzie każdy stara się mieć prace.

@Nowy pracownik

Według mnie niestety błędem jest to, że ludzie składają na luzie wypowiedzenie w starej firmie i wtedy dopiero idą do nowej i czekają na cud. Pamiętaj, nigdy nie ufaj ludziom! Zwłaszcza obcym... Rób wszystko na pewniaka, bo inaczej cały czas będziesz się tak dawała robić. Faktycznie chamsko się zachowali ale chociaż masz nauczkę

trener-teren
@Nowy pracownik

Rekrutacji nie prowadziła firma Hortex, a firma zewnętrzna. Może warto tam uderzyć z informacją zwrotną.

Olek

To prawda że Hortex się sprzedaje ?

Mario
@Olek

już jest sprzedany funduszowi

ania

Cześć Jak wygląda atmosfera w biurze w Warszawie? Widzę, że szukają Kierownika ds. Kluczowych Klientów Marek Marki Własne. Ktoś może się podzielić opiniami o samej pracy jak i ludziach? Będę wdzięczny za wszelkie Wasze opinie te pozytywne i negatywne.

Witamy wszystkich Użytkowników GoWork,pl, Zapraszamy wszystkich Gości do dzielenia się merytorycznymi opiniami, zadawania pytań, oraz śledzenia bieżących wątków. Przypominamy jednak, że podstawą dialogu jest kultura i wzajemny szacunek. W kwestiach wymagających wyjaśnień, zapraszamy do kontaktu bezpośredniego z Pracodawcą pod adresem kariera@hortex.pl

Mail to chyba tylko na pokaz, bo nikt nie odpisuje jak sprawa jest z tych "niewygodnych".

Hortex PR
@123

Powiem więcej. Z tego forum znikają komentarze niewygodne dla obecnego Zarządu i właściciela. Cenzura rodem z minionej epoki.

Kandydatka

Brałam udział w rekrutacji na stanowisko w Marketingu. Jestem pod dużym wrażeniem. Po raz pierwszy spotkałam sie z tak dużym profesjonalizmem, dynamiką i komunikacją na każdym etapie rekrutacji. Nie zostałam tym szczęśliwym kandydatem, nie zostałam zatrudniona. mam nadzieję do zobaczenia. Polecam i rekomenduję!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o HORTEX sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w HORTEX sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HORTEX sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HORTEX sp. z o.o.?

HORTEX sp. z o.o.