2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Kredyt Inkaso S.A.

Pracodawca

Aktualność
Dzień dobry,

witamy na naszym profilu! Jesteśmy jedną z wiodących firm sektora branży zarządzania wierzytelnościami w Polsce. W Kredyt Inkaso S.A. zajmujemy się szerokim spektrum usług finansowych, windykacyjnych i prawnych.

Działamy nie tylko w Polsce, ale również w Rumunii, Bułgarii, Rosji, Chorwacji oraz Luksemburgu. Aktualnie w całej naszej Grupie Kapitałowej zatrudniamy pod 600 osób, w tym prawie 450 w Polsce. Nasza centrala znajduje się w Warszawie, ale mamy też swoje siedziby w Lublinie i Zamościu.

Swoją obecnością na portalu GoWork chcemy zaznaczyć chęć udziału w podejmowanych tu dyskusjach oraz udzielania odpowiedzi na pytania, które Was nurtują. Bardzo dziękujemy za wszystkie merytoryczne opinie, które pojawiają się na tym forum. Na bieżąco śledzimy wszystkie wpisy, wyciągając wnioski z konstruktywnej krytyki.

Nasza firma jest w trakcie dynamicznego rozwoju i działa w perspektywicznej branży. Jesteśmy otwarci na Wasze opinie, a także nowe pomysły, ludzi, technologie i innowacyjne rozwiązania. Szczególnie cenna jest dla nas odpowiedź zwrotna zarówno od byłych, jak i przede wszystkim obecnych pracowników. Zależy nam na tym, by – wspólnie z Wami – nieustannie się rozwijać, usprawniać nasze działania biznesowe i tworzyć przyjazne środowisko pracy.

Pozdrawiamy serdecznie
Michał
Klient

Dlaczego firma dzwoni w sprawie spłaconego zadłużenia i nawet otrzymując dowody na spłatę dalej nęka telefonami?

Paulina Nowy wpis
@Michał

Nie mam pojęcia, może warto ich o to spytać jeśli zadzwonią po raz kolejny?

Bartek Nowy wpis
@Michał

Dzwonią bo mają bałagan! Przecież to firma z kartonu z długami nawet z 2006 r.

Katarzyna Nowy wpis
@Michał

Może chcą abyś wziął kolejną pożyczkę?

Nowy wpis

Pracodawca

Aktualność
Dzień dobry,

Pozdrawiamy serdecznie
Kredyt Inkaso S.A.

Pracował ktoś z Was jako Financial Controller w Kredyt Inkaso S.A.? Powiecie na czym polega praca na tym stanowisku? Czego wymaga się na rekrutacji od kandydata?"

Anna

Najgorsza firma z jaką współpracowałam. Ciągły stres, czepiają się o byle co. Ciągle dogryzają, wiecznie coś jest źle. Panie ciągle obgadują inne Panie których nie ma w pracy. I wiele innych chorych sytuacji. Cieszę się że nie muszę już tam wracać, wysysają pozytywna energię i chęć to życia.

Paulina
@Anna

Przykre, ale może choć pensja trochę rekompensowała ten kwas w firmie...

Antyanna
@Anna

My również się cieszymy, że nie musisz do nas wracać :)

Marysia
@Antyanna

My cieszylibyśmy się, żebyś już nie przychodziła. Powietrze by się mocno poprawiło.

Ryszard

Fajne są te sprawy, takie nie za nowe, fajne są te adresy, takie nie za aktualne???? ludzie kochani ściągałem na 2 tyś netto długi z 2006 r. A jak zobaczyłem, że mam ściągać rachunek EraGsm to się pomodliłem, także fajna taka robota…

Na stronie Pracuj.pl zamieszczono 15 września kilka aktualnych ofert pracy do firmy Kredyt Inkaso S.A.. Poszukiwana jest osoba do pracy jako Manager. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Uzyskaj legalną pożyczkę tutaj

Witamy w Marson POŻYCZKI GOTÓWKOWE Obecnie oferujemy pożyczki tylko z oprocentowaniem 2%, oferta specjalna jest skierowana do osób znajdujących się na czarnej liście oraz osób w trakcie sprawdzania zadłużenia. Aby uzyskać więcej informacji na temat naszej oferty specjalnej 2% stawki na pożyczki biznesowe/osobiste.Skontaktuj się z nami Marson KREDYTY GOTÓWKOWE. E-mail : creditmidland@gmail.com Contact (usunięte przez administratora) +48732104284

Asdf
Klient

Trzeba być nieudacznikiem żeby tam pracować

Grażyna
@Asdf

rozumiem, że pracowałeś tam kiedyś? :) i dlaczego od razu nieudacznik....

Izabela
Kandydat

Czy w oddziale w Lublinie można pracować zdalnie na stałe w przypadku osoby z doświadczeniem na windykacji ok 4 lat?

@Izabela

po szkoleniu można

Ewa aLICJA

Witam wszystkich, czy potrzebujesz pilnej pożyczki na Boże Narodzenie? Właśnie dostałem moją od inwestorów pożyczkowych Walter z niskim oprocentowaniem 2%, uprzejmie napisz na adres walterloaninvestments@gmail.com i uzyskaj natychmiastowe zatwierdzenie Potrzebujesz powyższych pożyczek z niskim oprocentowaniem 2%? Świąteczna pożyczka Pożyczki z karty kredytowej Kredyty mieszkaniowe Kredyty samochodowe Pożyczki dwukołowe Pożyczki dla małych firm Pożyczki do wypłaty Zaliczki pieniężne uprzejmie e-mail: Walterloaninvestments@gmail.com właśnie dostałem swój, postanawiam podzielić się swoim kontaktem Lub wiadomość na (usunięte przez administratora) na +1 (816) 878-3506

Dert
Klient

Jak jest z praca w dziale IT? helpdeski / service deski etc? Programiści? Jak wyglada praca w tym dziale? Warto aplikować?

Aneta
@Dert

Mało ludzi, dużo zleceń na HD, jak dzwoni jakiś dyrektorek to Ucasz wszystko i idziesz robisz jego zlecenie a w nagrodę i tak na naskarży. Duża rotacja o czymś świadczy...

Robert
@Aneta

A IT na jakich umowach pracuje?

Aneta D
@Aneta

Ciekawe skąd Pani Aneta o HD ma takie informacje? Jeśli już komentujesz drogi użytkowniku to prośba w swoim imieniu...

Grażyna
@Robert

oo też jestem ciekawa, od razu umowa o pracę czy jakieś śmieciówki? a po jakim czasie można dostać umowę na stałe?

UWAGA
Klient

POWIADOM PROKURATURĘ Jest to zorganizowana grupa przestępcza handlująca Twoimi danymi osobowymi, wyłudzająca pieniądze.

Angela

Witam mam niestety nieprzyjemność z tą firmą. Nie wypiera się długu. Spłacałam u komornika w ratach i na koniec opłaciłam 1/3 zadłużenia jednorazowo. Egzekucja zakończona. A firma mi mówi że jeszcze połowa zadłużenia jest do spłaty A to prawie 3000zł. I cały czas słyszę sprawa wstrzymana,obliczane niech pani zadzwoni za kilka dni. Porażka

Pomocne
@Angela

Może Pani napisać skargę czy reklamację i poinformować że nikt Pani nie poinformował, bądź nie uprzedził o takich kosztach. Proszę poprosić o zaświadczenie o spłacie zobowiązania, po jego całkowitej spłacie i wtedy ewentualnie dochodzić swoich rozszczen bez dalszych kosztów.

Ogólnie jeśli nic nie umiesz nie znasz się na niczym to się nadasz :) w firmie są tak jakby trzy światy: Warszafka czyli Hawaje i bajlando, Lublin w miarę normalnie chociaż niewiele ich już tam zostało i nawet biura sprzedają, no i Zamość czyli (usunięte przez administratora) gdzie robi się za kasę w granicach minimalnej i wszyscy Cię gnoją, nawet kierownicy co mają niewiele więcej od pracownika... Nawet na imprezie integracyjnej Warszafka miała sobie hotel, a cała reszta chołoty won do domu po nocy :P Program do obsługi spraw to jakaś tragedia, od ponad dwóch lat nie da się zrobić tak żeby działało to płynnie, a trzeba tam wszystko odklikiwać jak (usunięte przez administratora) co by jakiś analityk potem mógł raporty zrobić czy aby przypadkiem ktoś się nie leni. Jeśli chcesz awansować musisz się ładnie uśmiechać i przytakiwać przełożonym i nie ważne czy masz wiedzę i umiejętności. Biorąc pod uwagę że kierowniczka "działu" co to ma ulepszać procesy nigdy nie pracowała w windykacji i nie ma o tym pojęcia (podobno gdzieś się chwaliła, że pracowała wcześniej w budowlance) będzie decydować jak ma wyglądać Twoja praca i czy w ogóle nie trzeba Cię zwolnić bo za dużo ludzi jest to bym się dwa razy zastanowił. A i zapomnij, że jakiś dyrekto... stanie w twojej obronie jakby coś się działo, bo jeszcze się ktoś komuś narazi...

Radosław Sokołowski
@anonim

To nieprawda. Zastałem firmę drewnianą a zostawiłem murowaną.

Bajlander
@Radosław Sokołowski

Całkiem się z Tobą zgadzam, rzeczywiście zarząd w liczbie aż czterech prezesów (firma krezus niczym potężna korporacja) wraz ze swoimi przytakiwaczami zbudowała solidny mur w centrali by chronić się przed utratą profitów byle jeszcze miesiąc ... i tak dalej (wystarczy zobaczyć raporty). Firma padnie a oni dalej tego nie zauważą. A koniec jak widać bliski .....

Antywindykator
@Bajlander

Chyba wróż Maciej z Ciebie, a może jeszcze umiesz wodę jonizować przez telewizor ;)

Pchła Niezapominajka
Klient

Dzwonią do mnie prawie od roku i na wstępie proszą o datę urodzenia .Nigdy im nie podałam i nie podam. Tłumaczą, że mają do mnie sprawę prawno finansową,ale bez podania daty urodzenia nie mogą mi jej przedstawić.Prosiłam o list, też nie moģą mi wysłać bez weryfikacji .Więc poprosiłam żeby do mnie nie dzwonili,też nie mogą.Będą dzwonić.Nie mam żadnych długów.Nie dostałam żadnego wezwania do zapłaty,o co im może chodzić. Straszą mnie że nie współpracuję i działam na swoją niekorzyść ale nie chcą mi powiedzieć w jakiej sprawie dzwonią bez podania daty urodzenia. Próbują wyłudzić adres mailowy. Dzwonią po 3 razy dziennie za każdym razem z innego numeru. Czy może się wypowiedzieć jakiś były pracownik. Proszę bardzo

Ryh
@Pchła Niezapominajka

Podaj im tę datę urodzenia, z takimi danymi nikt nic nie zrobi bo nawet na fejsie masz podaną, nic się nie stanie a dowiesz się o co chodzi, podnieś zarzut przedawnienia i z głowy

Antywindykator
@Ryh

Świetna podpowiedz, w ten sposób się wszystkie dowiesz i oszukasz system.

Rozczarowany Marian

I stało sie, wszyscy na bruk, a pseudo dyrektorek awansuje, stowrzył dział który przynosił same straty i jeszcze na tym beztalenciu zrobił kariere. Pogratulowac tym co wierni ale mierni pozostali do końca u boku dyrektorka. Ciekawe czy chociaz na koniec podał wam rekę, czy macie swiadomość że na waszej (usunięte przez administratora) awansował dalej

Karol
@Rozczarowany Marian

Jak to wszyscy na bruk? Są oferty pracy, podasz jakieś szczegóły?

Fire
@Rozczarowany Marian

O jakiego dyr. chodzi,? Słyszałem, że panuje nie najlepsza atmosfera w zespołach windykacyjnych. Wiadomo dlaczego?

do pracy
Kandydat

Czy pracownik na telefonie jak się przedstawia to musi podać swoje nazwisko? niech ktoś podrzuci, bo za 1/8 etatu to słabo.

Rysiek
@do pracy

Jak powiesz szybko na wstępie zanim powiesz firmę to klient nie zapamięta a nawet nie zdąży zarejestrować, kwestia techniki ale ściągać długi z przed 13 lat to nic przyjemnego na pewno

@do pracy

Pracuje na CC. Umowa jest o pracę i na pełen etat. Nie wiem skąd informacja o częściowych etatach i różnych umowach. Pracownik musi się przedstawić, to normalne.

Teresa

Mam niespłacone zadłużenie.Wykupili Mój dług.Spłaciłam prawie całą kwotę.zostało kilkadziesiąt zł.Wysyłam meile z prośbą o podanie dokładnej sumy.Dostaje odpowiedź po dłuższym czasie ,żeby podać jakieś dane,wysyłam i znowu to samo.Gdzie mogę złożyć skargę na taką firmę.Chcę spłacić te grosze i mieć czyste konto.

Dłużnik
@Teresa

Niczego nie podawaj przez telefon. Niech wysyłają pisma. Nie wiadomo kto to dzwoni. W takich firmach nikt nie czyta dokumentów, to masówka. Nie ma na to czasu. Warto pożałować te 200 zł i iść do prawnika lub rzecznika finansowego. Pozbyć się takich cwaniaków jak najszybciej.

Migrena

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej na Asystentkę - po 2 godzinach maglowania doprowadzili mnie do takiego bólu głowy, że ledwo dotarłam do domu. To była masakra. Szkoda, że na wyższe stanowiska tak nie maglują. Czułam się jakby przepytywali mnie ruscy agenci te same pytania zadawane w kółko, opisy chronologiczne. Gwóźdź programu to pytanie w języku angielskim co sądzę na temat szczepień przeciwko (usunięte przez administratora) roboty za marne grosze. Jeśli ktoś potrzebuje szybkiej migreny i liznąć przesłuchania 2 godzinnego to polecam :-)

Zbigniew z Jaworzna
Klient

Nie wstyd wam pracować w takiej (usunięte przez administratora) firmie? Kredyt Inkaso przegrało ze mną sprawę o 28 tysięcy, a teraz do mnie dzwonią i chcą żebym zapłacił 36 tysięcy. Za wygraną przeze mnie sprawę. To jest jakiś bandyctwo i kryminał, nie sądzicie?

Zostaw merytoryczną opinię o Kredyt Inkaso S.A. - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Kredyt Inkaso S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Kredyt Inkaso S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kredyt Inkaso S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 0 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Kredyt Inkaso S.A.?

Liczba opinii klientów firmy Kredyt Inkaso S.A., to 17, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a, 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kredyt Inkaso S.A.?

Kandydaci do pracy w Kredyt Inkaso S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.