Cohesiva Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Cohesiva Sp. z o.o.

Joanna

@Marcin dzięki za informacje - na pewno zweryfikuje wiele decyzji zawodowych użytkowników, którzy wchodzą na wątek na forum z nadzieją, na znalezienie ofert pracy.

Joanna

Czy ktoś aktualnie jest w stanie skomentować te doniesienia o bankructwie? Firma jest nadal zarejestrowana KRS-ie i świadczy usługi. Więc dobrze dla klientów i potencjalnych pracowników, jakby ktoś mógł dać znać jak to wygląda w rzeczywistości.

Marcin
@Joanna 10.08.2017 09:41

tej firmy już nie ma, ich strona usunięta a pracownicy są już w innych firmach

olikj

Super, że atmosfera jest dobra, a wypłata jest na czas?

xxx

Bankrut?

a;fred

Zdecydowanie dobrze, że zapewniają stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę :) Gdyby tego nie robili działali by chyba nie legalnie.

Cohesiva Team

Ponawiamy prośbę do kolegi trolującego z samym sobą - zapraszamy na Strzegomską! Będziemy mili, (w poprzednim poście oczywiście żartowaliśmy z tą 'kocówką'...), poczęstujemy dobrą herbatką i porozmawiamy o przyczynach niechęci do naszej organizacji. Może Cię jakoś skrzywdziliśmy, a może ktoś naopowiadał Ci jakiś głupot - jesteśmy otwarci na szczerą dyskusję. A może po prostu lubisz trolować, ktoś Cię zranił w dzieciństwie, miałeś gorszy dzień, albo skrywasz swoją odmienność obawiając się reakcji otoczenia. Ciężko żyć z takim obciążeniem - może wspólnie rozwiążemy ten problem. Świat jest pełen fantastycznych ludzi i na pewno jest w nim miejsce również dla Ciebie :-). Serdecznie pozdrawiamy!

kog

najśmieszniejsze było gry rozbudowali biuro , 'oficjalne przebijanie ścian' itd. a chyba po 1-3 miesiącach zabrakło i ludzi którzy mieliby tam siedzieć i pieniędzy żeby je nadal opłacać :D więc co zrobili - Podnajęli je innej firmie.

pobo

porówując liczbę osób w firmie jakies 10miesięcy temu to tak ;/

janko

Największy problem i słabość tej firmy to kadra zarządzająca. Położyć firmę w branży IT we Wrocławiu - "geniusze".

janko

Ludzie masowo rezygnuja z pracy, odchodza. Zarzadzanie ta firma to katastrofa! Ludzie duzo rzeczy widza i nie trzeba im mydlic oczu jakimis pieknymi frazesami. Kadra Zarzadzajaca traktuje ludzi jak dzieciaki w przedszkolu. ehhh. Odradzam!

Cohesiva Team

Pozdrawiamy naszego 'ulubionego' kolegę i obiecujemy solidną 'kocówę', jeżeli będzie miał odwagę na nieanonimowy 'komingałt'....

nowy

Katastrofa. Nie płacą na czas pensji, nie maja kasy. Ludzie masowo odchodzą. Nie potrafią zdobyć żadnych kontraktów czy złapać klienta. Skrajna niekompetencja i nieudolność ludzi zarządzających firma. Nie zdziwię sie jak będzie upadłość w tym roku.

pobo
@nowy 30.06.2015 17:49

potwierdzam , zarządzanie to jakaś kpina. Przerwy w pensjach, płatności w ratach. Masa położonych projektów a robią z siebie wielkie it special forces. Jednym słowem tragedia i radzę stamtąd uciekać jak najszybciej tak jak to zrobiło już 90% ludzi

nowy
@pobo 16.09.2015 13:35

Aż tak źle, że złożyło wypowiedzenia 90% ludzi? To pewna informacja?

3qn

jest super jest super więc o co ci chodzi :)

Zostaw opinię o Cohesiva Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cohesiva Sp. z o.o.