Integrum Management Sp. z o.o.

Opinie o Integrum Management Sp. z o.o.

Igor

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie proponują na początek?Jakieś info o zarobkach czy dodatkach do pensji?

no

Nie będę z tobą dyskutował, bo tobie jak się powie, że białe jest białe, a czarne jest czarne to powiesz, że czarne jest białe, a białe jest czarne.

Zadowolony

Do niezadowolonych teraz pisze jak jestes ogarniety to podolasz wszystkiemu jak nie no to wasz problem nie ma lekko wszystko sie da jak sie chce

Zadowolony

Przykro mi ale niestety nie kazdy nadaje sie do pracy fizycznej i tyle w temacie

do zadowolony

Tak to prawda pieniądze są wypłacana na czas! Za nadgodziny płacą z nawiązką, więc opłaca się u nich pracować zwłaszcza w zimie możecie niezłe się obłowić. Pamiętam jak za 4 godziny dostałem 120zł Potwierdzam to co napisał Zadowolony. I to są w zasadzie jedyne plusy tej firmy. Ja tam pracowałem i wykonywałem swoje obowiązki rzetelnie, a administrator obiektu bez przerwy wysyłał skargi do firmy, że jest nie sprzątane przez co pracownicy się stresowali i uciekali z tej firmy. Jak nie zmienicie swojego podejścia do ludzi, to nadejdzie czas, że nikt do was nie przyjdzie pracować. I ja wcale nie oczerniam firmy! Wymieniłem pozytywy, ale i negatywy.

Zadowolony

Co moge powiedziec o firmie integrum bardzo solidna firma wyplacaja na czas pracuje juz 2.5 roku i jestem zadowolony a to ze jest duzo pracy w kazdej firmie jest tak samo a osiedla jak osiedla ludzie wymagaja i za to placa ma myc czysto a ze ludzie ktorzy narzekaja to za duzo oczekuja najpierw niech zaczna wymagac od siebie a puzniej od innych komu sie chce i ma checi do pracy to bedzie pracowal nikt nikogo nie trzyma na sile nie chcesz to nie pracujesz najlepiej oczerniac firme ktora dobrze prosperuje a ci ktorzy tak pisza to pewnie prace z mieniaja jak rekawiczki wiec taki pracownik sie niestety nie utrzyma jeszcze raz powtarzam ludzie placa za to i wymagaja na kazdym obiekcie tak jest

niezadowoleni
@Zadowolony 24.07.2018 19:08

A dlaczego nie mówisz, że tam się pracuje za trzech ludzi i każą robić wszystko na raz (samemu)???

Igor

Czy jest jakiś powód tej ciszy? Szukam pracy.

Tymon

No cóż generalnie to w pracy firma oczekuje żeby pracownik pracował!!

ja opinia

W tej firmie na obiekcie Rakowicka 20 chcieliby, żeby pracownik, który sprząta wykonywał 10 czynności na raz i w dodatku sam! Najgorzej jest w zimie. Karzą w każdy Poniedziałek, Czwartek wystawiać kosze na śmieci (rano) co dwa tygodnie kosze ze szkłem (do 7:00) muszą być wystawione, bo przyjeżdżają je zabrać. Jeden mówi co innego, drugi co innego, a trzeci jeszcze co innego. Jak pytacie co jest ważniejsze? Odśnieżanie czy wystawianie koszy na śmieci, to mówią, że najpierw z rana kosze na śmieci, a potem odśnieżanie. Jak zaczynasz wystawiać kosze, to telefon z pretensjami dlaczego nie odśnieżasz, a jak bierzesz się za odśnieżanie, to pretensje dlaczego nie wystawiasz koszy. Jedna osoba musi jednocześnie: odśnieżać maszyną, odgarniać śnieg łopatą z pod klatek schodowych, dojść do osiedla plus schody (przed biurami firmy i biurem podróży) i sypać solą. (Wszystko samemu) Nawet dziecko w przedszkolu wie, że nie da się robić tego na raz, ale oni tego nie rozumieją (kierownictwo, brygadziści, administratorzy). Pomieszczenia techniczne (wymiennikownia, przepompownie itd) karzą sprzątać jakby to był 5-cio gwiazdkowy hotel. Nikt z lokatorów do tych pomieszczeń nie wchodzi z wyjątkiem konserwatora, więc po co to wo gule sprzątać? Jak przyjeżdża szef firmy sprawdzić porządek, to wtedy można gruntownie posprzątać, a tak to zamieść podłogę i to wszystko. Co jeszcze hmm czepiają się jak świeżo uprzątnięte liście na jesieni nawieje wiatr i mówią, że jest nie sprzątane. Tak robi kierownictwo i administrator obiektu. W zimie administrator wysyła ochronę do robienia zdjęć chodników, które są odśnieżone, ale po bokach gdzie nikt nie chodzi zalega trochę śniegu. To im przeszkadza, a wysyłając zdjęcia do firmy piszą, że nie nie jest odśnieżone. Pani sprzątająca wysprząta klatkę schodową, a ktoś z lokatorów naśmieci, nakruszy, to pretensje płyną do Pani sprzątającej. To co napisałem nie jest wyssane z palca! Na własnej skórze, to przeżyliśmy. Ktoś nie potrafi tym zarządzać! Pracownicy, którzy sprzątają są zatrudnieni na zlecenie czyli według mojego rozumowania: przychodzą na rano i siedzą do 14:00 zrobią co mają zrobić i koniec i nie obchodzi ich to, że ktoś 10 minut przed wyjściem pracownika do domu naśmieci! Przyjdą następnego dnia, to sprzątną. Nie wykańczajcie tych Pań sprzątających każąc im codziennie sprzątać klatki od najwyższego do najniższego piętra. Takie czynności robi się raz na tydzień, a codziennie tylko parter do pierwszego piętra. To co napisane to wierzchołek góry lodowej tylko pracownicy wam o tym nie powiedzą, bo się boją.

Agnieszka

@Pracownik, czy takie sytuacje mają miejsce na każdym dziale? Może premie są wypłacane w zależności od stażu pracy? @Pedro, a jaka jest Twoja opinia o tym pracodawcy? Czy jesteś zadowolony z oferowanych warunków?

Pedro

Jak się komuś nie chce pracować to szuka dziury w całym.

Agnieszka

Wspominacie o dużym obciążeniu pracowników i wielu obowiązkach, czy razem z nałożonymi zadaniami idą szkolenia, które pomogą w ich realizacji? Czy za zaangażowanie pracownicy otrzymują premie? Istnieją szanse rozwoju w strukturach Integrum? Można liczyć na elastyczny czas pracy?

@Agnieszka 22.05.2018 14:20

Pracownicy w firmie Integrum Management nie otrzymują premii, o szkoleniach również można zapomnieć, choć na rozmowie rekrutacyjnej obiecują pakiety kursów, szkoleń. Elastyczny godzin pracy ? - telefon zarządcy dzwoni cały czas (popołudniami, w weeekendy) - zarząd firmy obliguje pracowników do obierania telefonów także po godzinach ich pracy.

Witam. Firma Integrum to jest jakiś dramat. Radzę trzymać się z daleka od tego pracodawcy. Pracownik jest wykorzystywany na maksa - dużo nieruchomości do administrowania. Problemy na wspólnotach zamiatane są pod dywan. Zarobki to totalna porażka, dorzucają nowe obiekty a pensja bez zmian, o innych benefitach też radzę zapomnieć. Pozytywne opinie o firmie są pisane chyba przez ich właścicieli.

Agnieszka

@Zxxxxxx, dziękuję za Twoją odpowiedź. Każda z opinii jest ważna dla osób zastanawiających się nad podjęciem pracy w Integrum Management. @do Agnieszka, rozumiem. Czy próbowaliście podejmować jakieś rozmowy w tej sprawie? Czasem szczerość potrafi naprawdę pomóc. Co jeszcze możecie powiedzieć o pracy w Integrum Management?

Agnieszka

@do xxxxx, czy Twoja wypowiedź oznacza, że pracowałeś w Integrum Management Sp. z o.o.? Co mógłbyś jeszcze powiedzieć o tej pracy? Jakie dostrzegasz plusy i minusy? @Xxxxx, czy myślisz, że wprowadzenie zmian, o których piszesz, poprawiłoby atrakcyjność tego pracodawcy? Może jednak potrafisz dostrzec jakieś plusy pracy w Integrum Management Sp. z o.o.?

do Agnieszka
@Agnieszka 22.03.2018 12:15

Plusy to miła atmosfera w pracy. Natomiast minus to, że koordynatorzy, brygadzistki i zarządcy szukają dziury w całym i przyczepiają się do czegoś co lokatorów wo gule nie obchodzi i to powoduje, że ludzie przychodzą i odchodzą.

Gościu

Nierzetelna firma. Zdecydowanie NIE polecam tego pracodawcy. Podczas rozmowy rekrutacyjnej obiecują auta służbowe, nowe telefony i wysokie zarobki. To wszystko fikcja ! W rzeczywistości pracownik jest bardzo dociążony dużą ilością obowiązków, brak wsparcia ze strony kierowników, chaos informacyjny. Wykorzystywanie prywatnego auta do celów służbowych. Bardzo wysoka rotacja pracowników - po 3 miesiącach ludzie odchodzą z tej firmy, gdy zobaczą jaki tam panuje bałagan. Radzę poważnie zastanowić się przed podjęciem pracy w firmie Integrum Management.

Agnieszka

@Zxxxxxx, nie jestem pracownikiem Integrum Management, a moderatorem forum GoWork.pl. Długo pracowałeś w tym miejscu? Co jeszcze możecie powiedzieć o pracodawcy, jakim jest Integrum Management? Widziałam, że kilka prowadzi aktualnie kilka rekrutacji - wszystkie znajdziecie tutaj: https://integrummanagement.pl/kariera . Będziecie aplikować na któreś z oferowanych stanowisk?

do xxxxx

Niech Polscy kapitaliści robią tak dalej, a w niedalekiej przyszłości przekonają się, że popełnili błąd zwalniając Polaków i to, że jak pracowali, to nie dawali im w miarę dobrze zarobić. Mamy w Polsce coraz więcej Ukraińców i niech sobie pracodawcy Polscy ich zatrudniają, ale niech wiedzą o tym, że jak mniejszość Ukraińska stanie się w naszym kraju większością, a jeszcze jak dojdą do władzy, to sobie ustanowią prawo, żeby zarabiać nie mniej jak np. 4000zł lub nawet 5000zł miesięcznie, a kto im zabroni? Wy Polscy kapitaliści? Wtedy docenicie, że mieliście Polaka, który robił za te 2000zł miesięcznie, ale cóż byliście głupi i go zwolniliście z błahego powodu. Ja chętnie bym pracował za 2000zł miesiącznice z umową o prace, ale cóż jest jak jest głownie z waszego powodu pracodawcy Polscy, bo rządzi wami jedno: wzbogacenie się i nic więcej! Dokręcacie śrubę nam zwykłym ludziom, a sobie nie! Dlatego trochę refleksji nad tym i zmieńcie się zanim będzie za późno.

Xxxxx

Potwierdzam nie polecam co do pracowników. Na maksa są wykorzystywani i Ci zwykli i kierownicy Obiecują auta nie doczekacie się ich. Prywatne auta są wykorzystywane do celow sluzbowych na maksa. Wozenie towaru z osiedla na osiedle, podleglych pracowników z osiedla na osiedle. Kierownicy kosza trawe, zamiataja ulice, grabia liście, sprzątają klatki. Zwalniają ludzi a zatrudniają swoich znajomych lub rodzinę. Sorry ale to pierwsza firma której nie polecam. Jeśli nie zmienicie polityki firmy i nie przestaniecie zatrudniać znajomych lub rodziny to się nic nie zmieni.

Administratorzy osiedli mają chyba jakieś tam zaburzenia bo zajmują się takimi bzdurami, że lepiej nie mówić. Tyle w temacie.

anonymous

Witam,zgadzam sie z poprzednikami.Firma tragiczna,administratorzy arogancy,bywaja na osiedlu rzadko,brak nadzoru nad firmami pracujacymi na osiedlu,wszystkie dewastacje wynikajace z braku pracujacych firm pokrywaja mieszkancy.Administrator odbiera rzadko tel.,nie odpowiada na e-mail.Ronson zatrudnia ich na wielu osiedlach co skutkuje ich lojalnoscia,,zatrudnia ich aktem notarialnym i stanowi to powazny problem szczegolnie jezeli mieszkancy sie nie interesuja sprawami osiedla.Bezczelnosc i bezkarnosc administratorow /u mnie na osiedlu na1 1/2 roku juz 3 porazajaca.Ostatnio na pytanie kiedy zacznie Pani bywac na osielu zgodnie z zapisami w akcie notarialnym uslyszalam ze to nie czasy komuny a osiedle nie jest spoldzielnia mieszkaniowa..Przestrzegam i to bardzo.

Piotr

Szkoda, że pracownicy nie piszą ponieważ to jest forum pracownicze.

Gość
@Piotr 29.01.2018 17:49

A no szkoda bo można by tu dużo o tej firmie napisać głównie negatywne rzeczy. Omijać z daleka ta firmę . Tyle co ja tu napiszę bo zabraklo by tu miejsca na pisanie

Admin

Tragiczna firma i fałszywe pochlebne posty nic tu nie dają. Ogromna rotacja zarządców, dbanie tylko o interesy dewelopera i własne podczas gdy obiekty popadają w ruinę. Ceny wyszukiwanych przez nich dostawców usług ciągle rosną, podobno dlatego aby nowi dostawcy płacili im pod stołem prowizję za wybór. Coraz gorzej ...

pabena

Przyjemnie mi się tam pracowało, żałowałam, że muszę odejść, bo się przeprowadziłam. Ale dalej też udało mi się znaleźć pracę w branży i po prostu widzę, że w tej mojej pierwszej pracy w Integrum, faktycznie mnie do niej przygotowano.

anonymous
@pabena 06.06.2017 11:59

Po co piszesz takie bzdury,czego moze nauczyc sie czlowiek ktory sam nie podejmuje zadnej decyzji.

Bartek

Ja mam niestety gorszą opinię. Mieszkam w sporym niegdyś prestiżowym osiedlu, Marina Mokotów, gdzie posiadam dwie nieruchomości. Odkąd integrum management objęło zarządzanie mam wrażenie, że ceny rosną a jakość maleje. Tą opinię podzielają również inni właściciele. Problem z osiedlem polega na tym, że wiele mieszkań i domów jest tu wynajmowanych i wielu właścicieli się nie angażuje w sprawy osiedla, ponieważ tu nie mieszka. To pozwala zarządcy na nonszalancję w traktowaniu mieszkańców. Od dłuższego czasu zgłaszam problem zalewania mojego mieszkania z sąsiedniego tarasu (wadliwie wykonany taras) . Administrator przez 2 lata nie ustosunkował się do moich pisemnych zgłoszeń w tej sprawie. Przez 6 tygodni co tydzień przychodziłem, żeby uzyskać plany mieszkania, które kupiłem na rynku wtórnym. Za każdym razem byłem zapewniany, że plany będą przygotowane na następny tydzień. Takie przykłady mógłbym niestety mnożyć.

Marek

Oceniam jako zarządcę nie pracodawcę. Są na naszym osiedlu od 4 miesięcy i diametralnie odmienili nam sytuację. Po kilku latach ciągłej masakry, gdzie mieliśmy problem z załatwieniem podstawowych spraw, podstawowych wniosków, w końcu osiedle zaczyna normalnie funkcjonować.

radczak

Ponad rok tam pracowałem, zaczynałem zaraz po studiach i to u nich wszystkiego się nauczyłem. Z kasą wiadomo - mogło być lepiej, ale nie narzekam. Atmosfera OK. Zmieniłem firmę bo pojawiła się okazja przejścia na wyższe stanowisko.

jakubw

Jeśli chodzi o spełnianie roli zarządcy osiedla, to złego słowa powiedzieć nie możemy. Pracują u nas od roku, dzieje się dużo więcej niż za poprzedników, a przede wszystkim sprawniej wszystko jest załatwiane.

Gość Warszawa

Nie wiem jak z pracą u nich. Zarządzanie nieruchomością naszej wspólnoty (a właściwie brak tej czynności) woła o pomstę do nieba. Dramat w każdym calu.

czetna

Może mamy u nich tylko pół roku doświadczenia, ale złego słowa powiedzieć nie mogę. Początek nie był łatwy, bo od razu pojawiały się wymagania, ale może też dzięki temu udało się ten czas wykorzystać optymalnie. Wróciłam do swojego rodzinnego miasta, pracuję w firmie, która robi dokładnie to samo. I te konkretne pół roku wystarczyło mi do znalezienia pracy w ciągu kilku tygodni od powrotu.

Zostaw opinię o Integrum Management Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Integrum Management Sp. z o.o.