Integrum Management Sp. z o.o.

Opinie o Integrum Management Sp. z o.o.

pabena

Przyjemnie mi się tam pracowało, żałowałam, że muszę odejść, bo się przeprowadziłam. Ale dalej też udało mi się znaleźć pracę w branży i po prostu widzę, że w tej mojej pierwszej pracy w Integrum, faktycznie mnie do niej przygotowano.

anonymous
@pabena 06.06.2017 11:59

Po co piszesz takie bzdury,czego moze nauczyc sie czlowiek ktory sam nie podejmuje zadnej decyzji.

Bartek

Ja mam niestety gorszą opinię. Mieszkam w sporym niegdyś prestiżowym osiedlu, Marina Mokotów, gdzie posiadam dwie nieruchomości. Odkąd integrum management objęło zarządzanie mam wrażenie, że ceny rosną a jakość maleje. Tą opinię podzielają również inni właściciele. Problem z osiedlem polega na tym, że wiele mieszkań i domów jest tu wynajmowanych i wielu właścicieli się nie angażuje w sprawy osiedla, ponieważ tu nie mieszka. To pozwala zarządcy na nonszalancję w traktowaniu mieszkańców. Od dłuższego czasu zgłaszam problem zalewania mojego mieszkania z sąsiedniego tarasu (wadliwie wykonany taras) . Administrator przez 2 lata nie ustosunkował się do moich pisemnych zgłoszeń w tej sprawie. Przez 6 tygodni co tydzień przychodziłem, żeby uzyskać plany mieszkania, które kupiłem na rynku wtórnym. Za każdym razem byłem zapewniany, że plany będą przygotowane na następny tydzień. Takie przykłady mógłbym niestety mnożyć.

Marek

Oceniam jako zarządcę nie pracodawcę. Są na naszym osiedlu od 4 miesięcy i diametralnie odmienili nam sytuację. Po kilku latach ciągłej masakry, gdzie mieliśmy problem z załatwieniem podstawowych spraw, podstawowych wniosków, w końcu osiedle zaczyna normalnie funkcjonować.

radczak

Ponad rok tam pracowałem, zaczynałem zaraz po studiach i to u nich wszystkiego się nauczyłem. Z kasą wiadomo - mogło być lepiej, ale nie narzekam. Atmosfera OK. Zmieniłem firmę bo pojawiła się okazja przejścia na wyższe stanowisko.

jakubw

Jeśli chodzi o spełnianie roli zarządcy osiedla, to złego słowa powiedzieć nie możemy. Pracują u nas od roku, dzieje się dużo więcej niż za poprzedników, a przede wszystkim sprawniej wszystko jest załatwiane.

Gość Warszawa

Nie wiem jak z pracą u nich. Zarządzanie nieruchomością naszej wspólnoty (a właściwie brak tej czynności) woła o pomstę do nieba. Dramat w każdym calu.

czetna

Może mamy u nich tylko pół roku doświadczenia, ale złego słowa powiedzieć nie mogę. Początek nie był łatwy, bo od razu pojawiały się wymagania, ale może też dzięki temu udało się ten czas wykorzystać optymalnie. Wróciłam do swojego rodzinnego miasta, pracuję w firmie, która robi dokładnie to samo. I te konkretne pół roku wystarczyło mi do znalezienia pracy w ciągu kilku tygodni od powrotu.

tadens

Nie jest moim pracodawcą - oceniam z punktu widzenia mieszkańca osiedla, na którym pracują. I tak naprawdę nie mam powodów do narzekania. Wszystkiego pilnują, kontakt dobry, na pomoc można zawsze liczyć. Odpowiedzi na zapytania i pisma - ekspresowo. Moim zdaniem są w porządku.

mieszkaniec administrowanego osiedla

Ta firma została zatrudniona na moim osiedlu przez dewelopera. Działa wyłącznie na korzyść dewelopera. Właśnie przysłała nam "rozliczenia" bez żadnych konkretów, ale za to z saldem do zapłaty za tzw. "okres deweloperski", z którego wynika, że miesięczny czynsz za mieszkanie 65m2 to 1500zł.

adasocha

Mógłbym więcej zarabiać, ale i tak jak na zarobki w tej branży nie mam co narzekać. U nich zaczynałem, teraz mam ponad rok doświadczenia, a przyjęto mnie bez żadnej praktyki. Dla mnie Integrum Management funkcjonuje właściwie, faktycznie wprowadzane są zmiany, na lepsze. Nie wiem jak długo tam jeszcze popracuję, na razie nie ma planów na zmianę firmy.

Kasia

Monic
@Kasia 27.04.2017 17:43
Witam, Jakie zarobki firma Kierownikom oferuje oraz czy oferuje im auta służbowe ? Idę do nich na spotkanie...

Daja auta chyba po 3 miesiacach , ale jak chcesz miec 15 obiektow na glowie tonie radze tam isc .koordynator nie zarabia zbyt duzo. Pensja nie adekwatna to obowiazkow..nie polecam .

barteks

To była moja pierwsza praca w branży i wiele mi dała. Nie twierdzę, że było łatwo, bo roboty zazwyczaj bardzo dużo, ale w sumie dzięki temu w kolejnej pracy byłem od razu samodzielny. Też miałem kolegów narzekaczy, oni zawsze są, ale ogólnie ekipa była naprawdę w porządku. Może nie każdemu chciało się pomagać, ale większości tak. Odszedłem bo po prostu w innej firmie zaoferowano mi lepszą kasę, ale nie mam do nich żalu

radekp

Pracowałem u nich przez rok, ale firmę zmieniłem dlatego, że się przeprowadzaliśmy. Wspomnienia mam pozytywne, ekipa była w porządku. Trochę zaskakujące to co piszecie. Za mnie kasowo było w porządku, wszystko na papierze.

zawiedziony

Pracownicy są bardzo nieuprzejmi, krzykliwi i zupełnie nie merytoryczni. Zero profesjonalizmu, szczególnie pani monika krzykwa.

Ola

Zarządca naszej nieruchomości rzuca słuchawką w momencie gdy nie przychodzi w wyznaczonym przez siebie terminie na dyżur. Firma narzucona jest przez dewelopera (u nas Ronson). Od 4 lat działają na naszą niekorzyść. P. Barbara jest kolejnym zarządcą, ale tak samo niekompetentnym i bezczelnym jak poprzednicy. NIE POLECAM jako zarządcy, chociaż sądząc po rotacji - pracodawcą też nie są najlepszym.

nick

mieszkam na osiedlu zarzadzanym przez integrum. NIE POLECAM? OD 3 msc nie mam tv i jest utrudniony konatkt zarowno z administracją jak i z konserwatorami ktorzy byli do tej pory u mnie 5 razy i nic nie stwierdzili.

bacznie
@Obserwator 01.02.2017 12:46
A no w taki sposób, że obiecują gruszki na wierzbie. Handlowcy tną ceny dla klientów i przyjmują wszystkie możliwe warunki prz...

To prawda, to była godna firma. Uwaga na pracującego tam długo szczura.

Olga
@bacznie 11.09.2017 11:56
To prawda, to była godna firma. Uwaga na pracującego tam długo szczura.

Pracownicy spółki Integrum rejestrują się na forach zarówno wspólnot jak i pozostałych - próbują nieprawdziwymi wpisami poprawić zły wizerunek firmy.

nick

firma kupowana przez impel uciekać !!!! dobrze ze teraz okres zebran

Andrzej

Integrum zarzadza moim mieszkaniem w Warszawie. Od pazdziernika 2015 kiedy wprowadzono nowego najemce stracilem kontakt z przedstawicielem firmy Integrum, nie otrzymuje wplat z tytulu najmu. Email adress podany na stronie firmy 'managment@inma.com.pl' nie istnieje.

ADM

najgorsze, że nie są w stanie utrzymać ludzi - wymieniają administratorów jak rękawiczki - wolą wziąć kogoś nowego niż dopłacić parę złotych sprawdzonemu i lojalnemu Wspólnoty w Warszawie też ich mają powoli dosyć

Lacek

wszytsko się potwierdza, administratora, zarzadce i koordynatora ds. czystości - szukają nieprzerwanie od 2 lat. na zasadzie, może uda się znaleźć jelenia. Nie polecam

PanZN

nie gorzej niż u konkurencji... 2 lata temu zarobki były trochę za niskie...

Pan Zarządca

no cóż niestety potwierdzam nie jest to rzetelna Firma - również zdecydowanie odradzam - szkoda czasu

PanNieruchomość
@Pan Wspólnota 19.11.2016 11:45
w ogłoszeniach o pracę jedno, rozmowa drugie a rzeczywistość trzecie z tak nie poukładanymi ludźmi dawno się nie spotkałem a są...

zawodowo to Oni nawijają makaron na uszy, a później z taką samą gracją plują człowiekowi w twarz.dlatego też warto czasami poświęcić chwilę swojego czasu aby przybliżyć swoją historię innym-zwyczajnie ku przestrodze

Pan Wspólnota
@PanNieruchomość 19.11.2016 16:26

nawijanie makaronu na uszy ..to i tak bardzo delikatne okreslenie - jak najdalej od tej Firmy , ludzi tam pracujących ciekawi mnie jak długo jeszcze bedą istnieć

Miłosz

firma znowu szuka koordynatorów i administratorów. Ciekawe czy nadal oferują nieuczciwe warunki zatrudnienia ? forma oferuje Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin - o to na pewno 20/24h (płatne za 8) Szkolenia wewnętrzne, możliwość rozwoju zawodowego - Elvis podobno nadal żyje

iwonaL

ta firma, jako pracodawca, nie różni się wiele od tych, od których uciekają wszyscy kontrahenci. Może proponują atrakcyjne ceny za swoje usługi, ale ktoś to musi robić... a ci liniowi pracownicy niestety ale są wykorzystywani (umowy, rozliczenia, migracje, narzedzia pracy, baaaaardzo nieokreślony zakres obowiązków... a podsumowując, nie chcesz tyrać... tam są drzwi...

Rod
@iwonaL 26.04.2016 16:11

Bardzo trafna wypowiedź. Administrator ma tyrać 24 h na dobę - działania,odbieranie telefonów etc. Ci wyżej poczawszy od tzw. zarządców luzik 8 h i do domu i zadnych telefonów. Za wszystkie "niepowodzenia" odpowiedzialny jest najbardziej tyrający nisko opłacany administrator któremu wrzuca się zadania bardzo wykraczajace po za zakres obowiązków i 40-to godzinnowy tydzień pracy. W tej firmie słowa dziekuje nie usłyszysz.

Ulena

firma córka im pela, znudzilo sie sprzatanie ochrona i inne wiec sami zarabiaja na administrowaniu wspolnotami mieszkaniowymi, kompetencje? no coz.. nadal sie ucza szkoda, ze kaza sobie za to slono placic... co do pracy w Integrum, ich pracownicy narzekaja na kombinowanie z umowami na rozne spolki im .pela oraz niskie stawki. zatrudniaja sporo obcokrajowcow, ale pewnie maja pozwolenie na prace

gość

a jaka płaca dla administratorów budynków w warszawce

Natalia

Integrum to zarządca narzucany przez deweloperów, działający na niekorzyść wspólnot mieszkaniowych.

Jan
@Natalia 17.12.2015 14:45

Bardzo trafna opinia.

Co nowego w firmie Integrum Management Sp. z o.o.? Jeśli wiesz co słychać w firmie, jak wygląda praca to czekamy na Twoją opinię.

Zostaw opinię o Integrum Management Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Integrum Management Sp. z o.o.