Opinie o IMPEL w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników na temat firmie IMPEL, lecz też Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie IMPEL o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IMPEL w Wrocław

Zawiedziona

Jestem rozgoryczona tym co robią w spółkach impel .Bez porozumienia z pracownikiem zanikają mu ekwiwalent za urlop nie informując go o tym.Pozatem ludzie niepełnosprawni są wykorzystywani do ciężkiej pracy fizycznej na maxa,tzw zapomogi świąteczne dają tzw pracownikom ,którzy są tylko na papierze a tym którzy faktycznie nie korzystają ze zwolnień, uczciwie wykonują swoją pracę nie dają nic poza minimalną krajową. Jednym słowem jak najdalej od takich pracodawców.

1
Podatnik -Obserwator.

Dzień Dobry. Powiem tak ! Brygadzistki i Brygadziści nie spełniają wymogu pracy z niepełnosprawnymi pracownikami. Nie spełniają wymogu Lekarza Medycyny Pracy, Też to dotyczy Kierownictwa i Menadżera(usunięte przez administratora) Pierwszy raz się spotykam żeby Brygadzistka czy Brygadzista nie pracował ani pomagał jak brakuje niepełnosprawnych pracowników. Ale na Umowę -Zlecenie pracują ! . Chętnie ! . Pani Patrycjo o jakim szacunku Pani pisze ; Jeżeli Kierownictwo i Brygadzistki i Brygadziści myślą o sobie i swojej kieszeni. Pani Patrycjo jeszcze raz odpowiem; Menadżer , Kierownictwo , Inspektor B.H.P. Brygadzistki , Brygadziści myślą tylko o sobie i swoich kieszeniach. Pani Patrycjo czy przyszli do Pani czy Pan sprzątających , Menadżer czy Kierownik czy Inspektor B.H.P. i zapytał się w czym mogą pomóc , odpowiedz grzmi NIE ! . Czy Brygadzistka albo Brygadzista poproszony o dostarczenie środków czystości , co odpowiedział nie ma, nie ma za co kupić ! Najlepiej kup sama albo sam. Powiem na tak historia się powtarza. Nie ma w Olsztynie Niemców , Rosjan , ale są za to Polacy w I.M.P.E.L. którzy niewolą, oszukują , zastraszają , grożą zwolnieniem lub przeniesieniem . To jest Tragedią i Patologią jak Polacy się sprzedają !

3
kuba

Impel to firma w której dyskryminowane są osoby niepełnosprawne którym obcina się etat z całego na 3/4 lub 3/4 na 1/2 a także zwalniają zdrowych by zatrudnić z grupą socjal jest na niskim poziomie za wczasy pod gruszą nie płacą premii też niema; na basen karnetów niema rehabilitacja i kultura stoi pod psem ;nawet życzeń świątecznych czy noworocznych nie składają. A dofinansowanie z PFRON biorą.

Pracownik

Byłoby wszystko ok. gdyby zadbali o socjal :czyli wczasy pod gruszą no i na świeta jakas dodatkowa kasa!!!Wstyd p.prezesie sobie wszystko a pracownikom nawet 100 zł na "karpia".

Kobieta Nowy wpis
Pracownik

Jakich pytań ??? Dajcie spokój Impel Lubin tak jak wcześniej (usunięte przez administratora) ludzie niepełnosprawni przyjmowani do pracy Warunki gorsze niż dla zwierząt Nie masz gdzie zjeść przysłowiowej kromki chleba lokum jak piwnica z gównem żadnych okien smród jak diabeł Na powietrze nie wino wychodzić bo pracownicy kopalni Cię widza Brygadzista ??? Boże ludzi traktuje gorzej jak (usunięte przez administratora) Chamski burak z Wińska Kierowniczka fajna kobieta ale nic nie ma do powiedzenia w niczym nie pomoże Bo tam rządzi brygadzistka Pani (usunięte przez administratora) Osoba chora nie ma szans na spokojną i normalną pracę Terror jak ich mało A nie daj Boże że zachorujesz i wylądujesz na L4 Nawet do ZUS po złości nie wysyłają potrzebnych dokumentów Straszne podejście Gdzie jest pefron który powinien kontrolować za co płaci tym firmom Niepełnosprawni są dyskryminowani Tam się liczy grupa i kasa Człowiek jest nikim

Rozczarowana Nowy wpis
Pracownik

Kompletny wyzysk pracownika!!! Pracodawca nie liczy się w ogóle z pracownikiem,wręcz olewa. Bardzo małe zarobki,a obowiązków ponad normę. Totalny brak szacunku do pracownika.

Lorianna Nowy wpis
Były pracownik

No niestety dla niepełnosprawnych po prostu (usunięte przez administratora)

Uczciwy.
Pracownik

Firma nie warta polecenia by w niej pracowac kombinacje nie uczciwego rozliczania czasu pracy.Brak dodatku za godz.ncne.święta itp.Brak szkoleń pracownicy nie potrafią reagować .oraz udzielać pomocy reanimacji do przyjazdu karetki.Firma od połowy maja do dnia obecnego ma kontrole Pipu.Modyfikowanie grafików gdzie potrafią zniknąć służby.Brak socialu .brk za dojazdy i premie które obiecali pprzy podpisaniu umowy..Masa spułek na umowy zlecenie gdzie nie a składek zusowskich.

Irena Nowy wpis
Pracownik
@Uczciwy.

Witam, możemy się tylko wspierać i pisać na forum, co pomaga innym w podejmowaniu decyzji życiowej związaną z pracą. W jednym zdaniu to tyle.Pozdrawiam.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w IMPEL? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Aparatowy
Wrocław
Zakłady Chemiczne “ZŁOTNIKI” Spółka Akcyjna
(14 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
firma
Pracownik

firma impel nie daje umów stałych ponieważ lubią zmieniać nazwę i co roku jest nowa powinno byc to zgłoszone do inspekcji pracy

Irena
Pracownik
@firma

Witam, nie wprowadzać w błąd. Jestem pracownikiem Impela na umowie o pracę po emeryturze.Impel jest jeden ale są Spółki Impela. Pracujemy dla firm, po przetargach zmienia się Spółka, która wygrała.W zależności jaka Spółka taka umowa o pracę lub zlecenie. Mało tego, też się zmieniają umowy, godziny na wygranych obiektach.np. obiekt był na 8 godz.na umowie a przy nowej Spółce na umowie zlecenie na 4 godz. Pracownik nie zgadza się więc z umową przechodzi z przegrana Spółka do innego obiektu. Takie realia, i plik umów o pracę lub zlecenie.Pozdrawiam. Powodzenia.

Wojtek Zeznański
Pracownik
 Pytanie
@firma

Tak z ciekawości to jak co roku Impel się nazywa? Ja od ponad trzech lat ciągle pracuję w Impelu, no chyba że o czymś nie wiem.

Cichy
Pracownik
@firma

Firma Impel obecnie od połowy Maja do dnia 30 pażdziernika ma Inspekcje z PIPU we Wrocławiu.Być może jeszcze się przeciągnie.

Irena
Pracownik
@Wojtek Zeznański

Witam, Impel ma Spółki i Agencje, zależy która wygra przetarg, pod taką się podlega. Pozdrawiam.

Irena
Pracownik
@Cichy

Witam, to nic nie zmieni, Impel to bogata firma giełdowa,! Pozdrawiam.

Bartek
Były pracownik

Firma nie płaci zgodnie z umową !! W odzyskiwaniu pensji pomógł prawnik pan Szczęśniak. Jego numer 572 300 704.

Wojtek Zeznański
Pracownik
@Bartek

Proszę nie pisać takich bzdur. Pracuję w Impelu na Centrozłomie i nigdy nie miałem opuźnienia w wypłatą. Pracuję 3 i pół roku.

Irena
Pracownik
@Wojtek Zeznański

Witam, to nie są bzdury. Jak się spóźni spółka Impela dostarczyć faktury, to jak system naliczy wypłatę. Bardzo dobrze, że nie nalicza Impel, tylko firma wynajęta. Ona musi się wywiązywać z umowy jaką zawarła z spółką Impela. Dlatego, Panie Wojtku, ma się dobrze, jak Centrozlom płaci regularnie, a są firmy które zalegają spółce, stąd ma mieć system pieniądze, żeby przelać na konto pracownika .! Proszę, o wypowiedzi, ostrożne, nie ranić nikogo! Zależy od przetargów, widocznie Centrozlom ma się dobrze , z spółką Impela! Piszę, ku przestrodze, raz się jest na wozie lub pod wozem. Nie pisz, nigdy. Życzę braku opóźnień wypłat,! Pozdrawiam.

Mateusz
Kandydat
 Pytanie

Witajcie! Myślę o zmianie roboty bo obecna mi nie służy, wobec tego weryfikuję komentarze. Mam nadzieję, że odszukam opinie jak się pracuje w firmach z Wrocławia. Mam prośbę, dajcie znać jak się Wam pracuje w firmie Impel? Czy mają tam jakieś ciekawe benefity? A może jest kantyna? Mieszkam samemu i nie ma mi kto zrobić kanapek. Pozdrawiam Mateusz

Irmina
Były pracownik
@Mateusz

Witaj Mateuszu. Złego słowa nie powiem na pracodawcę na publicznym forum. Ale wypłaty mogłyby być wyższe. Odpowiadając w temacie organizacji dofinansowanych posiłków pracowniczych to doradzam firmę Truvant z Wrocławia. Pracownicy (wiem to od przyjaciółki, która jest tam zatrudniona) zamawiają obiady przez specjalny panel dotykowy, a firma dopłaca im do każdego posiłku. Działa to trochę jak Pyszne, tylko że jest taniej. Życzę powodzenia! Irmina.

Robert
Były pracownik
 Pytanie
@Irmina

Witam Pani Irmino. Poruszacie Państwo bardzo interesujący temat, dlatego dodam kilka słów od siebie. Firma Truvant, o której Pani napisała w poście korzysta z platformy SmartLunch. Dlaczego o tym piszę? Wdrażałem to rozwiązanie od strony dostawcy. Dodam, że firma ta nie jest wyjątkiem. Pracownicy z reguły wolą pracować w firmach, w których otrzymują posiłki jako benefit pracowniczy. Pozdrawiam Robert

Grupowy
Pracownik
@Mateusz

Nie polecam. Firma wykańcza zdolnych ludzi. Jestem a raczej już byłem pracownikiem tej firmy. Przeżyłem kilku brygadzistów którzy do niczego się nie nadawali. Ostatni który dbał o nas i wyprowadził wiele rzeczy został zwolniony. Więc lepiej omijaj tą firmę. W dodatku Pani dyrektor i menadżer wymagają od innych robiąc z innych (usunięte przez administratora) a same nie robią nic.

Dj
Były pracownik

Witam wszystkich zainteresowanych Sprawa co do rozliczenia pitow Firma impel ma podspolki na które wystawia umowy zlecenia Nie opłaca z tych umów ubezpieczenia Potem przychodzi do rozliczenia pitu i musisz dopłacić Zdziwiony Niee okradziony Pamiętaj możesz przelać nie odpłacone składki na płatnika składek W tym wypadku spółkę impela Wystarczy tylko zrobić z umów symulacje rozliczenia (z każdej osobno ) tam wyjdzie która spółka nie opłaciła składki Nie dajcie się oszukiwać !!!

1
Irena
Pracownik
@Dj

Witam, dziękuję za informację, jestem przed rozliczeniem PIT_u. Mam nadzieję, że firma Jokem, rzetelnie podeszła do PIT-u.Ta firma jest z dużym doświadczeniem.! Pozdrawiam, do sprawy jeszcze wrócimy!

Wojtek Zeznański
Pracownik
@Irena

Mi Jokem i Ektor rozliczyli PIT bez problemu.

Irena
Pracownik
@Wojtek Zeznański

Witam, Mnie także PIT , Impel pozytywnie rozliczył.Pozdrawiam.

Hanna

Możecie powiedzieć coś o zasadach panujących w Impel? Jest tam jakiś dress code? Nie wiem, czego się spodziewać, stąd będę wdzięczna za jakiekolwiek informacje.

Anna
@Hanna

Dres Code:))?? W ochronie uniform ochroniarski, a w sprzątaniu uniform sprzątaczki czyli fartuszek, pracownik terenu zewnętrznego ma uniform dozorcy. Głupie pytanie.

Marcin ZG LUBIN IMPEL
Pracownik
@Hanna

Dosłownie NIC Niema w Impelu NIC !!!!!!! Nie Polecam tej firmy IMPEL Nikomu !!!!!!

Zofia
Pracownik
@Marcin ZG LUBIN IMPEL

Wymogi za śmieszne pieniądze i robić na okrągło na placówce Pratt kalisz szef nie umie porządnie grafiku robi a jest już 9 ty z kolei nie mają szczęścia do szefowania moczą tyłki

?,,,
Pracownik
@Hanna

Najlepiej się nie wychylaj może się okazać że jesteś lepiej ubrana od P dyrektor a wówczas odczujesz to na własnej skórze. Skromnie nie pretensjonalnie:obrączka Jeden pierscionek nic nie działa tak bardzo na ludzi jak zazdrość.

Pawel
Pracownik
@Hanna

Rada omijaj to dziadowstwo szerokim łukiem najlepiej z 1 go kilometra czuć smród idzc sobie do normalnego zakładu pracy masz wolne święta weekendy a tu w ochronie tyrasz Świątek piątek odpusc sobie

Grzesiek
Pracownik
@Hanna

Odpusc sobie idź do normalnej firmy weekendy wolne i stawka dobra tu robisz Świątek piątek i niedziela daj sobie spokoj

Wojtek Zeznański
Pracownik
@Grzesiek

Czy to jakaś nowość że w ochronie tak się pracuje świątek, piątek i niedziela. Przecież nikt tego nie ukrywa.

PIP

LUDZIE UCIEKAJCIE Z IMPEL JAK NAJSZYBCIEJ!

Wojtek Zeznański
Pracownik
 Pytanie
@PIP

Dlaczego mam uciekać?

Marcin ZG LUBIN IMPEL
Pracownik

IMPEL LUBIN Katastrofa Nie Polecam tej Firmy IMPEL Nikomu !!!!!! Wyzysk Niepełnosprawnych Ludzi za marne grosze !!!!!!!! Zaniżają Koszta dlatego wygrywają Przetargi !!!! Niedługo Pracownicy IMPELA LUBIN Będą pracować za Darmo !!!!! Nie Polecam tej Firmy IMPEL Nikomu !!!!!

Wojtek Zeznański
Pracownik
@Marcin ZG LUBIN IMPEL

Tak jak wcześniej pisałem. Taki charakter pracy, siedzisz w fotelu 12 godzin, co dwie godziny odbijesz punkty i tyle, więc nie ma co się dziwić że pracujesz za najniższą stawkę. Też tyle zarabiamy na Centrozłomie. 180 lub 192 godziny w miesiącu bo jest nas czterech i na rękę wychodzi trochę ponad 2500zł. Prawa nie łamią bo tą najniższą masz. Jeśli Ci zdrowie dopisuje idź do zieleni miejskiej i zarobisz te 4koła. Ja nie dam rady więc robię w ochronie za dwa i pół. Takie życie. Pozdrawiam

Ochroniarz w SKY TOWER WRO
Pracownik

Praca w tej firmie to jedno wielkie nieporozumienie. Zero szacunku dla pracowników. Zaczne od przerw. W ciagu 12 godzinnej zmiany sa 2 przerwy po 15 minut. Jeżeli będziesz na przerwie chociaż minutę dłużej dostajesz repremende z góry na dół od swoich wspaniałych i oczywiscie niekompetentnych "przełożonych" mam tutaj na myśli kierownika Adriana G. i managera Andrzeja Ś. Masz jeść tak szybko żebyś się zdazyl wyrobic w te 15 minut, mozesz sie nawet zadlawic, ale na to też Masz 15 minut. Potem masz grzecznie wrócić na stanowisko pracy. Jeżeli zadzwonisz do kogoś z firmy żeby Cię zmienił, chociaż na chwilke( bo jesteś sam na recepcji )żeby pójść do toalety to czekasz godzine na podmiane. Jednym słowem nikogo nie obchodzi że musisz załatwić przeciez swoje potrzeby fizjologiczne. Najlepiej żebyś chodził w pieluszcze...Oczywiscie Zatrudniają studentów tylko dlatego żeby nie musieć opłacać składek zdrowotnych. O pracownikach z orzeczeniem o niepełnosprawności nie będę już wspominać, bo o tym każdy wie, że też są tutaj zatrudniani tylko dlatego ze płaci za nich PFRON. Tak jak tutaj ktoś wcześniej wspomniał zmieniają nazwe firmy co roku, zeby uciec od placenia podatku. Szkolenia, ktore mają Cię przygotować do pracy rowniez brak. Oczywiscie przy podpisywaniu umowy musisz zaznaczyc, ze uczestniczyles w ich szkoleniu. Grafik pracy dostajesz na zaledwie kilkanascie godzin przed rozpoczeciem pracy. Np tak ze o godz. 23:00 dowiadujesz sie ze masz przyjsc do pracy na 7:00 brak jakiejkolwiek organizacji. Przy schodzeniu ze zmiany ( ktora trwala 12 h ) dowiadujesz sie ze jest luka w grafiku na nocke i groza ci wywaleniem z pracy jezeli nie zostaniesz do rana czyli juz razem 24 h !!! Zero jakiegokolwiek pakietu socjalnego. ZERO. Liczy się dla nich jedynie żeby pracownikowi nie zapłacić o 2 złote za dużo. Najwiekszy minimalizm z jakim się spotkałem. Firma nastawiona na wyzysk pracowników. Odradzam każdemu kto chociaż szanuje swoje zdrowie i czas. Jedyny plus to to że nigdy nie spoznili się z wypłatą. Ale myślę że w obecnych czasach takie zachowanie powinno być na porządku dziennym A nie traktowane jako coś nadzwyczajnego

Wojtek Zeznański
Pracownik
@Ochroniarz w SKY TOWER WRO

Witaj. Nie wiem co tam się u was dzieje. Ja pracuję w ochronie na Centrozłomie i naprawdę nie nażekam. Wiem, każdy obiekt jest inny, ale żeby takie rzeczy się działy co piszesz to masakra jakaś. Pozdrawiam.

Kitka
Były pracownik

Dziwi mnie, że kierownictwo Impela z Wrocławia nie czyta tych komentarzy. Wyłania się z tego straszny wyzysk i poklask dla zachowań mobbingowych, a gdyby to zakończyć to wcale by nie była taka zła firma. Ja też pracowałam i oczywiście nie polecam. Mój region to Kraków, a tu jest mnóstwo firm więc szkoda było czasu.

Wojtek Zeznański
Pracownik
 Pytanie
@Kitka

Myślę że dużo niepozytywnych komentarzy piszą osoby które z jakichś przyczyn zostały zwolnione i się mszczą. Ja podaję swoje imię i nazwisko bo nie mam nic do ukrycia. W Impelu pracuje mi się dobrze a że najniższa krajowa? Taki charakter pracy. Czego się spodziewać po pracy na ochronie. Ja tam nie narzekam . Ubranie dostałem na początku pracy, co jakiś czas wymieniają koszulki, oczywiście wszystko nieodpłatnie. Nie wiem czego oczekujecie po pracy w ochronie?

tomeo
Pracownik

ciekawe dlaczego w ogłoszeniu o pracę jest napisane ROZŁADUNEK I ZAŁADUNEK SAMOCHODÓW.... zapomnieli napisać ZBIERANIE ŚMIECI.

1
Jasiek
Były pracownik
@tomeo

Impel chyta się wszystkiego dosłownie (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) wielkie (usunięte przez administratora)

Karol
@Jasiek

Czy po Waszych wpisach mam rozumieć, że zatrudniony pracownik ma realnie więcej powierzonych obowiązków niż to, co pracodawca podaje w swoim ogłoszeniu? Nie wiem, czy dobrze zrozumiałem finalnie Wasz wpis, dlatego proszę o wyjaśnienie. Chciałbym to ustalić.

Jas
Pracownik
@Karol

Firma totalne (usunięte przez administratora)

Mania
Były pracownik
@Karol

Czytaj komentarze odpowiedź znajdziesz rada omijaj to z daleka szerokimi łukami

Wojtek Zeznański
Pracownik
@Karol

Ja od siebie napiszę, że oprócz tego co mamy w umowie to od czasu do czasu musimy szlaufem podlać kwiatki i tyle. Acha w zimie czasami odsnieżamy parking gdzie stoją auta prezesów za co dostaliśmy dodatkowe pieniążki i nie był to nakaz, a fucha przy której można było troszkę dorobić.

Pytanie
 Pytanie

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie IMPEL?

Jadzia
Pracownik
@Pytanie

Nic specjalnego gotowości do pracy

Filip
Pracownik
@Jadzia

Nawet szkoleń nie ma z góry podpisujesz w IMPELU

Grzes
Pracownik
@Jadzia

Gotowości do pracy i godzin do oporu robić

Jan
Pracownik
@Jadzia

Robić ile się da i nic się nie odzywać na tym polega praca i nic nie mówi źle o tej firmie

Lusia
Pracownik
@Pytanie

Czy pijesz i palisz czy nie masz robali

Wojtek Zeznański
Pracownik
@Jan

Przepraszam na jakim stanowisku Pan pracuje, że jest tam tak źle. Ja już kolejny raz napiszę że pracuję w Impelu 3i pół roku na Centrozłomie i nie narzekam. Jeśli ekipa nie stwarza problemów, nikt nie przychodzi pijany to i koordynator jest w porządku. Mi się tu pracuje super. Szkoda że u Was tak nie ma.

nikt
Pracownik

nie polecam tej pracy w impelu zwlaszcza na stadionie na ochronie nanijiższa krajowa....... w dodatku firma omija podatki zeby ci nie dać na stałe umowy to co roku zmienia firme i masz z powrotem umowe na rok czasu

Irena
Pracownik
@nikt

Witam, masz rację, takie realia! Jestem na emeryturze, Spółki Impela są różne jak i pracodawcy. Raz jestem pod wozem więcej na wozie lub odwrotnie.Pozdrawiam.

Wojtek Zeznański
Pracownik
@nikt

No niestety większość tych firm zatrudnia na umowę zlecenie. Takie czasy

ZG LUBIN IMPEL
Pracownik

Katastrofa NIE Polecam IMPEL LUBIN !!!!! Kilkanaście Osób się Pozwalniało z Impel Lubin !!!! Tak Żałosnej Śmiesznej Firmy nie widzieli na oczy !!!! IMPEL LUBIN KATASTROFA !!!!! Niema żadnych Bonów Paczek Zwrotów za stałe leki !!!!!!!! Dla Impela liczą się pracownicy z 1 i 2 gą Grupą Wiadomo Kasa !!!!!! Impel LUBIN Ciągle Zaniża Forsę Dlatego Wygrywa Przetargi !!!!!!!! Czytać Opinie Impel Lubin !!!!!!

Dawid
Pracownik
@ZG LUBIN IMPEL

Paczki są jak sobie sam zrobisz żenada w jakaś

Halina
Pracownik
 Pytanie
@ZG LUBIN IMPEL

To straszne jak można być nie ludzkim. Wprowadzają nowe technologie teraz tz.telefony dla salowych by salowa miala aplikację gdzie się przemieszcza jak pracuje i w ogóle może i znajdzie czas na każde pomieszczenie by wpisać wykonaną pracę. Jedynie co mnie nurtuje to to że jest finansowo odpowiedzialna za telefon tz.musi podpisać umowę i firmy warunki.Ja się pytam po co salowej dodatkowe zajęcie przy tak wielu obowiązkach wykonywania nie raz setny raz tej samej czynności. Jak chcą niech beż zapowiedzi przyjezdzaja i nas kontrolują czy jest czysto.Wola obciążyć biedne salowe finansowo i ułatwić sobie system kontroli bo tak im wygodnie.Mowia ze nie będziemy odpowiedzialne za niechcący uszkodzenie telefonu wiemy że to ściema ponieważ oni mają przez swoich prawnikow utworzone umowy a my z ich strony tylko puste gadanie. Po co salowej ta technika ja się pytam???? Do mycia łóżek kilka razy dziennie, do mycia łazienek wielerazy dziennie, toalet, podług itp.ludzie zmarnowane pieniądze na wymysły technologi dla salowej ????Podwyżkę nam dajcie a nie telefony i co non stop będę klikać co robię zamiast pilnować porządku na oddziale ratunkowym na którym caly czas jest mase pacjetow którzy się przemieszczaja po diagnozie na oddzialy badz do domu.I kto tak naprawdę się zastanowił logicznie nad tym niby super pomysłem. Ludzie z Impela masakra.Gratulacje za pomysl.Gratulacje skladamoczywiscie Firmie ktora nie myśli o pracownikach takich jak salowe które nie raz mają równocześnie kilka zajęć na raz i muszą być wszędzie.

Irena
Pracownik
@Halina

Witam, Impel to Impel, masz rację. Ciężko o godziwą i płatną pracę. A pracować trzeba jak nie ma nic w zanadrzu., żeby zmienić pracodawcę. Pozdrawiam.

Irena
Pracownik
 Pytanie
@ZG LUBIN IMPEL

To tylko Spółka psującą opinię Impela, nic więcej dodać!!!!!?

Wojtek Zeznański
Pracownik
@ZG LUBIN IMPEL

Przepraszam na jakim stanowisku pracujesz, że piszesz, że żądają grupy. My na obiekcie pracujemy we czterech, jeden ma tylko 3 grupę która faktycznie nic nie daje. Gdyby to była druga, czy pierwsza to co innego. Ale wrócę do tematu. My trzej nie mamy żadnej grupy i normalnie pracujemy i nikt nas z tego powodu nie szykanuje. Ja pracuję 3i pół roku, kolega 7 i jest

Ala
Były pracownik

Nie polecam pracy w firmie Impel . Ludzie są wykorzystywani przez brygadzistke mają obiekt w Sadzie przy ul. Sadowej1 we Wrocławiu. Pani koordynatorka zatrudnia ludzi po znajomości liczą się tylko pracownice które się podlizuja koordynatorce inni pracownicy są gorzej traktowani i przez panią koordynator jak i przez pracownice które są znajomymi pani Agnieszki K. (Koordynatorki) jest brud (usunięte przez administratora) i pluskwy w pomieszczeniu gdzie się spożywa posiłki ( śniadanie) jeśli brakuje ludzi do pracy żeby nie dostać wysokiej kary trzeba wszystkich kłamać że jest cały skład sprzątających bo jak się nie okłamie to odrazu jest się czarna owca jeśli poprosisz o urlop wypracowany odrazu grożą zwolnieniem z pracy trzeba łzy wylewać żeby uzyskać urlop. Są zastępstwa za które nikt nikomu nie płaci na zastępstwach pracuje się za darmo, chyba że ma się z koordynatorka dobry układ wtedy może ci wypłaci . Nikomu nie polecam tej pracy bo traktują ludzi jak w (usunięte przez administratora) a nie na pełnym etacie.

Wojtek Zeznański
Pracownik
@Ala

A nie można pójść wyżej, zebrac się i złożyć skargę na koordynatorkę. W końcu to tylko kootdynatorka. Najwidoczniej w główce się jej poprzewracało. Zbierzcie się babeczki i może jakiś donos na babsko. My na ochronie na Centrozłomie mamy super koordynatora, zawsze wszystko załatwi co potrzeba. To jest człowiek na odpowiednim stanowisku.

Gość
Kandydat
 Pytanie

Nadal umowy zlecenia i najniższa krajowa?

Irena
Pracownik
@Gość

Witam, Impel tak się ma, bez zmian.! Pozdrawiam.

Wojtek Zeznański
Pracownik
@Gość

Niestety na ochronie prawie nic się nie robi, więc najniższa krajowa. Chociaż wiem, że są takie obiekty że płacą trochę więcej. Nie jestem do końca pewny, ale chyba na osiedlu Belweder płacą trochę więcej niż najniższa krajowa.

ErKa
Były pracownik

Rozwiązałam umowę o pracę bez wypowiedzenia na podstawie art. 55 § 11 K.p.z powodu ciężkich naruszeń pracodawcy. Oczywiście spółka nie poczuwa się do winy. Sprawę od grudnia prowadzi Sąd Pracy i Prokuratura, była też kontrola u lekarza medycyny pracy (nie znam rezultatu). Krótko - na 30 dokumentów w teczce osobowej na 23 sfałszowano moje podpisy w tym wnioski urlopowe, tak zginęło ok 40 dni zaległego urlopu. Orzeczenia lekarskie bez wizyty u lekarza i to dopuszczające wysokość powyżej 3m. Brak odzieży, rękawiczek, chemii i praca pod presją przeniesienia na placówkę oddaloną 80km. Nie dajcie się, mam nadzieję, że moje działania poprawia wasze warunki.

Zostaw merytoryczną opinię o IMPEL - Wrocław

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024