2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Kredyt Inkaso S.A.

Aktualność
Dzień dobry,

witamy na naszym profilu! Jesteśmy jedną z wiodących firm sektora branży zarządzania wierzytelnościami w Polsce. W Kredyt Inkaso S.A. zajmujemy się szerokim spektrum usług finansowych, windykacyjnych i prawnych.

Działamy nie tylko w Polsce, ale również w Rumunii, Bułgarii, Chorwacji oraz Luksemburgu. Aktualnie w całej naszej Grupie Kapitałowej zatrudniamy około 600 osób, w tym prawie 450 w Polsce. Nasza centrala znajduje się w Warszawie, ale mamy też swoje biura w Lublinie, Zamościu i Wrocławiu.

Swoją obecnością na portalu GoWork chcemy zaznaczyć chęć udziału w podejmowanych tu dyskusjach oraz udzielania odpowiedzi na pytania, które Was nurtują. Bardzo dziękujemy za wszystkie merytoryczne opinie, które pojawiają się na tym forum. Na bieżąco śledzimy wszystkie wpisy, wyciągając wnioski z konstruktywnej krytyki.

Nasza firma jest w trakcie dynamicznego rozwoju i działa w perspektywicznej branży. Jesteśmy otwarci na Wasze opinie, a także nowe pomysły, ludzi, technologie i innowacyjne rozwiązania. Szczególnie cenna jest dla nas odpowiedź zwrotna zarówno od byłych, jak i przede wszystkim obecnych pracowników. Zależy nam na tym, by – wspólnie z Wami – nieustannie się rozwijać, usprawniać nasze działania biznesowe i tworzyć przyjazne środowisko pracy.

Pozdrawiamy serdecznie
Dariusz Wajda
@Dariusz

Dzwonić do rodziny dzień w dzień oraz do mnie każdego dnia innego numeru telefonu trzynaście lat temu zaczęli nękać tak jest do chwili obecnej

Jolka

Będzie w planach zwiększenie stawek? Moją uwagę zwróciło to stwierdzenie, że nikt nie chce za aktualnie podane stawki jeździć i stąd się biorą stałe ogłoszenia. Każdy może się z tym zgodzić? Zastanawiam się nad dalszym planem na działalność. czy istnieje szansa na poprawę warunków?

Pracownik Nowy wpis
@Jolka

Jak podniosą stawki to i tak żeby nie zarobić. Nie wiem jak długo pracujesz ale z doświadczenia w tej firmie nie licz na nic . Trzy lata temu stawka była 3 zł za wizytę ale na ugodach szło zarobić, jak podnieśli na 5 zł to zabrali %z ugody.....i tak wkoło....

VH Nowy wpis

I niby na równo to wtedy wychodziło? Ludzie nie starali się przy tym nabić o wiele więcej wizyt? One teraz dalej za piątkę są czy jednak planują je podnieść?

WK

Firma słaba, pracują na nieaktualnych bazach danych (chyba jeszcze z początku XXI w) przez co jest dużo wrzutek od w!@#$%^& ludzi którzy przejęli po kimś numery telefonów. Oczywiście szefostwu w niczym to nie przeszkadza. Niepolecam.

IQ
@WK

To jakie konkretnie macie efekty z pracy przy tych bazach które opisujesz, że jakieś nieaktualne są? zastanawia mnie wspomniany brak reakcji. Mimo wszystko ostatecznie wyniki nie są jednak takie złe?

@IQ

Pracuję w terenie mam 10% aktualnych adresów!!!! Kwota za wizytę 5zł. Umowa B2B Jak już się uda podpisać ugodę 10% ale za chwilę sprawę zabiorą bo np serwisowka. Potrafią zaakceptować zdjęcia bo nie widać budynku na działce na której go nie ma , bo uwieczniłeś ludzika na ulicy albo zrobiłeś w listopadzie o 18 i jest za ciemne...... Telefony ......aktualnych jeszcze mniej. Sprawy cesje z lat 2000 jak masz 2015 to wow! Era GSM, TP S.A., Polkomtel. Eniro i inne przedawnione Sygma Bank , Bank Handlowy itp. Większość spraw 100 razy objechana. Taki potencjał na zarobek . Robię to przy okazji jakbym miał tylko dla Kredyt Inkaso pracować to nawet na paliwo nie zarobię. Styczeń 50 spraw przypisanych wow. A i jeszcze sprawy z kampani sms na 3 dni ???? Tu nie ma perspektyw .

Wacław Nowy wpis
@IQ

Efekt jest taki że nie potrzebnie sobie ludzie zawracają głowę tą robotą. Szkoda czasu na takie eksperymenty. Lepiej poszukać normalnej pracy co też uczyniłem i jestem zadowolony. Nie pozdrawiam.

Aktualność
Dzień dobry,

Pozdrawiamy serdecznie
Czyngis Chan

Nie polecam pracy w tej firmie nawet największemu wrogowi i nie wierzcie w te bzdury wypisywane przez HR bo nawet w tym wpisie mijają sie z prawdą bo firma nie będzie prowadzić już działalności w Rosji, ale mniejsza o to. Firma to dno, jeżeli chcesz tu zrobić karierę to tylko za pomocą wazeliniarstwa i przytakiwania swojemu przełozonemy. Samodzielne myślenie nie jest wskazane a wręcz niezgodne z filozofią zen czy tam lean którą zarząd próbuje nieudolnie wprowadzać. Przychodząć do tej firmy bedziesz miał okazję pracować na najgorszym programie windykacyjnym w branzy wierzytelnosci w Polsce. Dodatkowo nie nauczysz się tu windykować bo to nie jest juz firma windykacyjna tylko zajmujaca sie raportami i niezliczonymi callami które do niczego nie prowadza a stwarzaja tylko okazje do zorganizowania nastepnego kola. Podwyżke dostaniesz tylko wtedy gdy miłościwie panujaca jedyna słuszna partia w Polsce podniesie minimalne wynagrodzenie. A może HR napisze ile osób odeszło lub zostało zwolnionych w tej firmie w ciagu ostatnich 5 lat oraz z czego wynika tak duża rotacja? Chetnie na ten temat porozmawiam.

antywindykator

jasne, działacie w luksemburgu hehe

Dariusz

Firma nie rzetelna , nie dbajaca o swoich klientów. Nie polecam.

Dariusz Wajda Nowy wpis
@Dariusz

Abc

Cześć, Jak wyglądają warunki pracy jako windykator/agent terenowy. Praca jest na wierzytelnościach realnych do zwindykowania czy przeterminowanych? Jak wygląda system prowizyjny? Wszelakie dodatkowe informacje mile widziane.

YS

Mnie zastanawia przy tym jedno. Czy wszystko może być tez zależne od lokalizacji? Widzę, że oferta wisi teraz na chyba osiem miast. w tym przypadku otrzymuje się ewentualne wsparcie od samego Pracodawcy? w jakim zakresie?

Grzegorz
@Abc

Dwa lata temu windykowalem kredyty z poprzedniego stulecia, same długi przedawnione bez aktualnych adresów, znajdzie się pare chwilówek ale tutaj z kolei ludzie są tak utopieni, że niczego nie zdziałasz, nie polecam

@Abc

Porażka sprawy z lat 2000 , duża część po getback. Ciągle te same bez perspektywy. Umowa b2b na ZUS ciężko zarobić. Przypisywane 50 spraw z czego 80% nieaktualne adresy. Jak masz trochę wolnego między innymi umowami to zarobisz na drobne wydatki. Ugody 5 % lub 10% jak dł odesle ugodę. Minus największy koordynatorzy nie przydzielają spraw terenu jaki zgłaszasz do obsługi. Kiedyś ok....na dzień dzisiejszy nieopłacalne.

@YS

Pojawiają się ogłoszenia bo terenowi uciekają , a że za takie stawki nikt nie chce jeździć to wiszą ogłoszenia????

Sprzedaż kredyt inkaso

Zarząd zapowiedział chęć sprzedaży Kredyt Inkaso, pracownicy żyją w stresie i niepewności, nikt nic nie mówi. Hasło zostało rzucone, a ludzie pozostawieni bez informacji, co, jak, kiedy itd. Szkoda.

@Sprzedaż kredyt inkaso

Dzień dobry, bardzo prosimy o niewprowadzenie użytkowników portalu GoWork w błąd. Zarząd nigdy nie zapowiedział "chęci sprzedaży Kredyt Inkaso". W spółce - na podstawie uchwały Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy - został zainicjowany proces przeglądu opcji strategicznych, który wciąż trwa. Proces ten ma charakter konkurencyjny i na dziś nie zostały podjęte żadne wiążące decyzje dotyczące jego efektu. Na ten moment nie został wybrany scenariusz, który mógłby być zrealizowany w wyniku zakończenia przeglądu opcji strategicznych. Efekty tych prac poznamy prawdopodobnie w pierwszych miesiącach tego roku. O wszelkich istotnych zdarzeniach dotyczących przeglądu spółka na bieżąco informuje w ramach komunikacji wewnętrznej (zarówno mailowej, jak i podczas czatów/spotkań z pracownikami), więc stwierdzenie, że "ludzie są pozostawieni bez informacji" jest również nieprawdziwe. Pozdrawiamy Zespół Kredyt Inkaso S.A.

Kara mustafa
@Kredyt Inkaso S.A.

Wiadomo że przejmie was Best a potem pozwalnia wszystkich z Lublina. Zamość sobie zostawi bo to tania siła robocza. Która normalna firma sprzedaje swoje biura żeby potem je wynajmować? Może dyrektorek tylko zostanie.

@Kara mustafa

Dzień dobry, polecamy Ci lekturę naszego wcześniejszego wpisu. Tak jak wspomnieliśmy, przegląd opcji strategicznych nadal trwa, różne scenariusze rozwoju są analizowane, na tym etapie nie ma preferowanych rozwiązań i żadne decyzje nie zostały podjęte. Ponownie prosimy o niewprowadzenie użytkowników portalu GoWork w błąd. Pozdrawiamy Zespół Kredyt Inkaso S.A.

PJ

Młodszy specjalista ds. kontaktów z klientami? Ktoś już się spytał o wygląd tej pracy czy tez wynagrodzenie. Ogólnie to jaki jest zespół teraz na dziale, przy jakiej atmosferze się pracuje? zastanawiam się czy występują częste rotacje czy raczej ten sam skład się zatrudnia?

Uwolniłem się od tej firmy i jest mi z tym dobrze. Praca sama w sobie nie jest zła, ludzie też są bardzo fajne, pomocne i miłe. Ale ilość tej pracy jest przerażająca. Tempo pracy bardzo duże. I cały czas jest podkręcane. Co skutkuje tym że ludzie nie wyrabiają, chorują, a w tym czasie tylko powstają większe zaległości. Co gorsze góra tylko bije brawa za to że co raz więcej pracy jest robione tą samą ilością pracowników. Ale nikt nie wspomina o tym że to wszystko jest robione kosztem zdrowia tych pracowników. Jeżeli ktoś jest chętny pracować 24/7 to jak najbardziej polecam.

Dzień dobry, dziękujemy za tę opinię. Bardzo cenimy każdy merytoryczny wpis. Cieszy nas również fakt, że pozytywnie wypowiadasz się na temat atmosfery pracy oraz współpracowników w Kredyt Inkaso. W odpowiedzi czujemy się jednak w obowiązku zapewnić, że w pełni stosujemy się do przepisów kodeksu pracy i wszelkie odpoczynki dobowe są respektowane, a ewentualne nadgodziny są rozliczane. Jeśli zauważyłeś jakiekolwiek niepokojące lub wymagające wyjaśnienia kwestie, związane np. z organizacją pracy, prosimy o bezpośrednie (może być ono anonimowe) zgłoszenie tego faktu za pomocą formularza, który dostępny jest tutaj: https://www.kredytinkaso.pl/zglaszanie-nieprawidlowosci. Pozdrawiamy serdecznie Pion HR Kredyt Inkaso S.A.

Domator
@Kredyt Inkaso S.A.

Skoro Pani pracowała i pisze jak wyglądała praca u was, to nie stosujecie się do kodeksu i mam nadzieję, że niebawem zainteresują się wami właściwe organy.

UF

Być bogatym w pięć minut? Nie mam pojęcia jaka była tendencja tych słów, zwłaszcza przed ta poprzedzającą je wstawka ale jak przy tym praca młodszego specjalisty ds. kontraktów z klientami może wyglądać? po jakim czasie następuje już awans na samego specjalistę? I co zmienia się wtedy w warunkach? jakie zarobki?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Kredyt Inkaso S.A.?

PT

17 w prowadzonej jednej sprawie? Tak jeden klient cos pisał, ciekawie po jakim czasie przy tym już na pewno się awansuje? Wiecie? mam na myśli rzecz jasna młodszego specjalistę ds. kontaktów z klientami. Interesuje mnie taka praca, zwłaszcza ze podkreślają w niej wolne weekendy w opisie. Czy w takim razie work-life balance jest zachowany?

Aldona

Okazjonalna praca zdalna w przypadku seniora specjalisty heldesku, to znaczy jak często i kiedy? Podobnie jak @DC też chętnie poznam skalę wynagrodzenia. Rekrutacja obejmuje zadania?

DC

Nie widzę chyba ostatnio żadnych opinii dotyczących pracy w IT? Wisi po prostu oferta dla programisty C# / .NET i się nią interesuje. Nie ma podanych rzecz jasna widełek wiec wstępnie czy ktoś tu byłby w stanie je przybliżyć? Jak rozmowa wygląda ile czasu zabierze? Po jakim czasie otrzymam feedback? Zależy mi na terminach

Alicja
@DC

Uwazam, ze brak widełek płac ba ogloszeniu o prace swiadczy tylko i wyłacznie o braku prifesjonalizmu i braku szacunku do potencjalnych pracowników. Radzę takie biznesy omijac szerokim łukiem, bo jak widac kadra menadżerska zatrzymała sie 15 lat temu. Słabe na maksa....

Pola

Widzę, że specjalista helpdesku nie zanudzi się robiąc jedno. Nawet przygotowanie sal do konferencji ma wpisane w obowiązki, trochę to taki administrator IT. Czy wobec sporego zestawu i różnorodności zadań zarobki są adekwatne? Umowa o pracę jest od początku zawierana, czy bez zlecenia ani rusz?

Helphelp
@Pola

Umowa o prace jest odrazu, a co do zarobkow, to tak jak wszedzie, nie jest zle, chociaz mogloby byc lepiej.

asdf
@Helphelp

Z każdym programistycznym tak będzie? Pytam, bo teraz z kolei wisi oferta na C#..NETa. widełek faktycznie nie ma podanych, mnie jednak jeszcze jedna kwestia interesuje. Czy biorą tu juniorów w tym zakresie? Z opisu wynikają min 3 lata doświadczenia, których niestety nie posiadam

Olka

Jak wygląda praca na stanowisko : Młodszy specjalista ds kontaktów ?

Firma Kredyt Inkaso S.A. chce zatrudnić kogoś na stanowisko Helpdesk. Czy ktoś miał okazję tam pracować i może powiedzieć o swoich doświadczeniach?

Karoly

W tej firmie nie ma chyba ani jednej wiarygodnej osoby. Załatwienie formalności graniczy z cudem. Dzwonisz i Cie przełączają z działu do działu twierdząc że dana osoba się tym nie zajmuję. I koniec końców nie ma ani jednej rzetelniej osoby z którą można załatwić sprawę.

opalen

jakie jest wynagrodzenie na stanowisku opiekuna wspólpracy z komornikami? praca hybrydowa czy da rade calkiem zdalnie?

Wiesz, jak wygląda wynagrodzenie początkowe, które oferuje Kredyt Inkaso S.A. dla potencjalnych kandydatów? Na GoWork.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Analityk.

emu

pojawiło się ogłoszenie na opiekuna współpracy z komornikami, jaką dają stawkę dla człowieka z doświadczeniem? jakie są warunki, zdalnie , hybrydowo?

Najgorsza firma z jaką współpracowałam. Ciągły stres, czepiają się o byle co. Ciągle dogryzają, wiecznie coś jest źle. Panie ciągle obgadują inne Panie których nie ma w pracy. I wiele innych chorych sytuacji. Cieszę się że nie muszę już tam wracać, wysysają pozytywna energię i chęć to życia.

Paulina
@Anna

Przykre, ale może choć pensja trochę rekompensowała ten kwas w firmie...

Antyanna
@Anna

My również się cieszymy, że nie musisz do nas wracać :)

Marysia
@Antyanna

My cieszylibyśmy się, żebyś już nie przychodziła. Powietrze by się mocno poprawiło.

Wypchajcie się
@Marysia

A ty co, nadal przyjmujesz na siebie bluzgi (usunięte przez administratora) od której musisz windykować sprzedane długi sprzed 15 lat, o których nikt już nie pamięta? xD Odkąd się zwolniłem jestem zadowolony z nowej pracy. Nie muszę nawet wychodzić z domu, bo pracuję wyłącznie zdalnie i robię co chcę. Nikt nade mną nie sterczy i sam sobie organizuję dzień. Ba, czasem nie muszę nawet wstawać z łóżka! Praca lekka i zero stresu, a do tego dobrze płatna. Z łatwością więc godzę pracę z innymi obowiązkami i mam dobre samopoczucie. Was ludzie poważnie nie traktują. Ja obsługuję tylko zgłaszających się do mnie i to w całkiem innej branży. Pracują tam ludzie przeszkoleni i kulturalni, na których pomoc mogę liczyć. Nikt nie jest nabzdyczony i nie udaje, że zajmuje się czymś poważnym.

@Wypchajcie się

Ok, to w sumie napisz to u nich na forum, bo jakby nie patrzeć ta opinia nie dotyczy tej firmy i to mogłoby wprowadzić kogoś w błąd?

Dana
@Antyanna

Pokazuje pełną kulturę pracowników firmy. Szok I to ma być ta przyjazna i rzetelna firma?

@Dana

Jeśli takie odpisanie uważasz za największy problem u nich to w takim razie chyba nie jest aż tak źle? Zawsze mogło zostać to mniej korzystnie ujęte.

Iwek
@Antyanna

Od Razu po wypowiedzi wiadomo że brak szacunku do pracowników to standard. Przyjdzie czas że będziecie 24 na 24 tam (usunięte przez administratora)

Xxx

Moglibyście się nie ośmieszać i nie dawać w ogłoszeniu o pracę: "wolnych weekendów" jako benefitu. Żenada :)

@Xxx

Dziękujemy za opinię. W kontekście pracy na call center naszym zdaniem warto podkreślić fakt, że w Kredyt Inkaso nie pracujemy w weekendy. Mamy świadomość, że niektóre firmy z CC działają również w soboty i niedziele. U nas weekendy są wolne, dlatego podkreślamy to w ogłoszeniach. Kandydat ma dzięki temu jasność sytuacji. A czy jest to benefit? To już kwestia podejścia i potrzeb danej osoby. Naszym zdaniem może to być wartość dodana i to, że niektóre portale z ogłoszeniami rekrutacyjnymi prezentują tę akurat kwestię w formie benefitu, zupełnie nam nie przeszkadza :) Pozdrawiamy serdecznie Kredyt Inkaso S.A.

Xxx
@Kredyt Inkaso S.A.

No tak...bardzo logiczne, w takim razie dodajcie jeszcze w benefitach wynagrodzenie płatne na czas i biurko z wyposażeniem to już na pewno będą aplikować tłumy w końcu nie każda firma to ma.

Zostaw merytoryczną opinię o Kredyt Inkaso S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Kredyt Inkaso S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Kredyt Inkaso S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kredyt Inkaso S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kredyt Inkaso S.A.?

Kandydaci do pracy w Kredyt Inkaso S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.