SIENN Poland Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o SIENN Poland Sp. z o.o.

SmartOne

Wioletta
@SmartOne 12.02.2017 11:01
Uzgodniłem termin rozpoczęcia współpracy. Gdy stawiłem się umówionego dnia na podpisanie umowy usłyszałem, że może za miesiąc....

Dzień dobry Panie SmartOne, Dziękujemy, że poświęcił Pan czas na napisanie opinii na naszym profilu GoWork. Nie możemy się jednak z nią zgodzić. Jako osoba odpowiedzialna za politykę rekrutacyjną firmy nie dopuszczam do powstawania takich incydentów. Chętnie porozmawiamy z Panem na ten temat jeśli raczy Pan skontaktować się z nami na biuro@sienn.pl. Jesteśmy pewni, że możemy to nieporozumienie wyjaśnić. Pozdrawiamy serdecznie, SIENN Poland

Zostaw opinię o SIENN Poland Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SIENN Poland Sp. z o.o.