Opinie o Impel Cash Solutions Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Impel Cash Solutions Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Impel Cash Solutions Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impel Cash Solutions Sp. z o.o. w Warszawa

Nie polecam

Jedna z moich pierwszych prac, przepracowałem tam 4 miesiące z desperacji spowodowanej braku pieniędzy, kierownik wredny oskarżył mnie o zgubienie pieniędzy po znalezieniu gdy okazało się że to nie moją wina nie usłyszałem głupiego słowa "przepraszam",takie coś jak urlop na żądanie po wcześniejszym poinformowaniu nie istnieje(dostałem nieobecność nieusprawiedliwioną), starsze pracowniczki dyskryminowały mnie z powodu młodego wieku, rozkazywały mi (podczas gdy jednej Pani kulturalnie zwróciłem uwage usłyszałem że jestem nie wychowanym smarkaczem) , brak możliwość palenia, dużo większy wysiłek fizyczny niż opisywany przed rozpoczęciem pracy (posiadam niepełnosprawność i nie powinienem dużo nosić) , byłem na takim stanowisku gdzie akurat gdy reszta zmiany mogła wyjść wcześniej z powodu braku pracy to ja z kolegą musieliśmy sami zostawać do przyjścia drugiej zmiany, ogólnie przemęczenie fizyczne jak i psychiczne płaca niska aktualnie robie za taką samą płace nie przemęczam sie i w końcu czuje że moja psychika ma się dobrze, tak na prawdę to co opisałem to może 1/4 minusów pracy w impelu z plusów mogepowiedzieć że konwojęci bardzo mili oraz pozytywni z wyjątkami

@...

Jak pracowałeś pierwszy miesiąc to nie dostałeś, urlop się nalicza około 2 dni za każdy przepracowany miesiąc.

Pepe

Negatywnie oceniam współpracę z tą firmą. Pracuje się 160h na etacie i 100 na zlecenie. Praca od 6 do przynajmniej 21 KAZDEGO DNIA. Dla chętnych można też przyjść w sobotę i niedzielę- łaskawcy :D Nikomu nie życzę takiego @Pracodawca

Ktoś Nowy wpis
@Pepe

Ale te 160h na etacie i 100 na zlecenie robiłeś w liczarni czy w konwojach?

@Pepe

Ale jak, to łącznie pracujecie 260 h czy źle to zrozumiałem? Czy praca w sobotę i niedzielę jest dodatkowo płatna? Jeśli tak, to ile dodatkowo można zarobić? Nie rozumiem skąd taki podział na to 160 i 100 h ...

Administrator Nowy wpis

Pracował ktoś z Was jako Koordynator Zespołu w Impel Cash Solutions Sp. z o.o.? Powiecie na czym polega praca na tym stanowisku? Czego wymaga się na rekrutacji od kandydata?"

W ogłoszeniu Pracownik ds. Obsługi Gotówki uprzedzają, że są te nocki. A powiedzcie, długo taka zmiana trwa? Bo więcej jak osiem godzin to chyba nie wytrzymam xD Także nie chciałbym się rzucać z motyką na słońce.

Cześć, jak bardzo stawki się różnią miedzy miastami? widzę opinie z końcówki września, w której ktoś pisał o tym, że miał proponowana ósemkę za praca od 7 do 15 jaki liczarz. Ja na Łódź uderzam, jest teraz właśnie oferta i rzecz jasna bez widełek. Nie wiem czy jest sens iść na rozmowę, jeśli kwota mnie nie zadowoli. Wiecie ile max da radę wyciągnąć?

Impel Cash Solutions Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Pracownik magazynu, obsługa kasośluzy. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
Nowa

Dzień dobry, Proszę o opinię na temat pracy w Wieliczce. Patrząc na wpisy trochę się obawiam czy w ogóle tam aplikować, chociaż pilnie potrzebuję pracy. Jakie jest podejście do pracownika osób zarządzających? Na co można liczyć na start? Jakie godzinowo wyglądają zmiany?

Zainteresowała mnie oferta pracy, która została umieszczona. Chodzi mi o pracę na stanowisku pracownika magazynu i do obsługi kasośluzy.. Widzę w ofercie oferują od 3500 do 4000 na rękę. O dodatkach nic nie napisali. Co poza pensją jeszcze oferują, czy to już wszystko? Podano, że grafik elastyczny tzn. można dogadać się na dogodne dla nas dni pracy skoro po 24h zmiany? Ktoś kto już tu pracował to może podzieli się tym ze mną

....

Ciekawe gdzie pan znalazł ofertę że się pracuje 24h, bo z tego co mi wiadomo to nie ma takich zmian

Mała
@....

A jakie są zmiany w takim razie? W ogóle praca jest zmianowa, czy może właśnie pracuje się osiem godzin np. od 8 do 16? A jeżeli są zmianowe, to napiszesz ile jest tych zmian i w jakich godzinach i czy przypadają nocki? :)

Nie polecam

Jakub
@Nie polecam

Dzięki za tak rozbudowany komentarz, nasuwa mi się kilka pytań, mam nadzieję, że znajdziesz chwilę, żeby na nie odpowiedzieć. Wspominasz, że nie ma urlopu na żądanie, w sensie to była jednorazowa sytuacja czy w ogóle nie macie urlopu, bo firma oferuje inną umowę niż umowa o pracę? Co takiego należało robić, że wymagało to tak dużego wysiłku fizycznego? Jeszcze o tę płacę Cię dopytam - najniższa czy coś więcej?

Xyz
@Nie polecam

"Takie coś jak urlop na żądanie po wcześniejszym poinformowaniu nie istnieje" - wypowiedź osoby, która w trakcie swojej czteromiesięcznej "kariery" wykorzystała cztery takie dni:) Serdeczne pozdrowienia :)

...
@Jakub

Tylko raz domagałem się o urlopu na żądanie, była to umowa o pracę, pracy jest tam bardzo wiele nie dość że wymaga wysiłku fizycznego to również trzeba pamiętać o wielu rzeczach, nie chce się rozpisywać co dokładnie się tam robi a jeżeli chodzi o płacę to najwięcej ile dostałem to 3300 a to wszystko dzięki temu że do 26 roku życia nie odprowadza się części podadtków

Doris
@...

To malutko, jeśli mam być szczera:/ Piszesz o ciężkiej pracy i obowiązkach, co takiego w nich się zawarło? Wszystko związane ze stanowiskiem, czy czasem podczas pracy trzeba robić rzeczy całkowicie z nim niezwiązane?

Biedronka

Chcę się zatrudnić na stanowisko liczarza w oddziale Warszawa, opinie są sprzed kilku lat, czy coś tam się zmieniło? Np dostałam do podpisu oświadczenie o otrzymanym przeszkoleniu w sprawie mobbingu- szkolenia oczywiście nie było, ale podpis chcą. Domyślam się, że takie rzeczy daje się do podpisania nie bez powodu. Odpowiedzialność finansowa w dwóch firmach jednocześnie też mnie zmartwiła. Jak zgubię lub zepsuję 100 zł, to będę musiała oddać 200 (po stówie dla każdej?) Zaproponowano mi tzw. "ósemkę", od 7 do 15 i to jest najważniejszy powód, dla którego rozważam zatrudnienie się tam. Jak to wygląda w praktyce? I co z weekendami? Będę wdzięczna za odpowiedź, pozdrawiam.

Pyton

Zatrudniają na konwojentów. Ja bym chciał podjąć takiej roboty. Jakie godziny, dni pracy i jaka pensja ?

Franciszek

Większość komentarzy jest niepochlebnych. Nadal atmosfera taka nieciekawa i ciężko się dogadać z kierownictwem? Czy to się choć trochę poprawiło? O zarobkach też większość pisze że marne. W tym roku były jakieś podwyżki czy wypłaty nadal stoją w miejscu?

Zdzislaw

Bardzo nie polecam firmy-sortowni w Katowicach. Ciągły mobbing tolerowany przez kierowniczkę sortowni. Brak kompetencji i nieporadność życiową kierownik zmiany wylewa na pracowników. Mimo skarg - brak jakiejkolwiek reakcji wyższego kierownictwa. Sprawa zgloszona do PIPu. Zalecam nagrywać sytuacje by mieć dowody przeciwko kierownictwu. Fundusz socjalny - fikcja. Korzysta z niego wąska grupa swoich. Również do sorawdzenoa przez PIP. Unikać firmy-bo będziecie żałować.

Czy w firmie Impel Cash Solutions Sp. z o.o. praktykowane są premie/nagrody kwartalne/roczne? Na stanowisku Pracownik Obsługi, na które poszukują na Pracuj.pl to dość istotna kwestia.

...

Zapomnij o tym.

żbik

Nie ma takich premii niestety

Dominika
@żbik

Czemu nie ma premii? To w sumie motywuje pracowników do pracy. Ktoś o tym rozmawiał z szefostwem? Jaka była jego reakcja?

Okoń

Żenada ta niby firemka. Nie polecam.

Franciszek
@Okoń

Czemu nie polecasz bo nic nie napisałeś. Jak dla mnie ta opinia niewiele wnosi. Szukam informacji o zatrudnieniu i może byś mi podał jakieś konkrety co jest na plus, a co na minus. Napiszesz mi coś?

Prezes

Jak tam (usunięte przez administratora) Dalej się ośmieszacie za grosze w tej wyzyskującej firemce? :D ????

Julia
@Prezes

A czemu Cię to aż tak ciekawi? ;)

Egzekutor powrócił!

Jak tam "Królowie Życia?" Nadal taplacie się w tym gówienku, tracąc resztki godności?

Taka se
@Egzekutor powrócił!

A tobie się widać nudzi bardzo skoro swojego życia nie masz i interesujesz się czyimś.....

kandydatka

Czy są tu osoby pracujące w oddziale Wieliczka? Jakieś opinie dotyczące pracy, systemu godzinowego? Jak z wynagrodzeniem? Czytałam opinie, interesuje mnie jednak ta konkretna lokalizacja, a nie mogę znaleźć zbyt wielu opinii.

Dziewczyno nie idź tą drogą.
@kandydatka

Nieważne czy Wieliczka, Katowice czy Warszawa. Impel to januszowa firma. Ich mentalność jest jasna. Zasuwaj za najniższą krajową gdzie praca wcale nie jest łatwa a do tego odpowiedzialna. Do tego atmosfera jest nieciekawa. Trzymaj się z daleka i szukaj czegoś innego bo zmarnujesz czas i stracisz wiele nerwów.

Kwiatek999

Opinia dotyczy oddziału w Katowicach. Kwestia wynagrodzenia nie powinna być tutaj przedmiotem oceny - każdy zna swoje wynagrodzenie i się na nie zgadza lub nie. Ja zmieniłam pracę i zarabiam więcej a stresu mam mniej, choć to prawda, że biorąc pod uwagę zakres obowiązków, ciężką fizyczną pracę i odpowiedzialność finansową to wynagrodzenie jest żenująco nieadekwatne do wysiłku dlatego potencjalnym pracownikom odradzam. Najgorsze jest jednak to, że firma zatrudnia kadrę kierowniczą niekompetentną która wyładowuje swoje kompleksy i problemy na pracownikach co przekłada się na atmosferę w pracy. Jak można pieniądze liczyć na akord? Jak można stosować ciągły (usunięte przez administratora) Jak można być kierownikiem prostackim, bez kultury bez jakichkolwiek zdolności interpersonalnych? Smutne, dlatego sugeruję wszystkim obecnym zmianę pracy i zgłaszać do PIP wszelkie przejawy mobbingu!

To że takie twory istnieją
@Kwiatek999

to niestety wina ludzi, którzy tam pracują i na to się godzą. Widzisz my przybyliśmy tam ( z przymusu nie oszukujmy się) bo nie mieliśmy w danym momencie wyjścia. Znaleźliśmy coś innego i szybko uciekliśmy i to była prawidłowa reakcja każdego zdrowo myślącego człowieka. Nie rozumiem natomiast tych wszystkich ludzi, którzy wyglądają na ogarniętych i siedzą tam i marnują sobie życie. Siedzą tam już wiele lat i boją się wychylić. To by się musiał psycholog na ten temat wypowiedzieć. A taka śmieszna firma korzysta na tym. Smutne lecz prawdziwe.

Hania

Jak ktoś nie ma pracy to na przeczekanie może być, ale na dłużej to nie. Praca ponad siły, odpowiedzialna. Wypłata marna. Lubiłam rodzaj tej pracy i tylko dlatego dość długo tam wytrzymałam. Zalety to brak klienta, dobra dla introwertyków, wypłata na czas, trafilam tez na fajnych wspolpracownikow. Wady to wielogodzinna praca, na którą musisz się zgadzać zeby się utrzymać w tej pracy bo ciągle zatrudniają za mało pracowników w przeliczeniu na ilość obowiązków. Uwaga! Nie jest to kwestia organizacji pracy. Nikt nawet najszybciej liczący, najlepsi skarbicy czy konwojowi się nie wyrabiali. Najgorsze są nocki. Największa tyrka. Inna wada to niska wypłata.Brak szkoleń. Widać, że przełożeni nie mają pojęcia jak rozmawiać z pracownikami stąd czasem zastraszanie najsłabszych, niejednokrotnie krzyki czy wyzwiska. Nie doswiadczyłam tego osobiscie, ale widziałam co sie dzieje. Z perspektywy czasu pracę oceniam neutralnie, choc pod koniec pracy tam bylam u kresu sil, gdyż nie da się pracowac na najwyzszych obrotach tyle godzin, a tego od Ciebie oczekują. Do toalety nawet nie ma czasu skoczyć bo im dluzej poswiecisz na przerwę tym dłużej zostaniesz po godzinach, a i tak tyrając bez przerwy zostaniesz to pewne. Jednym słowem praca dla zdesperowanych i faktycznie dostałam ją kiedy jej bardzo potrzebowałam, bo nie mają wysokich wymagań przy zatrudnieniu . Jednak pamiętaj odpracujesz z nawiązką!

Prawda z tym, że...
@Hania

Zatrudniają tak mało osób bo nikt nie chce tam pracować za takie śmieszne pieniądze lub ludzie szybko rezygnują widząc całą tą degrengoladę w tej "firmie". Mało kto tam wytrzymuje nawet parę miesięcy. Były osoby co rezygnowały po dwóch tygodniach, tygodniu czy dniach. Co do plusów, że nie ma klientów? Z klientami jest uwierz zazwyczaj o wiele przyjemniej niż tam. Atmosfera jest niezbyt ciekawa głównie ze względu na januszowe kierownictwo.

Owszem, to prawda
@Prawda z tym, że...

Ludzie nie chcą tu pracować ale teraz oni sami ograniczają zatrudnienie do minimum. A uzyskanie informacji na infolinii pracowniczej graniczy z cudem. Od marca próbuję uzyskać informację, jak od 23 marca 2021 do 18 kwietnia 2021 wyliczyli mi 182 dni zasiłku chorobowego i ciągle mam odpowiedź, że wysłano dopytanie lub ponaglenie w mojej sprawie. Do dzisiaj więc nie otrzymałam nawet złotówki . Tak jest traktowany w tej firmie pracownik.

To tonący okręt.
@Owszem, to prawda

Tylko uciekać. Pomijając fakt, że nawet jak mieli większe zatrudnienie to ta praca była i jest tragiczna biorąc pod uwagę zarobki, organizację pracy i januszowe podejście szefostwa. Codzienne siedzenie tych nadgodzin za które nic nie płacą itd. Jak sobie to przypomnę to aż mnie ciarki przechodzą. Pandemia zrobiła swoje to pewne w tej kwestii, że zwalniają. 2020 rok był najsłabszym rokiem w historii pod względem obrotu gotówki. Ludzie coraz więcej płacą kartami. Logiczne jest w tym momencie, że "Srimpel" coraz mniej zarabia i muszą zwalniać. Myślę, że każdemu wyjdzie na dobre jeśli go zwolnią z tej szacownej firmy bo może być już tylko lepiej.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Impel Cash Solutions Sp. z o.o.?

Ala

Wrócił Król, Egzekutor!

(usunięte przez administratora) Ruszcie resztką mózgu, zachowajcie resztki godności, i szukajcie sobie lepiej innej roboty, bo tu się zatyracie, a w zamian dostaniecie jedynie garba i odleżyn od tego siedzenia na (usunięte przez administratora) ???? Firma była, jest i będzie tragedią, która nie powinna się nigdy wydarzyć. Nie ma co polecać, a wam życzę dużo rozumu, ponieważ będzie go wam potrzeba bardzo dużo, skoro dalej tam zasuwacie ???? pzdr.

Zostaw merytoryczną opinię o Impel Cash Solutions Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Impel Cash Solutions Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Impel Cash Solutions Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Impel Cash Solutions Sp. z o.o.?

Impel Cash Solutions Sp. z o.o.