Kredyt Inkaso S.A.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Kredyt Inkaso S.A.

W

W razie problemów z płatnościami zapraszam do kontaktu 780 147 712

dziadek

calkowicie negatywna albo banda nieznajaca prawa albo (usunięte przez administratora)

Rozczarowany Marian

Jak tam w terenie został jeszcze jakiś pracownik, słyszałem że ostatnio przypadają po 2 służbowe auta na głowę.

@Rozczarowany Marian

tak, ale to z uwagi na problemy techniczne. jedno auto jeździ, drugie zaś służy za dawcę części zamiennych

Zainteresowany

Ile można wyciągnąć prowizji na etacie?

Rych
@Zainteresowany

Nic nie można wyciągnąć, nie wyrobisz żadnej premii drogi kolego

@Rych

Aż tak żle??? Obiecuję co innego

@Zainteresowany

a chciałeś uwierzyć w obietnice?

Terenowy

Na etacie nie ma prowizji tylko premia. Max netto 3 tyś

@Terenowy

Kolego wziąłeś kiedyś 3 tyś netto premii?

Szybki
@Zainteresowany

Premia plus konkurs i masz 3.000 netto. Premie brałem ok. 2000-2400 netto.

Mateo
@Szybki

Coś ci się pomyliło kolego. Cała pensja nigdy łącznie nie przekracza 3 tyś.

Szybki
@Mateo

Kolego, to albo pracujemy w dwóch różnych firmach albo jesteś na końcu stawki. Pensja plus premia to średnio 4.000-4500 netto miesięcznie. Mam wrażenie że negatywne opinie pisza Ci którzy nie robią celów.

Mateo
@Szybki

A pracownicy mają wrażenie, że pozytywne opinie piszą na zlecenie klakierzy kierowników i dyrektorów, co bez wazeliny ani rusz.

zainteresowany
 Rekomendacja
@Mateo

To w końcu jak to jest z premią, bo każdy podaje inną kwotę. A jak z samochodem służbowym czym jezdzicie i czy można jezdzić prywatnie

@zainteresowany

a po co ci samochód służbowy na słuchawce?

aktualny
@zainteresowany

Premię robi ok połowy zespołu co miesiąc, pierwszy jak dorzuci jakąś nagrodę za konkursie zgarnie pow, 3 tys, naturalnie brutto. poniżej 5 miejsca będzie poniżej tysiąca na ręke. Auto zależy, wyekspoatowane Clio z 2015 r. z oszczędnym dieselem albo roczny Juke na benzynie. Są do użytku prywatnego, masz potrącenie ryczałtu z pensji plus tankujesz naturalnie za swoje ( sprawdzają ile zrobiłeś prywatnie ).

Bartek
@aktualny

Ile osób przypada na te dwa auta i czy długo trzeba czekać na swoją kolej?

aktualny
@Bartek

Bardzo zabawne. Jak kogoś interesowały fakty to je otrzymał, jak chce sobie pożartować to proponuje demotywatory. Zaśmiecasz dyskusje.

Moniś
@aktualny

Zabawne byłoby, gdyby nie było prawdziwe.

Realista
@Szybki

Co ci obiecał kierownik za pisanie pozytywnych opini?

Rafał
@Realista

Obiecał mu, że w zamian pozwoli mu uklęknąć i popracować z kierowniczym pingwinem nad awansem.

Szczery
@Terenowy

Co Ty bierzesz jak widzisz 3000 zł premii. (usunięte przez administratora)

Czy w Kredyt Inkaso S.A. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Kredyt Inkaso S.A.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

RYh
@Pytanie

Mas zadaniowy czas pracy wiec nie ma czegoś takiego jak nadgodziny

kw
@RYh

Zadaniowy czas pracy nie może prowadzić do omijania przepisów o wynagrodzeniu za nadgodziny. Tak wynika z orzecznictwa Sądu Najwyższego. Nie wiem dlaczego utarło się, ze jak ktos ma zadaniowy czas pracy to może robić na etacie nawet po 13-15 godzin i nie dostanie zlotówki więcej. Jest to nieprawda.

Ryh
@kw

Jeżeli ktoś pracuje za 2 koła po 12h godzin dziennie to brawo brawo brawo podziwiam

Realista
@Pytanie

Jak będziesz pracował 8 godzin to ledwo goła pensja. Jak będziesz zaper..... po 12 godzin to może wyrobisz premię. Średnio walnisz ok 80 nadgodzin i może z 1000 zł premii dostaniesz. W innej firmie za 80 nadgodzin dostaniesz duzo więcej.

Kierownik
@Realista

Zapewne Inzynier !!! Powodzenia Ewelino !!!

Stasiek

@Rych firma nie prowadzi systemu premiowego?

Moniś
@Stasiek

Prowadzi, lecz targety są tak ustawione że premii nie wyrobisz.

Przeczytałam opinie i nic
Kandydat

Cześć, weszłam na stronę gowork, przeczytałem posty z 2020 r. i muszę stwierdzić, że sens istnienia tej strony jest żaden. Niczego nie można się dowiedzieć o firmie, opinie są totalnie wymieszane. Jedni piszą jak jest "źle", ale nie podają żadnych szczegółów, które byłyby tak naprawdę, najbardziej przydatne. Piszą ogólnie, a jak ktoś prosi, żeby wskazać konkretny przypadek, to od razu grupa osób ją / go atakuje, Masakra. Drudzy piszą, że jest ok, i tutaj co ciekawe, od razu pojawia się opinia, że chcą się przypodobać (ciekawe komu skoro podpisują się pseudonimem, chyba, że używają ich też w pracy). Mam wrażenie, że to "nieudacznicy" atakują tych, którzy coś osiągnęli i są zadowoleni z pracy (Ci podają szczegóły), ale mogę się mylić. Na dodatek, co jakiś czas pojawia się "antywindykator" (ktoś dobrze napisał, że to pewnie kilka osób używa tego nick'a i dodatkowo część z nich pracuje / pracowało w firmie), albo inny "zbawca narodu" (którego mam wrażenie, albo nie przyjęli do tej firmy, albo go / ją zwolnili), który wypisuje swoje mądrości (najlepsze są te, które nijak są związane z pytaniem) - proponuję przeczytać w całości jakiś wątek to wtedy to widać najlepiej. Podsumowując, pomimo, że niewiele byłam w stanie się dowiedzieć, to spróbuje swoich sił w pracy. Jeżeli będzie ktoś ciekawy, co myślę / czuję / widze po miesiącu / dwóch pracy to wrzućcie pytanie w poście. Postaram się odpowiedzieć :)

@Przeczytałam opinie i nic

masz rację - antywindykator jest jeden, zaś cała reszta tych pajaców zwyczajnie się pod ten nick podszywa nieudolnie. tak im kierownictwo zapewne kazało, więc nic na to nie poradzę że kretyni słuchają debilów, czy tam odwrotnie. cieszy mnie niesamowicie fakt, że jestem im solą w oku, tej bandzie nieudaczników :) aloha!

Klient

mam pytanie istnieje jeszcze ta firma?dzwonie żaden nr telefonu nie jest aktywny,nr konta bankowego nie istnieje,nie można dokonać wpłaty

@Klient

po co chcesz cokolwiek wpłacać? za dużo siana masz? kup coś sobie, żonie, dziecku. z kredyt inkaso wygraj sprawę w sądzie. o ile pójdą do sądu.

Antywindykator
@antywindykator

Zapłać i będziesz miał spokój. Po co mają do Ciebie dzwonić i pisma wysyłać albo jeszcze komornik przyjdzie. Lepiej mieć spokój.

@Antywindykator

barani łbie posłuchaj uważnie, o ile potrafisz to zrozumieć: najpierw kredyt inkaso MUSI WYGRAĆ sprawę w sądzie żeby komornik przyszedł. a z tym mają duuuuże problemy. i podstawowa zasada: wyłudzaczom nie placimy nic. tak więc swoje "mądre rady" o zapłacie możesz sobie wsadzic wiesz dobrze gdzie. i nie żebraj już w imieniu kredyt inkaso, firma i tak niedługo zbankrutuje z uwagi na utratę płynności finansowej i brak możliwości spłaty własnego zadłużenia.

@antywindykator

Zaczynam pisać sam do siebie, to już chyba jest chorobą. Od tej antywindykacji coś mi się nie styka. Na szczęście co jakąś chwilę mam przebłyski. Dlatego przepraszam tych wszystkich, których obraziłem. Antywindykator nie będzie już pisal, bo nie chce się pogrązac.

Chrobotek
@antywindykator

Nieźle się musi palić pod dupskami jak jednego Antywindykatora tak się boją. Piluś taki cieniutki? Za moich czasów w tej firmie także nie błyszczał. Ciekawi mnie za co ta spółka obligacje wykupi, a termin zapadalności się zbliża. Część kadry idzie do zwolnienia w kryzysie, część już sama uciekła.

John
@Chrobotek

Tak, tak, wszyscy się boją antywindykatora, aż legendy i historie opowiadają. Dajcie spokój, już na tym forum było kilku "antywindykatorów" co w firmie pracują i takiego nicka używali. Chyba chcieli się popisać.

@Klient

Ta (usunięte przez administratora)firma to jedno wielkie nieporozumienie. Mam z nimi sprawę w sądzie za pożyczkę w wonga.com, dostarczyłam dowody wpłaty do sądu. Dzisiaj zadzwoniłam do firmy i bardzo niemiła pani powiedziała, że ten numer konta na który podali mi w smsie jest nieprawidłowy i że nie ma żadnej wpłaty i straszą mnie komornikiem, mimo że nie ma wyroku. Posiadam twarde dowody na to że ten numer konta, na który wpłacałam pieniądze z tytułem sygnatury sprawy należy do Kredyt Inkaso. Mają (usunięte przez administratora) w papierach i bezczelnie wprowadzają dłużników w błąd. Coraz bardziej rozważam nad napisaniem skargi UOKIK.. Wstyd i hańba!!

Marti
@Dłużnik

Nieprawidłowy nr konta? Szczerze? Bzdura. 99,9% klientów myli zadłużenia, nr-y kont poprzednich wierzycieli i firm windykacyjnych doszukując się wszędzie oszustw. Prawda jest niestety prostsza, brak podstawowej wiedzy i swiadomosci finansowej. To dopiero wstyd.

hohoho
@Marti

Proszę nie wciskać takich bzdur. Wasza firma to jest dopiero wstyd!!

@hohoho

Posiadam też sms-a od waszej śmieszniej firmy z tym samym numerem konta na który wpłynęły moje pieniądze. Jesteście na przegranej pozycji

Hektor
@Marti

Jeszcze macie czelność wprowadzać ludzi w błąd?

@Dłużnik

Uwielbiam takie sformułowania, że: jesteście na przegranej pozycji, mam twarde dowody, jestem super twardy i Wam pokaże. Ehh, ale ciekawi mnie co.ma w głowie osoba to pisząca? Że firma windykacyjna przestanie prowadzić swoją działalność czy że inne osoby też napiszą coś tak "ostrego" na goworku i będą wzajemnie się nakręcać? Czy że ktoś napisze, iż te informacje zburzyły jego wizje świata? Ciekawe, zobaczymy reakcje.

Hohoho
@Wygrana pozycja

Czyżby mamy do czynienia z obrońcą krętaczy czyli windykatorkiem? bo wydaje mi się że tak

Kandydat

jakie długi? w sądach się okazuje, że w ponad 80% przypadków te "długi" to jednak niezła ściema - i powództwo oddalone :) przyznam jednak, że podoba mi się ten biznes jak chodzi o moje przychody - windykatorzy zazwyczaj ładnie płacą zasądzone koszty zastępstwa procesowego. a jak któryś windykatorek nie chce płacić swoich zobowiązań, to mu komornik przypomina :) aloha!

@antywindykator

Jasne, wjeżdżasz do sądu na białym koniu i od razu na Twój widok sąd oddała powództwo, pytając czy może podać kawę, a komornicy ustawiają się w kolejce z prośbą o przesłanie wniosku egzekucyjnego. Dla osoby, ktora nie pracowała w tej branży Twój wpis brzmi ciekawie. Dla mnie niestety nie. Wiele razy przed salą rozpraw widzialam Antywindykatorow, którzy przechwalali się swoimi osiągnięciami przed klientem, a potem wychodzili z rozprawy z kwaśną miną, że kobieta ich zgasila. Jak to mówią, im większy "kozak" w przechwałkach tym mniejszy w ... powodzenia Gladiatorze ;)

@Wygrana pozycja

nie ściemniaj, windykacje/fundusze nawet nikogo nie wysyłają na rozprawy (poza naprawdę wyjątkowymi sprawami) z prostego powodu: ludzi tyle nie ma i nawet import autokarami ze wschodu by nie pomógł. widać ktoś ci głupot nagadał, a teraz wracaj na słuchawkę bo dialer non stop wzywa :)

@antywindykator

Widzę, że mialam rację i trafiłam w słaby punkt. Czyli jednak nie gladiator, a gladiatorek :)

Naomi

Dobre :)

best
@Chrobotek

my ich wykupimy, w końcu

@Wygrana pozycja

weź się już nie kompromituj

Kandydat

ty weź sobie dobrego pełnomocnika i wygraj sprawę, zamiast o komorniku gadać :)

Faces
 Problem
@antywindykator

To prawda, ta firma ludzi wprowadzać ludzi w błędy, podają swoje numery konta a potem mają pretensje że ten sam numer konta nie należy do ich firmy i pieniądze nie wpływają na ich konto - niezła ściema na całego. (usunięte przez administratora)

Elżbieta

Na ile prawdą jest, że szykują się zwolnienia? Mówi się po cichu że wpływy mniejsze, ludzie odmawiają wpłat i idzie kryzys. Coś też słyszałam z koleżanką, że firma nie będzie miala na wykup obligacji, stąd konieczne jest radykalne cięcie kosztów. Jeśli to nie pomoże, to firmie już nie pomoże nic i utonie, a Best też coś kręci.

Pola
@Elżbieta

Uwazam ze zwolnienia w obecnej sytuacji beda drastyczne.

Anastazja
@Pola

Już poszła pierwsza seria wypowiedzen. Zaczyna się zjazd.

Ciekawy
@Anastazja

W jakim dziale zwolnienia?

Nieciekawa
@Ciekawy

Nie było żadnych zwolnień. Siedzicie na goworku i piszecie jakieś bzdury zamiast skupić się na rodzinie i spedzaniu wspólnie czasu. Ktoś napisze jakąś głupotę, a reszta łyka jak młode pelikany. W Zamosciu nie było żadnych zwolnień, koleżanki z działu mówiły, że w Lublinie też nie. 3majcie się w zdrowiu!

Marika
@Nieciekawa

Ty od zarządu jesteś że tak kłamiesz i jakieś niby koleżanki mówią? Ludzie swoje wiedzą i widzą. Sądzisz że jeśli się nie widzimy to łatwiej każdego z osobna wywalić i informacje się nie rozejdą?

Zaciekawiona
@Marika

To napisz w jakim dziale są zwolnienia, bo każdy pisze ogólnikami, a jak prosi się o szczegóły to cisza albo jakieś przytyki. Ludzie, zacznijcie mówić o konkretach, a nie siać propagandę. Koleżanka napisała, że nic takiego nie słyszała to już ją grillujesz i na logikę pomyśl z jakiego może być zespołu. Pozdrawiam i wesołych świąt.

Andżela
@Marika

"Ludzie swoje wiedzą" co to za tekst? Jak w PRLowskiej komedii. Przeczytałam ten wątek i żaden konkret nie padł. Osoby, które wcześniej napisał, żeby pisać szczegóły zostały, jak to ktoś napisał, "grillowane". Zupełnie bez sensu. Najśmieszniejsze est to że pewnie wszystkie te osoby codziennie że sobą pracują i udają miłe, a dopiero tutaj się tak uzewnętrzniają.

Dżesika
@Marika

Serio? Daj spokój bo aż żal to czytać.

Ytr
@Nieciekawa

Co za brednie. Przecież w Lublinie i Zamościu byly zwolnienia.

mi

i jak jest teraz? nowy dyrektor, nowe wyzwania - może nastanie ład? ja trzymam kciuki bo ta władza może mieć powodzenie i już widzę zmiany na lepsze :)

Nina
@mi

Słabo, słabo. Typowe korporacje bez możliwości zarobku i awansu.

Asa79
Klient

Mam pytanie do pracowników czy mają windykacje terenowa

Z daleka

Firma nie uczciwa,szukające jeleni do pracy i robiaca jeleni z dłużników

@Z daleka

Ta firma wprowadza dłużników w błędy

Anty
Klient

Mam pytanie czy ta firma nadal wprowadza dłużników w błąd wmawiąc że nie ma żadnej wpłaty zadłużenia??

dłużnik

Niestety tak

Karol
@Anty

co oznacza stwierdzenie "wpłata zadłużenia"?

Agata
@Anty

Ta firma wprowadza ludzi w błąd twierdząc że tu jest w ogóle jakieś zadłużenie, którego nie ma! Wstyd mi za pracodawcę, przepraszam.

@Agata

a jeszcze jakie brednie potrafią pisać w pozwach i pismach procesowych ci stażyści od pilusia :)

Oldschool
@Agata

Ma pani rację, firma wprowadza klientów w błąd! Człowiek ciężko pracuję aby zapłacić zadłużenie w ratach to jeszcze wmawiają że nie wpłynął żaden grosz pomimo że numer konta do firmy jest prawidłowy!

Zohan aus Israel
Klient

Witam Mam propozycję pracy jako koordynator windykacji. Czy ktoś może się wypowiedzieć jakie są warunki finansowe, atmosfera pracy i co oferują?

Domi
@Zohan aus Israel

atmosfera raczej mierna,nie licz na koleżeńskość, 3000-3500 brutto raczej więcej Ci nie dadzą, dobrze dopytaj o regulamin premiowania, żebyś nie robił poźniej wielkich oczu. PS: Daj znać jak wrażenia :)

Lundi

Mało poważna firma. Wysłałem CV Wszystkie warunki spełniam, co więcej mam większe doświadczenie niż wymagane i odrzucili moja aplikaxje, nawet nie zadzwonili. Pewnie przyjmą jakiegoś pociotka. Jednym słowem żal.pl i tyle....

Janekx
@Lundi

To jak masz takie super kwalifikacje to po co chcesz w tej firmie pracowac na sprawach z zeszłej dekady?

też WT
@Lundi

nie ma co płakać. marna prowizyjka, bez zwrotu kosztów za latanie po przemielonych 5x tematach. do tego 5 zeta za pozyskany dokument. odpusc.

Radek
@też WT

I tak jest lepiej niż w Hoist, gdzie latasz po przedawnionych sprawach kupionych od Getback, albo wysyłają cię do klientów którzy z Hoist sprawę wygrali 2 lata temu i robisz z siebie głupa. Kumpel mi opowiadał jakie cuda się tam dzieją. Tutaj przynajmniej jest skromnie, ale jednak jest, te 2700 brutto zawsze dostaniesz.

Nieetatowy

Prawda jest taka, że z firmą jest nie halo!, bo nieetatowym teraz nagle pozabierali z wyniku wpłaty, aby za duzo nie zarobili, a to ewidentnie świadczy o tym, że kondycja finansowa firmy jest kiepska. Wycinka bzdurnie wytłumaczona, że sprawy nie były przypisane, a przecież wiadomo, kto zarządza systemem i nieetatowy nie ma narzędzi, aby udowodnić, że jest inaczej. Zabierają sprawę która do tej pory była widoczna z wpłatą bez tłumaczenia i nie masz już od niej prowizji. Praktycznie zaczyna się pracować za koszty, bo utrzymanie samochodu to nie tylko paliwo, do tego narzędzia informatyczne, nawet komunikacja odbywa się za pomocą poczty prywatnej nieetatowego, aby tylko nie zakładać im kont firmowych - a to chyba nie do końca zgodne z przepisami. Odnoszę wrażenie, ze ten okręt tonie jak Get Back, trzeba szukać szalupy i wiać, póki pokład jeszcze nad wodą. To mówiłem ja Wacław Jarząbek - nieetatowy

Wtf

Aż dziw że ta firma jeszcze istnieje ! Wyłudzenie na porządku dziennym,bezprawne działania na porządku dziennym, aż dziw że ktoś tam chce jeszcze pracować

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Kredyt Inkaso S.A.?

Xx

Po 33 miesiącach zgodnie z prawem, wcześniej nie dostaniesz

zordon
@Pytanie

czlowieku uciekaj stamtad bo dlugo tam nie popracujesz. Ta firma tonie.

Ja
@zordon

Tonie już od kilku lat i zatonąć nie może... hehehe.

Szczery

Co robią terenowcy w czasie pandemii?

@Szczery

grają w gry

Zostaw merytoryczną opinię o Kredyt Inkaso S.A. - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Kredyt Inkaso S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Kredyt Inkaso S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kredyt Inkaso S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Kredyt Inkaso S.A.?

Liczba opinii klientów firmy Kredyt Inkaso S.A., to 17, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a, 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kredyt Inkaso S.A.?

Kandydaci do pracy w Kredyt Inkaso S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kredyt Inkaso S.A.