Opinie o Impel Business Solutions w Wrocław

Impel Business Solutions
2 70 235 5 1
Flak Nowy wpis

Pracowałam. Nie polecam, umowa zlecenie, najniższa krajowa, bez perspektyw. Robotę głównie wykonują studenci.

Małgorzata Nowy wpis
@Flak

Rozumiem, że wspomniane przez Ciebie kwestie mogą trochę odrzucać od tego pracodawcy, ale chyba zbyt pochopnie oceniłeś sytuację. Napisałeś, iż w Impel Business Solutions pracowałeś na podstawie umowy zlecenia z najniższą krajową pensją. A nie jest to przypadkiem tak, że dopiero po okresie próbnym zaproponowano by Ci przejście na umowę o pracę z większym już wynagrodzeniem? Jak to wygląda?

Były księgowy Nowy wpis
@Małgorzata

Nie, pracowałem baaaaaardzo długo na umowę zlecenie, nikt nie chciał mi dac umowy o prace .

Sebastian Nowy wpis
@Były księgowy

Praca na umowie zleceniu to pewna niedogodność dla pracownika. Nie można wziąć płatnego urlopu, ani korzystać z benefitów. Czy próbowałeś negocjować z pracodawcą i zmienić warunki umowy na bardziej korzystne? Inni pracownicy także mają podobne umowy i nie ma możliwości ich zmiany?

Kandydatka
Nazwa działu: Finanse

Jakiś czas temu miałam rozmowę kwalifikacyjną, na której zapewniano mnie, że bez względu na rezultat rekrutacji dostanę informację, czy zostałam przyjęta czy też nie. Czas oczekiwania na odpowiedź minął, a odpowiedzi brak. Napisałam maila z zapytaniem o wyniki rekrutacji, ale też nie dostałam odpowiedzi. Rozumiem, że wypadał akurat okres wielkanocno-majówkowy, może pani z HR jest na urlopie bądź L4, ale taki brak feedbacku, gdzie tak podkreślano, że KAŻDEMU kandydatowi dają informację zwrotną, jest po prostu brakiem szacunku. Minus.

Marcin
@Kandydatka

Szkoda, że pracodawca nie poinformował Cię o wyniku rekrutacji. Miejmy nadzieję, że w przyszłości firma poprawi tę kwestię. Wracając do samego procesu rekrutacyjnego, mogłabyś napisać, jak oceniasz samą rozmowę? Firma Impel Business Solutions sprawdzała w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej Twoją wiedzę i umiejętności? Opisz, proszę, jak ona wyglądała.

employee
Nazwa działu: IT

Bardzo solidna firma.

TakNie7

Słabiutko

Firma nie traktuje poważnie kandydatów do pracy. Zero wiadomości zwrotnych mimo iż na rozmowie obiecano, że odezwą się z decyzją. Bardzo duży minus.

Tak13Nie

@Słabiutko

Chciałabym wiedzieć, jak pomimo wszystko oceniasz ogólny przebieg rozmowy o pracę? Podziel się z użytkownikami swoimi spostrzeżeniami i uwagami. Zachęcam Ciebie także do udzielenia kilku wskazówek ewentualnym przyszłym aplikującym do Impel Business Solutions.

@Natalia

Kilka wskazówek? Będzie jedna : NIE APLIKOWAĆ DO NICH.

Tak6Nie

@Gość

Dlaczego posiadasz takie zdanie na temat pracy w Impel Business Solutions? A może Twoja wypowiedź wynika z doświadczenia związanego z wzięciem udziału w rekrutacji do niej? Wyjaśnij użytkownikom tę kwestię, ponieważ zapewne będą chcieli poznać Twój punkt widzenia.

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Anonim

Możecie mi powiedzieć ile czeka się na telefon w sprawie rozmowy do impela? Złożyłam cv na staz w dziale hr, ogłoszenie zniknęło kilka dni temu i nie wiem czy mogę jeszcze mieć nadzieję że ktoś zadzwoni

Tak4Nie

@Anonim

Raczej już nikt nie zadzwoni . Nie rób sobie nadziei.

@Gość

Dlaczego tak uważasz? Czy posiadasz jakieś doświadczenie związane z rekrutacją do Impel Business Solutions? Jeżeli tak, to napisz proszę, jakie są Twoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej i czy finalnie otrzymałeś zatrudnienie w niej. Warto wyjaśnić użytkownikom powody Twojej opinii.

@Natalia

Ta firma nie zna pojęcia feedbacku . Tyle w temacie.

rozcarowana

Miron, w którym dziale pracujesz? Dostaniesz medal za reakcję na mój wpis w ciągu 2 minut.

rozczarowana

Pracowałam. Nie polecam. Pensja raczej kiepska za to roboty dla dwóch lub trzech. Jak przy taśmie produkcyjnej tylko oprócz rąk pracować musisz głową. Jak coś się nie zgadza to twoja wina boś przyjęła dokument. Jak znajdziesz błąd kierowniczki to ona taka zapracowana, takie ilości dokumentów przerabia no jej mogło się zdarzyć ale jak ty coś przegapisz, to ty przecież jesteś specjalistą i nie masz prawa niczego przeoczyć. Po 8 godzinach można było w domu już tylko pójść spać z wyczerpania. W pracy bez szans żeby przeczytać jakieś branżowe aktualizacje. Odradzam.

Tak8Nie

Powiedzcie co się dzieje teraz w Impel Business Solutions? Jak się tam teraz pracuje? Warto tam starać się o posadę?

Tak4Nie

KubaGuzik

Impel traci wszystko co się da.Nie dba o pracowników na obiektach.

Tak1Nie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Czy tak samo jest w Impel Business Solutions? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

Ania

Czytając ostatnie opinie (same pochlebne) odnoszę wrażenie że to dzieło pionu personalnego czy innej komorki, która próbuje ratować nieciekawy wizerunek spółki. Wystarczy pogadać z ludzmi w open space aby przekonać się, że nijak mają się one do rzeczywistości.

struś
@Ania

bo to prawda - jakaś wynajęta pewnie firma robi całą robote i pilnuje aby nie pisać prawdy

anon

Firma w rekrutacjach preferuje kobiety.

Tak9Nie

@anon

No i dobrze ! Przecież do Działu Kadr i Płac nie zatrudniają chłopów ! Kobiety są mądrzejsze !

Tak21Nie1
marcia

przeszłam z konkurencyjnej firmy kilka miesięcy temu i widzę ze to był bardzo dobry wybór. Zupełnie inaczej traktują tutaj pracownika - zdecydowanie lepiej. Ludzie sympatyczni, chętni do pomocy, ja jestem zadowolona i nie żałuję

Tak1Nie1

???
@marcia

Na jakim stanowisku pracujesz ?

BOLEK
@marcia

Jakoś w to nie wierzę. Uwierzę prędzej, że to autoreklama samej firmy

JXR542
@BOLEK

bo jak już ktoś powie coś dobrego to musi być od razu "autoreklama" ehh.. polska mentalność

przyszły pracownik

A co powiecie na temat działu zarządzania dokumentacją? Chodzi mi o pracowników, atmosferę, czy faktycznie bardzo dużo pracy?

@przyszły pracownik

wiesz no pracy jest sporo - jak wszędzie, ale szybko idzie się przyzwyczaić. Nie jest to zbyt skomplikowana robota, tylko trzeba załapać o co w tym wszystkim chodzi :)

przyszły pracownik
@magdalenka

@magdalenka dzięki wielkie za info, jestem spokojniejsza, a jak atmosfera i zespół jak? średnia wiekowa 30 max czy więcej?

@przyszły pracownik

trudno dokładnie sprecyzować, znajdziesz i osoby przed 30 i takie po 40 też :) ale ogólnie naprawdę jest spoko, bardzo sympatyczni ludzie

@magdalenka

I po 30stce też są :)

@Gość

no tak, o to mi chodziło :) dosyć duże zróżnicowanie

amigo

właśnie się zastanawiałem nad stażem w impelu, słyszałem sporo dobrych opini. Rozumiem, że polecasz?

ewka
@amigo

staż to naprawdę fajna opcja, polecam próbować

edzia

bardzo cieszy mnie ta opinia, bo sama niedługo zaczynam w impelu staż i trochę się stresuje jak to będzie

edzia
@edzia

@dariusz

Tak1Nie1

Gość

Tam kiedyś pracowała taka fajna dziewczyna brunetka , bardzo szczupła , co się z nią stało ?

Tak18Nie1

Były Pracownik

Impel Business Solutions oddział Łódź to prężnie rozwijająca się firma. Jeżeli chodzi o zarobki to jak na taką firmę bez rewelacji,zlecenie lekko ponad najniższą krajową, umowa o prace 2400-2600(brutto). Z umową rożnie bywa, digitalizacja to tylko zlecenie, archiwum umowa o prace, ale nie zawsze. Godziny pracy digitalizacja (6-14,14-22 lub 8-16), archiwum 8-16. Atmosfera w pracy bardzo dobra. Praca bez możliwości rozwoju, bez dodatkowych szkoleń, bez dotykowych benefitów, bez premii i podwyżek.

Tak7Nie2

@Były Pracownik

Jełopie, temat dotyczy Wrocławia a nie Łodzi ! Czytaj ze zrozumieniem !

Tak8Nie

Iloon

Mocna firma i perspektywiczna. Praca ciekawa i rozwojowa. polecam

LOKO
@Iloon

Nic wam to nie da , że będziecie pisać pozytywne opinie, przecież każdy kto ma trochę oleju w głowie ni uwierzy w te farmazony :)

Tak33Nie

michał

w Impel pracuję już jakiś czas. duża firma, pewny pracodawca. zacząłem od stażu i już udało się zostać. zarobki na dobrym poziomie, na pewno można zdobyć też dużo doświadczenia.

Hahaha
@michał

Skąd tylu chłopów wzięło się nagle w firmie? Pracują tam prawie same kobiety, a z tego co mi wiadomo, jest tam tylu facetów ,że można policzyć na palcach jednej ręki. To ciekawe, bo znam doskonale imiona chłopów tam pracujących więc niech po raz kolejny firma się nie ośmiesza bo te opinie piszą kobiety ! Mam na to dowód!

Tak41Nie

Tedi

Totalny brak organizacji i nieodpowiedni osoby na stanowiskach. Nie rozumiem dlaczego nie napiszecie prawdy, że większość jest zatrudnionych na umowy zlecenia a płaca to najniższa krajowa. Przecież to co wypisują tu osoby o super zarobkach to jest jedna wielka bujda. Nikt tam kokosów nie zarobi, najniższa krajowa to norma w Impelu.

Tak40Nie

olik
@Tedi

bez przesady. przecież każdy wie co ma w umowie, zresztą wielu w tej branży chce pracować na zlecenie, bo idzie zrobić więcej godzin i więcej zarobić. mi odpowiada. kasę zarabiam, jestem zadowolony, Impel chwale

Tedi
@olik

Szanowna Firmo, Proszę zaprzestać robić ludzi w bambuko i pisać cały czas te same ,śmieszne a zarazem żenujące komentarze na temat zarobków. Nawet jeśli zrobi się 200 godzin to wyjdzie niecałe 2000zł netto, podkreślam - przy wyrobieniu 200u godzin. Kpina i tyle w temacie. Pragnę jeszcze dodać, że praca na umowę zlecenie jest niedopuszczalna w przypadku gdy jest wykonywana wm miejscu i czasie wyznaczonym przez pracodawcę oraz pod jego nadzorem, to nosi znamiona umowy o pracę a Państwowa Inspekcja Pracy ma prawo nałożyć karę. Czy Państwa firma nie została jeszcze przypadkiem zgłoszona do PIP ?

Tak40Nie

Oli
@olik

Wielu w te branży chce pracować na zlecenie? Czyli wiele osób w branży jakim są kadry i płace to chce pracować na zlecenie bo po co im umowa o pracę? Nie bądź śmieszny

Tak37Nie

Natalia

@miki, wychodzi na to, że masz dobre zdanie o Impel Business Solutions jako pracodawcy. Jakie atuty Twoim zdaniem posiada ta firma, które powodują, że dobrze się w niej pracuje? Czy pracodawca zapewniał Ci pakiet socjalny i jakieś benefity?

miki

Powiem tak: pracowało mi się ok, pensja ok, atmosfera ok. Generalnie po prostu ok firma

pytajnik
@miki

Dlaczego odeszłaś ?

miki
@pytajnik

z powodów rodzinnych, musiałam przeprowadzić się na drugi koniec kraju :) gdyby nie to to pewnie pracowałabym do dzisiaj

fela

Zarobki zgodne z tym co się ustaliło, a kasa zawsze na czas na kocie. Praca też spoko bo w fajnym zespole

maciek
@fela

właśnie fajne jest to, że to co się ustaliło na początku tak jest - żadnych oszustw czy wyzyskiwania

Natalia

@dezol, czy umowa o pracę to, Twoim zdaniem, standard w Impel Business Solutions? Czy występują jeszcze inne formy zatrudnienia? Jak pracowało Ci się w tej firmie?

Natalia

Na stronie internetowej Impel Business Solutions znajduje się wiele ofert pracy w różnych obszarach firmy w różnych polskich oddziałach. Aktualnie poszukiwany jest konsultant podatkowy do wrocławskiego oddziału. Osoba na tym stanowisku musi mieć co najmniej trzyletnie doświadczenie w doradztwie podatkowym. Firma swojemu pracownikowi zapewnia możliwość rozwoju zawodowego i udział w szkoleniach zawodowych i językowych. Nie ma informacji natomiast o umowie. Czy ktoś z Was wie, w oparciu o jaką umowę pracownik rozpoczyna współpracę z Impel Business Solutions?

dezol

ja miałem o pracę

kalina

Więcej obiektywizmu w niektórych komentarzach; Impel daje spore szanse na zadowolenie, pracę dzisiaj trzeba szanować.

pumpi
@kalina

Tylko trzeba faktycznie pracować, a nie udawać

Groteska

Weźcie już przestańcie robić z siebie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Nagle wszyscy zaczęli słodzić impelowi jak niby tam super się pracuje! Ktoś kto ma trochę oleju w głowie nie uwierzy w te superlatywy pisane przez firmę!

Tak7Nie

Aurora
@Groteska

Trochę to dziwne, że wszyscy tacy szczęśliwi i zadowoleni. A jak wyglada to naprawdę? Niech na to pytanie właściwe osoby odpowiedzą sobie same.

Tak7Nie

waldek

Nie ma tak żeby wszystko wszystkim pasowało, ale jak komuś zależy na pracy to ustawia się do swoich obowiązków z odrobiną chocby pokory, bo nie jest pępkiem świata. Impel ma dobre notowania jeśli chodzi o stabilnosć finansową i jest wypłacalny.

paper
@waldek

Zgadzam się z Tobą

tete

Dopiero zaczynam prace tu, ale póki co jest spoko. Dużo roboty, ale spoko

ignacy
@tete

nie zniechęcaj się, z czasem będzie trochę łatwiej, oswoisz się z otoczeniem i przyzwyczaisz do obowiązków

michał
@ignacy

zgadzam się z @ignacy na początku tez wszystko ledwo ogarniałem, ale z czasem jest duuzo latwiej i teraz większość rzeczy robi się już automatycznie :)

TakNie

Zostaw opinię o Impel Business Solutions - Wrocław

Chcę opublikować:

Impel Business Solutions