Agrobud BHP S.A.

Koszalin

Opinie o Agrobud BHP S.A.

Julita

Witajcie, od ostatniego wpisy upłynęło trochę czasu. Nikt nie odpisywał na wcześniejsze zapytania. Padały pytania o benefity, czy firma Agrobud BHP S.A. , posiada je dla pracowników? Prowadzona obecnie jest rekrutacja? Ktoś z was dysponuje takimi informacjami?

Wyspa

Panie dobra tu robota? Robota złota. A ile płacą? Stowe dniowka a później lepiej. To ja później przyjdę.

Bandziorek

Luz bluz

prac

Jasne haha

Bandzior

ALE WY TU PISZECIE GŁUPOTY MASAKTA KIEROWCA NA przekladanbcu gruszaka wywrotka WYCIĄGA 4 TYS LEKKO WIEM BO Sam jeżdżę teraz jest kiepski okres ale zaraz robota się ruszy i nie piszcie głupot

???
@Bandzior 15.02.2017 07:45

Oczywiście że wyciągniesz jak jeździsz bez karty po 14 godz ale jak ma być w tej firmie dobrze jak kierowcy robią jak i co chcą wystarczy wymienić część kierowców ikierownika i wtedy bedziesz zarobiał i 4,5 w 8 godzinale nie może być tak źe to kierowcy tu żądzą wystarczy zobaczyć co się dzieje w ratajkach ,albo jak sobie leci w h kierowca z mana który się zwolnil i spowrotem przyjoł styczniu ten już robi co chce tragedia przez takich firma mniej zarabia i ałtomatycznie pracownik prezes powinien zrobić restrukturyzację bo bez tego to unas tragedia.

dfs

Dobrze, że oprócz podstawy zarobków jest tutaj szansa na jeszcze dobre benefity. A wypłata terminowa? Dzięki

Anonim_UA

Agrobud to duża firma, ale wykorzystuje się w niej pracowników z Ukrainy. Obiecano mi, że zarobię 3000 pln miesięcznie netto (pensja podstawowa + premia), a w rzeczywistości za przepracowane sumiennie ponad 200 godzin w ciągu jednego miesiąca otrzymałem 1100 pln netto (1850 pln brutto, czyli pensja minimalna, bez żadnej premii). Od tego odjęto mi jeszcze 200 pln za mieszkanie w nędznym baraku. Ponadto, przed rozpoczęciem pracy i podpisaniem umowy musiałem przelać 100 USD na konto Prezesa firmy za zaproszenie do pracy (jako obcokrajowiec). Szczerze radzę Ukraińcom omijać tę firmę szerokim łukiem, ponieważ nie oni są w niej szanowani i traktowani na równi z pracownikami z Polski.

paweł

a ta firma to chyba już jakiś czas się zajmuje tą branżą budowlaną, prawda? bo teraz to sm nie wiem co robić, czy iść do nich czy nie, bo też nie chce, zeby było tak, ze potem dowiaduje się, ze jednak mają jakieś niepłynności finansowe i cos jest nie tak z wypłatami. Dajcie mi jeszcze znać jak sprawa wygląda.

sebastian

ale to co wiem maja stawiać następną hale i podwoić produkcję gruzu.

andrzej

nigdy nie idz do roboty do tej firmy-tu jest wielki cyrk.Najlepszy prezes to p.Łukasz to jest gosc-Pan inzynier po Politechnice , myślę ze pociagnie ta firme!!!!

wyrobnik

jeszcze raz ci piszę że v-ce prezes( usunięte przez administratora ) to super gość, przedewszystkim super inteligent /przyszłość narodu/wiec warto znim rozmawiac,myślę że potrzebuja ludzi do pracy-najlepiej bez wykształcenia ale silnych fizycznie.Poprzedni post...został usunięty,nie bardzo rozumiem dlaczego-przecierz piszę same pozytywy ???

wyrobnik

firma nie daj się,to wielkie nieporozumienie,praca w okropnych warunkach,właściciel ciągle niezadowolony,obcina wypłaty-jednym słowem wielki cyrk w fabryce betonu-(usunięte przez administratora)

fachowiec

jakie jaja staremu chyba brakuje kasy bo [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] po 100 za jakieś porządki

gosc

Drogi Panie z Ustronia czasami bywa tak iż nagle klientowi brakuje pieniędzy na budowie, bardzo się ciesze że sprawa została pomyślnie dla Pana załatwiona

z ustronia

anonim. w tej firmie to bym 1/2 osób zwolnił bym zwłaszcza sprzedaż na połczyńskiej. Kupywałem beton na telefon w biurze mówili , że nie da rady - tam tylko jeden przedstawiciel może chyba wszystko ma dobry dostęp do szefa, kupywałem u niego beton było drogo ale sprawa załatwiona w 100% w ciągu 3 godzin. (faktura i beton na budowie).

szybkilopez

Witam. Ile w Agrobudzie pracownicy fizyczni dostaja na godzinę? Pozdrawiam

ku przestrodze

Alf
@ku przestrodze 18.09.2013 13:12
jeżeli jakaś firma przez cały rok daje ogłoszenie o pracę i ciągle nikt się nie zgłasza to coś musi być nie tak z tą firmą...

Witam pracowałem,niedawno i w pierwszy miesiąc otrzymałem małą pensję,kierownik to tłumaczył i postanowiłem zostać bo po tym co mi obiecał miało być nawet dobrze.a gdy się z spostrzegłem co tam się dzieje postanowiłem pracować tylko do końca miesiąca i pan kierownik postanowił mnie ukarać ponieważ nie ma ludzi i wypłacił mi najniższą krajową za 216 godzin.Więc nie jestem pewien czy warto tam pracować może kiedyś było dobrze.Pozdrawiam

czeresniak

pracowalem kiedys w agrobudzie piszecie bzdury.gdybym sie nie poroznil kiedys z prezesem [usunięte przez moderatora] to bym dalej pracowal.300 godzin to fakt ale kasa na czas wszystko ustalone od pierwszwgo dnia,wszystok na papierze.zarabialem kiedys ok.8 tys.miesiecznie srednio jako operator pompy.

:D

wlasnie sie zwolnilem jak dobrze :D

wiecie co pracować w Agrobudzie jako kierowca to trzeba mieć stalowe nerwy.nigdy nic nie wiadomo a już czas pracy to zostawiam bez komentarza 200-350godzin to norma i wiecznie mmmmmmmaaaałłłłłooooooooooooooo. nerwosol i mięta przydała by się.nie doceniali kierowców 2-3 lata temu teraz świeżaki kładą się po rowach

ddddew

Pracowałem :)) więc nie ma mowy że kierowca pompogruszki zarobi 7 tys - to było dobre :)))))))) Max ale to max 3 tyś i to w sezon . Kierowca pompy do betonu fakt więcej ale nie przekroczyło to 6 tyś zl i to tez tylko w sezon. W tym momencie to tylko obniżają pensję, bo kryzys :)to dobra wymówka. Faktem jest że w koszalinie i okolicach jest dużo firm produkujących beton towarowy. A od nie dawna pojawił się : DURABET. Słyszałem od kierowców którzy tam pracowali i pracują że nie zbyt fajnie tam jest.

może 7-8 tysięcy ale ile godzin.wiem co piszę

fachowiec

robię tam unikajcie tej firmy,wykorzystują ludzi

7-8 tys.to ja nawet na miendzynarodowce nie wyciagnolem.w agrobudzie jezdze od 1.5roku.zarobki kreca sie w granicy 3 tys.zarobic lepiej mozna na pompach lub hds(tacho) ale zaczyna sie o 5 konczy sie o 21.jezeli nic sie nie kombinuje to i szefem i z calym biurem idzie zyc w zgodzie.pozdrawiam

GOŚĆ

NIE PLEĆ GŁUPOT BO KOLEŚ JEST TAM KIEROWCĄ I ZARABIA TAM NAWET PO 7-8 TYŚ

Gdzie w takim wypadku sprubować szcześcia?na stanowisko kierowca?

SZMAL@R

Obecnie jest bardzo ciężko i nie słyszałam aby zatrudniano kogokolwiek. Firma przegrła wszystkie możliwe przetargi i chyba nie ma koncepcji co dalej. Pensje spadły na łeb i szyję.Nie ma czego tam szukać. Trzeba być desperado żeby tam być i pracować.

ardi

Wiecie morze czy beda potrzebować tam kierowców ?

to ile tam mozna zarobic w ciągu miesiaca.

z koszalina

ta sami oszuści i nic więcej . praca na akort po 10 lub 14 godzin przez 6 dni w tygodniu , wykorzystywanie ludzi i nic więcej. tam tylko brakuje porządnej kontroli. przestrzegać się tylko takich wykorzystujących firm .

klijęt
@z koszalina 04.10.2009 20:39

Witam , wyroby ładne równe ale jakość i wytrzymałość tragedia , oszczędzają na cemencie , nie polecam !!! jedno wielkie krętactwo !

Pracowałem pół roku w Agrobudzie i jestem zadowolony. Stawki są akordowe ale jak się chce zarabiać to można zarabiać tam naprawdą dobre pieniądze. Lecz przestrzegam wszystkich w tej firmie nie ma miejsca dla kombinatorów prezes oraz kierownictwo prędzej czy puziniej wychwycą taką osobę. Jak ktoś sumiennie wykonuje swoje obowiązki i przykłada się do roboty to może tam zarobiać dobre pieniądze. Ja pracowałem tam jako kierowca ale z tego co wiem to operatorzy czy nawet pracownicy fizyczni mają tam dobrze.

Zostaw opinię o Agrobud BHP S.A. - Koszalin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agrobud BHP S.A.