Opinie o Optima Care Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Optima Care Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Optima Care Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja badań laboratoryjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Optima Care Sp. z o.o. w Wrocław

Jakiś czas temu firma Optima Care Sp. z o.o. poszukiwała osoby na stanowisko Opiekun Osób Niepełnosprawnych. Czy znajdę tu kogoś, komu udało się otrzymać tę pracę? Jak ocenia atmosferę w firmie?

@Młoda

Jakie kary umowne? Np za co? To już zapala się czerwona lampka

Czy faktycznie można tu tylko pracować na kontrakcie b2b? Bo rekrutują teraz kogoś jako lekarza medycyny rodzinnej i jest tylko opcja na b2b. A czy z czasem można przejść na umowe o pracę? I stawka 200 zł netto rośnie z czasem i stażem pracy w tej firmie?

Kat

Nie polecam. Bardzo nieuczciwie zachowują się przełożeni wobec pracowników. Podają nie prawdziwe informację o zatrudnianiu

Ania Nowy wpis
@Kat

Czy mogłaby Pani coś więcej napisać? Od poniedziałku rozpoczynam pracę w tej firmie jako opiekun medyczny w domach prywatnych pacjenta. Ogłoszenie brzmiało: asystent osoby niepełnosprawnej, tak jak ten z Ministerstwa rodziny i polityki społecznej (asystent osobisty), czy to jest to samo?

Młoda

Jako asystent osoby niepełnosprawnej tak,jednak firma Optima care proponuję umowę, a w niej punkty które nie mogą być do przyjęcia jak np jakieś kary umowne lub posiadanie zaświadczenia sanitarno epidemioloficznego o braku przeciwskazań do pracy,przecież takie zaświadczenie wydać może tylko lekarz , pracownik ma brać odpowiedzialność za coś takiego i podpisać że ma takie zaświadczenie?

Anna Nowy wpis
@Młoda

Jakie kary umowne? Np za co? To już zapala się czerwona lampka

kawosz636

Czy ktos moze sie wypowiedziec o stanowisku kierowca ? jest oferta pracy na kat. B jak auto dostawcze w Rzeszowie

Róża Nowy wpis
@kawosz636

O, też szukam informacji o tym. Czy kierowca ma tylko pensje, czy te premie? I jak są jakieś nadgodziny, to czy płatne są one czy jednak trzeba te godziny nadliczbowe odbierać?

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Optima Care Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Menedżer ds. sprzedaży? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radom
Fudeko S.A.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Optima Care Sp. z o.o.?

Młoda

Umowa zlecenie

Czy w Optima Care Sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Tak, możliwa jest taka współpraca jednak preferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Aleksa
@Pracodawca

W ogłoszeniach o pracę na portalu olx proponujecie jedynie umowę zlecenia . Czy to standard ?

Kierownik Działu Personalnego
@Aleksa

Dzień dobry, Forma zatrudnienia jest uzależniona od rodzaju pracy i zakresu zadań jaki ma zostać powierzony. Zatrudniamy osoby na umowę o pracę, umowy cywilnoprawne, a także podstawie współpracy B2B.

Barbara
@Kierownik Działu Personalnego

Na których stanowiskach można liczyć na uop, a na których na umowę zlecenie?

Dobra pracownica

Pracowalam w tej firmie jako salowa. Wykonywałam wszystkie swoi czynności na 100%. Pani kierownik odmówiła o podpisanie zakresu obowjęzków,raczej dlaego że klijent firmy(szpital) dodaje jeszcze dużo obowjęzków,który nie nałeżą do nas,a nawet mamy zakaz do wykonania(przyprowadzenie pacjenta na badanie,do łazienki,pomoc przemieszczanie się... Jednak szpital musiał by zatrudnić wiencej pracowników do pracy przy pacjentach. Cztli pracownice firmy mają 2 rządy. Oprócz tego,jeśli przyjdzie kontrola,to nie wiem kto dostanie kary? Nie polecam!!!

Dobra pracownica

Dobry pracownik

Pracowałam od tej firmy. Wykonywałam wszystki swoje czynności na 100%. Firma odmuwiła o podpisanie zakresy obowjięzków ,raczej dlatego że szpital jeszcze dodaje swoi zadania,a firma nie może odmówiċ swemu klijentu(szpitalu). Myśle że szpital dzięki pracownicam firmy ma ekonomje etatów. Czyli niewolno salowej przeprowadzenje pacjenta na zabieg,do łazienki i.t.i ale firma Optima care ma ze szpitalami niedokumentalną umowę o zrobieniu tych czynności salowymi.

Kasia 123

Witam. Dostaliśmy telefony, możecie podpowiedzieć jak to wygląda?

Zc

Bardzo złe doświadczenia z firmą w szp. Biegańskiego. Osoby zarządzające pracownikami bez znajosmci prawa pracy. wykorzystują ludzi

Rylik

Firma specjalizuje w niszczeniu mojej osoby nie jaka Agnieszka .C pracująca w Szpitalu Biegańskiego w Łodzi zrobiła sobie mega opinie sprawa jest w Prokuraturze i czekam wreszcie aż tą jej Patologia wreszcie się skończy w szpitalach w Łodzi Pozdrawiam

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Optima Care Sp. z o.o.?

Aneta Stasiak

To zależy od sytuacji i od stanowiska oraz od tego na jaki region jest rekrutacja. Rozmowy na stanowiska w dziale operacyjnym odbywają się na obiektach na których ma być zatrudnienie. Rozmowy rekrutacyjne na stanowiska administracyjne czy kierownicze itd. odbywają się albo w biurach w regionie albo w siedzibie. W obecnej sytuacji dopuszczamy także możliwość rekrutacji online.

Mało profesjonalnie podejście. Przeszedłem rekrutacje kilka miesięcy temu z informacją że są zainteresowani podpisaniem umowy. Problem był w tym, że nie mogli podpisać go w najbliższym czasie. Później brak jakichkolwiek informacji. Przy mailach kazano mi czekać raz dwa tygodnie raz miesiąc. W takim przypadku powinna informacja być od zaraz a nie byleby zapomnieć.

Hej, czy po jakimś czasie firma się z Tobą skontaktowała i udało Ci się podpisać z nimi umowę? Pracujesz może obecnie w Optima Care? Podpytuje dlatego, że chciałabym zapoznać się z aktualnymi warunkami pracy w firmie. Najbardziej interesuje mnie kwestia wynagrodzenia. Ile można dostać na początek a na ile mogą liczyć pracownicy np. po roku współpracy?

Bartosz

Ale przecież firmy od razu uprzedzają, że będą się kontaktować z wybraną osobą, pewnie tym razem się nie udało.

Fishulia

Bardzo fajnyj zespół, opłaty zawsze w terminie są. Wszystko mi pasowało.

@Fishulia

Jak w wynagrodzeniem? Jak wygladaja widełki

Alex

Trzeba znać język obcy? Jaki i na jakim poziomie, jeśli tak

Krystyna

Krystyna Wągrocka Rzgowska23m29 Łódź posze o zaświadczenie o zatrudnienia 2szt

Zostaw merytoryczną opinię o Optima Care Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Optima Care Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Optima Care Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Optima Care Sp. z o.o.?

Optima Care Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.

Optima Care Sp. z o.o.