Kredyt Inkaso S.A.
counter
2 169 507 5 1
pytanie,a gdzie odp

No i proszę, dyrektorek tutaj walczył zawzięcie, nie odpowiadając na pytania o weksle zabezpieczające i zwroty za paliwo,a tutaj takie nurkowanie w dół.... pytanie do pracowników: ten gościu zdązył sie ulotnić z Waszej firmy niczym gaz z portek czy jeszcze pracuje? inne pytanie,do pracowników, którzy jeszcze jezdzą w terenie...co was skłoniło, żeby im weksle podpisywać, skoro jak sie okazuje tylko 25% z was uzyskiwało premie miesięczne. Oczywiście pomijam brednie panienek z firemki,które mają zadanie odwórcic kota ogonem,ze skory nie macie premii to jestescie słabymi pracownikami, bp sam w tym robię i wiem jak jest. Co do premii, to zresztą podejrzewam,ze oscylowały one w okolicach max 1500zl brutto,zgadza się?

Tak22Nie2
Elżbieta

Na ile prawdą jest, że szykują się zwolnienia? Mówi się po cichu że wpływy mniejsze, ludzie odmawiają wpłat i idzie kryzys. Coś też słyszałam z koleżanką, że firma nie będzie miala na wykup obligacji, stąd konieczne jest radykalne cięcie kosztów. Jeśli to nie pomoże, to firmie już nie pomoże nic i utonie, a Best też coś kręci.

Tak34Nie1
Klient

mam pytanie istnieje jeszcze ta firma?dzwonie żaden nr telefonu nie jest aktywny,nr konta bankowego nie istnieje,nie można dokonać wpłaty

Tak6Nie
gun

Uważam, że osoba zwana "dyrektorkiem" powinna zrezygnować z pracy. W ten sposób odzyska swoje dobre imię. Dzisiaj szkodzi sam sobie. Myślę, że w ten sposób odzyska reputacje. Dobrze, że już przestała odpisywać w imieniu firmy jako "Realista". Jakaś szopka to była. Za chwilę zobaczy, że pomylił się i wybrał złą drogę. Dlatego apeluję do niego - Ogarnij się. nie jesteś taki zły, jakiego grasz. Dobrze wiesz o tym.

Tak4Nie2
Zainteresowany

Ile można wyciągnąć prowizji na etacie?

Rych
@Zainteresowany

Nic nie można wyciągnąć, nie wyrobisz żadnej premii drogi kolego

@Rych

Aż tak żle??? Obiecuję co innego

@Zainteresowany

a chciałeś uwierzyć w obietnice?

Terenowy

Na etacie nie ma prowizji tylko premia. Max netto 3 tyś

TakNie3
@Terenowy

Kolego wziąłeś kiedyś 3 tyś netto premii?

Szybki
@Zainteresowany

Premia plus konkurs i masz 3.000 netto. Premie brałem ok. 2000-2400 netto.

Tak1Nie5
Mateo
@Szybki

Coś ci się pomyliło kolego. Cała pensja nigdy łącznie nie przekracza 3 tyś.

Szybki
@Mateo

Kolego, to albo pracujemy w dwóch różnych firmach albo jesteś na końcu stawki. Pensja plus premia to średnio 4.000-4500 netto miesięcznie. Mam wrażenie że negatywne opinie pisza Ci którzy nie robią celów.

TakNie7
Mateo
@Szybki

A pracownicy mają wrażenie, że pozytywne opinie piszą na zlecenie klakierzy kierowników i dyrektorów, co bez wazeliny ani rusz.

zainteresowany
 Rekomendacja
@Mateo

To w końcu jak to jest z premią, bo każdy podaje inną kwotę. A jak z samochodem służbowym czym jezdzicie i czy można jezdzić prywatnie

TakNie4
@zainteresowany

a po co ci samochód służbowy na słuchawce?

aktualny
@zainteresowany

Premię robi ok połowy zespołu co miesiąc, pierwszy jak dorzuci jakąś nagrodę za konkursie zgarnie pow, 3 tys, naturalnie brutto. poniżej 5 miejsca będzie poniżej tysiąca na ręke. Auto zależy, wyekspoatowane Clio z 2015 r. z oszczędnym dieselem albo roczny Juke na benzynie. Są do użytku prywatnego, masz potrącenie ryczałtu z pensji plus tankujesz naturalnie za swoje ( sprawdzają ile zrobiłeś prywatnie ).

Bartek
@aktualny

Ile osób przypada na te dwa auta i czy długo trzeba czekać na swoją kolej?

aktualny Nowy wpis
@Bartek

Bardzo zabawne. Jak kogoś interesowały fakty to je otrzymał, jak chce sobie pożartować to proponuje demotywatory. Zaśmiecasz dyskusje.

TakNie4
Moniś Nowy wpis
@aktualny

Zabawne byłoby, gdyby nie było prawdziwe.

Stasiek Nowy wpis

@Rych firma nie prowadzi systemu premiowego?

Moniś Nowy wpis
@Stasiek

Prowadzi, lecz targety są tak ustawione że premii nie wyrobisz.

Przeczytałam opinie i nic
Kandydat

Cześć, weszłam na stronę gowork, przeczytałem posty z 2020 r. i muszę stwierdzić, że sens istnienia tej strony jest żaden. Niczego nie można się dowiedzieć o firmie, opinie są totalnie wymieszane. Jedni piszą jak jest "źle", ale nie podają żadnych szczegółów, które byłyby tak naprawdę, najbardziej przydatne. Piszą ogólnie, a jak ktoś prosi, żeby wskazać konkretny przypadek, to od razu grupa osób ją / go atakuje, Masakra. Drudzy piszą, że jest ok, i tutaj co ciekawe, od razu pojawia się opinia, że chcą się przypodobać (ciekawe komu skoro podpisują się pseudonimem, chyba, że używają ich też w pracy). Mam wrażenie, że to "nieudacznicy" atakują tych, którzy coś osiągnęli i są zadowoleni z pracy (Ci podają szczegóły), ale mogę się mylić. Na dodatek, co jakiś czas pojawia się "antywindykator" (ktoś dobrze napisał, że to pewnie kilka osób używa tego nick'a i dodatkowo część z nich pracuje / pracowało w firmie), albo inny "zbawca narodu" (którego mam wrażenie, albo nie przyjęli do tej firmy, albo go / ją zwolnili), który wypisuje swoje mądrości (najlepsze są te, które nijak są związane z pytaniem) - proponuję przeczytać w całości jakiś wątek to wtedy to widać najlepiej. Podsumowując, pomimo, że niewiele byłam w stanie się dowiedzieć, to spróbuje swoich sił w pracy. Jeżeli będzie ktoś ciekawy, co myślę / czuję / widze po miesiącu / dwóch pracy to wrzućcie pytanie w poście. Postaram się odpowiedzieć :)

Tak2Nie7
@Przeczytałam opinie i nic

masz rację - antywindykator jest jeden, zaś cała reszta tych pajaców zwyczajnie się pod ten nick podszywa nieudolnie. tak im kierownictwo zapewne kazało, więc nic na to nie poradzę że kretyni słuchają debilów, czy tam odwrotnie. cieszy mnie niesamowicie fakt, że jestem im solą w oku, tej bandzie nieudaczników :) aloha!

Tak3Nie1

Tak6Nie
@Klient

po co chcesz cokolwiek wpłacać? za dużo siana masz? kup coś sobie, żonie, dziecku. z kredyt inkaso wygraj sprawę w sądzie. o ile pójdą do sądu.

Tak35Nie1
Antywindykator
@antywindykator

Zapłać i będziesz miał spokój. Po co mają do Ciebie dzwonić i pisma wysyłać albo jeszcze komornik przyjdzie. Lepiej mieć spokój.

Tak2Nie35
@Antywindykator

barani łbie posłuchaj uważnie, o ile potrafisz to zrozumieć: najpierw kredyt inkaso MUSI WYGRAĆ sprawę w sądzie żeby komornik przyszedł. a z tym mają duuuuże problemy. i podstawowa zasada: wyłudzaczom nie placimy nic. tak więc swoje "mądre rady" o zapłacie możesz sobie wsadzic wiesz dobrze gdzie. i nie żebraj już w imieniu kredyt inkaso, firma i tak niedługo zbankrutuje z uwagi na utratę płynności finansowej i brak możliwości spłaty własnego zadłużenia.

Tak36Nie1
@antywindykator

Zaczynam pisać sam do siebie, to już chyba jest chorobą. Od tej antywindykacji coś mi się nie styka. Na szczęście co jakąś chwilę mam przebłyski. Dlatego przepraszam tych wszystkich, których obraziłem. Antywindykator nie będzie już pisal, bo nie chce się pogrązac.

Tak1Nie26
Chrobotek
@antywindykator

Nieźle się musi palić pod dupskami jak jednego Antywindykatora tak się boją. Piluś taki cieniutki? Za moich czasów w tej firmie także nie błyszczał. Ciekawi mnie za co ta spółka obligacje wykupi, a termin zapadalności się zbliża. Część kadry idzie do zwolnienia w kryzysie, część już sama uciekła.

Tak32Nie
John
@Chrobotek

Tak, tak, wszyscy się boją antywindykatora, aż legendy i historie opowiadają. Dajcie spokój, już na tym forum było kilku "antywindykatorów" co w firmie pracują i takiego nicka używali. Chyba chcieli się popisać.

Tak3Nie9
@Klient

Ta (usunięte przez administratora)firma to jedno wielkie nieporozumienie. Mam z nimi sprawę w sądzie za pożyczkę w wonga.com, dostarczyłam dowody wpłaty do sądu. Dzisiaj zadzwoniłam do firmy i bardzo niemiła pani powiedziała, że ten numer konta na który podali mi w smsie jest nieprawidłowy i że nie ma żadnej wpłaty i straszą mnie komornikiem, mimo że nie ma wyroku. Posiadam twarde dowody na to że ten numer konta, na który wpłacałam pieniądze z tytułem sygnatury sprawy należy do Kredyt Inkaso. Mają (usunięte przez administratora) w papierach i bezczelnie wprowadzają dłużników w błąd. Coraz bardziej rozważam nad napisaniem skargi UOKIK.. Wstyd i hańba!!

Tak15Nie
Marti
@Dłużnik

Nieprawidłowy nr konta? Szczerze? Bzdura. 99,9% klientów myli zadłużenia, nr-y kont poprzednich wierzycieli i firm windykacyjnych doszukując się wszędzie oszustw. Prawda jest niestety prostsza, brak podstawowej wiedzy i swiadomosci finansowej. To dopiero wstyd.

Tak3Nie14
hohoho
@Marti

Proszę nie wciskać takich bzdur. Wasza firma to jest dopiero wstyd!!

Tak13Nie1
@hohoho

Posiadam też sms-a od waszej śmieszniej firmy z tym samym numerem konta na który wpłynęły moje pieniądze. Jesteście na przegranej pozycji

Hektor
@Marti

Jeszcze macie czelność wprowadzać ludzi w błąd?

Tak8Nie1
@Dłużnik

Uwielbiam takie sformułowania, że: jesteście na przegranej pozycji, mam twarde dowody, jestem super twardy i Wam pokaże. Ehh, ale ciekawi mnie co.ma w głowie osoba to pisząca? Że firma windykacyjna przestanie prowadzić swoją działalność czy że inne osoby też napiszą coś tak "ostrego" na goworku i będą wzajemnie się nakręcać? Czy że ktoś napisze, iż te informacje zburzyły jego wizje świata? Ciekawe, zobaczymy reakcje.

Tak3Nie8
Hohoho
@Wygrana pozycja

Czyżby mamy do czynienia z obrońcą krętaczy czyli windykatorkiem? bo wydaje mi się że tak

Kandydat

jakie długi? w sądach się okazuje, że w ponad 80% przypadków te "długi" to jednak niezła ściema - i powództwo oddalone :) przyznam jednak, że podoba mi się ten biznes jak chodzi o moje przychody - windykatorzy zazwyczaj ładnie płacą zasądzone koszty zastępstwa procesowego. a jak któryś windykatorek nie chce płacić swoich zobowiązań, to mu komornik przypomina :) aloha!

@antywindykator

Jasne, wjeżdżasz do sądu na białym koniu i od razu na Twój widok sąd oddała powództwo, pytając czy może podać kawę, a komornicy ustawiają się w kolejce z prośbą o przesłanie wniosku egzekucyjnego. Dla osoby, ktora nie pracowała w tej branży Twój wpis brzmi ciekawie. Dla mnie niestety nie. Wiele razy przed salą rozpraw widzialam Antywindykatorow, którzy przechwalali się swoimi osiągnięciami przed klientem, a potem wychodzili z rozprawy z kwaśną miną, że kobieta ich zgasila. Jak to mówią, im większy "kozak" w przechwałkach tym mniejszy w ... powodzenia Gladiatorze ;)

Tak3Nie11
@Wygrana pozycja

nie ściemniaj, windykacje/fundusze nawet nikogo nie wysyłają na rozprawy (poza naprawdę wyjątkowymi sprawami) z prostego powodu: ludzi tyle nie ma i nawet import autokarami ze wschodu by nie pomógł. widać ktoś ci głupot nagadał, a teraz wracaj na słuchawkę bo dialer non stop wzywa :)

@antywindykator

Widzę, że mialam rację i trafiłam w słaby punkt. Czyli jednak nie gladiator, a gladiatorek :)

Tak1Nie7
Naomi

Dobre :)

Tak4Nie1
best
@Chrobotek

my ich wykupimy, w końcu

@Wygrana pozycja

weź się już nie kompromituj

Tak13Nie1
Kandydat

ty weź sobie dobrego pełnomocnika i wygraj sprawę, zamiast o komorniku gadać :)

Tak5Nie
Faces
 Problem
@antywindykator

To prawda, ta firma ludzi wprowadzać ludzi w błędy, podają swoje numery konta a potem mają pretensje że ten sam numer konta nie należy do ich firmy i pieniądze nie wpływają na ich konto - niezła ściema na całego. (usunięte przez administratora)

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Elżbieta

Tak34Nie1
Pola
@Elżbieta

Uwazam ze zwolnienia w obecnej sytuacji beda drastyczne.

Tak30Nie
Anastazja
@Pola

Już poszła pierwsza seria wypowiedzen. Zaczyna się zjazd.

Tak26Nie
Ciekawy
@Anastazja

W jakim dziale zwolnienia?

Nieciekawa
@Ciekawy

Nie było żadnych zwolnień. Siedzicie na goworku i piszecie jakieś bzdury zamiast skupić się na rodzinie i spedzaniu wspólnie czasu. Ktoś napisze jakąś głupotę, a reszta łyka jak młode pelikany. W Zamosciu nie było żadnych zwolnień, koleżanki z działu mówiły, że w Lublinie też nie. 3majcie się w zdrowiu!

Tak4Nie18
Marika
@Nieciekawa

Ty od zarządu jesteś że tak kłamiesz i jakieś niby koleżanki mówią? Ludzie swoje wiedzą i widzą. Sądzisz że jeśli się nie widzimy to łatwiej każdego z osobna wywalić i informacje się nie rozejdą?

Tak24Nie
Zaciekawiona
@Marika

To napisz w jakim dziale są zwolnienia, bo każdy pisze ogólnikami, a jak prosi się o szczegóły to cisza albo jakieś przytyki. Ludzie, zacznijcie mówić o konkretach, a nie siać propagandę. Koleżanka napisała, że nic takiego nie słyszała to już ją grillujesz i na logikę pomyśl z jakiego może być zespołu. Pozdrawiam i wesołych świąt.

Tak1Nie16
Andżela
@Marika

"Ludzie swoje wiedzą" co to za tekst? Jak w PRLowskiej komedii. Przeczytałam ten wątek i żaden konkret nie padł. Osoby, które wcześniej napisał, żeby pisać szczegóły zostały, jak to ktoś napisał, "grillowane". Zupełnie bez sensu. Najśmieszniejsze est to że pewnie wszystkie te osoby codziennie że sobą pracują i udają miłe, a dopiero tutaj się tak uzewnętrzniają.

Tak1Nie12
Dżesika
@Marika

Serio? Daj spokój bo aż żal to czytać.

Tak1Nie5
Ytr
@Nieciekawa

Co za brednie. Przecież w Lublinie i Zamościu byly zwolnienia.

Tak8Nie
mi

i jak jest teraz? nowy dyrektor, nowe wyzwania - może nastanie ład? ja trzymam kciuki bo ta władza może mieć powodzenie i już widzę zmiany na lepsze :)

Tak29Nie
Nina
@mi

Słabo, słabo. Typowe korporacje bez możliwości zarobku i awansu.

Asa79
Klient

Mam pytanie do pracowników czy mają windykacje terenowa

Z daleka

Firma nie uczciwa,szukające jeleni do pracy i robiaca jeleni z dłużników

Tak11Nie1
@Z daleka

Ta firma wprowadza dłużników w błędy

Anty
Klient

Mam pytanie czy ta firma nadal wprowadza dłużników w błąd wmawiąc że nie ma żadnej wpłaty zadłużenia??

dłużnik

Niestety tak

Tak3Nie1
Karol
@Anty

co oznacza stwierdzenie "wpłata zadłużenia"?

Agata
@Anty

Ta firma wprowadza ludzi w błąd twierdząc że tu jest w ogóle jakieś zadłużenie, którego nie ma! Wstyd mi za pracodawcę, przepraszam.

Tak13Nie
@Agata

a jeszcze jakie brednie potrafią pisać w pozwach i pismach procesowych ci stażyści od pilusia :)

Oldschool
@Agata

Ma pani rację, firma wprowadza klientów w błąd! Człowiek ciężko pracuję aby zapłacić zadłużenie w ratach to jeszcze wmawiają że nie wpłynął żaden grosz pomimo że numer konta do firmy jest prawidłowy!

Tak17Nie1
Zohan aus Israel
Klient

Witam Mam propozycję pracy jako koordynator windykacji. Czy ktoś może się wypowiedzieć jakie są warunki finansowe, atmosfera pracy i co oferują?

Domi
@Zohan aus Israel

atmosfera raczej mierna,nie licz na koleżeńskość, 3000-3500 brutto raczej więcej Ci nie dadzą, dobrze dopytaj o regulamin premiowania, żebyś nie robił poźniej wielkich oczu. PS: Daj znać jak wrażenia :)

Lundi

Mało poważna firma. Wysłałem CV Wszystkie warunki spełniam, co więcej mam większe doświadczenie niż wymagane i odrzucili moja aplikaxje, nawet nie zadzwonili. Pewnie przyjmą jakiegoś pociotka. Jednym słowem żal.pl i tyle....

Tak2Nie1
Janekx
@Lundi

To jak masz takie super kwalifikacje to po co chcesz w tej firmie pracowac na sprawach z zeszłej dekady?

też WT
@Lundi

nie ma co płakać. marna prowizyjka, bez zwrotu kosztów za latanie po przemielonych 5x tematach. do tego 5 zeta za pozyskany dokument. odpusc.

Radek
@też WT

I tak jest lepiej niż w Hoist, gdzie latasz po przedawnionych sprawach kupionych od Getback, albo wysyłają cię do klientów którzy z Hoist sprawę wygrali 2 lata temu i robisz z siebie głupa. Kumpel mi opowiadał jakie cuda się tam dzieją. Tutaj przynajmniej jest skromnie, ale jednak jest, te 2700 brutto zawsze dostaniesz.

Tak3Nie3
Nieetatowy

Prawda jest taka, że z firmą jest nie halo!, bo nieetatowym teraz nagle pozabierali z wyniku wpłaty, aby za duzo nie zarobili, a to ewidentnie świadczy o tym, że kondycja finansowa firmy jest kiepska. Wycinka bzdurnie wytłumaczona, że sprawy nie były przypisane, a przecież wiadomo, kto zarządza systemem i nieetatowy nie ma narzędzi, aby udowodnić, że jest inaczej. Zabierają sprawę która do tej pory była widoczna z wpłatą bez tłumaczenia i nie masz już od niej prowizji. Praktycznie zaczyna się pracować za koszty, bo utrzymanie samochodu to nie tylko paliwo, do tego narzędzia informatyczne, nawet komunikacja odbywa się za pomocą poczty prywatnej nieetatowego, aby tylko nie zakładać im kont firmowych - a to chyba nie do końca zgodne z przepisami. Odnoszę wrażenie, ze ten okręt tonie jak Get Back, trzeba szukać szalupy i wiać, póki pokład jeszcze nad wodą. To mówiłem ja Wacław Jarząbek - nieetatowy

Wtf

Aż dziw że ta firma jeszcze istnieje ! Wyłudzenie na porządku dziennym,bezprawne działania na porządku dziennym, aż dziw że ktoś tam chce jeszcze pracować

Tak14Nie2

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Kredyt Inkaso S.A.?

Tak2Nie2
Xx
@Pytanie

Po 33 miesiącach zgodnie z prawem, wcześniej nie dostaniesz

zordon
@Pytanie

czlowieku uciekaj stamtad bo dlugo tam nie popracujesz. Ta firma tonie.

Tak19Nie
Ja
@zordon

Tonie już od kilku lat i zatonąć nie może... hehehe.

Szczery

Co robią terenowcy w czasie pandemii?

@Szczery

grają w gry

Tak6Nie1
Jean Pierre- Papin

Sprzedam tanio inkasiki. Proszę przesyłać poważne ofety na priv.

Tak5Nie
Piasek
@Jean Pierre- Papin

Zamienię na paszport Polsatu.

Tak22Nie2
AT
@pytanie,a gdzie odp

Odpisze Ci bo widze ze Cie zlali w poprzednim poscie. Etatowi nie podpisują weksli. Premię nie oscylują na poziomie 1500 brutto (dla ścisłości są wyzsze) i nie 25% bierze premię tylko wiecej. Także nie wiesz jak jest. Jeszcze mylisz etatowych z nieetatowymi. Czy Ciebie nie przyjęli do pracy? Ktoś Ci napisał żebyś złożył CV to się dowiesz wszystkiego. Prosta sprawa.

Tak2Nie3
@AT

Misiu kolorowy, nie spinaj sie tak jak plandeka na Żuku i uderz w pokorę, bo niedługo będziesz musiał biegac po takich dyrektorkach z jęzorem na wierzchu,żeby miec na hipotekę i kure do garnka na niedzielę, chyba że masz zapasy wałówki z domu. Ja nie muszę :) Ale masz rację, zasadniczo powinienem co do weksla pisać "przedsiębiorcy prowadzacy 1-os DG" tylko, po co ludziom mieszac w głowach, wszyscy zrozumieli, ze pytanie dotyczy tych osób, które takowe weksle podpisały, kto nie podpisał to sie nie odzywa:) a po drugie, trudno stwierdzić czy ktoś "zlał", ponieważ ludzie nie siedzą pewnie służbowo tak ja ty w tym wątku na GW :) co do wysokości premii, czy ktoś jeszcze oprócz Misia napisze jak to wygląda w rzeczywistości

Tak4Nie1
Karol
@pytanie,a gdzie odp

Przysięgam, że premie dostaje 25% i jest to około 1000 zł brutto, ostatnio chłop dostał 400zl brutto za 3 miejsce w konkursie a dla firmy zarobił 30 tyś...dopóki nie przejdą dla pracowników etatowych na system prowizyjny to nic z tego nie będzie w obie strony

Tak7Nie1
Na co przysięgasz? :)
@Karol

Karol, ok jeżeli jest tak jak mówisz to napisz ile osób wzięło premię za grudzień i styczeń? Jeżeli pracujesz to masz info z centrali. Dodatkowo z premią piszesz bzdury. Czy premię są równe dla wszystkich? No i konkurs, napisz ile dostał 1 w konkursie i jaką jeszcze wziął premie?

@pytanie,a gdzie odp

Człowieku, kolega Ci odpisał jak to wygląda, a Ty go obrażasz. Weź pomysl na drugi raz. Karol, a Ty się weź do roboty bo widzimy Twoje wyniki. Mieszasz premię z konkursem, piszesz o ostatnim miejscu, to napisz tez o pierwszym i o co chodzilo w konkursie. A poza tym, przecież możesz przejść na nieetat, będziesz miał prowizję, jaki problem? Wiadomo, że zawsze może być lepiej, ale nie wpisujcie bzdur i nie oczerniajcie ludzi.

Etatowy
@Karol

Co Ty piszesz? Widziałeś wyniki za styczeń i że ostatni premiowany to był W.P., ktory był siódmy.To jest 25%? Zastanów się na przyszłość.

@Etatowy

w jakiej wysokości była premia za 7 miejsce? 300zł brutto? 7 na ilu pracowników w terenie? 30 czy 50 :)

@WT

jeden wulgaryzm w jego kierunku z mojej strony poproszę. Panowie (czy tez Panie) wysyłacie człowieka chronionego na etacie przepisami kodeksu pracy, na nieetat, gdzie może dostać weksel zabezpieczający i do widzenia nastepnego dnia? Albo na pieniadze z FV czekać miesiącami??? Lepiej odrazu się przyznajcie,ze jedyny teren który widziec to w drodze do biura i z biura

@pytanie,a gdzie odp

Nie pisałem, że używasz wulgaryzmów tylko że obrażasz Kolegę AT - "Misiu kolorowy, nie spinaj sie tak jak plandeka na Żuku i uderz w pokorę, bo niedługo będziesz musiał biegac po takich dyrektorkach z jęzorem na wierzchu,żeby miec na hipotekę i kure do garnka na niedzielę, chyba że masz zapasy wałówki z domu". Czytaj że zrozumieniem. Nikt nikogo nigdzie nie wysyła tylko daje propozycję, skoro kolega Karol tak bardzo chce mieć prowizję.

@pytanie,a gdzie odp

No Karol odpowiedz ilu etatowych, przeciez przysiegałeś, że 25% dostaje premię ;). Nawet za 12te miejsce nie ma tak niskich premii. Jest regulamin premiowania i można wyliczyć że za 7 miejsce to jakieś 1.300 zl. Czy Ty faktycznie pracowales w windykacji bo wszystkie te twoje pewniaki ni jak się mają do realiów?

Mariusz
@WT

Prawda jest taka ze firma tonie i na wszystkim chce szukac oszczednosci! A najłatwiej oszczędza się na pracownikach najniższego szczebla mimo że to oni tworzą tą firmę. Sprawy to wiadomo ze sa starsze od wegla. A targety wyższe niż tatry i alpy razem wziete!!

Tak17Nie
@Mariusz

Mariusz, a może Karol, nie zmieniaj tematu. O jakich oszczędnościach piszesz? Widziałeś zeby zlikwidowali jakieś stanowisko w terenie, bo ja nie widziałem i na informacjach z centrali tego tez nie widać. Poza tym cześć chłopaków robi targety powyżej 100% wiec nie jest to jakiś wyczyn. Cześć nie robi, szczególni Ci którzy przychodzą z windykacji w banku i dziwią sie ze sprawy nie sa na 30 DPD ;)

Tak2Nie3
Mariusz
@WT

Koleżanko zwiń pióropusz i nie wiruj tutaj bo kto się zna ten wie że ta firma tonie!! żaden pracownik nie napisze dobrego słowa o tej firmie bo żaden pracownik nie pracuje dłużej niż kilka lub kilkanaście miesięcy. I przestań się tutaj wytrząsać bo naprawdę ludzie zaczną pisać ciekawsze rzeczy o tej waszej firmie a wtedy koleżanki z biura nie będziecie w stanie nadążyć odpowiadać próbować wybielać całe to towarzystwo wzajemnej adoracji