Sos-Dom Emilia Walczak

Opinie o Sos-Dom Emilia Walczak

były pracownik

Pani zatrudnia na czarno, 90% personelu głównie z Ukrainy pracuje bez umowy, pracownicy mają problemy z pensją lub w ogóle jej nie dostają gdy właścicielka ma taki kaprys,, nie polecam

tania

Oszukujom ludzi! pracownikom nie wypłacają pieniędzy! środki czystości roscieńczają albo samym płynem do naczyń każą myć, a klijent płaci za dostawę 200 zł! pracowałam prawie rok i nigdy umowy nie dostałam. wszystko na czarno. i pracownicy i zarobki.

Ja

Firma ma ładną stronę i to wszystko. Skorzystałam, nie sprawdziła się i nie polecam.

Ja

Życzliwy

Żebyś się nie przeliczył tą miłą atmosferą,lepiej uważaj.Pozdrawiam

Zostaw opinię o Sos-Dom Emilia Walczak - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sos-Dom Emilia Walczak