Opinie o Impel Business Solutions w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Impel Business Solutions. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Impel Business Solutions o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impel Business Solutions w Wrocław

Ochroniarz w SKY TOWER WRO

Praca w tej firmie to jedno wielkie nieporozumienie. Zero szacunku dla pracowników. Zaczne od przerw. W ciagu 12 godzinnej zmiany sa 2 przerwy po 15 minut. Jeżeli będziesz na przerwie chociaż minutę dłużej dostajesz repremende z góry na dół od swoich wspaniałych i oczywiscie niekompetentnych "przełożonych" mam tutaj na myśli kierownika Adriana G. i managera Andrzeja Ś. Masz jeść tak szybko żebyś się zdazyl wyrobic w te 15 minut, mozesz sie nawet zadlawic, ale na to też Masz 15 minut. Potem masz grzecznie wrócić na stanowisko pracy. Jeżeli zadzwonisz do kogoś z firmy żeby Cię zmienił, chociaż na chwilke( bo jesteś sam na recepcji )żeby pójść do toalety to czekasz godzine na podmiane. Jednym słowem nikogo nie obchodzi że musisz załatwić przeciez swoje potrzeby fizjologiczne. Najlepiej żebyś chodził w pieluszcze...Oczywiscie Zatrudniają studentów tylko dlatego żeby nie musieć opłacać składek zdrowotnych. O pracownikach z orzeczeniem o niepełnosprawności nie będę już wspominać, bo o tym każdy wie, że też są tutaj zatrudniani tylko dlatego ze płaci za nich PFRON. Tak jak tutaj ktoś wcześniej wspomniał zmieniają nazwe firmy co roku, zeby uciec od placenia podatku. Szkolenia, ktore mają Cię przygotować do pracy rowniez brak. Oczywiscie przy podpisywaniu umowy musisz zaznaczyc, ze uczestniczyles w ich szkoleniu. Grafik pracy dostajesz na zaledwie kilkanascie godzin przed rozpoczeciem pracy. Np tak ze o godz. 23:00 dowiadujesz sie ze masz przyjsc do pracy na 7:00 brak jakiejkolwiek organizacji. Przy schodzeniu ze zmiany ( ktora trwala 12 h ) dowiadujesz sie ze jest luka w grafiku na nocke i groza ci wywaleniem z pracy jezeli nie zostaniesz do rana czyli juz razem 24 h !!! Zero jakiegokolwiek pakietu socjalnego. ZERO. Liczy się dla nich jedynie żeby pracownikowi nie zapłacić o 2 złote za dużo. Najwiekszy minimalizm z jakim się spotkałem. Firma nastawiona na wyzysk pracowników. Odradzam każdemu kto chociaż szanuje swoje zdrowie i czas. Jedyny plus to to że nigdy nie spoznili się z wypłatą. Ale myślę że w obecnych czasach takie zachowanie powinno być na porządku dziennym A nie traktowane jako coś nadzwyczajnego

Greg
@Byłypracownikidobrze

Bardzo cieszę się, że już niedlugo mijają 3 lata odkąd nie pracuje w tym (usunięte przez administratora) bez perspektyw. Ludzie jeżeli szanujecie siebie i swoje zdrowie nie zgadzajcie się na pracę w impelu na obiekcie sky tower jako ochroniarz !!

Były Pracownik

Totalny brak szacunku do pracownika, praktycznie niemożliwe uzyskanie informacji o przedłużeniu (bądź nie) umowy, wcześniej niż 2 dni przed wygaśnięciem umowy (o pracę). Jest to bardzo nieprofesjonalne zachowanie, człowiek z dnia na dzień zostaje bez środków do życia. Firma nie patrzy na doświadczenie, zaangażowanie lub rzetelność pracownika, a tylko i wyłącznie czy posiada ON.

Kamila
@Były Pracownik

No ale jak informują z takim małe zapasem czasu, to przedłużają finalnie czy nie? Może jak nie przedłużają, to informują z większym zapasem czasu??

Ja też może będę łapać kontakt, ponieważ oferta do kadr zwróciła moją uwagę. jest jeszcze z siedem dni by próbować składać kandydaturę, czy warto? mam doświadczenie, mieszkam dość niedaleko chociaż i tak mam zamiar korzystać z tryby hybrydowego z opisu. jaki jest układ dni?

Ewka Nowy wpis

Cześć, jakie studia ma mieć Specjalista ds. zarządzania danymi? Dziwne dla mnie, że nie podali w tej ofercie, tylko tak po prostu że wykształcenie wyższe, to obojętnym jest czy jak? Bo takiego kierunku dokładnie no to nie ma przecież. Ja po marketingu jestem xd nadam się?

Ochroniarz w SKY TOWER WRO

Byłypracownikidobrze
@Ochroniarz w SKY TOWER WRO

Niestety traktowanie szeregowych pracowników w Impelu przez kierownictwo pozostawia wiele do życzenia. Myślę, że powinien zainteresować się tym pip

Byłypracownikidobrze
@Ochroniarz w SKY TOWER WRO

Niestety traktowanie szeregowych pracowników w Impelu przez kierownictwo pozostawia wiele do życzenia. Mobbing mobbing i jeszcze raz mobbing. Myślę, że powinien zainteresować się tym pip

Greg Nowy wpis
@Byłypracownikidobrze

Lena Nowy wpis

Witam, w Internecie aktualnie widoczna jest oferta pracy dla referenta ds. kadr, jest to opcja na część etatu i zastanawiam się czy to zawsze będzie taka forma czy może zaproponują mi później cały etat? parę miesięcy temu ktoś zadawał także pytanie o dział kadr i nabory. czy rotacje tam są teraz częste?

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Misiek

Daj cię sobie spokój z tą firmą (usunięte przez administratora) na umowę zlecenie jest 23.50 a na rękę 16.50 zwykła ściema czas iść do sądu (usunięte przez administratora)

Czy Impel Business Solutions zapewnia kartę multisportu?

Zniesmaczony

Brak możliwości rozwoju, zarząd to przypadkowe osoby po znajomości, bez kwalifikacji. Brak szacunku do pracownika, inaczej jest tylko wtedy jak jesteś kimś znajomym. Praca za najniższą krajową, bez szansy na podwyżkę. Nie ciężka praca, a znajomości i plotki gwarantują sukces.

Maciej
@Zniesmaczony

Napiszesz w jakich sytuacjach doświadczyłeś braku szacunku? Zajrzałem tu, bo piszą, że szukają kwalifikowanego pracownika ochrony z podstawową znajomością języka angielskiego. A jako, że chcą zatrudnić na umowę o pracę, to chcę wiedzieć na jak długo jest ona zawierana i kiedy otrzymam umowę na stałe? No i czy orientujesz się, ile w tym przypadku mogą płacić?

Malgorzata

Jak wygląda kwestia zarobków w Impelu? Byłam rozmowie na stanowisku księgowym, rozmowa (wydawało mi się) poszła mi naprawdę nieźle, warunki wszystkie spełniam, a Impel puścił ponownie ogłoszenie na to stanowisko... Jedyne co mi przychodzi to niedopasowanie finansowe... Faktycznie w obecnej firmie zarabiam całkiem dobrze i nie chciałam zmieniać pracy na pracę z mniejszymi zarobkami, ale napewno nie jest to kwota wydumana (inne firmy przy tych zarobkach chcą ze mną normalnie rozmawiać). Czy mogło pójść o pieniądze? Co prawda odpowiedzi że "nie" też nie dostałam, ale chyba wrzucenie ponownie tego ogłoszenia jest jednoznaczne... Rozmowa miała miejsce ponad 2 tygodnie temu.

Wiktoria
@Malgorzata

No to interesujące. Czy możecie napisac, na takiej rozmowie, to jakie pytania padają? Jakie konkretne z wiedzy na temat księgowości? I kto prowadzi rozmowę? Osoba z działu hr?

@Malgorzata

Pensja poniżej średniej oferowanej na podobnych stanowiskach, toksyczne towarzystwo i obietnice o podwyżce bez pokrycia.

Były Pracownik

Kamila
@Były Pracownik

Brałam udział w rekrutacji na stanowisko młodszy specjalista ds. księgowości, zapewniali, że będzie kontakt zwrotny z informacją na temat wyniku rekrutacji. Jednak jak widać zbyt ciężko napisać nawet e-maila. Pokazuje to brak szacunku do kandydatów i poświęconego przez nich czasu na udział w rozmowie rekrutacyjnej.

Maria
@Anna

Hm, a może jeszcze rekrutują i nie ma wyników. A co do samej rekrutacji, jak sprawdzany jest taki kandydat na juniorskie stanowisko, to czy sa zadania rekrutacyjne? Jest test czy coś do zrobienia i odesłania?

Justyna

Hej, czym należy się wyróżniać aby przejść pomyślnie rekrutację w Impel Business Solutions? Czy decyzja w sprawie przyjęcia kandydata jest ogłaszana bezpośrednio po rozmowie kwalifikacyjnej czy może trzeba poczekać na wiadomość?

Wioletta
@Justyna

Powiedz, że chcesz zarabiać jak namniej :)

@Wioletta

a co każdy tak wysokie stawki woła, że tylko tak da się wyróżnić? Ciekawa bym była ile w takim razie. Swoją drogą dałoby radę, żeby jakoś wycenić własną pracę tutaj?

Nie polecam. Brak szacunku do Zleceniobiorcy. Na moim przykładzie- po wyrażeniu swojego zdania zostaje się zwolnionym. Szkolenie przeprowadzone przez jedną z pań jakby od niechcenia. Pouczenia, polecenia wydawane przez liderkę zespołu gdzie w przypadku umowy zlecenia są nie na miejscu. ZLECENIE A UMOWA O PRACĘ nie są tożsame, to dwa różne charaktery umów. Tyle, że firma o tym zapomina. Bronienie swoich racji oraz swoich praw łączy się z wypowiedzeniem przez IBS umowy zlecenia. Generalnie już dawno nie było mi dane spotkać się z tak niepoważnym zachowaniem ze strony Zleceniodawcy. Zachowanie pani liderki odbierającej sprzęt po zakończeniu zlecenia - bez komentarza. * Swoboda wypowiedzi oraz wolność słowa zagwarantowane są art.54 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej.

@Gość

Bo w tej firmie traktuje się ludzi jak wyrobników. Liczy się cel i wynik, kosztem motywacji wewnętrznej i zewnętrznej pracownika. W Impelu nie ma czegoś takiego jak kultura organizacyjna, to taka stereotypowa polska cebulacka firma - czytaj wyrobić normę po taniości i wymagać dużo od pracownika, od siebie jako pracodawca dając minimum. Jeśli komuś pasuje zasuwać całe życie za pensję grubo poniżej mediany rynkowej i pod stałym nadzorem, to jest to dobre miejsce dla niego. Jeśli chce się czegoś więcej - ścieżki rozwoju, wydarzeń integracyjnych, systemu podwyżek i premii, to lepiej szukać innego pracodawcy. Dam neutralną opinię, bo jednak firma jest dobra na rozruch, chętnie przyjmuje osoby bez doświadczenia i przyucza. Natomiast wieloletnim pracownikom oferuje bardzo niewiele. Dwa lata maks i można spokojnie rozejrzeć się za czymś ciekawszym.

kontrahent
@Gość

Prymitywne osoby na stanowiskach kierowniczych. Cwane, wyrachowane i cyniczne. Nie polecam!

@zmęczona

Rozumiem Twoje zmęczenie, ale czy możesz rozwinąć, jaka jest pensja poniżej mediany rynkowej? Ja tej mediany nie znam, wiem, ile jest minimalna krajowa, ile średnia. Podpowiesz, gdzie między tym Wam się zarobki mieszczą?

Czy Impel Business Solutions zatrudnia studentów?

Zatrudnia studenciaków, najtaniej im to wychodzi

Edyta

Skoro zatrudniają studentów, wiesz może na jaką część etatu? Grafik jest elastyczny czy słabo?

@Edyta

O jakim etacie mowa? Przecież to umowa zlecenie. Jeżeli godziny są narzucone odgórnie czyli przykładowo 8-16 to nie jest to elastyczny grafik. Ja nie polecam.

Sebastian

Nie polecasz bo mało płacą? Wcześniej napisałeś że to najtańsza opcja więc co? Jest najniższa krajowa? Bo chce aplikować ale wolałbym więcej zarobić.

@Edyta

Witam, Edytko, dowiedz się w firmie, jak jest z pracą, Płacą minimalna na umowie zlecenie.Ludzie pracują tutaj, bo nie ma innej możliwości Ala szukają innej.Pozdrawiam. Życzę powodzenia.

@Irena

To ja nie wiem czy ona będzie chciała się jeszcze po tym dowiadywać... Ale prócz tego minimum już serio dosłownie nic?

@Urszula

Witam, Urszulko, tak oprócz minimalnej , już serio dosłownie nic. Życzę Tobie spokojnej i uczciwych szefów w pracy. Ja pracuję w Impelu we Wrocławiu, to są rzetelne wiadomości.Pozdrawiam.

@Sebastian

Studenci mają wyższą stawkę, natomiast reszta zarobi stawkę minimalną. Wolą zatrudniać studentów bo nie płacą za nich ubezpieczenia, o to mi chodziło.

Irena

Witam, minimalna bez podatku,dlatego twierdzą, że wyższa dla studentów do 26 roku życia. Pozdrawiam.

Nick01

Tak

@Nick01

Mam pytanie. Bo jeszcze pół roku temu pisali o minimalnej i niczym więcej dla studentów.... czy jest jakaś szansa na to, że warunki jakoś się polepszyły?

Kandydatka

Brałam udział w rekrutacji na stanowisko Doradcy ds. kadr i płac, podczas rozmowy zostałam zapewniona że będzie kontakt zwrotny z informacją na temat wyniku rekrutacji - niestety, nie miało to miejsca. Moim zdaniem to brak szacunku do kandydatów i poświęconego przez nich czasu na udział w rozmowie rekrutacyjnej , szkoda.

Róża
@Kandydatka

W 2010 przejeli pracowników szpitala Zielona Góra i całą dokumentację pracowników a teraz potrzebuję zaświatczenie o zarobkach i mają to w (usunięte przez administratora) infolinia (usunięte przez administratora) rząda nr konta z 1996r. To jest chore bez tego ci nic nie odpowiedzą bo rodo choć podaję swój pesel na pismo od 23 września nie dali odpowiedzi .Najgorsza firma chyba w całej Polsce

Janusz

Pragnę poinformować że w Ostrowie nie jaki Gieniu kierownik placówki Impela jest tak uczciwy że do pracy po znajomości przyjmował do pracy osoby karane taki człowiek nie uczciwy powinien ulice zamiatać co na to zarząd spółki Impel poszło pismo do Warszawy do ministerstwa o tych przekrętach ale do innych pracownikow to slozbista wielki po znajomości przyjmuje karanych tego co przyjął do pracy między innymi po znajomości był karany za kradzież lakieru z PKS kalisz karanie mimo to Pan Gieniu go przyjął pytam gdzie sprawiedliwość gdzie w ochronie pracownik musi być nie karany a ten pan mimo to przyjął żeby było weselej wkręcił synka za szefa do pracy czy to sprawiedliwe co na to zarząd spółki

@Janusz

Masz racje. Do pracy w ochronie trzeba mieć zaświadczenie o niekaralności. Może wyrok się już zatarł i dlatego został przyjęty? Próbowałeś to zgłosić do przełożonego?

kajak
@Sebastian

Jeszcze zależy jaki wyrok bo nie wszystkie się zacierają.

Edyta
@kajak

To prawda.. szukają własnie pracownika ochrony, wystawili ogłoszenie. Wiesz moze jaką stawke proponują?

zmęczona

Jeśli poganianie i monitorowanie czasu pracy co do minuty nazwiemy motywacją, bo innych metod "motywowania" tam nie uświadczysz.

@zmęczona

Chyba sobie żartujesz. Nawet pieniężnie was nie doceniają w żaden sposób?

@Anna

Podwyżki to rzadkość a wynagrodzenie od lat stoi poniżej mediany rynkowej (stanowisko specjalista-księgowy). Oczywiście im wyższe stanowisko tym wyższe wynagrodzenie, ale awansować tam nie jest łatwo. Bardzo nikłe możliwości rozwoju. Możesz dawać z siebie 120% zaangażowania i po pięciu latach nadal być na tym samym szeregowym stanowisku za tę sama płacę. A presja i odpowiedzialność zdecydowanie na wysokim poziomie.

@zmęczona

Szkoda bo myślałem że jednak da się tu dobrze zarobić i się rozwijać. Nie lubię stać w miejscu ciągle na tym samym stanowisku. Chociaż dają jakieś szkolenia żeby nauczyć się czegoś nowego?

Z kadrami nic się nie załatwi. Nie sposób się dodzwonić na infolinię, po wysłaniu listu też brak odzewu. Jestem na NIE

Nadal najniższa krajowa i śmieciowe umowy?

Czesław
@Gość

Poważnie była najniższa krajowa jak tam pracowałeś? Dawno to było?

Edek
@Czesław

no wlasnie zmienilo sie cos czy nie? bo ja knie to słąbo w takim razie

Będąc w impelu nie jednokrotnie byłem traktowany jak śmieć. Dla kierownictwa pojęcie szacunek to czarna magia. Uwierzcie mi że praca w tej firmie nie jest warta żadnych pieniędzy, a już tym bardziej za pieniądze które oferują ( czyt. Najniższa krajowa) tak jak wiekszosc komentujących tutaj, stwierdzam że firma jest nastawiona na wyzysk pracownika. Nie zależy im na pracowniku, bo przecież nawet jak odejdzie to za niego przyjdzie kolejny...

@Andrzej

Cześć, wspomniałeś o najniższej krajowej. Czy ta stawka obowiązuje cały czas i się nie zmienia? Czy możliwe jest uzyskanie podwyżki pensji w Impelu? Czy do tego dochodzą może jakieś premie lub prowizje?

,megi145

najniższa krajowa, wyzysk, zero szacunku. Żałuję, że za późno się zwolniłam i dostałam zawału w wieku 42 lat. trzymajcie się z daleka

Czesław
@,megi145

Skąd pewność że zawał brał się z pracy w Impel? Czy ta praca według ciebie jest aż tak stresująca? A czemu? Daj znać jak to wygląda z Twojej perspektywy, liczę że napiszesz nieco więcej w kolejnym wpisie!

Zostaw merytoryczną opinię o Impel Business Solutions - Wrocław

• Jak się pracuje w Impel Business Solutions?

Zobacz opinie na temat firmy Impel Business Solutions tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Impel Business Solutions?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Impel Business Solutions?

Kandydaci do pracy w Impel Business Solutions napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Impel Business Solutions