IMPEL

Wrocław

Opinie o IMPEL

tilo

no praca jak to praca, ale kasa lepsza niz u poprzedniego pracodawcy i atmosfera jakas luzniejsza taka i nadgodziny mozna sobie dobrac na spoko i dorobic ok

olek

Spoko firma. Jeśli ktoś chce się rozwijać ma na to szansę. Kasa zawsze na czas, firma też z renomą

cezary

Sprawna wypowiedź, kobieta zna się na rzeczy i fakt pracy w Impelu od 2000r. czyni ją wiarygodną, w końcu doświadczenie to dzisiaj niezbędnik; sam kilka lat postawiłem na Impel i do dzisiajmam się dobrze.

roland

Kasa zawsze o czasie i w dokładnie takim wymiarze, jak w umowie. Do tego elastyczny grafik więc można się z szefem dogadać

GRZESIO

impel to dobra firma, praca pewna i stabilna, nie trzeba sie obawiać, że z dnia na dzień zostaniemy bez zatrudnienia

norbi

zgadzam się z @miku, kierownicy mili i nie ma problemu zeby dogadać się z godzinami, co bardzo ułatwia mi łączenie szkoły z pracą

miku

pracuję tutaj już dobre kilka lat i muszę przyznać że nigdzie nie było mi lepiej...lubię swoją pracę i wspólpracowników. Kierownicy bardzo sympatyczni idzie się dogadać w różnych kwestiach np. ustalanie grafiku, czy zmienianie godzin. Kasa zawsze jest na czas, wszystko odbywa się legalnie, żadnych oszustw, ogólnie jestem bardzo zdowolony

bri

ja też mam dobre skojarzenia z impelem, duży pracodawca, którego fajnie jest mieć w cv. mnóstwo ofert pracy, wypłaty na czas, śmiało mogę polecić.

bigu

dobra firma. polecam

grzesiek

@maciej oo to super, szczerze mówiąc nie miałem o tym pojęcia

maciej

@piotr oj tak, jako osobie niepełnosprawnej trudno jest znaleźć mi pracę. Wszędzie z reguły dochodzi do dyskryminacji albo nie ma warunków do pracy. Fajnie że impel pomysłał o takich osobach jak ja i mogłem zostać przyjęty bez większych problemów :)

aro
@maciej 23.09.2017 11:21

Zorientuj się też u nich pod kątem dofinansowań. Mi na przykład zwrócili za okulary bez których nie mogę pracować

piotr

Warto pamietać, że Impel jest dużą firmą w róznych miejscach zatrudniającą mase ludzi, co nie jest bez znaczenia na rynku pracy; zatrudnia też niepełnosprawnych co daje tym ludziom szanse na funkcjonowanie w społeczeństwie bez barier i wykluczenia.

piko

pracuje tu od niedawna, ale chyba to najlepsza firma jest w jakiej robilem do tej pory na ochronie

Wp

W Pzl swidnik wygrywaja wszystkie przetargi. Moze to przez znajomosci prezesow. Czas pokaze czy jakosc uslug jest satysfakcjonujaca.

olaf

Najlepsza droga to przez staż, ale tam się kawy nie parzy. Pokażą ci wszystko, a potem dadzą popróbować. Dużo się wynosi, a dalej często łapie się też robotę w Impelu

tadek

kamil
@tadek 02.09.2017 14:49
Praca w Impelowskiej ochronie daje mi poczucie satysfakcji i przede wszyskim komfort finansowy, nie biadolę...

też tu w ochronie pracuję, można ustalic grafik i dzieki temu ma sie duzo godzin i jest mozliwosc zarobku. Impel to solidny pracodawca, bez ściemy.

Hanna

@nowy dwor - a możesz napisać nieco więcej o warunkach zatrudnienia w IMPEL? Wspominasz, że pracodawca na czas wypłaca wynagrodzenie swoim pracownikom - to bardzo istotna informacja. Czy zawierana jest umowa o pracę?

pat

Sporo ofert z różnych branż. Warunki są spoko, choć różne w zależności od spółki Impal stawia na coś innego. Warto się rozejrzeć

nowy dwor

praca nie jest zla, nie jest ciezka, kasa zawsze wyplacana na czas i warunki jak w umowie, wiec nie ma na co narzekac, zwlaszcza ze o dobra praca ciezko

felix

trafiłem tu za namową kolegi, mimo początkowego sceptyzmu co do firmy, teraz jestem bardzo zadowolony i nie załuję wyboru

ludek

dziekuje tej firmie, ze dala mi szanse, ktorej inni dac mi ni chcieli. jestem bardzo wdzieczny. pracuja tu ludzie, a nie roboty bez serca.

puks

Porządna, uczciwa firma. Brak zastrzeżeń

marg

warto spróbować też na stażu bo to daje fajne możliwości rozwoju kariery później :)

NIk

o impelu słyszałem trochę złego, ale przekonał mnie kumpel, który pracuje dla nich od trzech lat. Zaaplikowałem i dostałem robotę. wiele z pośród informacji to były ploty albo bzdury totalne. Praca spoko warunki też polecam

autor

Bardzo pozytywne wrażenia po pierwszych 2 tygodniach pracy. Jak bedzie tak dalej, to zostaje na dluzej.

waldi

Nigdy nie miałem problemu z pensją w firmie, choć wiem, że w umowie mogą obciąć pensję za alko, albo spóźnienia

sebastian

super ze daja wsparcie osobom niepełnosprawnym - mam ryczałt na dojazd i dofinansowanie do okularów

bogdan
@sebastian 24.06.2017 13:29

ooo serio? nawet nie zdawałem sobie z tego sprawy, ale w takim razie zainteresuje się tematem bo to fajna sprawa, każdy zaoszczędzony grosz sie liczy

marko

Poważny pracodawca ,daje zarobić i dba o kadrę. Póki co też na rynku usług chyba nie ma konkurencji.

brajan

Kazda praca byle stabilna i na warunkach ozusowanych żeby nie tracić uprawnień do kiedyś tam emerytury. Moja robota w Impelu na full warunkach.

antoni

polecam z calego serducha, impel to firma godna zaufania

Roman

Wrocław to centrala Impela. Pracuję tu od 4 lat i jestem zadowolony z pracy. Warunki wynegocjowałem dobre wiec nie mam na co narzekać

Luna

podoba mi się to, że impel szanuje swoich pracowników, przełożeni - tak jak już wspomniano - są naprawdę spoko, zachowują się jak normalni ludzie, nie wywyższają sie i jest naprawdę okej

Sa
@Luna 09.04.2017 13:52

oczywiście nie wyzywają, wszytko pozytywnie nikt nikogo w h*ja nie robi przelozeni nie wchodza w dziwne uklady aninpropozycje

Geno

Jest tak wiele branż w których firma się obraca, że naprawdę warto do niej aplikowac. Jest duża i okrzepła na rynku. Dobry pracodawca

mięti

dla mnie najważniejsze, że pieniądze są na czas, nie trzeba się upominać i pilnować. dzięki temu mogę swoje zobowiązania płacić w terminie. plus spoko przełożeni, nie ma problemu z dogadaniem się.

Hanna

@Michał, dobrze to słyszeć. A w jakim dziale jesteś zatrudniony?

Michał

przerobiłem juz sporo tego typu firm i muszę przyznać że póki co impel wywarł na mnie najlepsze wrażenie. Dobrze płatna, stabilna praca, fajna atmosfera i możliwość awansu -to chwalę sobie przede wszystkim

Igor

To duuuża firma działająca w różnych branżach. Ja znalazłem swoje miejsce we Wrocku, a przecież jest 44 oddziały.

Tadeusz

Jam dwójkę dzieciaków i szukałem pracy stabilnej i perspektywicznej. Wziąłem pracę w Impelu, bo to spora firma, uznana marka na rynku. Tu wypłata jest zawsze na czas i wymiarze odpowiednim do przepracowanych godzin. Ja nie narzekam

maciosso

decydując się na pracę w impelu mamy pewność stabilności pracy i regularność wypłat - dla mnie jako głowy rodziny to priorytetowa sprawa

Mala88

arek
@Mala88 15.03.2017 18:13
Lecą w kulki z ludźmi i wyplatami

No nie wiem, ja mam zawsze wypłatę na czas i nie muszę się upominać. Atmosfera w pracy spoko, można się dogadać. Nie narzekam na pracę.

Czarny
@Mala88 15.03.2017 18:13
Lecą w kulki z ludźmi i wyplatami

napewno wsrod tylu zatrudnionych znajdzie sie ktos niezadowolony. pytanie czy sam w 100% byl w porzadku? ja nigdy nie mialem problemu z wyplata, zawsze na czas. atmosfere tez mam spoko. ja polecam

edi

Awans to kwestia chęci i zaangażowania, jak w każdej firmie. Ja nie miałem problemów.

beta
@edi 19.02.2017 19:02

same superlatywy,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

tom

Od trzech lat pracuję w ochronie w impelu i nie mogę narzekać, zanim się zatrudniłem też sie naczytałem bzdur w necie, ale rzeczywistość okazała się inna. firma jest ok, daje możliwości

Katowice

Witam ! Czy mając orzeczenie o niepełnosprawności stopień umiarkowany czy Impel Security zatrudni na umowę o pracę czy na umowę zlecenie ? Chodzi mi o miasto Katowice

Edi

IMPEL to porządny pracodawca. pracują tam normalni ludzie z którymi idzie się dogadac. kasa spoko, zawsze w terminie.

maciek

impel jest firma godną polecenia, spoko atmosfera i wypłaty zawsze na czas

kamil

Tych rekrutacji to ogólnie jest całkiem sporo @arek. Mnie zastanawia, czy na pewno można się jeszcze rekrutować na stanowisko Specjalista - Księgowy w sekcji majątku trwałego... Ktoś może ma jakieś info?

arek

o ciekawe rekrutacje robia, nie wiedzialem ze taki przedstawiciel dziala rowniez za granica,niezle

Ania

a jakie są zarobki w tej firmie?

izi

warto sledzic na bieżąco , wtedy nic nas poprostu nie ominie

janka

jest u nich dostepny jakis program stazu gdzie sie mozna sporo nauczyc, a potem mozna dostac regularna prace, dobry pomysl dla ludzi bez doswiadczenia

Zostaw opinię o IMPEL - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IMPEL