SIENN Poland Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o SIENN Poland Sp. z o.o.

SmartOne

Uzgodniłem termin rozpoczęcia współpracy. Gdy stawiłem się umówionego dnia na podpisanie umowy usłyszałem, że może za miesiąc.

Wioletta
@SmartOne 12.02.2017 11:01

Dzień dobry Panie SmartOne, Dziękujemy, że poświęcił Pan czas na napisanie opinii na naszym profilu GoWork. Nie możemy się jednak z nią zgodzić. Jako osoba odpowiedzialna za politykę rekrutacyjną firmy nie dopuszczam do powstawania takich incydentów. Chętnie porozmawiamy z Panem na ten temat jeśli raczy Pan skontaktować się z nami na biuro@sienn.pl. Jesteśmy pewni, że możemy to nieporozumienie wyjaśnić. Pozdrawiamy serdecznie, SIENN Poland

Zostaw opinię o SIENN Poland Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SIENN Poland Sp. z o.o.